Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#126 24-02-14 16:53:16

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*Przekrzywił lekko głowę i spojrzał na Mirandę* Uważam, że powinny wyjść dziewczyny my trzej sobie lepiej poradzimy niż one. * Mruknął cicho zastanawiając się nad czymś* Więc... niech wyjdzie Miranda i Ruby no chyba, że chcecie się kłócić panowie no i panie * Zerknął kątem oka na Alice*

 

#127 24-02-14 16:55:16

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Sam, wychodzisz. Koniec historii. <powiedział nie znosząc sprzeciwu, usłyszawszy słowa Alice, przeniósł wzrok na Ruby, a potem na Sama> Jaja sobie robicie, prawda? <zapytał bez cienia rozbawienia>

 

#128 24-02-14 16:59:14

Miranda McGuinness

Gość

Re: Pokój wspólny

< Miranda popatrzyła na Logana przepraszająco. Ułożyła usta w słowa "I'm sorry", choć nawet nie wiedziała za co go przepraszam Potem przeniosła wzrok na Deana > Proszę uspokój się! Mamy zdecydować razem, a nie ty narzucajac swoją wolę. < odwróciła głowę do Sama i uśmiechnęła się blado. Czuła , że on ją rozumie w tym momęcie. Przeczesała palcami włosy i oznajmiła > Głosuję na Ruby, to moje ostatnie słowo < rzuciała jej krótkie spojrzenie > wierzę, ze nas nie zawiedziesz.

 

#129 24-02-14 16:59:19

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

*Spojrzała na Deana.* Raczej nie. *uniosła brew* Wyglądamy jakbyśmy żartowali? *słysząc słowa Mirandy uśmiechnęła się do niej blado* Dzięki. Ale według mnie ty też powinnaś wyjść.

Ostatnio edytowany przez Ruby Jones (24-02-14 17:00:11)

 

#130 24-02-14 17:01:14

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

*Znudzona słucha wszystkich ich słów z obojętnym wyrazem twarzy. Dopiero teraz zauważa Katherine i posyła jej złośliwy uśmiech.*

 

#131 24-02-14 17:04:28

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*Zmarszczył brwi nie wiedząc o co chodzi Mirandzie. Po chwili zaczął się wiercić czując coraz większy głód lecz starał się go zignorować.* Ja nie dam sobie zrobić koktajlu z mózgu i nie w trafię ponownie do tego rzeźnika * Zniesmaczony pokręcił głową*

 

#132 24-02-14 17:07:16

Miranda McGuinness

Gość

Re: Pokój wspólny

< Miranda zagryzła wargę, aż zaczeła z niej kapać krew. Parę kropel zachlapało jej białą bluzkę na co przeklnęła pod nosem. > Nie czuję się z tym dobrze... Wybaczcie że was o to spytam < spojrzała na Alice i Katherine > Ale jesteście wampirami prawda? Wasza zdolnosć regeneracji nie spowoduje, że zabieg lobotomii wam nie zaszkodzi ? Nie mówię po to aby was skazać, ale chciałabym wiedzieć < niepewnie potarła dłońmi o uda >

 

#133 24-02-14 17:08:17

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<posłał spojrzenie pełne nienawiści Ruby, nie chciał się teraz o to wykłócać, przeniósł wzrok na resztę zgromadzonych> Jak dla mnie to Sam powinien wyjść. <powiedział siadając na swoim krześle, przeniósł wzrok na Alice> Może ktoś to powinien podliczyć, czy coś, żebyśmy wiedzieli, kto pozostanie bez głosów. <powiedział krzyżując ręce na torsie i odchylajac się na krześle>

 

#134 24-02-14 17:13:33

Miranda McGuinness

Gość

Re: Pokój wspólny

< Pokiwała głową > Przepraszam. W sumie to co powiedziałam było głupie < spojrzała na sobowtóra Katherine i zastanawiała się kim ona jest. Czuć było od niej energię demona co trochę ją niepokoiło > No więc głosuję na Ruby. < powiedziała stanowczo .>

 

#135 24-02-14 17:17:26

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

A ja nie głosuję na nikogo *wzrusza ramionami* Żadne z was mnie nie obchodzi. *przechyla lekko głowę wodząc wzrokiem po twarzach zebranych.*

 

#136 24-02-14 17:17:39

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*Czując zapach krwi dziewczyny, zamknął oczy i zaczął liczyć do 100. Po chwili uniósł powieki i spojrzał przed siebie* Nie wiem jak wy uważacie ale dla mnie oni i tak pewnie nie wypuszczą tych osób na które zagłosujemy. * Przełknął z trudem ślinę*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (24-02-14 17:18:52)

 

#137 24-02-14 17:18:26

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Dajcie spokój, to na pewno nie będzie nic strasznego. <ułożył usta w podkówę> Ja pójdę do tego doktorka. <powiedział po krótkiej chwili wahania> Nie mam nic do stracenia. <wzruszył ramionami>

 

#138 24-02-14 17:19:24

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

*Rozejrzała się po zebranych lekko się wahając.* Ja... zagłosuję na Mirandę. *przeniosła wzrok na dziewczynę.* Jeśli obie stąd wyjdziemy będziemy mogły zjednoczyć siły i spróbować wydostać resztę.

