Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#176 06-05-14 22:15:39

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Nic mi nie jest, bo miałem wampirzą krew w przełyku <stwierdził z cieniem cynizmu i skrzywił się z niesmakiem; pogłaskał ją powoli po włosach> Może troszkę... <powiedział z ponurym uśmieszkiem na ustach> Mam obiecać, że wrócę? <cofnął się trochę, żeby móc spojrzeć jej w oczy> Wiesz, to trochę nie zalezy ode mnie. <zaśmiał się pod nosem bez cienia wesołości w głosie>

 

#177 06-05-14 22:28:05

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<przełknął ślinę, patrząc na nią z lekko zmrużonymi oczami. Spuścił wzrok i mocno ją do siebie przytulił> Postaram się... Zrobię co w mojej mocy, okay? <zapytał, nie odsuwając się od niej ani na sekundę. Uśmiechnął się smutno pod nosem, przekładając dłoń z jej pleców, na jej głowę i wtulając ją w siebie>

 

#178 06-05-14 22:45:04

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Skoro nalegasz. <uśmiechnął się szeroko; ściągnął kurtkę, zostawiając w niej nóż i odwiesił ją na wieszak, po czym razem z Alice udał się do jej sypialni. Tam z kolei, wyciągnął zza paska spodni swój pistolet, chwilę trzymał go w dłoni, po czym odłożył go na najbliższą szafkę>

 

#179 06-05-14 22:59:54

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<spojrzał na nią sceptycznie, unosząc brew> Jesteś pewna? Ostatnio postrzeliłaś mojego brata. <Zaśmiał się cicho pod nosem. Chwilę później rozebrał się pozostajac jedynie w bokserkach i położył się obok Alice> Hej, wariatko, czy rano będę mógł skorzystać z twojego prysznica? <zapytał po chwili, ukłądajac się bokiem do niej i uśmiechając się katem ust>

 

#180 06-05-14 23:21:16

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Co? <ściągnął brwi, wyraźnie zbity z tropu. Po chwili westchnął i pokręcił lekko głową> Okay, zrobiłaś co musiałaś. Było minęło, z Samem już wszystko w porządku. <uniósł lekko kącik ust> Śpij już. <powiedział i zbliżył się do niej, muskając wargami jej czoło> Dobranoc. <powiedział, po chwili przymykając powieki. Po dłuższym czasie zasnął>

 

#181 07-05-14 10:06:36

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<Nad ranem obudził się gwałtownie z kolejnego koszmaru i udawał, że śpi aż do teraz. Nie chciał niepokoić Alice. W końcu wstał z łóżka, narzucił coś na siebie i zszedł do samochodu po torbę, w której miał trochę ubrań itd. (taka torba na 'wszelki wypadek', gdyby mmiał uciekać, czy coś). Wrócił do środka, gdzie wziął prysznic i wyszedł z niej już ubrany w czyste rzeczy. Poszedł do kuchni i zaczął robić śniadanie. >

 

#182 07-05-14 11:14:46

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<odwzajemnia krótko pocałunek> Hej. <odpowiada dopiero po chwili, z nikłym uśmiechem na ustach> Emm... jedynie danie, które mi wychodzi? <unosi brew, mieszając na patelni jajka> Lubisz jajecznicę, prawda? <pyta po chwili, ściągając nieznacznie brwi>

 

#183 07-05-14 11:40:55

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

To chyba dobrze. <ułożył usta w podkówkę i zajął się przekładaniem jajecznicy na dwa talerze. Jeden z nich postawił przed Alice, a drugi na miejscu obok niej. Podał także sztućce> Ta, ostatnio w ogóle nie sypiam dobrze. <wzruszył ramionami, jakby to nie było nic takiego. Usiadł obok niej i uśmiechnął się kątem ust> Smacznego. <powiedział, wskazując głową na jej talerz>

 

#184 07-05-14 12:01:28

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Bo ten temat też omijam. <uśmiechnął się ponuro pod nosem, dziubiąc widelcem w jajecznicy> No cóż, kiedyś musiał nadejść ten dzień, żeby opowiedział ci o mojej mrocznej przeszłości. <pokręcił lekko głową z rozbawieniem i podniósł za nią wzrok> Zacznijmy od mojej mamy. Miałem cztery lata, kiedy jakaś pijawka postanowiła ją zabić i spalić nasz dom. <kiwnął powoli głową zaciskając usta w cienką linię> Od tej pory ojciec zaczął targać mnie i Sama po znajomych i motelach, chcąc za wszelką cenę zabić tego wampira, jak się później okazało Kyle'a <ostatnie słowo wypowiedział z niemałym obrzydzeniem i nienawiścią> Tata uczył nas strzelać i w ogóle... Ale to nieważne <machnął ręką> Z 20 lat później, mój ojciec stoczył pojedynek z tym wampirem, ale niestety pijawka wygrała. <wywdął na chwilę usta> Ojciec umarł w szpitalu. <dodał po chwili, po czym kontynuował opowieść> Więc ja i Sam przejęliśmy pałeczkę, dorwaliśmy Kyle'a i zabiliśmy go. I mamy happy endzik. <zmusił się do uśmiechu, po dłuższej chwili wziął się za jedzenie jajecznicy>

 

#185 07-05-14 15:29:32

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<kiwnął głową ze zrozumieniem> Tęsknisz czasem za tym okresem? W sensie byciem wampirem? <uniósł pytająco brew>
(Ja od razu mówię, że muszę spadać ok. 16 )

 

#186 07-05-14 15:48:25

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

To dobrze. <uśmiechnął się; również skończył jeść> Hej, emm, miałem zapytać wcześniej. <powiedział, przypominając sobie o czymś> O co wczoraj pytałaś lekarza? To było coś... ważnego?  <zapytał, unosząc brwi. Położył jej talerz na swoim pustym>

 

#187 07-05-14 19:10:27

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Okay... <powiedział, nie dając po sobie poznać, że nie do końca jej wierzy. Wstał z krzesła i włożył naczynia do zmywarki.> Ja? Hmm... niebardzo. <wzruszył lekko ramionami i oparł się dłońmi o blat, naprzeciw niej> A ty? <poruszył brwiami, unosząc kącik ust>

 

#188 07-05-14 20:12:41

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

I czego byś się napiła w tym barze, co? <uniósł brew z powątpiewaniem, usmiechajac się zadziornie> Moglibyśmy... oglądnąć jakiś film. <powiedział, zaraz później odwzajemniając delikatny pocałunek, a po krótkiej chwili go pogłębiając>

 

#189 07-05-14 20:42:16

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Drinki bezalkoholowe <prychnął cicho pod nosem i przeniósł dłonie na jej plecy, po cheili zjeżdżając nimi na jej biodra> Ja też nie lubię horrorów. Bezsensowne są, podobne rzeczy widzę na codzień. <kiwnął głową z przekonaniem, przyciągając ją do siebie> Ale wolę horrory od komedii romantycznych. <przewrócił oczami z irytacją> A ty nie masz nic do zaproponowania? <uniósł brew>

 

#190 07-05-14 21:08:31

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Wybacz... <mruknął, zaciskając usta w cienką linię i kiwając głową z udaną powagą> O, mógłbym się kłócić. <uniósł wymownie brwi i wzruszył lekko ramionami, słysząc jej kolejne słowa> Nie mów, że ci się to nie podoba. <uśmiechnął się zadziornie, po chwili podniósł ją i posadził na blacie, przodem do siebie. Pocałował ją delikatnie w usta>

 

#191 07-05-14 21:39:52

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Nietrudno się domyśleć. <uniósł kącik ust i pogłębił nieco pocałunek, kładąc dłonie na jej plecach i przyciągając jją do siebie najbliżej, jak to możliwe>

 

#192 07-05-14 22:24:32

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Hmm... to nie kwestia przewidywalności. Może bardziej instynktu? <na chwilę ułożył usta w podkówkę> To było do przewidzenia. <wzruszył nieskromnie ramionami i przełożył dłoń na jej policzek, patrząc jej w oczy> Kocham cię. <uśmiechnął się kątem ust>

 

#193 07-05-14 22:44:19

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<kiwnął potwierdzająco głową> Ja też jestem zmęczony. Jak trafnie zauważyłaś, nie spałem najlepiej. <uśmiechnął się ponuro. Pomógł Alice zejść z blatu i skierowali się razem do sypialni. Dean szybko rozebrał się, pozostając w bokserkach i położył się na łóżku>

 

#194 07-05-14 22:57:00

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<zasnął krótki czas po niej, obejmując ją ramieniem>

 

#195 10-05-14 16:38:47

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<Budzi się po wyjątkowo długim śnie. Tak, właśnie, śnie bez koszmaru. Podnosi się z łóżka i przeciąga, sprawdza na telefonie, która jest godzina i w ogóle... dzień. Przy okazji odpisuje także na sms od Sama. Po chwili idzie pod prysznic, a z łazienki wychodzi już ubrany. Moment później słyszy dzwonek swojego telefonu, więc odbiera. Po niedługiej rozmowie, zamyka klapkę telefonu wrzucając go do kieszeni. Idąc w stronę salonu w poszukiwaniu Alice, słyszy, że ktoś jest jeszcze w domu.> Spalić. <odpowiedział na pytanie, które właśnie usłyszał, nawet nie wiedząc, o co chodzi> Bliźniaczki w komplecie, no proszę. <uśmiechnął się szeroko, siadając na kanapie obok Alice> Nie przeszkadzajcie sobie, zaraz wychodzę. <powiedział i puścił oczko Alice>

 

#196 10-05-14 23:48:44

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<zaśmiał się cicho pod nosem slysząc słowa Alice. Później w ciszy przysłuchiwał się ich słowom, stukając palcami o swoje udo> Mowa o Kahnie, co nie? <uniósł brew, nie oczekując odpowiedzi> Okay, najwyraźniej przyszedłem w złym momencie. <pokręcił lekko głową z rozbawieniem i podniósł się z kanapy> Jakby co, będę na górze. <powiedział idąc w stronę sypialni> I Alice... <zatrzymał się, obracając głowę w jej stronę> Jutro muszę wyjechać na parę dni. <powiedział tylko; po chwili przekroczył próg sypialni, wyjął dziennik ojca, usiadł na łóżku i zaczął szukać w nim informacji o problemie nękającym jego dawnych znajomych>

 

#197 11-05-14 00:05:23

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<podniósł wzrok na Alice> Muszę komuś pomóc z demonami, czy coś. <wzruszył lekko ramionami> Pewnie, że tak. <kiwnął głową z przekonaniem i uśmiechnął się kątem ust> Nie masz się czym przejmować, spokojnie. <powiedział patrząc jej w oczy, po chwili pocałował ją delikatnie w usta>

 

#198 11-05-14 10:42:42

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<czując jej dłonie na swoich, uchylił lekko powieki, które odruchowo zamknął podczas pocałunku. Rzucił okiem w dół,  jednqakpo chwili zamknął oczy, skupiając się na pocałunku. Dopiero po słowach Alice spojrzał na jej brzuszek i uniósł lekko kącik ust, czując pod dłonią jakieś ruchy, drgania. Uśmiechnął się szerzej> Toby, masz zarąbistą mamę. <powiedział, przekonany że go usłyszy. Dopiero po chwili podniósł wzrok na Alice> To jest...nie mogę w to uwierzyć. <uśmiech wciąż nie schodził mu z twarzy>

 

#199 11-05-14 11:33:38

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Nie, nie... jeszcze zobaczysz, że to będzie chłopiec. <kiwnął z przekonaniem głową i posłusznie położył dłonie na jej plecach i przyciągnął ją nieznacznie do siebie, odwzajemniając namiętnie pocałunek. Po dłuższej chwili, przerwał> Chwila. Twoja siostra ciągle siedzi na dole? <uniósł brew>

 

#200 11-05-14 12:00:53

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Okay. <odprowadził ją wzrokiem z nikłym uśmiechem na ustach. Kiedy wyszła, zerknął na zegarek, a potem na telefon. Odsłuchał wiadomość od Diany i szybko na nią odpisał. Następnie wrócił do czytania dziennika, a jakiś czas późnej, zaczął powoli pakować najważniejsze rzeczy>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-rage.pun.pl www.tlumacz.pun.pl www.independence.pun.pl www.geologia.pun.pl www.codinformation.pun.pl