Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 20-04-14 23:51:48

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Oszołomiona tym co się stało odprowadziła wzrokiem chłopaka.> Ale.. ale < Schowała twarz w dłoniach próbując to sobie poukładać. Przełknęła z trudem ślinę i w końcu wzięła się w garść. Położyła się na kanapie i zamknęła oczy leżała tak rozmyślając.>

 

#77 21-04-14 00:49:06

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Jessi

*Przyszedł pod dom i zapukał.*

 

#78 21-04-14 00:52:39

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Słysząc pukanie do drzwi wstała z kanapy i poszła otworzyć.> Hej, wejdź < Uśmiechnęła się przyjaźnie i otworzyła szerzej drzwi żeby Oliver mógł wejść do środka.>

 

#79 21-04-14 01:02:03

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Jessi

*Wszedł, rozejrzał się i odwrócił w stronę Jess.*Ładnie mieszkasz. Jak minął Ci dzień?*Uśmiechnął się.*Samotnie niszczyłaś sobie psychikę?

 

#80 21-04-14 01:05:40

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

Dziękuję < Zamknęła za nim drzwi.> Okropnie, a tobie? < Przegryzła dolną wargę, udałą się z chłopakiem do salonu i Jessi usiadła na kanapie.> Tak bardziej chyba nie mogę jej już zniszczyć.

 

#81 21-04-14 01:17:11

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Jessi

Mnie nie tak źle, nawet w miarę.*Wzruszył ramionami i usiadł obok niej.*Co się stało?*Zmarszczył brwi przyglądając się jej.*Możesz mi opowiedzieć jeśli chcesz, lubię słuchać.

 

#82 21-04-14 01:19:42

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

Wyszłam na napaloną laskę. < Wzruszył swoimi drobnymi ramionami.> Nie ważne < Westchnęła.> Chcesz coś do picia, jedzenia? < Spytała, uniosła lekko kącik ust.>

 

#83 21-04-14 01:39:59

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Jessi

Na napaloną laskę?*Zapytał zdziwiony.*Nie spodziewałbym się po Tobie.*Uniósł kącik ust.*Coś do picia, cokolwiek.

 

#84 21-04-14 01:50:24

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

Cóż, a jednak GG mnie zmusiła do zrobienia czegoś i teraz cóż... < Nie dokończyła zdania, wstała i poszła do kuchni. Nalała do kubka soku pomarańczowego po czym wróciła do salonu. Podała chłopakowi kubek i usiadła obok niego.> Jak będziesz chciał mam wino i nie zamieram go wypić więc możesz go sobie wziąć.

 

#85 21-04-14 02:00:14

Oliver Twist

Gość

Re: Dom Jessi

Zmusiła Cię?*Przyjrzał się dziewczynie.*Ta suka zaczęła się coraz bardziej rozkręcać w uprzykrzaniu wszystkim życia.*Pokręcił głową, wziął od dziewczyny szklankę i napił się soku.*Dzięki, nie chcę wina. Nie chcę pić w Twoim towarzystwie.*Uśmiechnął się.*Nie przejmuj się GG.*Odstawił szklankę i przytulił dziewczynę.*Jest wariatką, nie ma swojego życia i dlatego miesza u innych.

 

#86 21-04-14 02:07:21

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

W tym mieście dzieje sie strasznie dużo okropnych jak i przykrych rzeczy < twierdziła.> Ciągle zastanawiam się czemu nadal tu mieszkam. < Uśmiechnęła się słysząc kolejne słowa wypowiedziane przez chłopaka> I dobrze będę Cię pilnować zebyś przestał pić. * Zdziwiła się gdy chłopak ja przytulił lecz było to strasznie miłe z jego strony.> Masz rację, nie powinnam się nią przejmować. Chociaż teraz przyjaciel pewnie ma o mnie złe zdanie przez nią.

 

#87 21-04-14 18:31:49

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Rozmawiali jeszcze przez jakiś czas aż w końcu Oliver wyszedł. Jass wtedy gdy chłopak opuścił jej dom zaczęła sprzątać gdy skończyła wyszła na spacer.>

 

#88 22-04-14 16:50:04

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Wróciła do domu, wzięła książkę usiadła na kanapie i zaczęła czytać.>

 

#89 23-04-14 10:41:29

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< wyszła z domu>

 

#90 25-04-14 19:54:36

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Wróciła do domu, udała się do łazienki gdzie wzięła długą kąpiel. Gdy już wyszła z wanny i wytarła się porządnie założyła czerwoną podkreślającą jej talię sukienkę do połowy ud. Ułożyła fryzurę i po chwili wyszła z łazienki. Wzięła z sypialni sukienkę, założyła czarne szpilki po czym opuściła dom.>