 

#139 24-02-14 17:22:25

Miranda McGuinness

Gość

Re: Pokój wspólny

< Miranda poczuła że ktoś wylewa na nią kubeł zimnej wody. Spojrzała przerażona na Deana > Czy ty wiesz co mówisz?! Po Lobotomii jest się roślinką! Nigdy nie pozwolę abyś dał się pociąć! < wściekła wbiła paznokcie w uda >

 

#140 24-02-14 17:28:13

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Jak już mówiłem, zagłosuję na Sama, chociażby, żeby nie trafił pod skalpel. <powiedział, po czym słysząc słowa Mirandy, obrócił głowę w jej stronę przewracając oczami> Ok, spokojnie, może jakoś uda mi się przekonać tą całą doktor blondie. <skrzywił się nieznacznie>

 

#141 24-02-14 17:31:28

Miranda McGuinness

Gość

Re: Pokój wspólny

< przerażona Miranda głośno oddychała. Teraz wszystko się okarze. Spojrzała na każdego z nich, zatrzymując wzrok dłużej na Deanie. Oby nie robił z siebie bohatera, bo dziewczyna sobie tego nie wybaczy ... >

 

#142 24-02-14 17:38:50

Miranda McGuinness

Gość

Re: Pokój wspólny

Ruby < powiedziała Miranda zaraz po Samie i założyła ręce na piersi czekając na rozwój wydarzeń >

Ostatnio edytowany przez Miranda McGuinness (24-02-14 17:39:19)

 

#143 24-02-14 17:52:03

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

*Zawahała się i spojrzała najpierw na Sama, potem na Mirandę.* Miranda. *powiedziała.*

 

#144 24-02-14 18:02:04

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

Liczysz że was zaskoczę? *unosi brwi* Przykro mi, to chyba nie będzie zbyt wielkim szokiem dla was. *wzrusza ramionami i wodzi oczami po twarzach wszystkich ''pacjentów''.* Logan. *posyła mu krzywy uśmiech.*

 

#145 24-02-14 18:14:28

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*Przyglądał się uważnie Amy kiedy zauważył jak się skaleczyła próbował nie okazywać żadnych emocji. Czuł jak zaciska mu się żołądek znowu zaczął się wiercić nie mogąc usiedzieć w miejscu. Dodatkowo kiedy usłyszał, że pewna dziewczyna oddaje na niego głos pokręcił głową * Co cię to obchodzi * Syknął* Twoje znajdą się w gorszym stanie * Czując smak krwi, jego kły wyszły na wierzch, a oczy poczerwieniały. Złapał ją za nadgarstek i wykręcił go.* Miranda.

 

#146 24-02-14 18:37:28

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<otworzył szczerzej oczy patrząc na Alice> Co? Nie! <przeniósł wzrok na Amy> Głosuję na Sama, jednocześnie zgłaszam się na ochotnika do tego całego doktora. <powiedział impulsynie i przełknął ślinę> No chyba, że wolałabyś, no wiesz, zacząć od początku i w ogóle... <uniósł zachęcająco kącik ust kiwając powoli głową i puścił jej oczko>

 

#147 24-02-14 18:43:19

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

Popieprzyło was? *syknęła spoglądając na braci.* Nikt nie idzie do tego doktorka. *warknęła zaplatając ręce na piersi.*

 

#148 24-02-14 18:43:55

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Siadaj, idioto! Poradzę sobie. <syknął do Sama, po czym obrócił się w stronę Amy> Więc, jak będzie, blodnie? Nie słuchaj go. <machnął ręką na młodszego brata>

 

#149 24-02-14 18:45:27

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

* Próbował wyrwać się lekarzom lecz nie miał siły* Mogłem ogryźć ci tą rękę * Powiedział zdenerwowany*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (24-02-14 18:45:41)

 

#150 24-02-14 18:49:37

Ruby Jones

Gość

Re: Pokój wspólny

*Słysząc słowa Amy odetchnęła z ulgą. Nic nie będzie Samowi. Szybko do niego podeszła i lekko go pocałowała.* Wydostaniemy was stąd. *powiedziała cicho, tak żeby nikt inny tego nie usłyszał i rzuciła ''pacjentom ostatnie spojrzenie po czym wyszła.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ohayo-nostale.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl