Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 11-11-13 17:27:53

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Kościół

*rozbawiona i znudzona wstaje, i środkiem kościoła wychodzi z niego. Staje przed, opiera się o jakiś słupek i zapala papierosa. Zaciąga się i powoli wypuszcza dym*

 

#102 11-11-13 17:29:15

Annabeth Blake

Gość

Re: Kościół

<wstaje z miejsca i podchodzi pod ołtarz, stając obok świadka pana młodego, który trzymał obrączki>

 

#103 11-11-13 17:29:49

Kol Mikaelson

Gość

Re: Kościół

<zobaczył jak siostra wychodzi i obrócił oczami>

 

#104 11-11-13 17:29:49

Mini McGuinness

Gość

Re: Kościół

Jake O'Shea napisał:

Mini McGuinness napisał:

Jake O'Shea napisał:


Hej <powiedział prawie szeptem i uśmiechnął się do niej kątem ust>

Cześć *odpowiedziała równie cicho i spojrzała na niego kątem oka* Czemu nie przyszłeś do mnie tak jak obiecałeś? *zapytała udając obrażoną*

Przepraszam, miałem sprawę do załatwienia <posłał jej przepraszające spojrzenie>

*wywróciła teatralnie oczami i spojrzała na niego* Jak zawsze *mruknęła i uśmiechnęła się zadziornie*

 

#105 11-11-13 17:30:13

Hayley Momsen

Gość

Re: Kościół

<rozgląda się po kościele, najpierw zatrzymuje spojrzenie na parze przy ołtarzu, jednak potem obraca głowę i zauważa James'a, na chwilę zatrzymuje na nim wzrok, a potem spuszcza go na podłogę>

 

#106 11-11-13 17:31:31

Rosalie Delacure

Gość

Re: Kościół

<cały czas jest zestresowana i cała się trzęsie, spogląda nerwowo na Ann i bierze głęboki oddech patrząc na księdza, który kontynuuje>
Niklausie i Rosalie..
Czy chcecie dobrowolnie i bez żadnego przymusu zawrzeć związek małżeński?
Czy chcecie wytrwać w tym związku w zdrowiu i chorobie, w dobrej i zlej doli, aż do końca życia?
Czy chcecie z miłością przyjąć i po katolicku wychować potomstwo, którym was Bóg obdarzy?

 

#107 11-11-13 17:31:36

Jake O'Shea

Gość

Re: Kościół

Mini McGuinness napisał:

Jake O'Shea napisał:

Mini McGuinness napisał:


Cześć *odpowiedziała równie cicho i spojrzała na niego kątem oka* Czemu nie przyszłeś do mnie tak jak obiecałeś? *zapytała udając obrażoną*

Przepraszam, miałem sprawę do załatwienia <posłał jej przepraszające spojrzenie>

*wywróciła teatralnie oczami i spojrzała na niego* Jak zawsze *mruknęła i uśmiechnęła się zadziornie*

Mini, proszę... Masz zamiar się na mnie obrażać? <zrobił smutną minę>

 

#108 11-11-13 17:32:58

Faye Marshall

Gość

Re: Kościół

Alexander Kahn napisał:

Faye Marshall napisał:

Alexander Kahn napisał:


Przypomnij mi dlaczego nie jesteśmy w domu i nie uprawiamy seksu? *spogląda na nią z rozbawieniem* Możemy to zrobić nawet tutaj. *całuje ją w policzek*

Chyba w snach < Pocałowałam go w policzek.> Zrobimy to po ceremonii. < Szepnęłam.>

Tak długo.. Nie możemy się wymknąć? *uśmiecha się zadziornie*

Jak chcesz to możemy < Powiedziałam patrząc zirytowana na Klausa.>

 

#109 11-11-13 17:33:05

James Meyers

Gość

Re: Kościół

<Dostrzegając Hayley uśmiecha się ciepło i spogląda ponownie na młodą parę>

 

