Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 06-07-13 15:52:13

Samuel Blackwood

Gość

Re: Central Park

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


A czemu ty jesteś taki uparty i za wszelką cenę chcesz mnie zniechęcić? <wydęła dolną wargę>

Bo wiem, co jest dla Ciebe dobre, a ty najwyraźniej jesteś zaślepiona. *odwrócił głowę, po chwili jednak znowu na nią spojrzał i po prostu ją pocałował*

Miłość jest ślepa, co poradzić? <powiedziała cicho w przerwie pomiędzy pocałunkami>

To nie miłość jest ślepa, tylko ty. *odsunął się od niej* Jakieś jeszcze pytania?

 

#52 06-07-13 17:05:00

Annabeth Blake

Gość

Re: Central Park

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


Bo wiem, co jest dla Ciebe dobre, a ty najwyraźniej jesteś zaślepiona. *odwrócił głowę, po chwili jednak znowu na nią spojrzał i po prostu ją pocałował*

Miłość jest ślepa, co poradzić? <powiedziała cicho w przerwie pomiędzy pocałunkami>

To nie miłość jest ślepa, tylko ty. *odsunął się od niej* Jakieś jeszcze pytania?

Przestań, bo pomyślę, że chcesz mnie obrazić <uśmiechnęła się promiennie> I tak, mam jeszcze pytania. Mówiłeś, że nie wróciłeś już nigdy do Londynu, więc gdzie bywałeś przez te wszystkie lata?

 

#53 08-07-13 18:09:48

Samuel Blackwood

Gość

Re: Central Park

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


Miłość jest ślepa, co poradzić? <powiedziała cicho w przerwie pomiędzy pocałunkami>

To nie miłość jest ślepa, tylko ty. *odsunął się od niej* Jakieś jeszcze pytania?

Przestań, bo pomyślę, że chcesz mnie obrazić <uśmiechnęła się promiennie> I tak, mam jeszcze pytania. Mówiłeś, że nie wróciłeś już nigdy do Londynu, więc gdzie bywałeś przez te wszystkie lata?

Przez te wszystkie lata? *unosi brwi* Wszędzie. Dosłownie. *zaśmiał się gorzko* Szukałem Lilith, więc gdzie znajdowałem się tam, gdzie o niej słyszano. *wzrusza ramionami* Najdłużej zabawiłem w Walii.

 

#54 08-07-13 18:22:38

Annabeth Blake

Gość

Re: Central Park

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


To nie miłość jest ślepa, tylko ty. *odsunął się od niej* Jakieś jeszcze pytania?

Przestań, bo pomyślę, że chcesz mnie obrazić <uśmiechnęła się promiennie> I tak, mam jeszcze pytania. Mówiłeś, że nie wróciłeś już nigdy do Londynu, więc gdzie bywałeś przez te wszystkie lata?

Przez te wszystkie lata? *unosi brwi* Wszędzie. Dosłownie. *zaśmiał się gorzko* Szukałem Lilith, więc gdzie znajdowałem się tam, gdzie o niej słyszano. *wzrusza ramionami* Najdłużej zabawiłem w Walii.

Czy w pewnym momencie nie myślałeś... żeby dać sobie spokój z poszukiwaniami? <spytała niepewnie>

 

#55 08-07-13 18:29:47

Samuel Blackwood

Gość

Re: Central Park

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


Przestań, bo pomyślę, że chcesz mnie obrazić <uśmiechnęła się promiennie> I tak, mam jeszcze pytania. Mówiłeś, że nie wróciłeś już nigdy do Londynu, więc gdzie bywałeś przez te wszystkie lata?

Przez te wszystkie lata? *unosi brwi* Wszędzie. Dosłownie. *zaśmiał się gorzko* Szukałem Lilith, więc gdzie znajdowałem się tam, gdzie o niej słyszano. *wzrusza ramionami* Najdłużej zabawiłem w Walii.

