Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


  • Index
  •  » Włochy
  •  » Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

#76 17-06-13 18:45:44

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

*patrzy na nią z niedowierzaniem, podchodzi do niej, kuca przed nią i kładzie jej dłonie na talii* Quinn, co mam zrobić, żebyś zrozumiała, że nie liczy się dla mnie nikt inny, hm? *pyta cicho* Nie widzę w Tobie Marisy. Nie przypominasz mi jej pod żadnym względem. Nawet z charakteru jesteście zupełnie inne. Jedyne co was łączy to to, że obie sprawiłyście, że na waszym punkcie oszalałem. Quinn... Gdybym chciał Cię wykorzystać, to nie powiedziałbym Ci o Marisie. Wykorzystałbym sytuację wczoraj, powiedziałbym Ci, że nikomu jeszcze nie mówiłem, że go kocham *unosi brwi*

 

#77 17-06-13 18:55:32

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Dlaczego wszyscy widzą we mnie tylko tą silną i wredną piękność? <wytarła oczy wierzchem dłoni> nie jestem nią. już nie. minęło 5 lat, Tyler. 5 lat a wszyscy postrzegają mnie tak samo. Nie jestem dłużej najpopularniejszą dziewczyną w szkole. nie jestem królową Cheerio, ani przewodniczącą klubu czystości. nie chodzę z kapitanem drużyny futbolowej. nie jestem też dziewczyną w ciąży. <uniosła głowę, spoglądając mu prosto w oczy> zapewne zastanawiasz się do czego zmierzam. Chciałabym.. żeby ktoś mnie kiedyś pokochał tak bardzo jak ja pokochałam Ciebie. Żebyś ty mnie tak pokochał. <szepnęła>

 

#78 17-06-13 18:57:05

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

*kręci głową* Mogłabyś być żebraczką, bylebyś była sobą, prawdziwą sobą, taką jak Cię znam. Quinn, zrozum to. Kocham Cię, z każdym dniem coraz mocniej. *unosi brwi* Dlaczego mi nie chcesz uwierzyc?

 

#79 17-06-13 19:00:02

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Bo... <przerwała, zaciskając zęby> Nikt mnie wcześniej nie kochał. Nikt. <zaakcentowała ostatnie słowo>

 

#80 17-06-13 19:01:19

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Co nie oznacza, że nikt się nie może pokochać lub że nie możesz nikogo dopuścić do swojego serca *wstaje i siada koło niej, bierze jej twarz w swoje dłonie* Quinn, kocham Cię najmocniej na świecie i zrobilbym dla Ciebie wszystko, dosłownie wszystko.

 

#81 17-06-13 19:02:48

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Wszystko? <uniosła prawą brew do góry> Więc, nigdy więcej nie spraw, bym się czuła jak teraz... <powiedziała cicho, wtulając sie w jego tors>

 

#82 17-06-13 19:09:48

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Ale ja nie wiem nawet czym Cię uraziłem *mówi zdezorientowany, przytula ją mocno*

 

#83 17-06-13 19:11:05

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

<przytulała się do niego w milczeniu przez pewien czas, po chwili mruknęła> Dokąd chciałeś mnie zabrać?

 

#84 17-06-13 19:20:24

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Do swojego rodzinnego miasta *mówi cicho* Chciałabyś?

 

#85 17-06-13 19:22:12

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

<zmarszczyła czoło, ostrożnie kiwając głową> Chcę. <oderwała się od niego> Kiedy?

 

#86 17-06-13 21:17:51

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Chciałem polecieć jeszcze dzisiaj *zerka na zegarek* Ale samolot będzie dopiero o 22:30

 

#87 17-06-13 21:20:34

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Okej. W porządku. <uśmiechnęła się niemrawo, sięgając po książkę, którą czytała wcześniej. przeczytała jedną strone, unosząc wzrok> Och. Przepraszam. <mruknęła, rumieniąc się> Zakładam, że chcesz cos porobić do tego czasu? <unosi brwi do góry>

 

#88 17-06-13 21:25:46

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

*kręci głową, odchodzi i wychodzi na balkon, zamyślony patrzy przed siebie*

 

#89 17-06-13 21:43:35

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

<Odkłada książkę i idzie za nim. wychyla się przez balkon, patrząc w niebo>
przetrwamy to. <mówi cicho>

 

#90 17-06-13 21:45:21

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Przetrwamy co? *patrzy na nią z niezrozumieniem*

 

#91 17-06-13 21:48:53

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Tą chorą sytuację. <unosi głowę do góry, spoglądając na niego katem oka>
jeszcze parę minut temu chciałam Cię zostawić. <powiedziała cicho>

 

#92 17-06-13 21:52:58

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

*śmieje się cicho* Quinn, ja Ci niczego nie zrobiłem. Obraziłaś się na mnie bez powodu, bez najmniejszego powodu.

 

#93 17-06-13 21:55:14

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Nie obraziłam się na Ciebie, tylko zrobiło mi się przykro. <mruknęła ze złością. po chwili na jej twarzy zagościł delikatny uśmiech>

 

#94 17-06-13 21:58:08

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Ale ja nadal nie rozumiem dlaczego *kręci głową, opiera się o barierkę i przygląda się Quinn*

 

#95 17-06-13 22:04:44

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Mówiłam, że jestem tą mądrzejszą w związku. <pokazała mu język>

 

#96 17-06-13 22:05:16

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

A więc spraw, żebym był mądrzejszy *unosi brwi* Wytłumacz mi to. Wiedzą nalezy się dzielić.

 

#97 17-06-13 22:11:40

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

<wywróciła teatralne oczami> zacznę od pytania. Jak byś się poczuł gdybym Ci powiedziała, że w moim życiu pojawił się chłopak, którego kochałam najmocniej na świecie? <unosi prawą brew do gory> na przykład taki Jamie. co gdybym Ci powiedziała, że go kochałam do szaleństwa i gdyby nie ten drobiazg z jego wyjazdem prawdopodobnie nadal bylibyśmy razem?

Ostatnio edytowany przez QuinnMuller (17-06-13 22:17:13)

 

#98 17-06-13 22:15:30

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Nie, nie, nie moja kochana *kręci głową* Ty z nim masz dziecko *unosi brwi* To coś, co was łączy ze sobą do końca życia. I tak się składa, że ja z nim nawet osobiście rozmawiałem. I on żyje. A Marissa nie żyje, a więc nic mnie z nią nie łączy. *uśmiecha się lekko* Mylisz pojecia, a ja wcale nie ejstem taki głupi

 

#99 17-06-13 22:21:23

QuinnMuller

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Nie mylę pojęć. <skrzyżowała ręce pod piersiami> jak dla mnie to dość porównywalne sytuację. z wyjątkiem, że ja go nigdy nie kochałam i nigdy z nim nie byłam. <wydęła dolną wargę>
nie odpowiedziales na moje pytanie: jakbyś się czuł?

 

#100 17-06-13 22:24:56

TylerHoechlin

Gość

Re: Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

To są dwie różne sytuacje, ale przy tym co opisałaś czułbym się niepewnie. Jeednak zaznaczam, to zupełnie co innego *kiwa głową*

 
  • Index
  •  » Włochy
  •  » Hotel Au Rocher de Cancele w Rzymie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokage.pun.pl www.roomx.pun.pl www.sound4u.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.naszaklasa2c.pun.pl