#110 11-11-13 17:34:46

Alexander Kahn

Gość

Re: Kościół

Faye Marshall napisał:

Alexander Kahn napisał:

Faye Marshall napisał:


Chyba w snach < Pocałowałam go w policzek.> Zrobimy to po ceremonii. < Szepnęłam.>

Tak długo.. Nie możemy się wymknąć? *uśmiecha się zadziornie*

Jak chcesz to możemy < Powiedziałam patrząc zirytowana na Klausa.>

To on? Myślałem, że będzie przystojny.. przynajmniej tak jak ja. A okazuje się, że nie dorasta mi do pięt. *uśmiecha się z zadowoleniem*

 

#111 11-11-13 17:35:21

Chace Crawford

Gość

Re: Kościół

*cały czas obserwował ceremonię trzymając dłoń Hayley*

 

#112 11-11-13 17:36:41

Henrik Mikaelson

Gość

Re: Kościół

<Nabiera głośno powietrza do płuc i ze znudzeniem równie głośno je wypuszcza.
Kątem oka obserwuje resztę rodzeństwa.>

 

#113 11-11-13 17:36:49

Tatia Petrova

Gość

Re: Kościół

*Trochę zirytowana przedłużającą się ceremonią poruszyła się niespokojnie. Rozejrzała się po kościele*

 

#114 11-11-13 17:37:21

Katelynn Blake

Gość

Re: Kościół

*odwzajemniłam uśmiech do Caroline i szepnęłam do Kola* dziwnie się tu czuje, jest dużo ludzi, a ja jest głodna *powiedziałam smutno*

 

#115 11-11-13 17:40:33

Kol Mikaelson

Gość

Re: Kościół

<spojrzał na Katy i cichym głosem odpowiedział> Wytrzymasz do końca ceremonii <zapytał przełykając ślinę>

 

#116 11-11-13 17:41:11

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Kościół

Rosalie Delacure napisał:

<cały czas jest zestresowana i cała się trzęsie, spogląda nerwowo na Ann i bierze głęboki oddech patrząc na księdza, który kontynuuje>
Niklausie i Rosalie..
Czy chcecie dobrowolnie i bez żadnego przymusu zawrzeć związek małżeński?
Czy chcecie wytrwać w tym związku w zdrowiu i chorobie, w dobrej i zlej doli, aż do końca życia?
Czy chcecie z miłością przyjąć i po katolicku wychować potomstwo, którym was Bóg obdarzy?

< Spojrzał na Rose lekko się do niej uśmiechając. Złapał ją mocniej za dłoń po czym spojrzał na księdza.>
Tak chcemy  < Po tych słowach  wszyscy śpiewają hymn do Ducha Świętego. Kiedy kończą
Kapłan teraz prosi , abyśmy podali sobie prawe dłonie, które przewiązuje końcem stuły.>

 

#117 11-11-13 17:41:30

Megan Archer

Gość

Re: Kościół

*czując lekkie drapanie w gardle zacisnęła usta. Rozejrzała się po czym nachyliła się do Jace'a.* Będe na zewnątrz. *powiedziała. Z prezentem i kwiatami w dłoni wstała i wyszła cicho na zewnątrz. Gdy już tam była od etchnęła głęboko. Wyjęła papierosa z paczki i zapaliła go. Kilka krotnie zaciągnęła się dymem*

 

#118 11-11-13 17:43:45

Faye Marshall

Gość

Re: Kościół

Alexander Kahn napisał:

Faye Marshall napisał:

Alexander Kahn napisał:


Tak długo.. Nie możemy się wymknąć? *uśmiecha się zadziornie*

Jak chcesz to możemy < Powiedziałam patrząc zirytowana na Klausa.>

To on? Myślałem, że będzie przystojny.. przynajmniej tak jak ja. A okazuje się, że nie dorasta mi do pięt. *uśmiecha się z zadowoleniem*

Tobie nikt nie dorównuje. < Uśmiechnęłam się.> Jesteś od niego o wiele lepszy.

 

#119 11-11-13 17:44:23

Rosalie Delacure

Gość

Re: Kościół

Klaus Mikaelson napisał:

Rosalie Delacure napisał:

<cały czas jest zestresowana i cała się trzęsie, spogląda nerwowo na Ann i bierze głęboki oddech patrząc na księdza, który kontynuuje>
Niklausie i Rosalie..
Czy chcecie dobrowolnie i bez żadnego przymusu zawrzeć związek małżeński?
Czy chcecie wytrwać w tym związku w zdrowiu i chorobie, w dobrej i zlej doli, aż do końca życia?
Czy chcecie z miłością przyjąć i po katolicku wychować potomstwo, którym was Bóg obdarzy?

< Spojrzał na Rose lekko się do niej uśmiechając. Złapał ją mocniej za dłoń po czym spojrzał na księdza.>
Tak chcemy  < Po tych słowach  wszyscy śpiewają hymn do Ducha Świętego. Kiedy kończą
Kapłan teraz prosi , abyśmy podali sobie prawe dłonie, które przewiązuje końcem stuły.>

<Po chwili kapłan każe nam powtarzać przysięgę, robimy to i zwraca się do zgromadzonych>
Jeżeli ktoś jest przeciwny to niech odezwie się teraz lub zamilknie na wieki
<mówi i rozgląda się>

 

#120 11-11-13 17:44:30

Jace Wayland

Gość

Re: Kościół

Megan Archer napisał:

*czując lekkie drapanie w gardle zacisnęła usta. Rozejrzała się po czym nachyliła się do Jace'a.* Będe na zewnątrz. *powiedziała. Z prezentem i kwiatami w dłoni wstała i wyszła cicho na zewnątrz. Gdy już tam była od etchnęła głęboko. Wyjęła papierosa z paczki i zapaliła go. Kilka krotnie zaciągnęła się dymem*

<Kiedy wyszła zawahał się. Wstał i przemknął szybko na zewnątrz. Kiedy zobaczył Megan, że pali uśmiechnął się lekko i podszedł do niej> Nie wiedziałem że palisz.

 

#121 11-11-13 17:45:22

Katelynn Blake

Gość

Re: Kościół

chyba będę musiała *mruknęłam cicho*

 

#122 11-11-13 17:45:33

Tatia Petrova

Gość

Re: Kościół

Nienawidzę ślubów *mruknęła cicho pod nosem, tak żeby nikt jej nie słyszał*

 

#123 11-11-13 17:45:41

Elizabeth Evans

Gość

Re: Kościół

*Ścisnęłam rękę Phelii i spojrzałam się na nią czule * Cieszę się że tu jesteś ... ze mną*Ostatnie słowa powiedziałam jej do ucha *

 

#124 11-11-13 17:47:14

Alexander Kahn

Gość

Re: Kościół

Faye Marshall napisał:

Alexander Kahn napisał:

Faye Marshall napisał:


Jak chcesz to możemy < Powiedziałam patrząc zirytowana na Klausa.>

To on? Myślałem, że będzie przystojny.. przynajmniej tak jak ja. A okazuje się, że nie dorasta mi do pięt. *uśmiecha się z zadowoleniem*

Tobie nikt nie dorównuje. < Uśmiechnęłam się.> Jesteś od niego o wiele lepszy.

To oczywiste skarbie. *uśmiecha się lekko i spogląda ze zdziwieniem na kobietę w czerwonym płaszczu* O co chodzi? Ją też zapłodnił?

 

#125 11-11-13 17:48:18

Kol Mikaelson

Gość

Re: Kościół

<widząc jak Katy się męczy objął ją i przytulił, Przyglądał się dziwnej sytuacji>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.volleyballhax.pun.pl www.olimpialb.pun.pl www.fantasyimy.pun.pl www.kp500x.pun.pl www.matfiznorwid.pun.pl