Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#126 11-11-13 17:48:35

Tatia Petrova

Gość

Re: Kościół

*Spojrzała na kobietę w czerwonym płaszczu która się odezwała. Diaboliczny uśmiech rozjaśnił jej twarz* Zaczyna się robić ciekawie... *szepnęła*

 

#127 11-11-13 17:49:47

Megan Archer

Gość

Re: Kościół

Jace Wayland napisał:

Megan Archer napisał:

*czując lekkie drapanie w gardle zacisnęła usta. Rozejrzała się po czym nachyliła się do Jace'a.* Będe na zewnątrz. *powiedziała. Z prezentem i kwiatami w dłoni wstała i wyszła cicho na zewnątrz. Gdy już tam była od etchnęła głęboko. Wyjęła papierosa z paczki i zapaliła go. Kilka krotnie zaciągnęła się dymem*

<Kiedy wyszła zawahał się. Wstał i przemknął szybko na zewnątrz. Kiedy zobaczył Megan, że pali uśmiechnął się lekko i podszedł do niej> Nie wiedziałem że palisz.

*wzruszyła ramionami. Widząc Red Coat wchodzącą do kościoła podążyła za nią zaciekawiona*

 

#128 11-11-13 17:50:12

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Kościół

< Odwrócił się w stronę idącej osoby.> Niech sobie ksiądz nie zawraca nią głowy< Powiedział hipnotyzując go tak żeby nikt nie widział. Ksiadz pokiwał głową i zaczął mówić kiedy kończył Klaus zaczął mówić przysięgę.>
Ja .Klaus Mikaelson biorę sobie Ciebie Rosalie Delacure za żonę i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci.
Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci.

 

#129 11-11-13 17:50:15

Jake O'Shea

Gość

Re: Kościół

O nie. <spojrzał na dziewczynę w czerwonym płaszczu i mruknął tak cicho, że tylko Mini mogła go usłyszeć> Tylko nie ta dziw... <przerwał, gdy przypomniał sobie, że jest w kościele>

 

#130 11-11-13 17:51:28

Jace Wayland

Gość

Re: Kościół

Megan Archer napisał:

Jace Wayland napisał:

Megan Archer napisał:

*czując lekkie drapanie w gardle zacisnęła usta. Rozejrzała się po czym nachyliła się do Jace'a.* Będe na zewnątrz. *powiedziała. Z prezentem i kwiatami w dłoni wstała i wyszła cicho na zewnątrz. Gdy już tam była od etchnęła głęboko. Wyjęła papierosa z paczki i zapaliła go. Kilka krotnie zaciągnęła się dymem*

<Kiedy wyszła zawahał się. Wstał i przemknął szybko na zewnątrz. Kiedy zobaczył Megan, że pali uśmiechnął się lekko i podszedł do niej> Nie wiedziałem że palisz.

*wzruszyła ramionami. Widząc Red Coat wchodzącą do kościoła podążyła za nią zaciekawiona*

<Wrócił do kościoła zaraz za Megan>

 

#131 11-11-13 17:51:31

James Meyers

Gość

Re: Kościół

<Spogląda na postać w czerwonym płaszczu i zerka na brunetkę, która komentuje pod nosem; przewraca oczami, uśmiechając się pod nosem. Zerka w stronę Hayley ponownie i widząc chłopaka obok niej, odwraca wzrok> Opowiesz mi jak się skończyło? <pyta cicho pod nosem Tatię, a następnie wychodzi pośpiesznie z uroczystości; kierując się na miasto>

 

#132 11-11-13 17:52:44

Faye Marshall

Gość

Re: Kościół

Alexander Kahn napisał:

Faye Marshall napisał:

Alexander Kahn napisał:


To on? Myślałem, że będzie przystojny.. przynajmniej tak jak ja. A okazuje się, że nie dorasta mi do pięt. *uśmiecha się z zadowoleniem*

Tobie nikt nie dorównuje. < Uśmiechnęłam się.> Jesteś od niego o wiele lepszy.

To oczywiste skarbie. *uśmiecha się lekko i spogląda ze zdziwieniem na kobietę w czerwonym płaszczu* O co chodzi? Ją też zapłodnił?

Nie mam pojęcia < Spojrzałam na idącą kobietę.> Niezły ślub.

 

#133 11-11-13 17:52:52

Tatia Petrova

Gość

Re: Kościół

James Meyers napisał:

<Spogląda na postać w czerwonym płaszczu i zerka na brunetkę, która komentuje pod nosem; przewraca oczami, uśmiechając się pod nosem. Zerka w stronę Hayley ponownie i widząc chłopaka obok niej, odwraca wzrok> Opowiesz mi jak się skończyło? <pyta cicho pod nosem Tatię, a następnie wychodzi pośpiesznie z uroczystości; kierując się na miasto>

*Spojrzała na chłopaka zdziwiona; zanim zdążyła odpowiedzieć, on wyszedł, więc Tatia spojrzała z powrotem na ołtarz*

 

#134 11-11-13 17:53:31

Mini McGuinness

Gość

Re: Kościół

Jake O'Shea napisał:

O nie. <spojrzał na dziewczynę w czerwonym płaszczu i mruknął tak cicho, że tylko Mini mogła go usłyszeć> Tylko nie ta dziw... <przerwał, gdy przypomniał sobie, że jest w kościele>

*widząc dziwnie ubrana kobietę spojrzała na Jake'a* Chyba za nią nie przepadasz *uśmiechnęła się zadziornie i gestem dłoni wskazała na kobietę* Właściwie kto to?

 

#135 11-11-13 17:54:24

Elijah Mikaelson

Gość

Re: Kościół

<spiąl się i spojrzał surowo na Klausa>

 

#136 11-11-13 17:55:38

Jake O'Shea

Gość

Re: Kościół

Mini McGuinness napisał:

Jake O'Shea napisał:

O nie. <spojrzał na dziewczynę w czerwonym płaszczu i mruknął tak cicho, że tylko Mini mogła go usłyszeć> Tylko nie ta dziw... <przerwał, gdy przypomniał sobie, że jest w kościele>

*widząc dziwnie ubrana kobietę spojrzała na Jake'a* Chyba za nią nie przepadasz *uśmiechnęła się zadziornie i gestem dłoni wskazała na kobietę* Właściwie kto to?

Psychopatka <odpowiedział krótko uważnie obserwując poczynania RC>

 

#137 11-11-13 17:56:36

Hayley Momsen

Gość

Re: Kościół

<ściska mocniej dłoń Chace'a i przygryza zdenerwowana wargę>

 

#138 11-11-13 17:57:59

Mini McGuinness

Gość

Re: Kościół

Jake O'Shea napisał:

Mini McGuinness napisał:

Jake O'Shea napisał:

O nie. <spojrzał na dziewczynę w czerwonym płaszczu i mruknął tak cicho, że tylko Mini mogła go usłyszeć> Tylko nie ta dziw... <przerwał, gdy przypomniał sobie, że jest w kościele>

*widząc dziwnie ubrana kobietę spojrzała na Jake'a* Chyba za nią nie przepadasz *uśmiechnęła się zadziornie i gestem dłoni wskazała na kobietę* Właściwie kto to?

Psychopatka <odpowiedział krótko uważnie obserwując poczynania RC>

Och, tego zdążyłam się domyślić po tym jak tu wparowała *puściła mu oczko* Ona jest gorsza do Megan *mruknęła, gdy ta skręcała kark dla księdza*

 

#139 11-11-13 17:58:17

Rosalie Delacure

Gość

Re: Kościół

<pokręciła z niedowierzaniem głową i kątem oka zlustrowała zdjęcia biorąc głęboki oddech>
Wyjdź stąd!
<syknęła>
Nie zepsujesz tego, nie uda Ci się, kocham go, naprawdę go kocham i nie obchodzi mnie to co kiedyś robił... Wiem, że teraz taki nie jest
<powiedziała pewnie>

Ostatnio edytowany przez Rosalie Delacure (11-11-13 17:58:34)

 

#140 11-11-13 17:58:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Kościół

Faye Marshall napisał:

Alexander Kahn napisał:

Faye Marshall napisał:


Tobie nikt nie dorównuje. < Uśmiechnęłam się.> Jesteś od niego o wiele lepszy.

To oczywiste skarbie. *uśmiecha się lekko i spogląda ze zdziwieniem na kobietę w czerwonym płaszczu* O co chodzi? Ją też zapłodnił?

Nie mam pojęcia < Spojrzałam na idącą kobietę.> Niezły ślub.

Widać nawet nie musimy się wtrącać. *uśmiecha się szeroko i spogląda na zdjęcia, które rzuciła na podłogę, a na jednym jest Klaus, który siedzi na klęczkach i ma obrożę na szyi; próbuje się nie roześmiać.*

 

#141 11-11-13 18:00:00

Jake O'Shea

Gość

Re: Kościół

Mini McGuinness napisał:

Jake O'Shea napisał:

Mini McGuinness napisał:


*widząc dziwnie ubrana kobietę spojrzała na Jake'a* Chyba za nią nie przepadasz *uśmiechnęła się zadziornie i gestem dłoni wskazała na kobietę* Właściwie kto to?

Psychopatka <odpowiedział krótko uważnie obserwując poczynania RC>

Och, tego zdążyłam się domyślić po tym jak tu wparowała *puściła mu oczko* Ona jest gorsza do Megan *mruknęła, gdy ta skręcała kark dla księdza*

Uwierz mi, że Megan w porównaniu do niej to nikt <ściagnął brwi>

 

#142 11-11-13 18:02:56

Ophelié Lefébure

Gość

Re: Kościół

Elizabeth Evans napisał:

*Ścisnęłam rękę Phelii i spojrzałam się na nią czule * Cieszę się że tu jesteś ... ze mną*Ostatnie słowa powiedziałam jej do ucha *

Też się cieszę.
*Ścisnęła na chwilę mocniej jej rękę.*
A tak poza tym, to całkiem nieźle się rozkręca ten ślub.

 

#143 11-11-13 18:02:59

Faye Marshall

Gość

Re: Kościół

Alexander Kahn napisał:

Faye Marshall napisał:

Alexander Kahn napisał:


To oczywiste skarbie. *uśmiecha się lekko i spogląda ze zdziwieniem na kobietę w czerwonym płaszczu* O co chodzi? Ją też zapłodnił?

Nie mam pojęcia < Spojrzałam na idącą kobietę.> Niezły ślub.

Widać nawet nie musimy się wtrącać. *uśmiecha się szeroko i spogląda na zdjęcia, które rzuciła na podłogę, a na jednym jest Klaus, który siedzi na klęczkach i ma obrożę na szyi; próbuje się nie roześmiać.*

Nom < Nachyliłam się i spojrzałam na zdjęcia> Szalony Klaus < Pokręciłam oczami.>

 

#144 11-11-13 18:03:24

Mini McGuinness

Gość

Re: Kościół

Jake O'Shea napisał:

Mini McGuinness napisał:

Jake O'Shea napisał:


Psychopatka <odpowiedział krótko uważnie obserwując poczynania RC>

Och, tego zdążyłam się domyślić po tym jak tu wparowała *puściła mu oczko* Ona jest gorsza do Megan *mruknęła, gdy ta skręcała kark dla księdza*

Uwierz mi, że Megan w porównaniu do niej to nikt <ściagnął brwi>

*widząc co robi dziewczyna, spogląda z zażenowaniem na Jake'a* I nikt nie ma zamiaru jej przerwać? *uniosła brwi odrobinę zbulwersowana*

 

#145 11-11-13 18:03:43

Chace Crawford

Gość

Re: Kościół

Hayley Momsen napisał:

<ściska mocniej dłoń Chace'a i przygryza zdenerwowana wargę>

*Przytulił ją* Spokojnie. *powiedział mimo że sam był zdenerwowany. Kiedy RC rzuciła w H kołkiem, Chace popatrzył przerażony na psychopatkę. Wyciągnął kołek z brzucha Hayley i delikatnie Ją ułożył na podłodze* Błagam cię, nie umieraj mi tu tylko. *szepnął*

Ostatnio edytowany przez Chace Crawford (11-11-13 18:05:31)

 

#146 11-11-13 18:04:20

Kol Mikaelson

Gość

Re: Kościół

<Kol nie wytrzymał, wstał i krzyknął> Ty wredna, stara wiedźmo jak śmiesz psuć ślub mojego brata?

 

#147 11-11-13 18:04:31

Alexander Kahn

Gość

Re: Kościół

Faye Marshall napisał:

Alexander Kahn napisał:

Faye Marshall napisał:


Nie mam pojęcia < Spojrzałam na idącą kobietę.> Niezły ślub.

Widać nawet nie musimy się wtrącać. *uśmiecha się szeroko i spogląda na zdjęcia, które rzuciła na podłogę, a na jednym jest Klaus, który siedzi na klęczkach i ma obrożę na szyi; próbuje się nie roześmiać.*

Nom < Nachyliłam się i spojrzałam na zdjęcia> Szalony Klaus < Pokręciłam oczami.>

*zdziwiony przygląda się, jak jakaś kobieta dostaje kołkiem w brzuch. Zaciska mocno wargi i momentalnie przysuwa się do Faye zasłaniając ją* Co to za pojebka? Trzymaj się za mną.

 

#148 11-11-13 18:07:27

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Kościół

Kurwa < Syknął.> Odwal się od nas < Syknął do RC> Nikt Cię tu nie chce, masz dużo tupetu żeby rozwalać mój ślub. Jesteś w kościele pełnym nadnaturalnych istot więc radzę ci wyjśc.

 

#149 11-11-13 18:08:49

Hayley Momsen

Gość

Re: Kościół

Nie mam zamiaru <odpowiedziała i podniosła się na łokciach> Zdzira <mruknęła>

 

#150 11-11-13 18:10:27

Megan Archer

Gość

Re: Kościół

Mój boże. Jak bardzo chciałabym być teraz czarownicą i skopać jej ten psychopatyczny tyłek. *szepnęła do Jace'a.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twilightever.pun.pl www.oaza.pun.pl www.margonemmmo.pun.pl www.plfreestyle.pun.pl www.gimn2a.pun.pl