Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#151 26-04-14 13:21:52

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Przynajmniej nie pojawiają się co noc. <uśmiechnął się blado> Nie przejmuj się. Halucynacje pojawiają się dopiero pod koniec. <zacisnął wargi, spuszczając wzrok> Ale spokojnie. Czerwona wciąż wisi mi przysługę, więc nie wszystko stracone. <podniósł wzrok i wziął łyk kawy>

 

#152 26-04-14 14:08:39

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Ta, Sam postanowił pić demoniczną krew, żeby wyciągnąć mnie z piekła <pokręcił lekko głową i oparł łokieć o blat> Muszę mu to wybić z głowy. <wziął głęboki oddech, po chwili wypuścił go ze świstem i napil się kawy> Po prostu nie chcę, żebyś się o mnie martwiła. Bywałem w gorszych sytuacjach. <uniósł pocieszająco kącik ust, chociaż sam nie wiedział, czy to do końca prawda>j

(Luzik, ja aktualnie sprzątam c: )

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (26-04-14 14:09:30)

 

#153 26-04-14 14:48:05

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<kiwnął lekko głową> Niech ci będzie. <powiedział dopiero po dłuższej chwili milczenia i zerknął na zegarek> Muszę pogadać z Samem. <stwierdził, patrząc jej w twarz. Po momencie dopił kawę i wstał z krzesła>

 

#154 26-04-14 15:10:43

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<przekrzywił lekko głowę> Okey... nie mam pytań. <pokręcił lekko głową z rozbawieniem, zbliżył się do Alice i pocałował ją delikatnie> Kocham cię. Daj znać, jak tylko będziesz czegoś potrzebować <uśmiechnął się katem ust i wyszedł>

 

#155 27-04-14 11:22:51

Matthew Grant

Gość

Re: Dom Alice & Deana

.:Pojawił się nad śpiącą Hazel. Popatrzył na nią i myślał co bu tu zrobić:. Hmm... .:Poszedł do łazienki, wziął wiaderko, nalał wody i wyczarował w środku lód, tak że woda była lodowata, jednym ruchem ręki go rozpuścił i znów znalazł się przy dziewczynie:. Pobudka śpiąca królewno! .:krzyknął i oblał wodą z wiaderka Hazel, byłą cała mokra:.

 

#156 27-04-14 11:33:44

Matthew Grant

Gość

Re: Dom Alice & Deana

.:Zaśmiał się głośno, widząc jak Hazel się budzi, a później żartobliwie spoważniał:. To nic takiego, po prostu mała pobudka .:znów się zaśmiał:. chyba jesteś troszeczkę mokra:.

 

#157 27-04-14 11:38:14

Matthew Grant

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Oj już mnie wyganiasz .:Posmutniał i znalazł się na łóżku już suchym przy użyciu magii, tuż obok niej:. Może jeszcze zostanę? Co ty na to .:Zaśmiał się:.

 

#158 27-04-14 11:43:44

Matthew Grant

Gość

Re: Dom Alice & Deana

.:Zignorował jej krzyki i jedną ręką gwałtownie machnął, aż kołdra spadła na ziemię:. Ups. Chyba coś ci spadło .:Spojrzał na nią:. I czego się wstydziłaś?

 

#159 27-04-14 11:52:15

Matthew Grant

Gość

Re: Dom Alice & Deana

.:Musnął jej policzek jak wstał po czym rozpłynął się w powietrzu:.

 

#160 28-04-14 17:41:45

Isaac Lahey

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*Podjeżdża z Lydią pod dom Alice i wychodzą z samochodu. Isaac podchodzi pod drzwi i pewnie do nich puka, jednak głowe cały czas ma odwróconą w kierunku Lydii, do której się szeroko uśmiecha.*

https://31.media.tumblr.com/de7df8591a5caf28e191c9adb47c40dd/tumblr_mr97l2LXVX1sa3smbo1_500.jpg

 

#161 28-04-14 18:01:36

Isaac Lahey

Gość

Re: Dom Alice & Deana

To jest Lydia *powiedział do Alice wskazując na dziewczynę i przy okazji posłał jej szeroki uśmiech, podchodząc do niej i otaczając ją ramieniem, a widząc reakcję Alice uśmiechnął się z zadowoleniem i rzucił jej pęk kluczy, gdy dziewczyna zwróciła sie w jego kierunku*
Jest twój, możesz wybrać imię *powiedział z rozbawieniem, podchodząc powoli do niej*
Nowiutki, zero uszkodzeń, czy czegokolwiek. Muszę przyznać, że masz gust do samochodów, Alice *puścił jej oczko, śmiejąc się pod nosem*

(Liczę na fajt )

Ostatnio edytowany przez Isaac Lahey (28-04-14 18:02:00)

 

#162 28-04-14 19:10:28

Isaac Lahey

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*Przygląda się uważnie poczynaniom Alice uśmiechając się pod nosem, szepcząc coś Lydii do ucha usłyszał słowa Alice. Po chwili zastanowienia pokiwał głową i uśmiechnął się dumnie*
Jestem twardy *ostrzegł ją, szczerząc swoje śnieżnobiałe zęby i ruszył z Lydią w kierunku domu Alice, zatrzymując się przed drzwiami*
Powinien Ci dobrze posłużyć do czasu aż spodoba Ci się coś no nowego *mruknął pod nosem, jednak na tyle głośno, by go usłyszała, kątem oka zerknął na Alice i spytał tak, że słyszała go tylko Alice*
Jest.. Ha..? *zaczął pytanie, gdy nagle zobaczył znajomą mu postać, przełknął cicho slinę i powiedział cicho* cześć, Haz

Ostatnio edytowany przez Isaac Lahey (28-04-14 19:13:40)

 

#163 28-04-14 19:42:22

Isaac Lahey

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Nie trzeba zaraz spadamy *powiedział szybko i usiadł na krześle przekręcając laptopa w swoim kierunku. Wpisał podane cyfry, sprawdzając wszystko kilka razy i uniósł lekko głowę znad klawiatury*
Co u was słychać? *spytał spod uniesionej brwi, wbijając wzrok w Hazel* Jak się czujesz? *przeniósł swój wzrok na jej nadgarstek na kilka sekund*

 

#164 28-04-14 20:03:28

Isaac Lahey

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*Mruży oczy, gdy Hazel wychodzi a gdy wraca lustruje ją uważnie wzrokiem, unosząc lekko prawą brew do góry. Oddaje laptopa Alice i uśmiecha się do niej*
Załatwione musisz tylko kliknąć "zapłać" i auto jest Twoje *wyszczerzył lekko zęby, po czym podrapał się niewinnie po szyi* Wiesz co.. może jednak bym się czegoś napił. Hazel? *spojrzał na nią kątem oka, wyczekująco i spojrzał kątem oka na pomieszczenie przypominające kuchnie*
Obsłużysz mnie?

 

#165 28-04-14 20:15:49

Isaac Lahey

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Cała przyjemność po mojej stronie *Uśmiechnął się radośnie do Alice. Gdy Hazel weszłą do kuchni wywrócił oczami i chwilę później był przy niej, spojrzał na nią badawczo*
Oczywiście, że nic nie chce do picia, chcę spytac... co sie z Tobą dzieje? Widzę, że brałaś. *Zacisnął wargi w cienką linijkę*

 

#166 28-04-14 20:28:01

Isaac Lahey

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Po Tobie *odpowiedział chłodno i wskazał gestem dłoni na jej sylwetkę* Po twoich oczach, chodzeniu.. i wiem, że robisz to często. Czemu nie chcesz pozwolić mi sobei pomóc? *przełknął cicho ślinę i przeczesał prawą dłonią włosy* Chciałbym Ci pomóc, zależy mi na Tobie. Nie zmarnuj sobie życia.

 

#167 28-04-14 20:42:54

Isaac Lahey

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*Otworzył usta by jej odpowiedzieć, jednak po chwili je zamknął. Zmierzył ją wzrokiem i powiedział stanowczo* Jak sobie chcesz *przyglądał się jej jeszcze przez kilka sekund, po czym obrócił się na pięcie i wrócił do salonu*
My będziemy lecieć *powiedział do Alice, biorąc Lydię za rękę i ściskając ją mocno, co pomogło mu się odstresować* Polecam się na przyszłość i przekaż Hazel, "do widzenia". *Uśmiechnął się nikle i wyszedł z Lydią z domu, kierując się do swojego*

 

#168 06-05-14 18:12:11

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<Przyjeżdża pod dom i wysiada z samochodu. Idąc do drzwi, poprawia nieco kurtkę; puka>

 

#169 06-05-14 18:30:49

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<odwzajemnia pocałunek i uśmiecha się kątem ust> Możemy już... jechać. <powiedział i kiwnął lekko głową. Zlustrował ją wzrokiem, po chwili zatrzymując go na jej oczach> Denerwujesz się? <uniósł brew>

 

#170 06-05-14 18:39:35

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Okay. <powtórzył z nikłym uśmieszkiem na ustach. Objął ją ramieniem i pocałował delikatnie w skroń, a kiedy doszli do Impali i wsiedli do samochodu, Dean włożył do odtwarzacza losową kasetę i odjechali w stronę szpitala>

(Dam posta )

 

#171 06-05-14 20:18:52

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<Po raz kolejny dzisiejszego dnia, zaparkował pod domem Alice. W dwójkę opuścili samochód i podeszli pod drzwi frontowe>

 

#172 06-05-14 20:42:01

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Nie było tak źle, ale nie podobało mi się, jak ten facet na ciebie patrzył po tym, jak podiwnęłaś koszulkę. <spojrzał na nią wymownie, unosząc brwi> Ja... Aktualnie mieszkam w Impali. <wskazał kciukiem na samochód, zaciskając wargi w cienką linię> Alice... Szczerze mówiąc, to zależy od tego, co masz zamiar zrobić z Hazel. <westchnął cicho> Wczoraj, ugh, lekko ją poturbowałem. <i jest hybrydą z wyłączonymi uczuciami i, no właśnie! Spaliła mi dom dodał w myślach i uśmiechnął się bezradnie>

 

#173 06-05-14 21:07:54

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<wszedł do domu za Alice, słuchając jej uważnie> Okey, okey rozumiem. Ale wiesz, Hazel cholernie się zmieniła. Pamiętam, jak pierwszy raz ją spotkałem z Samem. Była taka wiesz, nieśmiała i w ogóle. <uniósł lekko kącik ust> A teraz pali domy i rzuca się na łowców z chęcią rozszarpania im gardła. <pokręcił lekko głową z rezygnacją> Okey, więc kiedy mam jej powiedzieć, że 'ma się wynosić z domu mojej dziewczyny, bo ją zastrzelę'? <uniósł brwi uśmiechając się szeroko>

 

#174 06-05-14 21:33:07

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Okay. Zero rozlewu krwi, copy that <uniósł dłonie w obronnym geście i uśmiechnął się rozbrajająco. Po chwili zbliżył się do niej i objął ją w talii, przyciągajac do siebie> Więc, co chciałabyś porobić? <poruszył brwiami, patrząc jej w oczy>

 

#175 06-05-14 21:49:39

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<skrzywił się niezauważalnie> Taa... Pojechałem do tego nawiedzonego domu, trochę ją wkurzyłem, więc ona postanowiła nakarmić mnie swoją krwią i torturować. <wzrygnął się lekko> Napisała do Sama i... chciała napisać do ciebie. <spuścił wzrok, jednocześnie marszcząc brwi> Opowiadała mi ze szczegółami jak... wgryzie się w twoją szyję...i w ogóle. <przygryzł lekko dolną wargę do wewnątrz> Ale Sam przyjechał ze swoją znajomą i Keller się poddała. <powiedział podnosząc na nią wzrok i uśmiechając się kątem ust z satysfakcją> Ogólnie to zakopałem ją w lesie i teraz chyba będzie chciała się zemścić. <wydął na moment usta>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-rage.pun.pl www.adm2grupa.pun.pl www.independence.pun.pl www.codinformation.pun.pl www.geologia.pun.pl