 

#91 26-04-14 01:33:56

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Przyszła pod dom z Avery, stanęły pod drzwiami i Jessi zaczęła szukać w torbie kluczy. Mijały minuty, a dziewczyna ciągle nie mogła ich znaleźć trochę jej zajęło zanim zorientowała sie iz ma je w kieszeni kurtki. Pokręciła oczami i otworzyła w końcu drzwi> Oto mój teraz nasz dom. Twój pokój bedzie na górze. < Weszły do środka i Jess zamknęła za nimi po czym udała się do salonu.> Padam < Usiadła na kanapie.>

 

#92 26-04-14 10:34:19

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Obudziła się dopiero teraz z mega kacem którego nigdy nie przeżywała. Może i nie tak strasznie dużo wypiła ale za to naćpała się dużej ilości Extazy i koki. Mając jeszcze zamknięte powieki położyła dłoń na czole i jęknęła z bólu. W końcu uchyliła powoli powieki i czekała wszystko będzie widzieć wyraźnie. Po chwili gdy już obraz się jej wyostrzył  wstała z trudem nie mogąc na początku złapać równowagi i udała się do łazienki, po drodze minęła Avery; na jej widok wzruszyła tylko ramionami i poszła dalej. Wzięła długi i dokładny prysznic po czym się przebrała w coś luźnego czyli dres. Potem zeszła na dół do kuchni wzięła proszka przeciwbólowego, popiła go wodą i zajęła się robieniem śniadania.>

 

#93 26-04-14 13:17:45

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Skończyła robić sobie śniadanie w tym samym czasie kiedy do kuchni weszła dziewczyna.> Hmm? < Zmarszczyła brwi lecz był to zły pomysł bo jeszcze bardziej ból głowy dał o sobie znać.> Hej < powiedziała cicho i po chwili zajęła miejsce na przeciwko Avery trzymając kubek z kawą w ręku.> Bardzo, że aż nie mogę myśleć... myślenie boli < Uniosła kącik ust i upiła łyka kawy.> Dla ciebie też zrobiłam. < Wskazała lekkim ruchem głowy na kubek stojący na blacie.> Chyba obie dzisiaj będziemy zmagać się z kacem.

 

#94 26-04-14 13:46:44

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Wierzchem dłoni przetarła powieki i z powrotem przeniosła wzrok na dziewczynę.> Nie ma za co < Uśmiechnęła się przyjaźnie, upiła jeszcze kilka łyków kawy po czym postawiła kubek na przeciwko siebie.> Z pewnością < Westchnęła.> Ale impreza była udana < Dodała szybko i pokiwała lekko głową.> Nie, idź ja dzisiaj cały dzień przesiedzę w domu więc.. < Wzruszyła ramionami, po chwili wstała i odstawiła kubek do zlewu.> Idę jeszcze spać jak wrócisz to możesz mnie obudzic. , Uniosła kacik ust, udała się do salonu gdzie padła na kanapę i zasnęła.>

 

#95 27-04-14 16:14:56

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Obudziła się, czuła się juz o wiele lepiej niż wczoraj. Wstała z kanapy i poszła wziąć prysznic gdy już się umyła i przebrała wyszła z domu. Pod wycieraczką zostawiła zapasowy klucz jakby Avery miała przyjść po czym udała się w stronę miasta>

 

#96 27-04-14 22:40:42

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Wróciła do domu, zjadła coś, wzięła prysznic po czym poszła spać w swojej sypialni.>

 

#97 28-04-14 19:12:01

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Siedziała od rana w domu, posprzątała trochę zrobiła sobie obiad który zjadła po czym usiadła na kanapie i zaczęła czytać książkę.>

 

#98 29-04-14 17:16:49

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Gdy przeczytała całą książkę, poszła wziąć prysznic potem przebrała sie w swoją ulubioną sukienkę i opuściła dom.>

 

#99 29-04-14 18:03:27

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Wróciła na chwilę do domu i powoli wcale się nie śpiesząc udała się do swojej sypialni. Podeszła do łóżka i spod niego wyjęła niewielką sportową torbę. Z szafy wzięła spodnie dresowe i top w którym mogłaby ćwiczyć. Kiedy była już na dole wzięła butelkę wody po czym wyszła dobrze zamykając drzwi na klucz.>

 

#100 01-05-14 21:36:00

Jessica Love

Gość

Re: Dom Jessi

< Weszła do środka, zjadła kolację, wzięła prysznic po czym poszła spać.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skilene.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.lilental.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.bikefans.pun.pl