Czy w pewnym momencie nie myślałeś... żeby dać sobie spokój z poszukiwaniami? <spytała niepewnie>

*pokręcił przecząco głową* Nigdy. Inaczej sobie wyobrażałem moją "wolność". Ale.. tak też jest dobrze. *uśmiechnął się pierwszy raz szczerze podczas tej rozmowy*

 

#56 08-07-13 18:37:58

Annabeth Blake

Gość

Re: Central Park

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:


Przez te wszystkie lata? *unosi brwi* Wszędzie. Dosłownie. *zaśmiał się gorzko* Szukałem Lilith, więc gdzie znajdowałem się tam, gdzie o niej słyszano. *wzrusza ramionami* Najdłużej zabawiłem w Walii.

Czy w pewnym momencie nie myślałeś... żeby dać sobie spokój z poszukiwaniami? <spytała niepewnie>

*pokręcił przecząco głową* Nigdy. Inaczej sobie wyobrażałem moją "wolność". Ale.. tak też jest dobrze. *uśmiechnął się pierwszy raz szczerze podczas tej rozmowy*

<uśmiechnęła się szeroko> Dobrze, że to mówisz, bo były takie momenty kiedy... zresztą nieważne <westchnęła> Może wrócimy do hotelu i  prześpimy się w dzień, jak na wampiry przystało? A wieczorem możemy sobie zafundować spacer po Brooklynie.

 

#57 08-07-13 18:41:35

Samuel Blackwood

Gość

Re: Central Park

Annabeth Blake napisał:

SamuelBlackwood napisał:

Annabeth Blake napisał:


Czy w pewnym momencie nie myślałeś... żeby dać sobie spokój z poszukiwaniami? <spytała niepewnie>

*pokręcił przecząco głową* Nigdy. Inaczej sobie wyobrażałem moją "wolność". Ale.. tak też jest dobrze. *uśmiechnął się pierwszy raz szczerze podczas tej rozmowy*

<uśmiechnęła się szeroko> Dobrze, że to mówisz, bo były takie momenty kiedy... zresztą nieważne <westchnęła> Może wrócimy do hotelu i  prześpimy się w dzień, jak na wampiry przystało? A wieczorem możemy sobie zafundować spacer po Brooklynie.

*pokiwał głową, wstali i poszli do hotelu*

 

#58 08-07-13 22:23:44

Michael Fortman

Gość

Re: Central Park

*wchodzi, siad na pobliskiej lawce*

 

#59 09-07-13 10:41:22

Michael Fortman

Gość

Re: Central Park

Michael Fortman napisał:

*wchodzi, siad na pobliskiej lawce*

*przesiedzial tam cala noc, wychodzi i idzie sie z kims spotkac w pobliskiej kafejce*

 

#60 09-07-13 21:33:03

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

<przychodzi, siada na ławce, wspomina swój ostatni pobyt tutaj>

 

#61 09-07-13 21:43:55

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*wchodzi i rozgląda się. Bierze głęboki oddech, wciska dłonie w kieszenie i spaceruje. Zauważa pewną dziewczynę i przygląda jej się, po czym podchodzi* Można? *unosi kącik ust w zawadiackim uśmiechu*

 

#62 09-07-13 21:52:13

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Christoph Moore napisał:

*wchodzi i rozgląda się. Bierze głęboki oddech, wciska dłonie w kieszenie i spaceruje. Zauważa pewną dziewczynę i przygląda jej się, po czym podchodzi* Można? *unosi kącik ust w zawadiackim uśmiechu*

Jasne <mówi lekko obojętnym tonem, ale po chwili uśmiecha się>

 

#63 09-07-13 21:53:34

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*przygląda jej się badawczo, wyjmuje dłonie z kieszeni i siada* Jestem Christoph. *unosi kącik ust*

 

#64 09-07-13 22:02:16

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Diann <odwraca głowę w jego stronę i mruży lekko oczy> Jesteś drugą hybrydą, jaką poznaję <mówi z lekkim rozbawieniem> Co za zbieg okoliczności, że pierwszą też poznałam w tym mieście <uśmiecha się szeroko>

 

#65 09-07-13 22:07:02

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*przygląda jej się, a kiedy dziewczyna uśmiecha się szeroko, on również to robi lekko rozbawiony* Skąd wiesz, że jestem hybrydą, Diann? *akcentuje jej imię* Może jestem tylko marną podróbką? *unosi brew i patrzy na nią wciąż się uśmiechając* Niezły instynkt, muszę stwierdzić. Ty jesteś w ogóle pierwszą osobą, jaką tu poznałem. Miło cię poznać. *unosi kącik ust*

 

#66 09-07-13 22:14:47

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Mi też jest miło <delikatnie się rumieni> Więc skąd jesteś, Christophie? <pyta, zakładając nogę na nogę>

Ostatnio edytowany przez Diann Midnight (09-07-13 22:15:31)

 

#67 09-07-13 22:21:09

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*mruży lekko oczy i przygryza wargę* Z Pensylwanii. A ty.. długo tu mieszkasz? *unosi brwi z zainteresowaniem i przygląda jej się. Po chwili niepewnie chwyta kosmyk jej włosów* Są naturalnie rude? *uśmiecha się lekko i spogląda na nią, puszcza kosmyk i powraca do niej spojrzeniem*

 

#68 09-07-13 22:34:53

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Nie mieszkam tu, tylko w Mystic Falls. Przyjechałam tu z nudów <wzrusza lekko ramionami> Jeśli przeszkadza ci rudy mogą być... na przykład ciemno blond. Co ty na to? <uśmiecha się i przeczesuje palcami włosy. Stopniowo, od nasady ich kolor rozjaśnia się aż w końcu całkowicie zmienia na ciemnozłoty>

 

#69 09-07-13 22:38:01

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

Mieszkasz w Mystic Falls? *uśmiecha się lekko* Może jesteśmy sąsiadami, tylko jeszcze o tym nie wiem? *śmieje się cicho i z uwagą przygląda się jej ruchom* Łał, to.. imponujące, muszę stwierdzić. *uśmiecha się* Nie powiedziałem, że w rudym ci źle. Wręcz przeciwnie. Lubię, hm.. Wyjątkowość i wyróżnianie się z tłumu. *przygryza seksownie wargę*

 

#70 09-07-13 22:45:40

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Więc może sam powinieneś się przefarbować? W zielonym byłoby ci do twarzy <śmieje się cicho i powraca do dawnego koloru>

 

#71 09-07-13 22:48:33

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*uśmiecha się szeroko* Chyba zostanę przy naturalnym blondzie. Nie wyglądałbym zbyt gejowato, gdybym się pofarbował? *przeczesuje włosy palcami i stara się nie wybuchnąć śmiechem*

 

#72 09-07-13 23:00:57

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Może trochę... <przekrzywia głowę> Lepszy efekt uzyskasz, gdy dodatkowo założysz rurki <przygryza wargę, starając się opanować chichot> I nie zapomnij o grzywce na bok.

 

#73 09-07-13 23:03:02

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*wzdycha i kiwa głową* Tak myślałem, mój gust jest całkiem.. dobra, jest fatalny, jak widać. *uśmiecha się i przygląda się jak dziewczyna przygryza wargę, odwraca wzrok* Nie obawiasz się mnie? Jestem hybrydą, co ciągnie za sobą wiele różnych.. i dziwnych umiejętności. *unosi kącik ust i znów na nią patrzy*

 

#74 09-07-13 23:20:28

Diann Midnight

Gość

Re: Central Park

Dziwnych umiejętności? <pyta lekko zdumiona> Nie masz szans przebić dziewczyny, która na zawołanie potrafi dowolnie zmienić każdą część swojego ciała <patrzy na niego spod uniesionych brwi> I odpowiadając na kolejne pytanie: nie, nie próbowałam powiększać sobie piersi. <śmieje się i kręci głową> Nie wiem, czemu zawsze o to pytają.

 

#75 09-07-13 23:24:43

Christoph Grey

Gość

Re: Central Park

*wybucha śmiechem* Czytasz mi w myślach? *wciąż się śmieje i przeciera powieki* Skąd wiedziałaś, co? *unosi brwi i kręci głową* A oczy? Możesz zmieniać kolor oczu, czy tak wyjątkowe masz z natury? *przygryza lekko wargę i przesuwa kciukiem po jej policzku patrząc jej prosto w oczy* Moje też są niebieskie. *unosi kącik ust i cofa się*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bwc.pun.pl www.42gdh.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.flyff.pun.pl