Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-12-13 17:29:32

Faye Marshall

Gość

Sala Balowa


http://www.hotelmanagementtutorial.com/wp-content/uploads/2012/09/Christmas-Decorations.jpg

http://gfx.mmka.pl/newsph/437246/1227474.3.jpg

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (20-12-13 17:30:33)

 

#2 20-12-13 18:31:47

Miranda McGuinness

Gość

Re: Sala Balowa

< Zjawia się razem z Alexandrem >

 

#3 20-12-13 18:33:19

Alexander Kahn

Gość

Re: Sala Balowa

To tutaj. *spogląda przez szybę na budynek i wzdycha* Nie cierpię kameralnych imprez.. Masz zamiar się upić? *uśmiecha się lekko i przenosi na nią wzrok zagłębiając go w jej oczach*

 

#4 20-12-13 18:35:41

Miranda McGuinness

Gość

Re: Sala Balowa

< uśmiechnęła się do niego zadziornie i położyła dłoń na swojej talii > Chcę pamiętać wszystko z tej nocy, ale nie będę też stroniła od alkoholu < po raz kolejny zbliżyła się i kładąc mu rękę na ramieniu wyszeptała > znam pewnie zaklęcie, które pozwoli mi uniknąć nieprzyjemnosci po trunkach. < rozejrzała się dookoła po czym wróciła wzrokiem  do swojego partnera > Co teraz, Alexandrze ?

 

#5 20-12-13 18:38:07

Alexander Kahn

Gość

Re: Sala Balowa

To nie fair. *mruczy pod nosem i uśmiecha się powoli. Wysiada i w mgnieniu oka znajduje się po drugiej stronie, otwiera drzwi i wyciąga dłoń w stronę dziewczyny* Mogę prosić, Madame? *posyła jej czarujący uśmiech i patrzy prosto w jej oczy*

 

#6 20-12-13 18:42:02

Miranda McGuinness

Gość

Re: Sala Balowa

Alexander Kahn napisał:

To nie fair. *mruczy pod nosem i uśmiecha się powoli. Wysiada i w mgnieniu oka znajduje się po drugiej stronie, otwiera drzwi i wyciąga dłoń w stronę dziewczyny* Mogę prosić, Madame? *posyła jej czarujący uśmiech i patrzy prosto w jej oczy*

< uśmiechnęła się czarująco i dygnęła przed chłopakiem > z wielką przyjemnością < podała mu dłoń i zaczęli tańczyć w rytm muzyki. Miranda tańczyła pewnie, ale równiez z wielką gracją. Bez przerwy utrzymywała kontakt wzrokowy z Alexandrem > Mam nadzieję, ze ta noc będzie jedną z tym które będą dobrze się kojarzyły w przyszłości < mruknęła do ucha chłopaka >

 

#7 20-12-13 18:42:45

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

< Weszłam z Dean'em> Nie jestem wilkołakiem tylko hybrydą więc uważaj kotku < Przejechałam dłonią po jego ramieniu.> To wntrze jest paskudne < Rozejrzałam się dookoła.>

 

#8 20-12-13 18:46:17

Dean Winchester

Gość

Re: Sala Balowa

Faye Marshall napisał:

< Weszłam z Dean'em> Nie jestem wilkołakiem tylko hybrydą więc uważaj kotku < Przejechałam dłonią po jego ramieniu.> To wntrze jest paskudne < Rozejrzałam się dookoła.>

No proszę... Co cię skłoniło do wybrania życia hybrydy? <uniósł brew, rozglądając się> Zatańczysz? <uniósł brew>

 

#9 20-12-13 18:47:00

Alexander Kahn

Gość

Re: Sala Balowa

Miranda McGuinness napisał:

Alexander Kahn napisał:

To nie fair. *mruczy pod nosem i uśmiecha się powoli. Wysiada i w mgnieniu oka znajduje się po drugiej stronie, otwiera drzwi i wyciąga dłoń w stronę dziewczyny* Mogę prosić, Madame? *posyła jej czarujący uśmiech i patrzy prosto w jej oczy*

< uśmiechnęła się czarująco i dygnęła przed chłopakiem > z wielką przyjemnością < podała mu dłoń i zaczęli tańczyć w rytm muzyki. Miranda tańczyła pewnie, ale równiez z wielką gracją. Bez przerwy utrzymywała kontakt wzrokowy z Alexandrem > Mam nadzieję, ze ta noc będzie jedną z tym które będą dobrze się kojarzyły w przyszłości < mruknęła do ucha chłopaka >

(przecież on jej pomagał wysiąść z samochodu ahhaha. No ale dobra, niech tak zostanie )

*układa dłoń na jej talii i przyciąga ją do siebie znacząco. Unosi kącik ust i chwyta jej dłoń poruszając się zgrabnie i pewnie po parkiecie* Mam zamiar zrobić, żeby taka była. Bez dwóch zdań. *mruczy cicho i również patrzy jej w oczy, po czym odsuwa ją delikatnie od siebie, okręca powoli i znowu przyciąga do siebie* Chyba, że masz zamiar szybko mi uciec i rzucisz mnie do mojego Alfa Romeo. *śmieje się cicho*

 

#10 20-12-13 18:50:00

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Dean Winchester napisał:

Faye Marshall napisał:

< Weszłam z Dean'em> Nie jestem wilkołakiem tylko hybrydą więc uważaj kotku < Przejechałam dłonią po jego ramieniu.> To wntrze jest paskudne < Rozejrzałam się dookoła.>

No proszę... Co cię skłoniło do wybrania życia hybrydy? <uniósł brew, rozglądając się> Zatańczysz? <uniósł brew>

Coś, a co to sprawia, że już mnie mnie nienawidzisz? < Spytałam patrząc mu się w oczy.>  Jeśli muszę to zatańczę tylko nie depcz mi po nogach. < Zaprowadziłam go na parkiet i położyłam dłonie na jego ramionach.>

 

#11 20-12-13 18:52:13

Dean Winchester

Gość

Re: Sala Balowa

Faye Marshall napisał:

Dean Winchester napisał:

Faye Marshall napisał:

< Weszłam z Dean'em> Nie jestem wilkołakiem tylko hybrydą więc uważaj kotku < Przejechałam dłonią po jego ramieniu.> To wntrze jest paskudne < Rozejrzałam się dookoła.>

No proszę... Co cię skłoniło do wybrania życia hybrydy? <uniósł brew, rozglądając się> Zatańczysz? <uniósł brew>

Coś, a co to sprawia, że już mnie mnie nienawidzisz? < Spytałam patrząc mu się w oczy.>  Jeśli muszę to zatańczę tylko nie depcz mi po nogach. < Zaprowadziłam go na parkiet i położyłam dłonie na jego ramionach.>

<położył dłonie na jej biodrach; zaczęli kołysać się w rytm muzyki> Nie lubię wszystkich nadnaturalnych. Ale dziś postanowiłem zrobić sobie wolne <zacisnął usta>

 

#12 20-12-13 18:54:25

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Dean Winchester napisał:

Faye Marshall napisał:

Dean Winchester napisał:


No proszę... Co cię skłoniło do wybrania życia hybrydy? <uniósł brew, rozglądając się> Zatańczysz? <uniósł brew>

Coś, a co to sprawia, że już mnie mnie nienawidzisz? < Spytałam patrząc mu się w oczy.>  Jeśli muszę to zatańczę tylko nie depcz mi po nogach. < Zaprowadziłam go na parkiet i położyłam dłonie na jego ramionach.>

<położył dłonie na jej biodrach; zaczęli kołysać się w rytm muzyki> Nie lubię wszystkich nadnaturalnych. Ale dziś postanowiłem zrobić sobie wolne <zacisnął usta>

Ja nie wybrałam sobie takiego życia. < Przegryzłam dolną wargę wzrokiem lustrując tańczących ludzi> Czemu nas tak nienawidzisz?

 

#13 20-12-13 18:56:26

Dean Winchester

Gość

Re: Sala Balowa

Faye Marshall napisał:

Dean Winchester napisał:

Faye Marshall napisał:


Coś, a co to sprawia, że już mnie mnie nienawidzisz? < Spytałam patrząc mu się w oczy.>  Jeśli muszę to zatańczę tylko nie depcz mi po nogach. < Zaprowadziłam go na parkiet i położyłam dłonie na jego ramionach.>

<położył dłonie na jej biodrach; zaczęli kołysać się w rytm muzyki> Nie lubię wszystkich nadnaturalnych. Ale dziś postanowiłem zrobić sobie wolne <zacisnął usta>

Ja nie wybrałam sobie takiego życia. < Przegryzłam dolną wargę wzrokiem lustrując tańczących ludzi> Czemu nas tak nienawidzisz?

