Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 28-02-14 20:43:58

Clarissa Manners

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Clarissa Manners napisał:

Alexander Kahn napisał:

Przyjemność po mojej stronie. Tam są drinki, a tam.. chyba nie muszę mówić? <wskazuje wszystko i potem posyła jej lubieżny uśmiech, po czym podchodzi do Clarissy> Whoa.. Czyżbyś nie wiedziała, że to moja impreza? <uśmiecha się leniwie i podstawia jej tacę z babeczkami> Proszę, częstuj się.

<mierzy go wzrokiem, po czym wraca spojrzeniem do jego twarzy> Dawno nie byłam na żadnej imprezie, a gospodarz... nie jest taki zły. <uśmiechnęła się zadziornie i rzuciła okiem na babeczki> Podziękuję. <powiedziała, wyminęła Alexandra i usiadła przy barze zamawiając jakiegoś drinka; gdy go otrzymała wzięła łyk>

<wyszła z sali ze swoim drinkiem, aby się przewietrzyć>

 

#27 28-02-14 20:44:36

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Katherine Pierce napisał:

* Opiera się o bar upijając alkohol i rozgląda się. Zauważając Tatię wzdycha cicho po czym przenosi wzrok na pozostałych imprezowiczów*

*Przechadza się po sali kiedy zauważa Katherine. Uśmiecha się drwiąco i znika po czym pojawia się obok dziewczyny.* Bu. *mówi uśmiechając się szeroko i mierzy ją krytycznym spojrzeniem.* Musiałaś się tu przypałętać? *unosi brew.*

 

#28 28-02-14 20:44:49

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Dobrze działa na poprawę humoru. <uśmiecha się lekko, zabiera jedną babeczkę z marychą i gryzie kawałek. Odkłada tacę w odpowiednie, ogólnodostępne miejsce i rozgląda się. Przechodzi przez tłum dobijając do baru i chwyta szklankę. Nalewa sobie czystej i opróżnia na raz. Po chwili układa dłonie na ramionach Caroline i nachyla się do jej ucha> Zatańczysz ze mną? <unosi kącik ust>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (28-02-14 20:47:59)

 

#29 28-02-14 20:46:31

Charles Blackwood

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*wchodzi z Finnickiem do pomieszczenia, spogląda na ludzi jak na idiotów i od razu kieruje się do barku*

 

#30 28-02-14 20:48:26

Mia Mayhew

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Avery Saltzman napisał:

Mia Mayhew napisał:

<wchodzi do środka, rozglądając się uważnie i szukając jakichś znajomych twarzy. W końcu siada przy barze i zamawia drinka>

< Zauważa nieznajomą i zsuwa się z hokera podchodząc do niej z szklanką whisky w dłoni. > Nie znamy się, prawda? < Unosi brew do góry uśmiechając się. > Jestem Averia, jednak wszyscy wolą do mnie mówić Avery lub Av. Miło mi Cię poznać. < Puszcza jej oczko upijając łyk swojego zamówienia. >

O, hej Av <mówi i uśmiecha się szeroko> Mia <przedstawia się> Niezła impreza, prawda? <unosi brew, biorąc łyka drinka>

 

#31 28-02-14 20:48:33

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Katherine Pierce napisał:

Tatia Petrova napisał:

Katherine Pierce napisał:

* Opiera się o bar upijając alkohol i rozgląda się. Zauważając Tatię wzdycha cicho po czym przenosi wzrok na pozostałych imprezowiczów*

*Przechadza się po sali kiedy zauważa Katherine. Uśmiecha się drwiąco i znika po czym pojawia się obok dziewczyny.* Bu. *mówi uśmiechając się szeroko i mierzy ją krytycznym spojrzeniem.* Musiałaś się tu przypałętać? *unosi brew.*

Oh.. To samo mogłabym powiedzieć również o tobie* Mruknęła* Nawet nie wiesz jak nie miło mi cię widzieć* Uśmiechnęła się słodko lecz sztucznie*

Nawet nie wiesz jaką mam ochotę wsadzić twoją głowę w poncz *odparowuje uśmiechając się jadowicie.*

 

#32 28-02-14 20:50:14

Finnick Odair

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Charles Blackwood napisał:

*wchodzi z Finnickiem do pomieszczenia, spogląda na ludzi jak na idiotów i od razu kieruje się do barku*

<uśmiecha się i idzie bez słowa za nim, rozglądając się> Nie najgorzej <wzrusza ramionami i zamawia czystą>

 

#33 28-02-14 20:50:42

Christopher Celt

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Wzrusza ramionami i bierze gryza babeczki. Rozgląda się po sali i popija whisky.*

 

#34 28-02-14 20:50:50

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Caroline Forbes napisał:

Alexander Kahn napisał:

Dobrze działa na poprawę humoru. <uśmiecha się lekko, zabiera jedną babeczkę z marychą i gryzie kawałek. Odkłada tacę w odpowiednie, ogólnodostępne miejsce i rozgląda się. Przechodzi przez tłum dobijając do baru i chwyta szklankę. Nalewa sobie czystej i opróżnia na raz. Po chwili układa dłonie na ramionach Caroline i nachyla się do jej ucha> Zatańczysz ze mną? <unosi kącik ust>

*zauważając Logan'a posłała do niego dość niepewny uśmiech, a czując czyjeś dłonie na swoich odwraca się gwałtownie, a widząc Alexandra'a unosi kąciki ust* Skoro już zarezerwowałeś dla mnie taniec to chyba nie wypadałoby odmówić *mówi i przegryza delikatnie dolną wargę*

Skarbie, myślisz, że puszczę cię po jednym? <unosi znacząco brew i uśmiecha się zadziornie. Kiedy podaje mu swoją dłoń, kierują się na parkiet, okręca ją i przyciąga do siebie układając dłoń na jej biodrze; zaczyna poruszać się w rytm muzyki>

 

#35 28-02-14 20:52:59

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Katherine Pierce napisał:

Tatia Petrova napisał:

Katherine Pierce napisał:


Oh.. To samo mogłabym powiedzieć również o tobie* Mruknęła* Nawet nie wiesz jak nie miło mi cię widzieć* Uśmiechnęła się słodko lecz sztucznie*

Nawet nie wiesz jaką mam ochotę wsadzić twoją głowę w poncz *odparowuje uśmiechając się jadowicie.*

* Zachichotała* Nie rozśmieszaj mnie skarbie* Powiedziała ironicznie* Może postaraj się opanować i nie psuć imprezy?

*Śmieje się.* Ja mam się opanować? *prycha.* Zresztą. *wzrusza ramionami.* Jak pamiętasz - jestem demonem. *przewraca oczami.* Dlaczego miałabym nie zepsuć tobie imprezy?

 

#36 28-02-14 20:53:53

Charles Blackwood

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Finnick Odair napisał:

Charles Blackwood napisał:

*wchodzi z Finnickiem do pomieszczenia, spogląda na ludzi jak na idiotów i od razu kieruje się do barku*

<uśmiecha się i idzie bez słowa za nim, rozglądając się> Nie najgorzej <wzrusza ramionami i zamawia czystą>

Nic specjalnego *wzruszył ramionami i wziął kieliszek, przechylając go sobie do gardła, skrzywił się* Przynajmniej dobry alkohol *rozejrzał sie po twarzach ludzi* Który to?*uniósł ciekawie brew, patrząc kątem oka na Finna*

 

#37 28-02-14 20:56:31

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Katherine Pierce napisał:

Tatia Petrova napisał:

Katherine Pierce napisał:


* Zachichotała* Nie rozśmieszaj mnie skarbie* Powiedziała ironicznie* Może postaraj się opanować i nie psuć imprezy?

*Śmieje się.* Ja mam się opanować? *prycha.* Zresztą. *wzrusza ramionami.* Jak pamiętasz - jestem demonem. *przewraca oczami.* Dlaczego miałabym nie zepsuć tobie imprezy?

Nie martw się. Nie zepsujesz mi jej* Puściła jej oczko śmiejąc się po czym usiadła przy barze*

Założymy się? *szczerzy zęby i siada obok niej. Wzrusza lekko ramionami.* Sorry. Teraz się mnie nie pozbędziesz.

 

#38 28-02-14 20:58:41

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Christopher Celt napisał:

< Wzrusza ramionami i bierze gryza babeczki. Rozgląda się po sali i popija whisky.*

*w powoli zagęszczającym się towarzystwie dostrzegła jednego samotnego, ale przystojnego faceta. Podeszła do niego i uśmiechnęła się.* My się chyba jeszcze nie znamy, prawda? *wyciągnęła w jego kierunku smukłą dłoń.* Jestem Charlotte.

 

#39 28-02-14 21:01:48

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Caroline Forbes napisał:

Alexander Kahn napisał:

Caroline Forbes napisał:

*zauważając Logan'a posłała do niego dość niepewny uśmiech, a czując czyjeś dłonie na swoich odwraca się gwałtownie, a widząc Alexandra'a unosi kąciki ust* Skoro już zarezerwowałeś dla mnie taniec to chyba nie wypadałoby odmówić *mówi i przegryza delikatnie dolną wargę*

Skarbie, myślisz, że puszczę cię po jednym? <unosi znacząco brew i uśmiecha się zadziornie. Kiedy podaje mu swoją dłoń, kierują się na parkiet, okręca ją i przyciąga do siebie układając dłoń na jej biodrze; zaczyna poruszać się w rytm muzyki>

*zaśmiała się melodyjnie i założyła mu ręce na szyję* A więc muszę przyznać, że impreza jest wyjątkowo udana *powiedziała wpatrując się w oczy chłopaka*

A było inne wyjście? <unosi kącik ust i przyciąga ją bliżej siebie ruszając się odpowiednio> Jak smakowała ci babeczka? <uśmiecha się pod nosem i nachyla się do jej ucha> Była magiczna <mruczy owiewając ją swoim ciepłym oddechem i zaciska wargi, żeby się nie roześmiać>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (28-02-14 21:10:06)

 

#40 28-02-14 21:01:54

Christopher Celt

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Charlotte Hall napisał:

Christopher Celt napisał:

< Wzrusza ramionami i bierze gryza babeczki. Rozgląda się po sali i popija whisky.*

*w powoli zagęszczającym się towarzystwie dostrzegła jednego samotnego, ale przystojnego faceta. Podeszła do niego i uśmiechnęła się.* My się chyba jeszcze nie znamy, prawda? *wyciągnęła w jego kierunku smukłą dłoń.* Jestem Charlotte.

< Mierzy wzrokiem brunetkę i uśmiecha się leniwie.* Nie, nie sądzę. Z pewnością zapamiętałbym taką piękność jak ty. < puszcza jej oczko i ściska lekko jej dłoń, po czym składa na niej delikatny pocałunek i patrzy na nią lekko rozbawionym wzrokiem.* Christopher. < odpowiada. >

 

#41 28-02-14 21:01:55

Mia Mayhew

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Avery Saltzman napisał:

Mia Mayhew napisał:

Avery Saltzman napisał:


< Zauważa nieznajomą i zsuwa się z hokera podchodząc do niej z szklanką whisky w dłoni. > Nie znamy się, prawda? < Unosi brew do góry uśmiechając się. > Jestem Averia, jednak wszyscy wolą do mnie mówić Avery lub Av. Miło mi Cię poznać. < Puszcza jej oczko upijając łyk swojego zamówienia. >

O, hej Av <mówi i uśmiecha się szeroko> Mia <przedstawia się> Niezła impreza, prawda? <unosi brew, biorąc łyka drinka>

< Przygląda jej się uważniej, po chwili przechylając lekko głowę w bok. > Mia... Wyglądasz dokładnie jak pewna Annabeth, którą znałam. Sobowtór, czy może... córka? < Unosi kąciki ust do góry. > Tak... Alexander potrafi urządzić niezłe imprezy. < Kręci rozbawiona głową siadając na miejscu obok niej. >

<uniosła delikatnie kąciki ust> Córka <odpowiedziała tylko i kiwnęła głową w potwierdzeniu na jej słowa> Nie poznałam jeszcze organizatora. Ogólnie niewielu ludzi tu jeszcze znam <wzruszyła lekko ramionami, biorąc łyk alkoholu>

 

#42 28-02-14 21:05:00

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Christopher Celt napisał:

Charlotte Hall napisał:

Christopher Celt napisał:

< Wzrusza ramionami i bierze gryza babeczki. Rozgląda się po sali i popija whisky.*

*w powoli zagęszczającym się towarzystwie dostrzegła jednego samotnego, ale przystojnego faceta. Podeszła do niego i uśmiechnęła się.* My się chyba jeszcze nie znamy, prawda? *wyciągnęła w jego kierunku smukłą dłoń.* Jestem Charlotte.

< Mierzy wzrokiem brunetkę i uśmiecha się leniwie.* Nie, nie sądzę. Z pewnością zapamiętałbym taką piękność jak ty. < puszcza jej oczko i ściska lekko jej dłoń, po czym składa na niej delikatny pocałunek i patrzy na nią lekko rozbawionym wzrokiem.* Christopher. < odpowiada. >

Miło cię poznać, Christopherze. *uśmiechnęła się szerzej, gdy złożył na jej dłoni pocałunek.* Hm.. Rzadko spotykany w dzisiejszych czasach gest. *upiła z kieliszka odrobinę błękitnego drinka i zawiesiła na mężczyźnie spojrzenie.*

Ostatnio edytowany przez Charlotte Hall (28-02-14 21:05:13)

 

#43 28-02-14 21:05:07

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Katherine Pierce napisał:

Tatia Petrova napisał:

Katherine Pierce napisał:


Nie martw się. Nie zepsujesz mi jej* Puściła jej oczko śmiejąc się po czym usiadła przy barze*

Założymy się? *szczerzy zęby i siada obok niej. Wzrusza lekko ramionami.* Sorry. Teraz się mnie nie pozbędziesz.

Nie szkodzi. Zawsze mogę cię ignorować* Uśmiechnęłam się i założyłam nogę na nogę upijając whisky , rozglądając się po sali*

Ciekawe ile dasz radę *uśmiecha się i zamawia whisky. Kiedy dostaje zamówienie upija łyka.* No i zawsze mogę użyć iluzji. *kiwa głową.* Pamiętasz jak to się ostatnio skończyło? *uśmiecha się złośliwie.*

 

#44 28-02-14 21:06:45

Finnick Odair

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Charles Blackwood napisał:

Finnick Odair napisał:

Charles Blackwood napisał:

*wchodzi z Finnickiem do pomieszczenia, spogląda na ludzi jak na idiotów i od razu kieruje się do barku*

<uśmiecha się i idzie bez słowa za nim, rozglądając się> Nie najgorzej <wzrusza ramionami i zamawia czystą>

Nic specjalnego *wzruszył ramionami i wziął kieliszek, przechylając go sobie do gardła, skrzywił się* Przynajmniej dobry alkohol *rozejrzał sie po twarzach ludzi* Który to?*uniósł ciekawie brew, patrząc kątem oka na Finna*

Hm <mówi, obracając się na hokerze> Na parkiecie. Tańczy z jakąś blondynką <wzrusza ramionami i odwraca się z powrotem w stronę baru> Widzę, że wytrzeźwiał już na tyle, żeby się ubrać <zaśmiał się pod nosem>

 

#45 28-02-14 21:08:19

Christopher Celt

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Charlotte Hall napisał:

Christopher Celt napisał:

Charlotte Hall napisał:


*w powoli zagęszczającym się towarzystwie dostrzegła jednego samotnego, ale przystojnego faceta. Podeszła do niego i uśmiechnęła się.* My się chyba jeszcze nie znamy, prawda? *wyciągnęła w jego kierunku smukłą dłoń.* Jestem Charlotte.

< Mierzy wzrokiem brunetkę i uśmiecha się leniwie.* Nie, nie sądzę. Z pewnością zapamiętałbym taką piękność jak ty. < puszcza jej oczko i ściska lekko jej dłoń, po czym składa na niej delikatny pocałunek i patrzy na nią lekko rozbawionym wzrokiem.* Christopher. < odpowiada. >

Miło cię poznać, Christopherze. *uśmiechnęła się szerzej, gdy złożył na jej dłoni pocałunek.* Hm.. Rzadko spotykany w dzisiejszych czasach gest. *upiła z kieliszka odrobinę błękitnego drinka i zawiesiła na mężczyźnie spojrzenie.*

< Uśmiecha się szerzej. > Jesteś drugą osobą spotkaną przeze mnie, która tak twierdzi. < przechyla głowę. >

 

#46 28-02-14 21:10:19

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Katherine Pierce napisał:

Tatia Petrova napisał:

Katherine Pierce napisał:


Nie szkodzi. Zawsze mogę cię ignorować* Uśmiechnęłam się i założyłam nogę na nogę upijając whisky , rozglądając się po sali*

Ciekawe ile dasz radę *uśmiecha się i zamawia whisky. Kiedy dostaje zamówienie upija łyka.* No i zawsze mogę użyć iluzji. *kiwa głową.* Pamiętasz jak to się ostatnio skończyło? *uśmiecha się złośliwie.*

Och zamknij się* Przewróciła oczami pijąc whisky.Rozejrzała się po ludziach*

*Uśmiecha się triumfalnie.* Wyprowadzona z równowagi? *pyta słodkim głosem, ociekającym jadem.* Dalej. Spróbuj mi coś zrobić. Ciekawe jak szybko cię stąd wyrzucą. *kiwa głową z uśmiechem*

 

#47 28-02-14 21:10:53

Charles Blackwood

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Finnick Odair napisał:

Charles Blackwood napisał:

Finnick Odair napisał:


<uśmiecha się i idzie bez słowa za nim, rozglądając się> Nie najgorzej <wzrusza ramionami i zamawia czystą>

Nic specjalnego *wzruszył ramionami i wziął kieliszek, przechylając go sobie do gardła, skrzywił się* Przynajmniej dobry alkohol *rozejrzał sie po twarzach ludzi* Który to?*uniósł ciekawie brew, patrząc kątem oka na Finna*

Hm <mówi, obracając się na hokerze> Na parkiecie. Tańczy z jakąś blondynką <wzrusza ramionami i odwraca się z powrotem w stronę baru> Widzę, że wytrzeźwiał już na tyle, żeby się ubrać <zaśmiał się pod nosem>

Czyżbym wyczuwał rozczarowanie w Twoim głosie, Odair? *uniósł prawą brew do góry przez chwilę spoglądając na chłopaka, o którym mówił Finn. Wzruszył lekko ramionami*
Nuda na tym parkiecie, leć i rozruszaj towarzystwo *puścił mu oczko, pijąc kolejną kolejkę*

 

#48 28-02-14 21:13:43

Dean Winchester

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<parkuje samochód gdzieś niedaleko, wysiada z Impali>
<Wchodzi na imprezę z lekkim opóźnieniem. Rozgląda się, gdy zauważa bar, od razu kieruje się do niego. Siada na jednym z hokerów i zamawia whisky>

 

#49 28-02-14 21:14:40

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Caroline Forbes napisał:

Alexander Kahn napisał:

Caroline Forbes napisał:


*zaśmiała się melodyjnie i założyła mu ręce na szyję* A więc muszę przyznać, że impreza jest wyjątkowo udana *powiedziała wpatrując się w oczy chłopaka*

A było inne wyjście? <unosi kącik ust i przyciąga ją bliżej siebie ruszając się odpowiednio> Jak smakowała ci babeczka? <uśmiecha się pod nosem i nachyla się do jej ucha> Była magiczna <mruczy owiewając ją swoim ciepłym oddechem i zaciska wargi, żeby się nie roześmiać>

*przegryza delikatnie wargę czując na swojej skórze oddech chłopaka* Magiczna? *zmarszczyła delikatnie brwi i dopiero po chwili dociera do niej o co chodzi, przynajmniej teraz wie skąd ten dziwny smak* A więc to tak na wszelki wypadek, gdyby goście nie byli w typowych imprezowych nastrojach? *spojrzała na niego pytająco i oblizała koniuszkiem języka spierzchnięte wargi* A co do babeczki to była wyśmienita, chociaż mam nadzieję, że masz również coś.. mocniejszego?

Yhy. Magiczna. Dla.. rozruszania towarzystwa. <śmieje się lekko ochryple spoglądając jej w oczy> Właśnie tak. Nie mów, że nie działa.. <unosi leniwie kącik ust i okręca ją, po czym przyciąga do siebie> Mocniejszego? Na przykład.. <oblizuje koniuszkiem języka górną wargę, aż nagle Z GÓRY NA CAŁE POMIESZCZENIE ZACZYNA SPADAĆ KOKAINA WYGLĄDAJĄCA JAK ŚNIEG>

http://i1.celebixy.pl/a22cb6333056e909fc54585b514ece8f0401cae0/7072_9929_480-gif

 

#50 28-02-14 21:16:36

Ruby Jones

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Dean Winchester napisał:

<parkuje samochód gdzieś niedaleko, wysiada z Impali>
<Wchodzi na imprezę z lekkim opóźnieniem. Rozgląda się, gdy zauważa bar, od razu kieruje się do niego. Siada na jednym z hokerów i zamawia whisky>

*Kiedy Sam od niej odszedł, stała pod ścianą obserwując ludzi. Zauważając wchodzącego Deana ruszyła za nim i usiadła obok niego na hokerze.* Hej. Nie wiedziałam że też będziesz na imprezie. *mruknęła i zerknęła na niego kątem oka.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.futuramu.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl