Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 09-07-13 23:38:59

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Obecnie jestem w swojej pierwotnej postaci, że tak powiem <rumieni się i ucieka wzrokiem od chłopaka> Chyba powinnam już iść. Zrobiło się straszne późno <rozgląda się dookoła nich>

 

#77 09-07-13 23:55:56

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*uśmiecha się lekko* Boisz się mnie? *unosi brew i przygryza lekko wargę*

 

#78 10-07-13 00:02:01

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Jak na razie nie dałeś mi powodu, żebym się ciebie bała <uśmiecha się smutno> Ale nie jesteś jedyną istotą nadnaturalną w tym mieście.

 

#79 10-07-13 00:05:42

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*unosi brwi i wzdycha* Racja. W takim razie upewnię się, że bezpiecznie wrócisz do domu. Odpowiada ci moje towarzystwo? *uśmiecha się ciepło*

 

#80 10-07-13 00:11:09

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Jak najbardziej <odwzajemnia uśmiech> Zatrzymałam się w hotelu, kilka przecznic stąd. <wstaje z ławki i zarzuca torebkę na ramię> Idziemy?

 

#81 10-07-13 00:17:47

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*uśmiecha się lekko* Cieszę się. Chodźmy. *wstaje* Kiedy wracasz do Mystic Falls? *idzie powoli*

 

#82 10-07-13 01:08:18

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

(Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale chyba cię nie będzie, więc ich odprowadzę.)

*rozmawiają przez chwilę i wychodzą z parku*

 

#83 10-07-13 22:39:01

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

*przychodzi, spogląda na telefon, po czym patrzy na jezioro i mimowolnie się uśmiecha*

 

#84 10-07-13 22:54:37

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*wchodzi i wciska dłonie w kieszenie, idzie powoli rozglądając się po nieznanej okolicy*

 

#85 10-07-13 22:55:06

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

*znowu spojrzała na telefon, smutna usiadła na ławce*

 

#86 10-07-13 23:01:19

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*zauważa dziewczynę z ponurą miną i rozgląda się ponownie. Przygryza wargę i klnie w myślach, po chwili niezdecydowania podchodzi bliżej* Cześć. Wszystko w porządku, nieznajoma? *uśmiecha się ciepło i przygląda jej twarzy*

 

#87 10-07-13 23:03:21

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

Christoph Grey napisał:

*zauważa dziewczynę z ponurą miną i rozgląda się ponownie. Przygryza wargę i klnie w myślach, po chwili niezdecydowania podchodzi bliżej* Cześć. Wszystko w porządku, nieznajoma? *uśmiecha się ciepło i przygląda jej twarzy*

*wysyła SMS po czym patrzy się na nieznajomego* Wszystko dobrze, właściwie *wstaje z ławki i podaje mu dłoń* Jestem Alison, ale mów mi Ali *uśmiecha się delikatnie*

 

#88 10-07-13 23:05:13

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*przygląda jej się badawczo i wyciąga ręce z kieszeni, ściska jej dłoń* Christoph. *cofa dłoń i znowu wkłada ją w kieszeń* Co tu robisz sama o tej porze, Alison? *unosi kącik ust*

 

#89 10-07-13 23:07:45

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

Christoph Grey napisał:

*przygląda jej się badawczo i wyciąga ręce z kieszeni, ściska jej dłoń* Christoph. *cofa dłoń i znowu wkłada ją w kieszeń* Co tu robisz sama o tej porze, Alison? *unosi kącik ust*

*znowu siada na ławce* siedzę, myślę *zamyśliła się* mieszkasz daleko? *wyrwała się z zamyśleń*

 

#90 10-07-13 23:14:03

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*siada obok i przygląda się jej twarzy, opiera się łokciami o kolana* W Mystic Falls, przyjechałem się tylko rozerwać. *wzrusza ramionami* O czym myślisz? *marszczy lekko brwi i patrzy na nią badawczo* Jesteś człowiekiem. *mówi cicho*

 

#91 10-07-13 23:18:49

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

Christoph Grey napisał:

*siada obok i przygląda się jej twarzy, opiera się łokciami o kolana* W Mystic Falls, przyjechałem się tylko rozerwać. *wzrusza ramionami* O czym myślisz? *marszczy lekko brwi i patrzy na nią badawczo* Jesteś człowiekiem. *mówi cicho*

o ale się złożyło *zachichotała* ja też jestem z MF *uśmiechnęła się* ty kim jesteś? *spojrzała na niego  badawczo* czekaj zgadnę *pomyślała chwile* wampir! *zaśmiała się*

 

#92 10-07-13 23:20:37

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*mruży oczy* Blisko. Ale strzelaj dalej. *unosi kącik ust w tajemniczym uśmiechu* Nadal nie odpowiedziałaś na moje pytanie, Alison. *przygląda jej się*

 

#93 10-07-13 23:23:13

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

o niczym *odpowiedziała szybko* to długa historia i nie chcę o tym gadać... *uniosła brwi* medium? *zapytała z nadzieją*

 

#94 10-07-13 23:27:57

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*uśmiecha się lekko rozbawiony* Jesteś całkiem tajemnicza, panno.. Jakie masz nazwisko? *marszczy lekko brwi* I nie, nie jestem medium. *kręci głową, prostuje się i patrzy jej prosto w oczy. Zmienia ich kolor na wilczy i pokazuje kły* Kojarzysz? *unosi brew i doprowadza się do bardziej człowieczej strony*

 

#95 10-07-13 23:31:36

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

Christoph Grey napisał:

*uśmiecha się lekko rozbawiony* Jesteś całkiem tajemnicza, panno.. Jakie masz nazwisko? *marszczy lekko brwi* I nie, nie jestem medium. *kręci głową, prostuje się i patrzy jej prosto w oczy. Zmienia ich kolor na wilczy i pokazuje kły* Kojarzysz? *unosi brew i doprowadza się do bardziej człowieczej strony*

hmm hybryda *zmarszczyła czoło* kurcze mogłam się domyślić, mój były też był hybrydą *znowu się uśmiechnęła* jeśli jesteś głodny to na mnie się nie pożywisz *powiedziała pewnie*

 

#96 10-07-13 23:34:20

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*unosi brwi i nie może powstrzymać śmiechu, kręci głową* Myślisz, że dobieram się do tak niewinnych dziewczyn na jaką wyglądasz? *uśmiecha się seksownie i zakłada jej kosmyk włosów za ucho*

 

#97 10-07-13 23:36:33

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

Christoph Grey napisał:

*unosi brwi i nie może powstrzymać śmiechu, kręci głową* Myślisz, że dobieram się do tak niewinnych dziewczyn na jaką wyglądasz? *uśmiecha się seksownie i zakłada jej kosmyk włosów za ucho*

nie jestem niewinną dziewczynką *powiedziała oburzona i odsunęła się od niego*

 

#98 10-07-13 23:39:32

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*kiwa głową i uśmiecha się lekko* Nie zrobię ci krzywdy. *mówi twardo i opiera się o oparcie ławki* Staram się być.. miły o ile to możliwe w moim przypadku. Nie chcę cię przestraszyć swoją śmiałością, Alison. *patrzy jej prosto w oczy*

 

#99 10-07-13 23:42:51

Alison Marcado

Gość

Re: Central Park

Christoph Grey napisał:

*kiwa głową i uśmiecha się lekko* Nie zrobię ci krzywdy. *mówi twardo i opiera się o oparcie ławki* Staram się być.. miły o ile to możliwe w moim przypadku. Nie chcę cię przestraszyć swoją śmiałością, Alison. *patrzy jej prosto w oczy*

Zacznijmy od tego, że nie boję się ciebie *uśmiechnęła się* i nie oceniaj siebie aż tak źle *zaśmiała się*

 

#100 10-07-13 23:46:47

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

Odsunęłaś się, kiedy cię dotknąłem. To świadczy więcej niż byś chciała. *uśmiecha się zawadiacko i przygląda jej twarzy*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arenasp.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl www.poprostupascal.pun.pl www.narucio.pun.pl www.dukanowebanitki.pun.pl