Długa historia... <znów się rozglądnął> Której nie opowiadam byle komu <znów spojrzał na nią> Nie musiałaś nikogo zabijać, byłabyś zwykłym człowiekiem.

 

#14 20-12-13 18:57:06

Hunter Jones

Gość

Re: Sala Balowa

< Przyjechał samochodem, zaparkował pod budynkiem po czym wyszedł z auta i wszedł do środka. Oparł się plecami o ścianę i przyglądał ludziom>

 

#15 20-12-13 18:59:59

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Dean Winchester napisał:

Faye Marshall napisał:

Dean Winchester napisał:


<położył dłonie na jej biodrach; zaczęli kołysać się w rytm muzyki> Nie lubię wszystkich nadnaturalnych. Ale dziś postanowiłem zrobić sobie wolne <zacisnął usta>

Ja nie wybrałam sobie takiego życia. < Przegryzłam dolną wargę wzrokiem lustrując tańczących ludzi> Czemu nas tak nienawidzisz?

Długa historia... <znów się rozglądnął> Której nie opowiadam byle komu <znów spojrzał na nią> Nie musiałaś nikogo zabijać, byłabyś zwykłym człowiekiem.

Nie zabiłam nikogo świadomie i skończmy już ten temat < Warknęłam, wbiłam mocno paznokcie w jego ramiona.> Cóż radzę ci dzisiaj mnie nie wkurzać.

 

#16 20-12-13 19:05:01

Dean Winchester

Gość

Re: Sala Balowa

Faye Marshall napisał:

Dean Winchester napisał:

Faye Marshall napisał:


Ja nie wybrałam sobie takiego życia. < Przegryzłam dolną wargę wzrokiem lustrując tańczących ludzi> Czemu nas tak nienawidzisz?

Długa historia... <znów się rozglądnął> Której nie opowiadam byle komu <znów spojrzał na nią> Nie musiałaś nikogo zabijać, byłabyś zwykłym człowiekiem.

Nie zabiłam nikogo świadomie i skończmy już ten temat < Warknęłam, wbiłam mocno paznokcie w jego ramiona.> Cóż radzę ci dzisiaj mnie nie wkurzać.

<skrzywił się nieznacznie> Okey, rozumiem <puścił ją i uniósł ręce w obronnym geście> Nie wiem, jak ty, ale ja idę się napić <uśmiechnął się kątem ust i poszedł w kierunku jadalni>

 

#17 20-12-13 19:07:48

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Dean Winchester napisał:

Faye Marshall napisał:

Dean Winchester napisał:


Długa historia... <znów się rozglądnął> Której nie opowiadam byle komu <znów spojrzał na nią> Nie musiałaś nikogo zabijać, byłabyś zwykłym człowiekiem.

Nie zabiłam nikogo świadomie i skończmy już ten temat < Warknęłam, wbiłam mocno paznokcie w jego ramiona.> Cóż radzę ci dzisiaj mnie nie wkurzać.

<skrzywił się nieznacznie> Okey, rozumiem <puścił ją i uniósł ręce w obronnym geście> Nie wiem, jak ty, ale ja idę się napić <uśmiechnął się kątem ust i poszedł w kierunku jadalni>

< Pokręciłam oczami, stanęłam przy oknie i co jakiś czas patrzyłam na omijających mnie ludzi.>

 

#18 20-12-13 19:18:15

Miranda McGuinness

Gość

Re: Sala Balowa

Alexander Kahn napisał:

Miranda McGuinness napisał:

Alexander Kahn napisał:

To nie fair. *mruczy pod nosem i uśmiecha się powoli. Wysiada i w mgnieniu oka znajduje się po drugiej stronie, otwiera drzwi i wyciąga dłoń w stronę dziewczyny* Mogę prosić, Madame? *posyła jej czarujący uśmiech i patrzy prosto w jej oczy*

< uśmiechnęła się czarująco i dygnęła przed chłopakiem > z wielką przyjemnością < podała mu dłoń i zaczęli tańczyć w rytm muzyki. Miranda tańczyła pewnie, ale równiez z wielką gracją. Bez przerwy utrzymywała kontakt wzrokowy z Alexandrem > Mam nadzieję, ze ta noc będzie jedną z tym które będą dobrze się kojarzyły w przyszłości < mruknęła do ucha chłopaka >

(przecież on jej pomagał wysiąść z samochodu ahhaha. No ale dobra, niech tak zostanie )

*układa dłoń na jej talii i przyciąga ją do siebie znacząco. Unosi kącik ust i chwyta jej dłoń poruszając się zgrabnie i pewnie po parkiecie* Mam zamiar zrobić, żeby taka była. Bez dwóch zdań. *mruczy cicho i również patrzy jej w oczy, po czym odsuwa ją delikatnie od siebie, okręca powoli i znowu przyciąga do siebie* Chyba, że masz zamiar szybko mi uciec i rzucisz mnie do mojego Alfa Romeo. *śmieje się cicho*

< patrzyła się się na niego z zachwytem i przygryzła lekko wargę od środka > Potrafisz tańczyć, tego nie mozna ci odmówić... < chwilę tańczyła bez słowa po czym zaśmiała się delikatnie > Wszystko się okarze, nie zamierzam poprzestać na wyobraźni... < oblizała usta i spojrzała na niego dwuznacznie >

 

#19 20-12-13 19:22:53

Alexander Kahn

Gość

Re: Sala Balowa

No wiesz.. lata praktyki. *uśmiecha się promiennie i trzyma ją w ten sposób lekko przesuwając palcami w dół po jej nagich plecach* Nie? *nachyla się do jej ucha i szepcze; * To gdzie chowasz ten lód, kajdanki i pióro? *unosi kącik ust szelmowsko i prostuje się znów patrząc jej w oczy*

 

#20 20-12-13 19:37:01

Miranda McGuinness

Gość

Re: Sala Balowa

< zaśmiała się i pokręciła głową > Och Alexandrze, czy nie możesz być cierpliwy ? < pokiwała mu palcem przed twarzą i złapała go za rękę > Choć, pójdziemy się czegoś napić, aby oficjalnie zaczać ten wieczór < puściła mu oczko i dyskretnie spojrzała na jego rozporek >

 

#21 20-12-13 19:39:23

Logan Ashford

Gość

Re: Sala Balowa

*Wszedł do sali balowej i zlustrował całe pomieszczenie. Widząc przy oknie znajomą dziewczynę uśmiechnął się i podszedł do niej.*Cześć, piękna bezimienna.*Puścił jej oczko.*

 

#22 20-12-13 19:40:29

Alexander Kahn

Gość

Re: Sala Balowa

Nie da się ukryć, że nie należę do najcierpliwszych osób. *uśmiecha się lekko* To jeszcze nie jest rozpoczęty? *przewraca oczami* Chętnie napiję się whisky. A ty na co masz ochotę? *wychodzą do jadalni*

 

#23 20-12-13 19:41:44

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Logan Ashford napisał:

*Wszedł do sali balowej i zlustrował całe pomieszczenie. Widząc przy oknie znajomą dziewczynę uśmiechnął się i podszedł do niej.*Cześć, piękna bezimienna.*Puścił jej oczko.*

< Kątem oka spojrzałam na Alexandra i jego towarzyszkę zmarszczyłam brwi widząc jak ta dziewczyna się do niego klei. Po chwili spojrzałam na Logana.> Jestem Faye przystojniaczku. < Uśmiechnęłam się słodko.>

 

#24 20-12-13 19:46:36

Shelby White

Gość

Re: Sala Balowa

<przechodzi razem z Sam'em do sali balowej> No, to... prowadź... <spojrzała na niego z lekkim uśmiechem na twarzy>

 

#25 20-12-13 19:47:08

Logan Ashford

Gość

Re: Sala Balowa

Faye Marshall napisał:

Logan Ashford napisał:

*Wszedł do sali balowej i zlustrował całe pomieszczenie. Widząc przy oknie znajomą dziewczynę uśmiechnął się i podszedł do niej.*Cześć, piękna bezimienna.*Puścił jej oczko.*

< Kątem oka spojrzałam na Alexandra i jego towarzyszkę zmarszczyłam brwi widząc jak ta dziewczyna się do niego klei. Po chwili spojrzałam na Logana.> Jestem Faye przystojniaczku. < Uśmiechnęłam się słodko.>

Faye, no proszę. Zdradziłaś mi swoje imię.*Uśmiechnął się olśniewająco. *Jak to się stało, że jesteś tu sama? Nie wierzę, że taka dziewczyna nie ma partnera na imprezę.*Uniósł brew.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gromostrow.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.wspolnotagloriapark.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl