Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 20-12-13 20:37:46

Lena Duchannes

Gość

Re: Sala Balowa

*Kiedy w koncu dostrzegła Sama, zobaczyła ze wychodzi z sali razem z jakas blondynką. Cos w niej drgnęło. Była zazdrosna? O chłopaka ktorego ledwo znała? Nieee. Niemożliwe. Wziela kieliszek z szampanem od przechodzącego kelnera i wyszła do ogrodu*

 

#52 20-12-13 20:47:43

Hunter Jones

Gość

Re: Sala Balowa

< Wyszedł, wsiadł do samochodu i odjechał.>

 

#53 20-12-13 20:50:07

Katelynn Blake

Gość

Re: Sala Balowa

*przyszliśmy z Olim, od razu wyczułam perfumy Kol'a, podeszliśmy z Oliverem do Kol'a i Vicky* Rozumiem, że po gorącym seksie preferujecie taniec? *spytałam wkurzona, po czym spojrzałam się na Vicky* Wielka dziewica się znalazła która pieprzy chłopaków swoich koleżanek... *prychnęłam*

 

#54 20-12-13 20:56:44

Oliver Twist

Gość

Re: Sala Balowa

*Obrzucił Vicky obojętnym spojrzeniem, po czym wbił lodowaty wzrok w Kol'a.*Rozumiem, że nie mogłeś się powstrzymać. Szlachetny Mikaelson, który pieprzy dziewczynę kumpla. I nie, to nie jest to samo, co w moim i Kate przypadku.*Zacisnął usta i dłonie zwinął w pięści.*Nie daruję Ci tego. Pilnuj gdzie wpychasz swojego kutasa.*Uderzył Kol'a prawą pięścią w twarz.*

 

#55 20-12-13 20:59:47

Victoria McClair

Gość

Re: Sala Balowa

<spojrzała zaskoczona, a zarazem trochę rozbawiona i wywróciła oczami> Kate, on Ciebie kocha! Ja pierdziule, czemu tak trudno jest Ci to zrozumieć? <powiedziała zirytowana i wzięła głęboki oddech> Nie rozumiem o co Ci chodzi... My niczego nie zrobiliśmy, ja i Kol tylko rozmawialiśmy <potrząsnęła głową i spojrzała na Olivera uśmiechając się słodko, ale gdy usłyszała jego słowa i zobaczyła co zrobił zbladła> Oliver! <krzyknęła> O co Wam chodzi! <pokręciła z niedowierzaniem głową>

 

#56 20-12-13 21:01:31

Kol Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

<westchnął i po chwili zawalił mocno Oliverowi w twarz po czym się bezczelnie uśmiechnął> Właśnie o co wam chodzi?

 

#57 20-12-13 21:06:16

Katelynn Blake

Gość

Re: Sala Balowa

Rozmawialiście? Po tym, czy przed tym jak się na niego nadziałaś? *spytałam mierząc ich wzrokiem* Nie udawajcie niewiniątek. O wszystkim wiemy.

 

#58 20-12-13 21:10:51

Oliver Twist

Gość

Re: Sala Balowa

*Ostro wkurzony złapał Kol'a za koszulę i przycisnął do jakiejś ściany.*Co do cholery z Tobą jest?*Wysyczał przez zaciśnięte zęby nachylając się do chłopaka.*Pieprzysz moją dziewczynę i jeszcze masz czelność się tak do mnie szczerzyć. Co się, kurwa, z Tobą dzieje!*Ostatnie słowa prawie wykrzyczał mu w twarz.*

 

#59 20-12-13 21:12:20

Kol Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

<uśmiechnął się i odgiął jego rękę> Ale jest taka jedna mała sprawa... nie pieprzyłem twojej dziewczyny

 

#60 20-12-13 21:15:50

Victoria McClair

Gość

Re: Sala Balowa

<zamknęła oczy na moment próbując sobie wszystko ułożyć w głowie, po chwili otworzyła je, a widząc jak Oliver przyciska Kol'a do ściany natychmiast zaczęła go odciągać> Między mną, a Kolem do niczego nie doszło! <wykrzyczała i pokręciła z niedowierzaniem głową> Jak w ogóle możesz myśleć, że mogłabym... Kiedy znasz mój stosunek to tych spraw <przełknęła głośno ślinę i odsunęła się> Nie mogę w to uwierzyć... < przetarła twarz dłonią i spojrzała na Kate> Do niczego nie doszło, rozumiesz?!

