Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 20-12-13 19:49:47

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Logan Ashford napisał:

Faye Marshall napisał:

Logan Ashford napisał:

*Wszedł do sali balowej i zlustrował całe pomieszczenie. Widząc przy oknie znajomą dziewczynę uśmiechnął się i podszedł do niej.*Cześć, piękna bezimienna.*Puścił jej oczko.*

< Kątem oka spojrzałam na Alexandra i jego towarzyszkę zmarszczyłam brwi widząc jak ta dziewczyna się do niego klei. Po chwili spojrzałam na Logana.> Jestem Faye przystojniaczku. < Uśmiechnęłam się słodko.>

Faye, no proszę. Zdradziłaś mi swoje imię.*Uśmiechnął się olśniewająco. *Jak to się stało, że jesteś tu sama? Nie wierzę, że taka dziewczyna nie ma partnera na imprezę.*Uniósł brew.*

Mój partner to dupek gdzieś zniknął. < Wzruszyłam ramionami.> A ty gdzie masz partnerkę u boku? Taki przystojniak jak ty powinien mieć co najmniej dwie przy sobie.

 

#27 20-12-13 19:53:01

Logan Ashford

Gość

Re: Sala Balowa

Faktycznie, niezły z niego dupek, że Cię zostawił.*Pokiwał głową zamyślony i oparł się o ścianę zerkając na tańczący tłum.*Ja nie mam żadnej partnerki. Mogę być Twoim zastępczym.*Spojrzał jej w oczy.*

 

#28 20-12-13 19:53:24

Sam Roth

Gość

Re: Sala Balowa

Shelby White napisał:

<przechodzi razem z Sam'em do sali balowej> No, to... prowadź... <spojrzała na niego z lekkim uśmiechem na twarzy>

<objąłem ją i zaczęliśmy powoli sunąć po parkiecie> Jak ci się podoba impreza? <zapytałem>

 

#29 20-12-13 19:54:37

Lena Duchannes

Gość

Re: Sala Balowa

*Przez dłuższy czas po przyjściu na miejsce kręciła się po całym terenie unikajac ludzi. W końcu weszła na salę balowa pełną tańczących par i szła powoli wzdłuż ściany*

 

#30 20-12-13 19:55:06

Shelby White

Gość

Re: Sala Balowa

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:

<przechodzi razem z Sam'em do sali balowej> No, to... prowadź... <spojrzała na niego z lekkim uśmiechem na twarzy>

<objąłem ją i zaczęliśmy powoli sunąć po parkiecie> Jak ci się podoba impreza? <zapytałem>

<zmarszczyła nosek> Całkiem nieźle, chociaż, jak dla mnie za dużo choinek i takich tam... <spuściła głowę na swoje buty starając się nie podeptać swojego partnera>

 

#31 20-12-13 19:55:40

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Logan Ashford napisał:

Faktycznie, niezły z niego dupek, że Cię zostawił.*Pokiwał głową zamyślony i oparł się o ścianę zerkając na tańczący tłum.*Ja nie mam żadnej partnerki. Mogę być Twoim zastępczym.*Spojrzał jej w oczy.*

Zastępczym, a czemu nie stałym. < Spytałam unosząc brwi do góry.> Chodź zatańczymy. < Zaciągnęłam chłopaka na parkiet.> Później jak chcesz być moim towarzyszem to możesz postawić mi drinka. < Zarzuciłam ręce za jego szyję.>

 

#32 20-12-13 19:57:06

Sam Roth

Gość

Re: Sala Balowa

Shelby White napisał:

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:

<przechodzi razem z Sam'em do sali balowej> No, to... prowadź... <spojrzała na niego z lekkim uśmiechem na twarzy>

<objąłem ją i zaczęliśmy powoli sunąć po parkiecie> Jak ci się podoba impreza? <zapytałem>

<zmarszczyła nosek> Całkiem nieźle, chociaż, jak dla mnie za dużo choinek i takich tam... <spuściła głowę na swoje buty starając się nie podeptać swojego partnera>

<pokręciłem głową z uśmiechem> nie rozumiem cię. Przecież to świąteczna impreza.

 

#33 20-12-13 19:58:55

Shelby White

Gość

Re: Sala Balowa

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:

Sam Roth napisał:


<objąłem ją i zaczęliśmy powoli sunąć po parkiecie> Jak ci się podoba impreza? <zapytałem>

<zmarszczyła nosek> Całkiem nieźle, chociaż, jak dla mnie za dużo choinek i takich tam... <spuściła głowę na swoje buty starając się nie podeptać swojego partnera>

<pokręciłem głową z uśmiechem> nie rozumiem cię. Przecież to świąteczna impreza.

I co z tego. Za dużo choinek! <podniosła na niego wzrok uśmiechając się promiennie, akurat wtedy nadepnęła mu na palce> Kurcze <mruknęła> Przepraszam....

 

#34 20-12-13 20:00:16

Logan Ashford

Gość

Re: Sala Balowa

Mogę być i stałym, jeśli tylko tego chcesz.*Mrugnął do niej i położył dłonie na jej biodrach. Zaczęli tańczyć w rytm wolnej muzyki.*To jasne, skoro mam Ci towarzyszyć.

 

#35 20-12-13 20:04:01

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Logan Ashford napisał:

Mogę być i stałym, jeśli tylko tego chcesz.*Mrugnął do niej i położył dłonie na jej biodrach. Zaczęli tańczyć w rytm wolnej muzyki.*To jasne, skoro mam Ci towarzyszyć.

Wole ciebie niż tego dupka który ma ochotę mnie zabić. < Zacisnęłam usta w cienka linię.> Mniejsza o to, jak za bardzo dzisiaj się upiję to będziesz musiał mnie odprowadzić.

 

#36 20-12-13 20:06:43

Logan Ashford

Gość

Re: Sala Balowa

Dlaczego miał ochotę Cię zabić?*Zmarszczył brwi.*Jeśli się upijesz, to się tobą zajmę. Mogę Cię nawet zanieść, tylko muszę znać adres.*Spojrzał na nią mrużąc lekko oczy i unosząc kącik ust.*

 

#37 20-12-13 20:08:19

Sam Roth

Gość

Re: Sala Balowa

Shelby White napisał:

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:


<zmarszczyła nosek> Całkiem nieźle, chociaż, jak dla mnie za dużo choinek i takich tam... <spuściła głowę na swoje buty starając się nie podeptać swojego partnera>

<pokręciłem głową z uśmiechem> nie rozumiem cię. Przecież to świąteczna impreza.

I co z tego. Za dużo choinek! <podniosła na niego wzrok uśmiechając się promiennie, akurat wtedy nadepnęła mu na palce> Kurcze <mruknęła> Przepraszam....

<zaśmiałem się> Nic nie szkodzi <powiedziałem i lekko dotknąłem jej twarzy>

 

#38 20-12-13 20:08:31

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Ponieważ jestem Hybrydą < Powiedziałam beznamiętnie patrząc w oczy chłopaka.> Cóż ty też czymś jestem ale nie do końca jestem pewna. < Wydymałam dolną wargę.>

 

#39 20-12-13 20:10:35

Shelby White

Gość

Re: Sala Balowa

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:

Sam Roth napisał:


<pokręciłem głową z uśmiechem> nie rozumiem cię. Przecież to świąteczna impreza.

I co z tego. Za dużo choinek! <podniosła na niego wzrok uśmiechając się promiennie, akurat wtedy nadepnęła mu na palce> Kurcze <mruknęła> Przepraszam....

<zaśmiałem się> Nic nie szkodzi <powiedziałem i lekko dotknąłem jej twarzy>

<przeszedł ją przyjemny dreszcz, gdy poczuła jego dotyk, przymknęła oczy wciąż kołysząc się w rytm muzyki>

 

#40 20-12-13 20:16:57

Logan Ashford

Gość

Re: Sala Balowa

Mnie także chciałby zabić, bo jestem dokładnie tym samym, co Ty.*Przeniósł na sekundę spojrzenie na jej usta, po czym znowu wrócił nim do oczu dziewczyny.*Dlaczego więc przyszłaś tu z łowcą?

 

#41 20-12-13 20:18:16

Sam Roth

Gość

Re: Sala Balowa

Shelby White napisał:

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:


I co z tego. Za dużo choinek! <podniosła na niego wzrok uśmiechając się promiennie, akurat wtedy nadepnęła mu na palce> Kurcze <mruknęła> Przepraszam....

<zaśmiałem się> Nic nie szkodzi <powiedziałem i lekko dotknąłem jej twarzy>

<przeszedł ją przyjemny dreszcz, gdy poczuła jego dotyk, przymknęła oczy wciąż kołysząc się w rytm muzyki>

<uśmiechnąłem się lekko i przyciągnęłem ją bliżej.> Może wyjdziemy? Wcześniej widziałem altanę <uśmiechnąłem się>

 

#42 20-12-13 20:19:05

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Logan Ashford napisał:

Mnie także chciałby zabić, bo jestem dokładnie tym samym, co Ty.*Przeniósł na sekundę spojrzenie na jej usta, po czym znowu wrócił nim do oczu dziewczyny.*Dlaczego więc przyszłaś tu z łowcą?

Jesteś tym co ja. < Przekrzywiłam lekko głowę.> Własnie tak myślałam, no coś Loganie zostałam zmuszona przyjść tutaj z nim. Na szczęście teraz jestem z tobą. < Oparłam brodę o jego ramię.>

 

#43 20-12-13 20:20:17

Shelby White

Gość

Re: Sala Balowa

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:

Sam Roth napisał:


<zaśmiałem się> Nic nie szkodzi <powiedziałem i lekko dotknąłem jej twarzy>

<przeszedł ją przyjemny dreszcz, gdy poczuła jego dotyk, przymknęła oczy wciąż kołysząc się w rytm muzyki>

<uśmiechnąłem się lekko i przyciągnęłem ją bliżej.> Może wyjdziemy? Wcześniej widziałem altanę <uśmiechnąłem się>

<zamrugała oczami> Tak... Jasne... <obróciła wzrok, wyszli w kierunku altany>
(daj posta ;>)

 

#44 20-12-13 20:28:05

Victoria McClair

Gość

Re: Sala Balowa

<przyszła z Kol'em i poruszyła zabawnie brwiami> Gotowy na dobrą zabawę? <zachichotała>

 

#45 20-12-13 20:28:33

Kol Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

Ja zawsze <uśmiechnął się>

Ostatnio edytowany przez Kol Mikaelson (20-12-13 20:29:17)

 

#46 20-12-13 20:31:30

Logan Ashford

Gość

Re: Sala Balowa

Faye Marshall napisał:

Logan Ashford napisał:

Mnie także chciałby zabić, bo jestem dokładnie tym samym, co Ty.*Przeniósł na sekundę spojrzenie na jej usta, po czym znowu wrócił nim do oczu dziewczyny.*Dlaczego więc przyszłaś tu z łowcą?

Jesteś tym co ja. < Przekrzywiłam lekko głowę.> Własnie tak myślałam, no coś Loganie zostałam zmuszona przyjść tutaj z nim. Na szczęście teraz jestem z tobą. < Oparłam brodę o jego ramię.>

Chyba rozumiem.*Powiedział cicho i przeniósł ręce na jej talię. Przyciągnął ją bliżej do siebie.*Miło mi, że przyczyniłem się do polepszenia Twojego wieczoru. Przynajmniej że mną nie musisz bać się o swoje życie.

 

#47 20-12-13 20:33:11

Damon Salvatore

Gość

Re: Sala Balowa

*Wchodzi do sali balowej, rozglądając się za jakąś znajomą twarzą. Jak zawsze z lekkim, szyderczym uśmiechem* *Podchodzi do baru i zamawia whisky*

 

#48 20-12-13 20:33:35

Victoria McClair

Gość

Re: Sala Balowa

Więc? <wywróciła oczami i zakręciła się w kółko wokół własnej osi chichocząc> Pokaż mi co potrafisz <spojrzała wyzywajaco w jego oczy>

 

#49 20-12-13 20:35:22

Faye Marshall

Gość

Re: Sala Balowa

Logan Ashford napisał:

Faye Marshall napisał:

Logan Ashford napisał:

Mnie także chciałby zabić, bo jestem dokładnie tym samym, co Ty.*Przeniósł na sekundę spojrzenie na jej usta, po czym znowu wrócił nim do oczu dziewczyny.*Dlaczego więc przyszłaś tu z łowcą?

Jesteś tym co ja. < Przekrzywiłam lekko głowę.> Własnie tak myślałam, no coś Loganie zostałam zmuszona przyjść tutaj z nim. Na szczęście teraz jestem z tobą. < Oparłam brodę o jego ramię.>

Chyba rozumiem.*Powiedział cicho i przeniósł ręce na jej talię. Przyciągnął ją bliżej do siebie.*Miło mi, że przyczyniłem się do polepszenia Twojego wieczoru. Przynajmniej że mną nie musisz bać się o swoje życie.

Tego jeszcze nie wiemy nie znam Cię zbyt dobrze < Powiedziałam cicho zastanawiając się nad czyś.> Musze się napić . < Westchnęłam, poszłam z chłopakiem do jadalni.>

 

#50 20-12-13 20:35:59

Kol Mikaelson

Gość

Re: Sala Balowa

<mocno ją zakręcił po czym ją przytrzymał na rękach gdy ta się wygieła i znów ją postawił>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skp.pun.pl www.agroekonomia.pun.pl www.grupa2212.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.asg.pun.pl