Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 24-07-13 01:34:34

Nicolette Rousseau

Gość

Re: Plaża

*usmiechnela się i stała wpatrzona w jego oczy*

 

#77 24-07-13 01:37:48

Nathaniel Goop

Gość

Re: Plaża

Chciałbym cię znowu pocałować ale nie zrobię tego * Powiedział jakby do siebie i odsunął się od niej*

 

#78 24-07-13 01:40:33

Nicolette Rousseau

Gość

Re: Plaża

Dlaczego ? *spytała zdziwiona tym że się odsunął i usiadła na piasku*

 

#79 24-07-13 01:44:24

Nathaniel Goop

Gość

Re: Plaża

*Usiadł blisko niej, przez chwilę się nie odzywał* Bo jesteś pijana i dlatego że za bardzo cię kocham. * Spojrzał się na nią, jego serce zaczęło strasznie walić.*

 

#80 24-07-13 01:50:53

Nicolette Rousseau

Gość

Re: Plaża

Wcale nie jestem pijana *powiedziala śmiejąc się i rozejrzala się w poszukiwaniu butelki którą trzymała w ręce, gdy to sobie uswiadomila natychmast upila z niej kilka lykow* Moze trochę

 

#81 24-07-13 01:54:05

Nathaniel Goop

Gość

Re: Plaża

*Wstał zdenerwowany.* Wracamy do Hotelu, powinnaś się przespać.* Zabrał jej butelkę. Wziął ją na ręce i w wampirzym tempie pobiegł do hotelu*

 

#82 04-08-13 21:27:18

Sam Overstreet

Gość

Re: Plaża

* Przylecieli odrzutowcem, wysiedli* Niezły Londyn nie ma co.

 

#83 04-08-13 21:36:01

Elisabeth Ankor

Gość

Re: Plaża

Sam Overstreet napisał:

* Przylecieli odrzutowcem, wysiedli* Niezły Londyn nie ma co.

hehe,sory.Nie ja kupowałam bilety! *zaśmiała się jak typowa słodka idiotka*
Dobra,niedługo zaczynają.Jesteście gotowi na ostrego rocka? *uśmiechnęła się szczerze*

 

#84 04-08-13 21:36:38

Amanda Collins

Gość

Re: Plaża

*odetchnęła powietrzem* Taa.. Chciałam byc w Europie, ale to też będzie ok *uśmiechnęł się i przytuliła do Sama*

(ja znikam na dwie godziny. jak wciąż coś będzie sie działo to się pojawię)

 

#85 04-08-13 21:38:38

Sam Overstreet

Gość

Re: Plaża

* Uśmiechnął się, pocałował ją w czoło* Mam nadzieje że nie bedzie strasznie dużo ludzi.

( Okejjj )

 

#86 04-08-13 21:40:05

Elisabeth Ankor

Gość

Re: Plaża

Amanda Collins napisał:

*odetchnęła powietrzem* Taa.. Chciałam byc w Europie, ale to też będzie ok *uśmiechnęł się i przytuliła do Sama*

(ja znikam na dwie godziny. jak wciąż coś będzie sie działo to się pojawię)

Bywa,hehe *zaśmiała się*
(ja też lecę,bay-jak coś to jesteśmy cały czas na koncercie)

 

#87 04-08-13 21:42:25

Sam Overstreet

Gość

Re: Plaża

Mhm * Pokiwał głową*

( Spoko )

 

#88 05-08-13 20:40:45

Amanda Collins

Gość

Re: Plaża

WCZORAJ: *Świetnie się bawili na i po koncercie. pijani rozeszli sie w swoje strony. umówili sie na lotnisku na za dwa dni. Sam i Amanda usnęli na plaży wtuleni w siebie przykryci kurtką Amandy.*
DZIŚ: *Rano gdy wstali postanowili pójść na miasto. skoro już tam byli to skorzystali. poszli*

 

#89 16-08-13 23:23:20

Elisabeth Ankor

Gość

Re: Plaża

*Po długim koncercie i paru nocy w prywatnym samolocie dziewczyna w końcu odlatuje*

 

#90 04-09-13 14:00:07

Megan Archer

Gość

Re: Plaża

*zdjęła buty i weszła na plaże. Usiadła koło czarownicy. Chwilę porozmawiała i wzięła dziesięć ampułek z lekarstwem. podziękowała i poszła do hotelu*

Ostatnio edytowany przez Megan Archer (04-09-13 14:00:23)

 

#91 05-04-14 13:22:38

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

<przychodzi na plażę i zsuwa ray bany na nos. Uśmiecha się pod nosem, podchodzi do baru na kilka drinków i rozgląda się przez moment. Chcąc się trochę wyżyć, zrzuca koszulkę przechadzając się wzdłuż brzegu oceanu, aż zaczyna biec szybkim tempem>

 

#92 06-04-14 00:30:21

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

<Wchodzi na plażę;
http://www.faces-of-nature.art.pl/photos/gallery/pomorze/b23.jpg
zsuwając buty i zostawia je gdzieś dalej. Rusza przed siebie, aż w końcu zatrzymuje się w jakimś miejscu. Siada na brzegu w ten sposób, że przypływające fale moczą jego stopy. Sięga po kolejnego papierosa i zapalniczkę. W końcu go odpala i zaciąga się powoli, wsłuchując się w charakterystyczny dźwięk ciszy i szumu oceanu oraz zastanawiając się nad tym co ostatnio się wydarzyło>

 

#93 06-04-14 12:09:31

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

<około 6 wstaje i zaczyna spacer, aż teraz zmierza ku wyjściu>

 

#94 06-04-14 18:20:45

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

<przychodzi na plażę nieco spóźniony i kończy papierosa, którego zapalił po drodze. Zmierza wzdłuż brzegu boso, z podwiniętymi nogawkami spodni i zauważając leżącą Jade, powoli dochodzi do niej i kładzie się obok> Chcesz zapalić? <unosi brew i spogląda na nią>

 

#95 06-04-14 18:30:39

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

<uśmiecha się szeroko i spogląda na jej dłoń> A gdybym dał ci teraz broń? <unosi brew i podaje jej papierosa z zapalniczką> Nie zdemolowałaś mi domu, huh?

 

#96 06-04-14 18:39:24

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

Jesteś brutalna, nie skrzywdziłbym ptaka. <uśmiecha się szeroko na myśl co zrobił z blondynką, a potem spogląda na ptaki> Och? <unosi brwi i spogląda na nią> Urządzałaś orgię beze mnie? Musiało być.. wybuchowo w takim razie. <przygryza policzek od środka, żeby się nie roześmiać>

 

#97 06-04-14 18:46:59

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

Teraz to jestem obrażony. <wydyma lekko wargi i kręci głową> Miałaś mi opowiedzieć. Pamiętasz? <odwraca głowę w jej stronę> Ostatnio tyle gadałem o sobie.. Teraz twoja kolej. <unosi kącik ust i spogląda na jej wytatuowane ramię, aż unosi dłoń i przesuwa opuszkami palców wzdłuż rysunku> Po wszystkim pójdziemy się schlać.

 

#98 06-04-14 18:53:30

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

Mało? Więcej niż połowie osób które znam. <kręci głową i przewraca oczami, ale słysząc jej kolejne słowa, uśmiecha się szeroko> Czyli jednak dobrze, że o tym wspomniałem. <unosi leniwie kącik ust i bawi się paczką papierosów> Wszystko. Dlaczego, po co, kiedy, w jakich okolicznościach. <zsuwa okulary i patrzy jej w oczy> Po prostu opowiedz mi historię swojego życia.

 

#99 06-04-14 19:00:31

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

Jedyne co mogę powiedzieć to to, że w moim apartamencie śpi przebita kataną blondynka. <mruży oczy i kiwa głową> Wspominałem ci już, że jestem bohaterem. <uśmiecha się szeroko, wstaje i otrzepuje się z piasku; wyciąga dłoń w jej stronę> Chodźmy się napić.

 

#100 06-04-14 19:10:47

Alexander Kahn

Gość

Re: Plaża

Z jaką dziewczyną? Tą, która u mnie nocuje? <unosi brew, uśmiecha się szeroko i kręci głową. Przechodzą kawałek plaży, aż siadają na hokerach przy barze i zamawia kolejkę whisky dla obu>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aroundtheworld.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.promesito.pun.pl www.matin.pun.pl