Ostatnio edytowany przez Victoria McClair (20-12-13 21:16:58)

 

#61 20-12-13 21:20:01

Katelynn Blake

Gość

Re: Sala Balowa

*wyjęłam z kieszeni telefon i pokazałam Vicky zdjęcie* A to są niby wasze sobowtóry? *powiedziałam łamiącym się głosem, byłam już tym wszystkim zmęczona*

 

#62 20-12-13 21:28:09

Oliver Twist

Gość

Re: Sala Balowa

*Puścił Kol'a i wycelował w niego palcem.*Mam już tego wszystkiego dosyć. To już mnie przerasta.*Zacisnął boleśnie szczękę, odwrócił się do dziewczyn. Spojrzał na Vicky.*Zdjęcia. Jasne?*Warknął.*Z resztą, pieprzyć to wszystko. Róbcie co wam się tylko do cholery podoba.

 

#63 20-12-13 21:30:16

Kol Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

<wywrócił oczami i podszedł do nich> Oli nie podniecaj się tak... przecież ja nie ukradłbym dziewczyny kumpla

 

#64 20-12-13 21:30:35

Jensen Court

Gość

Re: Sala Balowa

*Wszedł z Alice i od razu zakręcił ją by przyciągnąć ją jak najbliżej siebie, zbliżył swoją twarz niebezpiecznie blisko do niej i spojrzał w jej oczy* Zakładam, że jesteś dobrą tancerką *mrugnął do niej*

 

#65 20-12-13 21:45:19

Victoria McClair

Gość

Re: Sala Balowa

<przyjrzała się zdjęciu i oddała telefon Kate> Spójrz na ramię <powiedziała oschle i zsunęła sobie sukienkę z ramienia, odwróciła się do nich tyłem i odgarnęła włosy z pleców pokazując im swój tatuaż w kształcie znaku nieskończoności> To nie byłam ja... Na tym pieprzonym zdjęciu tego nie ma <wysyczała i spojrzała z niedowierzaniem na Oliver'a> Nie traktuję seksu jako jednorazowe przygody i właściwie to ty możesz sobie robić co żywnie Ci się podoba <odsunęła się biorąc głęboki oddech i spojrzała na Kate> Nie zrobiliśmy tego, on Cię kocha... Nie rozumiem czemu w to uwierzyliście...

Ostatnio edytowany przez Victoria McClair (20-12-13 21:50:34)

 

#66 20-12-13 21:46:25

Katelynn Blake

Gość

Re: Sala Balowa

*zacisnęłam usta żeby się nie rozpłakać, podeszłam do Kol'a* A ja myślałam, że ty jesteś inny... *wyszeptałam patrząc na niego szklistymi oczami*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (20-12-13 21:48:43)

 

#67 20-12-13 21:47:12

Henrik Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

<wchodzi z Lily na parkiet i przez chwilę stoi ba przeciwko niej ze zdumieniem. Po chwili przeklina pod nosem i bez zastanowienia łapie ją w pasie, zaciskając mocno wargi>

 

#68 20-12-13 21:53:43

Kol Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

<pokręcił głową> Kate jaki człowiek wierzy GG? Przecież to ciebie kocham i gdybym mógł przyszedłbym tu z tobą.

 

#69 20-12-13 21:54:18

Jensen Court

Gość

Re: Sala Balowa

Alice Cavercius napisał:

Nie martw się, twoje nogi są bezpieczne <uśmiechnęła się kątem ust i popatrzyła mu w oczy. Położyła dłonie na jego ramieniu>

Jak dla mnie możesz mi je nawet podeptać *położył dłonie na jej tali i wdychał zapach jej perfum ruszając się do muzyki* Ładnie pachniesz *stwierdził*

 

#70 20-12-13 21:54:29

Lily Blake

Gość

Re: Sala Balowa

Henrik Mikaelson napisał:

<wchodzi z Lily na parkiet i przez chwilę stoi ba przeciwko niej ze zdumieniem. Po chwili przeklina pod nosem i bez zastanowienia łapie ją w pasie, zaciskając mocno wargi>

*spogląda na niego ze zdumieniem* Wiesz chyba przydadzą Ci się dodatkowe lekcje tańca *uśmiecha się do niego złośliwie i kładzie dłonie na jego ramionach* I przy okazji nie musisz być taki spięty *zachichotała słodko przyglądając mu się z uwagą*

