Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 29-12-13 14:14:45

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*wychodzi*

 

#52 26-02-14 18:46:59

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Sms od Deana : Ekstra.

 

#53 01-03-14 20:21:31

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Wiadomość od Averii:
Alice, ach więc tak ma na imię nasza druga bliźniaczka. Gdyby nie zadziorny charakter twojej siostry, zastanawiałbym się czy na pewno z nią uprawiałem seks. Ale taki tupet jest chyba nie do podrobienia. Tak czy siak, zapraszam do mnie. To sprawa niecierpiąca zwłoki.. Słowo 'zwłoki' można tu użyć także w drugim znaczeniu, no chyba rozumiesz.
- sexy flexy, chętny na trójkącik z bliźniaczkami, Alexander.

 

#54 09-03-14 14:03:57

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

SMS OD DEANA: 
Chciałabyś się spotkać?

 

#55 21-03-14 19:30:16

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<parkuje pod domem, jednak nie wysiada jeszcze z samochodu> Alice. <zaczyna obracając głowę w jej stronę> Chcę tylko, żebyś wiedziała, że to wszystko co ci mówiłem... nie było prawdą. <popatrzył jej w oczy> I przepraszam za te...kule. <uśmiechnął się niepewnie, przepraszająco> Poradzisz sobie z tym? <uniósł brew, po chwili jednak potrząsnął głową i z powrotem spojrzał przed siebie przecierając twarz dłonią> Z resztą... nieważne. Po prostu... idź. <powiedział i zacisnął usta w cienką linię>

 

#56 21-03-14 19:51:20

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<gdy wyszła, uderzył pięścią w kierownicę i szybko wyszedł z samochodu Jesteś idiotą, Dean przeszło mu przez myśl; zatrzasnął drzwi Impali i dogonił Alice> Hej, wiem, że to nie była twoja wina, jasne? Nie mam ci tego za złe. <dodał jeszcze zatrzymując się przed nią> Zależy mi na tobie, rozumiesz? <uniósł brwi> Nieźle mnie wkurzyłaś tym wyłączeniem uczuć. <zaśmiał się pod nosem> To wszystko.

 

#57 21-03-14 20:07:44

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<kiwnął głową> Nie będę cię zatrzymywał. <rozłożył bezradnie ręce> Oszczędzaj się trochę. I gdyby coś się działo, daj znać. <uniósł kącik ust i odszedł w stronę samochódu.
Wsiadł do niego i odjechał>

 

#58 22-03-14 21:56:23

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<na ulicach wsiada do samochodu i odjeżdża>
<parkuje pod domem i wysiada z Impali. Puka i opiera się o framuge drzwi krzyżując ręce na klatce piersiowej i nogi w kostkach>

 

#59 22-03-14 22:04:39

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Hej. <wita się i wchodzi do środka rozglądając się> Co jest? <uniósł brwi przyglądając się jej>

 

#60 22-03-14 22:17:06

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<kiwnął powoli głową> Tak... Wpadłem na to. Tyle, że... Mam już u niej spory dług. <uśmiechnął się bezradnie> Mógłbym ci dać jej numer, albo umówić was na spotkanie, czy coś. <zaproponował, po chwili usiadł obok Alice> Powinna ci pomóc. <uśmiechnął się kątem ust>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (22-03-14 22:32:57)

 

#61 22-03-14 22:47:01

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Prędzej czy później i tak byś ją poznała. <uśmiechnął się do niej, po chwili odchylając głowę do tyłu; westchnął> Pamietasz? O ile się nie mylę to tu, na tej kanapie po raz pierwszy... no wiesz. <spojrzał na nią znacząco> Ech... Nieważne.  Z wiekiem robię się coraz bardziej sentymentalny... <powiedział po chwili kręcąc głową z rozbawieniem>

 

#62 22-03-14 23:05:05

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Zależy, czy masz ekstazę w staniku. <zaśmiał się i obrócił się w jej stronę> Brakuje tylko whisky. <skrzywił się teatralnie, po chwili położył dłoń na policzku i pocałował namiętnie>

 

#63 22-03-14 23:24:55

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<uniosl brwi i ułożył usta w podkówkę, rozlał whisky do obydwu szklanek po chwili mierząc Alice wzrokiem> Na pewno dobrze się czujesz? <uniósł brew podając jej jedną szklankę>

 

#64 22-03-14 23:39:41

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<uśmiechnął się pod nosem i zrobił łyk trunku> Ta... jak za starych dobrych czasów, gdy nie mieszkalaś z bratem, który wypominał ci umawianie się z pijawką <przewrócił oczami> Co to znaczy "powiedzmy"? Wciąż jesteś osłabiona przez werbenę, czy co? <zmierzył ją wzrokiem>

 

#65 23-03-14 00:02:01

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<napił się whisky> Ta... Nie mówmy o tym. <skrzywił się nieznacznie> Nie piłaś krwi od... <zapytał unosząc brwi> Rany... Musisz mieć niezłą samokontrolę, skoro wciąż żyję <zasmial sie ponuro pod nosem>

 

#66 23-03-14 00:17:00

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<westchnął> Daj spokój...  Normalnie nie lubię jak ktoś żywi się moją krwią, ale w krytycznych sytuacjach... <ułożył usta w podkówkę> Czyli... Jeśli napijesz się krwi, wszelkie rany na twoim <nieziemskim> ciele się zagoją. Tak? <spojrzał na nią pytająco>

 

#67 23-03-14 00:29:03

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Come on! To ja w większości ci to zrobiłem, tak? No błagam, miałaś moje kule w płucach! <spojrzał na nią błagalnie> Nic mi się nie stanie, jeśli raz mnie ugryziesz, a tobie wyjdzie to na dobre. <popatrzył jej twardo w oczy>

 

#68 23-03-14 00:43:36

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Ok. <uniósł dłonie w geście poddania się> Nie będę naciskał, to ty będziesz dłużej zdrowieć... czy coś. <napił się whisky> I co? Masz zamiar mi je oddać, czy może zatrzymasz je sobie na pamiątkę? Dodasz do ołtarzyka z moim zdjęciem? <na jego ustach pojawił się trochę arogancki, a trochę kąśliwy uśmieszek>

 

#69 23-03-14 01:00:42

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<pokręcił głową z rozbawieniem i opróżnił szklankę do końca> Hej, może bym trochę zarobił na tych zdjęciach z autografami. Ostatnio poznałem taką laskę, która znała mnie i w ogóle wiedziała o mnie... dużo. <kiwnął głową z udawaną powagą> Podobno nasi ojcowie razem pracowali... To była ta wilczyca-łowczyni z Grilla, przy której zrobiłaś scenę. <przewrócił oczami> Nie, żeby mi się nie podobało... <wytłumaczył szybko uśmiechając się znacząco>

 

#70 23-03-14 01:12:05

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Bardzo kusząca propozycja... <mruknął uśmiechając się pod nosem> A chcesz, żebym został? <uniósł brwi> Poprzednio też zostałem <poruszył brwiami>

 

#71 23-03-14 01:26:10

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<podniósł się z kanapy> Muszę cię rozczarować, bo nigdy nie lubiłem się kochać pod prysznicem. <wzruszył bezradnie ramionami i przygryzł nieco dolną wargę starając się ukryć rozbawienie> Więc z wielkim bólem, zaczekam na ciebie. <położył sobie dłoń na sercu z udawaną powagą>

 

#72 23-03-14 01:40:04

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<Gdy po krótkiej chwili odnalazł sypialnię, wszedł do niej ściągając kurtkę, którą wciąż miał na sobie i wyjął zza paska pistolet. Odłożył i kurtkę i broń na najbliższy fotel, czy krzesło i usiadł na łóżku opierając łokcie na kolanach i czekając na Alice>

 

#73 23-03-14 01:56:34

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Miałaś nadzieję, że będę tu leżał kompletnie nagi, obsypany płatkami róż? <zapytał ironicznie i popatrzył na nią z rozbawieniem; szybko i sprawnie zdjął z siebie ubrania pozostając jedynie w bokserkach i amulecie i położył się obok dziewczyny>

 

#74 23-03-14 02:07:14

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<westchnął cicho wkładając sobie dłoń pod głowę i wpatrując się w sufit> Nie zna cię. Poza tym, ma uraz do wszystkich pi...wampirów. <poprawił szybko i przekręcił głowę w jej stronę> Ja też nie znoszę wampirów, ale ty... jesteś wyjątkiem. <uśmiechnął się kątem ust>

 

#75 23-03-14 02:15:15

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Ona nie żyje. <powiedział przymykając oczy> Sam znalazł sobie jakąś nową laskę... Hazel. Ogólnie, to jest już dobrze. A nawet bardzo dobrze. <mimowolnie uśmiechnął się nikle> Przeprowadził się do niej na kilka dni. Wspominał coś, że będzie jej pilnował... ale pewnie będą się pieprzyć cały dzień i noc. <zaśmiał się cicho pod nosem>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.geologia.pun.pl www.codinformation.pun.pl www.independence.pun.pl www.tlumacz.pun.pl www.adm2grupa.pun.pl