Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 16-08-13 18:09:28

Isaac Lahey

Gość

Re: Burger King.

<przychodzi, zamawia sobie hamburgera i frytki, je>

 

#77 16-08-13 18:42:09

Katelynn Blake

Gość

Re: Burger King.

Isaac Lahey napisał:

<przychodzi, zamawia sobie hamburgera i frytki, je>

*przychodzi, zamawia kawę, podchodzi do chłopaka i siada obok niego* hej, my się chyba jeszcze nie znamy *uśmiecha się i podaje mu rękę* jestem Kate

 

#78 16-08-13 18:43:55

Isaac Lahey

Gość

Re: Burger King.

Katelynn Blake napisał:

Isaac Lahey napisał:

<przychodzi, zamawia sobie hamburgera i frytki, je>

*przychodzi, zamawia kawę, podchodzi do chłopaka i siada obok niego* hej, my się chyba jeszcze nie znamy *uśmiecha się i podaje mu rękę* jestem Kate

<spogląda na dziewczynę i ściska jej dłoń> Isaac <uśmiecha się lekko i wskazuję głową na wolne siedzenie> Przysiądziesz się?

 

#79 16-08-13 18:45:59

Katelynn Blake

Gość

Re: Burger King.

Isaac Lahey napisał:

Katelynn Blake napisał:

Isaac Lahey napisał:

<przychodzi, zamawia sobie hamburgera i frytki, je>

*przychodzi, zamawia kawę, podchodzi do chłopaka i siada obok niego* hej, my się chyba jeszcze nie znamy *uśmiecha się i podaje mu rękę* jestem Kate

<spogląda na dziewczynę i ściska jej dłoń> Isaac <uśmiecha się lekko i wskazuję głową na wolne siedzenie> Przysiądziesz się?

jasne *siada* od jak dawna tu mieszkasz? *pyta i bierze łyk kawy*

 

#80 16-08-13 18:57:53

Isaac Lahey

Gość

Re: Burger King.

Katelynn Blake napisał:

Isaac Lahey napisał:

Katelynn Blake napisał:


*przychodzi, zamawia kawę, podchodzi do chłopaka i siada obok niego* hej, my się chyba jeszcze nie znamy *uśmiecha się i podaje mu rękę* jestem Kate

<spogląda na dziewczynę i ściska jej dłoń> Isaac <uśmiecha się lekko i wskazuję głową na wolne siedzenie> Przysiądziesz się?

jasne *siada* od jak dawna tu mieszkasz? *pyta i bierze łyk kawy*

Ponad 4 lata <wzrusza lekko ramionami i uśmiecha się do niej szeroko> A jak jest z Tobą?

 

#81 16-08-13 19:04:32

Katelynn Blake

Gość

Re: Burger King.

Isaac Lahey napisał:

Katelynn Blake napisał:

Isaac Lahey napisał:


<spogląda na dziewczynę i ściska jej dłoń> Isaac <uśmiecha się lekko i wskazuję głową na wolne siedzenie> Przysiądziesz się?

jasne *siada* od jak dawna tu mieszkasz? *pyta i bierze łyk kawy*

Ponad 4 lata <wzrusza lekko ramionami i uśmiecha się do niej szeroko> A jak jest z Tobą?

ja przyjechałam kilka dni temu do siostry i postanowiłam, że zostanę na dłużej, jutro wprowadzam się do własnego mieszkania *stara się wejść do jego głowy* coś cię gnębi? *pyta z troską widząc jaki zamęt ma w głowię*

 

#82 16-08-13 19:09:22

Isaac Lahey

Gość

Re: Burger King.

Katelynn Blake napisał:

Isaac Lahey napisał:

Katelynn Blake napisał:


jasne *siada* od jak dawna tu mieszkasz? *pyta i bierze łyk kawy*

Ponad 4 lata <wzrusza lekko ramionami i uśmiecha się do niej szeroko> A jak jest z Tobą?

ja przyjechałam kilka dni temu do siostry i postanowiłam, że zostanę na dłużej, jutro wprowadzam się do własnego mieszkania *stara się wejść do jego głowy* coś cię gnębi? *pyta z troską widząc jaki zamęt ma w głowię*

Co masz na mysli? <unosi brwi, ale po chwili wracają na właściwe miejsce> Medium?

 

#83 16-08-13 19:59:22

Katelynn Blake

Gość

Re: Burger King.

Isaac Lahey napisał:

Katelynn Blake napisał:

Isaac Lahey napisał:


Ponad 4 lata <wzrusza lekko ramionami i uśmiecha się do niej szeroko> A jak jest z Tobą?

ja przyjechałam kilka dni temu do siostry i postanowiłam, że zostanę na dłużej, jutro wprowadzam się do własnego mieszkania *stara się wejść do jego głowy* coś cię gnębi? *pyta z troską widząc jaki zamęt ma w głowię*

Co masz na mysli? <unosi brwi, ale po chwili wracają na właściwe miejsce> Medium?

aż tak widać? *uśmiechnęła się lekko* no więc?

 

#84 17-08-13 17:29:54

Isaac Lahey

Gość

Re: Burger King.

Katelynn Blake napisał:

Isaac Lahey napisał:

Katelynn Blake napisał:


ja przyjechałam kilka dni temu do siostry i postanowiłam, że zostanę na dłużej, jutro wprowadzam się do własnego mieszkania *stara się wejść do jego głowy* coś cię gnębi? *pyta z troską widząc jaki zamęt ma w głowię*

Co masz na mysli? <unosi brwi, ale po chwili wracają na właściwe miejsce> Medium?

aż tak widać? *uśmiechnęła się lekko* no więc?

To dość dramatyczna historia. <zaśmiał się i pokręcił głową> Kiedyś Ci opowiem, teraz niestety muszę coś zrobic w domu. <westchnął i zapłacił, po czym wyszedł>

 

#85 18-08-13 15:15:28

Katelynn Blake

Gość

Re: Burger King.

WCZORAJ: Dobrze *odpowiedziała i także wyszła*

 

#86 27-08-13 16:55:01

BerryBlackmine

Gość

Re: Burger King.

<Wchodzi do lokalu i zamawia Cheeseburger'a i kawę. Siada przy jednym ze stolików i zaczyna jeść posiłek>

 

#87 27-08-13 17:14:33

BerryBlackmine

Gość

Re: Burger King.

BerryBlackmine napisał:

<Wchodzi do lokalu i zamawia Cheeseburger'a i kawę. Siada przy jednym ze stolików i zaczyna jeść posiłek>

<wypija kawę, wychodzi>

 

#88 28-08-13 19:36:49

Olivia Swallow

Gość

Re: Burger King.

*Wchodzi, zamawia cheeseburgera i colę. Siada przy wolnym stoliku i je*

 

#89 28-08-13 20:24:18

Olivia Swallow

Gość

Re: Burger King.

*Wychodzi*

 

#90 29-09-13 18:16:52

Dexter Mayhew

Gość

Re: Burger King.

<przyszedł i zamówił burgery po czym je jadł>

 

#91 29-09-13 21:11:36

Nicole Schuer

Gość

Re: Burger King.

*Usiadła przy stoliku, zamówiła średnie frytki, po czym szybko je zjadła*

 

#92 29-09-13 21:17:44

Nicole Schuer

Gość

Re: Burger King.

*Siedziała jeszcze przez chwilę w samotności rozglądając się za kimś z kim mogłaby porozmawiać*

 

#93 29-09-13 21:20:27

Nicole Schuer

Gość

Re: Burger King.

*Po krótkiej chwili wyszła*

 

#94 02-10-13 16:11:49

Aria Montogmery

Gość

Re: Burger King.

<Weszłam, powiesiłam kurtkę na oparciu i poszłam zamówić Cheeseburgera. Po otrzymaniu zamówienia wzięłam dużego kęsa.>

 

#95 02-10-13 16:16:51

Aria Montogmery

Gość

Re: Burger King.

<Płaci i wychodzi>

 

#96 14-10-13 18:57:32

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Burger King.

*Wchodzi, zamawia whoopera i średnie frytki po czym zabiera się do jedzenia*

 

#97 14-10-13 19:30:04

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Burger King.

*Najedzona płaci za jedzenie i wychodzi z baru*

 

#98 04-12-13 14:31:44

Colton Haynes

Gość

Re: Burger King.

*Wszedł, staną w kolejce; po jakimś czasie złożył zamówienie na kurczak burgera. Kiedy odebrał tacę z jedzeniem usiadł przy stoliku. Zaczął jeść posiłek mimo iż już nie był głodny*

Ostatnio edytowany przez Colton Haynes (04-12-13 14:31:56)

 

#99 09-12-13 16:10:10

Dean Winchester

Gość

Re: Burger King.

<parkuje samochód pod lokalem, wchodzi i zamawia sobie hamburgera z frytkami, po odebraniu zamówienia siada przy stoliku i wgryza się w kanapkę>

 

#100 09-12-13 18:29:15

Dean Winchester

Gość

Re: Burger King.

<skończył hamburgera, i już miał wychodzić, gdy podeszła do niego blondynka> Ta, ktoś dał mi powód do zostania <uśmiechnął się>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lilental.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.skilene.pun.pl www.bikefans.pun.pl