 

#71 20-12-13 21:57:22

Henrik Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

Lily Blake napisał:

Henrik Mikaelson napisał:

<wchodzi z Lily na parkiet i przez chwilę stoi ba przeciwko niej ze zdumieniem. Po chwili przeklina pod nosem i bez zastanowienia łapie ją w pasie, zaciskając mocno wargi>

*spogląda na niego ze zdumieniem* Wiesz chyba przydadzą Ci się dodatkowe lekcje tańca *uśmiecha się do niego złośliwie i kładzie dłonie na jego ramionach* I przy okazji nie musisz być taki spięty *zachichotała słodko przyglądając mu się z uwagą*

Skąd pomysł, że jestem spięty, mądralo? <uniósł brwi do góry i obkręcił dziewczynę wokół osi, po czym wrócił do powolnego kiwania się w rytm muzyki>
Po prostu brakuje mi fajek <dodał po chwili, średnio przekonując samego siebie.>

 

#72 20-12-13 22:03:40

Lily Blake

Gość

Re: Sala Balowa

Henrik Mikaelson napisał:

Lily Blake napisał:

Henrik Mikaelson napisał:

<wchodzi z Lily na parkiet i przez chwilę stoi ba przeciwko niej ze zdumieniem. Po chwili przeklina pod nosem i bez zastanowienia łapie ją w pasie, zaciskając mocno wargi>

*spogląda na niego ze zdumieniem* Wiesz chyba przydadzą Ci się dodatkowe lekcje tańca *uśmiecha się do niego złośliwie i kładzie dłonie na jego ramionach* I przy okazji nie musisz być taki spięty *zachichotała słodko przyglądając mu się z uwagą*

Skąd pomysł, że jestem spięty, mądralo? <uniósł brwi do góry i obkręcił dziewczynę wokół osi, po czym wrócił do powolnego kiwania się w rytm muzyki>
Po prostu brakuje mi fajek <dodał po chwili, średnio przekonując samego siebie.>

*wywróciła teatralnie oczami, przybliżyła się do niego i szepnęła* Wiesz kłamanie nie wychodzi Ci najlepiej, powinieneś nad tym popracować *uśmiechnęła się figlarnie muskając delikatnie wargami płatek jego ucha* Jak już mówiłam rozluźnij się *powiedziała odsuwając się od niego minimalnie*

 

#73 20-12-13 22:06:07

Oliver Twist

Gość

Re: Sala Balowa

*Przetarł twarz dłonią. Mięśnie miał cały czas napięte, a drugą dłoń zaciśniętą.*Myślisz, że jak dostałem tą wiadomość, to myślałem o jakimś tatuażu, czy jest, czy go nie ma?*Powiedział wkurzony.*Widziałem tam tylko Ciebie i Kol'a, i słowa GG.*Spojrzał gniewie na Kol'a.*A on Cię już raz pocałował.

 

#74 20-12-13 22:08:58

Henrik Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

Lily Blake napisał:

Henrik Mikaelson napisał:

Lily Blake napisał:


*spogląda na niego ze zdumieniem* Wiesz chyba przydadzą Ci się dodatkowe lekcje tańca *uśmiecha się do niego złośliwie i kładzie dłonie na jego ramionach* I przy okazji nie musisz być taki spięty *zachichotała słodko przyglądając mu się z uwagą*

Skąd pomysł, że jestem spięty, mądralo? <uniósł brwi do góry i obkręcił dziewczynę wokół osi, po czym wrócił do powolnego kiwania się w rytm muzyki>
Po prostu brakuje mi fajek <dodał po chwili, średnio przekonując samego siebie.>

*wywróciła teatralnie oczami, przybliżyła się do niego i szepnęła* Wiesz kłamanie nie wychodzi Ci najlepiej, powinieneś nad tym popracować *uśmiechnęła się figlarnie muskając delikatnie wargami płatek jego ucha* Jak już mówiłam rozluźnij się *powiedziała odsuwając się od niego minimalnie*

Czy cokolwiek w ogóle mi wychodzi?
<Czując jej oddech na swojej szyi, jego ciało zastygło na moment. Po chwili, nie myśląc o niczym, nachylił się nad jej wargami i pocałował ją lekko w usta>

 

#75 20-12-13 22:11:39

Damon Salvatore

Gość

Re: Sala Balowa

*Wychodzi*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2forumporadniki.pun.pl www.pokeworld.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl