Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 23-02-14 19:49:19

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

*Obudziła się i usiadła w fotelu. Rozejrzała się i zmarszczyła brwi widząc Winchesterów w kaftanach* Co przegapiłam? *spytała spoglądając na wszystkich po kolei*

(Cholera tu się tyle działo a ja w kinie siedziałam )

 

#52 23-02-14 20:01:39

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<obrócił głowę w stronę Ruby> Nic. <mruknął i ponownie zamknął oczy znurzony>

 

#53 23-02-14 20:05:11

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Yhym. Właśnie widzę *rzuciła z ironią*

 

#54 23-02-14 20:10:38

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<skrzywił się nieznacznie> Zaraz się zrzygam. <mruknął wciąż nie otwierając oczu>

 

#55 23-02-14 20:13:22

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Nie ma o co *wzruszyła ramionami posyłając Samowi uśmiech i ignorując Deana*

 

#56 23-02-14 20:29:53

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Dziwnie *skrzywiła się i podrapała w głowę. Przeniosła wzrok na Alice mierząc ją wzrokiem* Ah. Pijawka *mruknęła beznamiętnie*

 

#57 23-02-14 20:30:35

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<otworzył jedno oko, potem drugie i spojrzał na Alice.> Ja dam ci swoją krew. <powiedział tym samym bezbarwnym tonem głosu, po bardzo krótkiej chwili wahania> Jestem ci coś winien. <wytłumaczył w miarę możliwości wzruszając ramionami> Ale z tym kaftanem to się raczej nie uda. <skrzywił się nieznacznie>

 

#58 23-02-14 20:41:19

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Mhm... <mruknął do Alice, a słysząc Sama uniósł brew mierząc go wzrokiem> Nie gap się tak. <powiedział tylko>

 

#59 23-02-14 20:43:38

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Świetnie *odparła w roztargbieniu na pytanie Sama i automatycznie dotknęła brzucha. Słysząc że Dean pozwala wampirzycy się na sobie pozywić uniosła brwi i zaśmiała się cicho bez wesołości* Łowca dający dobrowolnie ugryźć się wampirowi? Zabawne.

 

#60 23-02-14 20:44:49

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*kiedy lekarz odstawił go z powrotem do pokoju wściekły od razu odnalazł wzrokiem Sam'a, podszedł do niego i podniósł go za kaftan na wysokość swojego wzroku* Przez Ciebie ty pieprzony sukinsynie o mało nie zrobili  mi koktajlu z mózgu *warknął wściekle, po mimo środków uspokajających nie mógł opanować narastającej irytacji¢

 

#61 23-02-14 20:49:14

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Łowca umawiający się z demonem? Zabawne. <prychnął przedrzeźniając ton Ruby, po czym przeniósł wzrok na drzwi łazienki wyczekując Alice>

 

#62 23-02-14 20:53:34

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Nie bądź rasistą *odparowała unosząc kącik ust* Zresztą, dla przypomjienia nie jestem już demonem *wzruszyła ramionami zakładając nogę na nogę*

 

#63 23-02-14 20:59:05

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*zacisnął wargi w cienką linie* Jestem ciekaw jak ty sobie poradzisz kretynie kiedy unieruchomią ci kończyny, praktycznie bez możliwości poruszania sie *uśmiechnął sie sztucznie* Poza tym dobrze wiedzieć, że mamy tu choć jedną osobę, która nie trafiła tu bez podstawnie. Mam nadzieję, że lobotomia okaze sie pomocna i  zawalczy Twoje halucynacje

 

#64 23-02-14 21:12:31

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*prychnął śmiechem* Ciesz sie, że nie chce mi sie brudzić rąk takim psychicznym śmieciem jak ty *mruknął i z dużą siłą rzucił  chłopaka na stół* Inaczej nie  skończyłoby sie na  zwykłych siniakach *uśmiechnął sie złośliwe i obrócił sie przodem w stronę lekarzy*

 

#65 23-02-14 21:15:52

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<podniósł się z niewielkim trudem z kanapy, obszedł ją stając obok Alice niezbytnio przejmując się Loganem i Samem> Jasne. <mruknął do wampirzycy, a słysząc otwierające się drzwi obrócił się ku nim> No proszę, blond zołza Amy <wycedził z jadem> Zabiłaś Tris. <warknął, a w jego oczach zaświeciły niebezpieczne iskierki>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (23-02-14 21:16:43)

 

#66 23-02-14 21:27:59

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<pokręcił powoli głową mrużąc oczy> Och, uwierz mi, gdybym nie miał na sobie tego cholerstwa to byśmy tak nie rozmawiali. <wycedził krzywiąc się nieznacznie>

 

#67 23-02-14 21:37:58

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Woah, nie unoś się tak. *mruknęła do Sama, obojętnym tonem*

 

#68 23-02-14 21:38:30

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<odprowadził wzrokiem lekarzy, po czym obrócił się w stronę Alice.> Zróbmy to. Byle szybko. <powiedział zmęczony>

 

#69 23-02-14 21:54:41

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<poruszył ramionami próbując rozruszać zdrętwiałe ręce, nie zwracał zbytnio uwagi na rozmowę Sama i Ruby; zamknął się w sobie ze swoimi myślami o Tris; oparł się o kanapę krzyżując ręce na torsie i wlepił wzrok w ścianę oczekując na Alice>

 

#70 23-02-14 21:57:49

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*Udał sie do pokoju *

 

#71 23-02-14 22:00:52

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Będziesz dobrym ojcem *odpowiedziała Samowi patrząc na niego.* Nie waż mi się twierdzić inaczej... *chciała jeszcze coś dodać, ale chłopak odszedł, więc Ruby podciągnęła kolana pod brodę i obserwowała ich*

 

#72 23-02-14 22:01:43

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<kiwnął potwierdzająco głową> Może lepiej nie tutaj. <wskazał głową na pilnujących lekarzy, pociągnął Alice za nadgarstek do łazienki>

 

#73 23-02-14 22:07:29

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

*Odwzajemniła pocałunek i lekko się odsunęła* Nie będziesz beznadziejny *westchnęła* Naprawdę. Ja będę wyrodną matką. *dodała bardziej do siebie* Z moim charakterem...

 

#74 23-02-14 22:21:50

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

*Słuchała go z kamiennym wyrazem twarzy. Wolno skinęła głową, a gdy ją pocałował, odwzajemniła pocałunek wplatając ręce w jego włosy*

 

#75 23-02-14 22:37:29

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Mam nadzieję. *westchnęła i przeszedł ją dreszcz.* Mam dość tego miejsca... *wymamrotała rozglądając się.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.senninowie.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.pokeworld.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl