Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 09-12-13 19:51:59

Victoria McClair

Gość

Re: Nawiedzony dom

<wstała szybko i spojrzała prosto w jego oczy wciąż trzymając go za rękę> Nie boję się, ale możemy już wyjść, możemy iść gdzie indziej byś postawił mi drinka czy coś <powiedziała pewnie i modliła się w duchu by zgodził się wyjść>

 

#77 09-12-13 19:54:22

Axel Crow

Gość

Re: Nawiedzony dom

<zaśmiał się pod nosem> Przeszła ci już fascynacja architekturą? <poruszył brwiami i pokiwał lekko głową> Dobrze, jeśli tego chcesz <uniósł kąciki ust i opuścili teren budynku>

 

#78 09-12-13 20:00:23

Megan Archer

Gość

Re: Nawiedzony dom

*kiedy opuścili budynek, zadowolona z ich reakcji rozłożyła się na kanapie, gdzie wczesniej siedzieli*

 

#79 15-12-13 11:57:02

Alina Perssi

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Podchodzi i zaczyna się rozglądać.Zaciekawiona wchodzi do domu.W pewnym momencie podłoga się pod nią załamuje i dziewczyna spada do starej piwnicy uderzając głową o ziemię*

 

#80 15-12-13 12:02:15

Alina Perssi

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Po jakimś czasie odzyskuje przytomność jednak czuje się jakoś inaczej.Wstaje z podłogi i zaczyna się rozglądać.Czuje niesamowite pragnienie.W pewnym momencie przypomina sobie wszystko:Josha,wampiry itd.Z daleka zauważyła coś świecącego,pierścień.Spodobał jej się więc założyła go od razu na palec. Nie wiedząc co dalej robić idzie w swoją stronę rozglądając się co chwilę*

Ostatnio edytowany przez Alina Perssi (15-12-13 15:00:12)

 

#81 27-12-13 22:13:21

Megan Archer

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Meg przez długi jak dla niej czas siedziała w nawiedzonym domu. Czasami robiła sobie wypady do miasta, żeby obserwować ludzi. Kilka razy nawet wpadła do siebie do domu. jednak po jakimś czasie była zbyt znudzona i samotna. Opuściła nawiedzony dom żeby znaleść medium, która przywróci ją do świata żywych*

 

#82 13-01-14 22:03:36

Dean Winchester

Gość

Re: Nawiedzony dom

<Zaparkował pod domem. Wysiadł z samochodu i wyciągnął z niego nieprzytomnego Gideona. Posadził go na przypadkowym krześle, przeszukał kieszenie. Wyjął z nich przyrządy, które mogły by mu pomóc wydostać się. Następnie skuł mu nadgarstki za oparciem krzesła, związał jego klatkę piersiową wraz z ramionami. Nogi także przywiązał mu do nóg krzesła. Mężczyzna zaczął się przebudzać więc Dean uderzył go pięścią w twarz, ze trzy razy. Gdy upewnił się, że liny wystarczająco krępują jego ruchy, wyciągnął jeszcze bandamkę z kieszeni i zakneblował go nią. Napisał sms, wrócił do samochodu i odjechał>

 

#83 14-01-14 14:07:00

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Kiedy przeczytała wiadomość od Deana o skończonej robocie udała się do wymienionego miejsca.*
*Weszła powoli, rozglądając się i stukając szpilkami o starą, zniszczoną posadzkę. Widząc Crossa nieprzytomnego i związanego uśmiechnęła się pod nosem. Podeszła do niego powoli, nachyliła się tak, żeby mieć twarz na wysokości jego twarzy i poklepała go bez cienia delikatności po policzku czekając, aż ten się ocknie. W międzyczasie napisała smsa.*

Ostatnio edytowany przez Leticia Grant (14-01-14 14:07:24)

 

#84 14-01-14 16:06:47

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Znudziło jej się czekanie, aż jej więzień się obudzi. Westchnęła, przewróciła oczami i rzuciła na cały dom taki czar, że gdy ktoś będzie chciał do niego wejść pod jej nieobecność przekraczając próg znajdzie się znowu przed drzwiami. Dla pewności sprawiła jeszcze, że Gideon stał się niewidoczny dla innych i opuściła budynek.*

 

#85 15-01-14 11:54:10

Gideon Cross

Gość

Re: Nawiedzony dom

* Ocknął się z okropnym bólem głowy, nie wiedziął gdzie jest jeszcze nigdy nie był w tym miejscu. Próbował wstać ale był przywiązany do krzesła. Wyrywał się i próbował krzyczeć
ale nie mógł, robił wszystko żeby sie uwolnić*

 

#86 15-01-14 20:38:23

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Pojawiła się w budynku zaraz przed Gideonem i przyglądała mu się ciekawie przechylając głowę na bok.*Dzień doby, Cross. Miło, że w końcu postanowiłeś się obudzić.*Uśmiechnęła się słodko.*

 

#87 16-01-14 07:03:50

Gideon Cross

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Spojrzał na dziwewczynę; w jego czach nyło widać panikę* Uwolnij mnie.... *Syknął przez zaciśnięte zęby* Kim ty do cholery jesteś, że mnie tu trzymasz? * Spytał, był wkurzony/wściekły, a nawet aż tak wyprowadzony z równowagi*

 

#88 16-01-14 14:46:14

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Pokręciła głową.*Nie uwolnię Cię.*Nachyliła się nad nim opierając dłonie o uda.*Leticia. Mam na imię Leticia i radzę Ci zapamiętać to imię. Jestem Twoim nowym koszmarem.

 

#89 16-01-14 15:13:01

Gideon Cross

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Zacisnął dłonie w pięści* Czemu mnie tu do cholera trzymasz? I skąd mnie kurwa znasz? * Wykrzyczał* Czego ode mnie chcesz? Pieniędzy? * Spytał próbując chociaż trochę się uspokoić* Jeśli tak to dam ci je.

 

#90 16-01-14 16:45:23

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Zaśmiał się melodyjnie.*Pieniędzy? Hajs, kasa, szmal, mamona, zielone, dolary, kapusta...*Zaczęła wymieniać odliczając na palcach.*Lubimy, prawda?*Poklepała go po policzku.*Ale nie chcę ich od Ciebie. Mam swoje.

 

#91 16-01-14 17:27:28

Gideon Cross

Gość

Re: Nawiedzony dom

To co do kurwa nędzy chcesz ode mnie? * Syknął* Co??? Możesz mi w końcu powiedzieć po co mnie tu zatrzymałaś i nie chcesz puścić? Może jesteś nie wyżyta seksualnie? Jak chcesz mogę się tobą zająć * Próbował się wyrywać*

 

#92 16-01-14 18:31:23

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

Chcę się zabawić.*Powiedziała z miną niewiniątka.*Spokojnie, Gideon. Bez takich nerwów.*Uniosła kącik ust.*Jesteś mi potrzebny, a poza tym, to po prostu miałeś pecha, skarbie.*Wzruszyła ramionami i usiadła mu na kolanach okrakiem, położyła mu ręce na ramionach i nachyliła się do jego ucha.*Myślisz, że wszystko kręci się wokół jednego i każdej zależy tylko na tym, co masz w spodniach?*Wyszeptała.*Może i tak jest, ale pamiętaj, że tutaj jesteś zdany na moją łaskę.

Ostatnio edytowany przez Leticia Grant (16-01-14 18:31:59)

 

#93 16-01-14 18:39:05

Gideon Cross

Gość

Re: Nawiedzony dom

Zabawić... * Powtórzył cicho, przełknął z trudem ślinę* Do czego ci jestem potrzebny? Możesz w końcu zacząć gadać jaśniej. * Wyprostował plecy i spojrzał w oczy dziewczyny kiedy usiadła na nim okrakiem* Każda lubi to co mam w spodniach i każda jest zakochana  we mnie przez mój wygląd. Tego się nie zmieni taki już jestem * Prychnął uśmiechając się sztucznie.* Kiedy się uwolnię pożałujesz, że mnie uwięziłaś.

 

#94 16-01-14 19:15:15

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

Wątpię.*Prychnęła.*Jesteś mi potrzebny do tego.*Wstała i obeszła go stając za jego plecami, że nie widział co robi. Rozejrzała się po pomieszczeniu, a widząc pod ścianą jakąś starą rurę podniosła ją i zważyła w dłoni.*Nie będę niczego żałować. To Ty pożałujesz, bo mogłoby być o wiele przyjemniej.*Mówiąc to spokojnie zamachnęła się i z niesłychanym wdziękiem uderzyła metalem w głowę Crossa z charakterystycznym towarzyszącym temu dźwiękiem.*Znaj moją łaskę, że pozwoliłam Ci stracić przytomność.*Powiedziała cicho nachylając się nad głową mężczyzny, która opadła mu bezwładnie na pierś. Wypuściła rurę, która uderzyła o posadzkę i obeszła krzesło, do którego był przywiązany. Przykucnęła po jego lewej stronie i podciągnęła mu rękaw. Wyczarowała szybko pojemnik, do którego następnie zebrała krew Gideona, gdy przecięła mu żyły w nadgarstku. Kiedy miała już wystarczająco zawiązała mu opaskę tak, żeby się nie wykrwawił. Z kieszeni wyciągnęła sztylet z krwią demona i zamoczyła go w krwi człowieka. Następnie wyciągnęła z innej kieszeni mały scyzoryk, którym nacięła swój nadgarstek i kilka kropli krwi zmieszała w pojemniku z resztą. Przygotowała za pomocą kredy i soli specjalne znaki i pentagram na posadzce, po czym krwią za pomocą sztyletu zrobiła jeszcze kilka znaków. Ustawiła i podpaliła świeczki, sprawiła że na środku palił się płomień, do którego wypowiadając zaklęcie wrzuciła kilka włosów Matta i dolała trochę swojej krwi prosto z nadgarstka.*Matt?*Zapytała cicho klęcząc koło płomienia z zamkniętymi oczami.*

 

#95 16-01-14 19:26:24

Matthew Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

<Matt, był cały czas obecny przy siostrze, nie wiedział czym jest, ale nie mógł się z nikim i z niczym kontaktować, to była prawda on stał się częścią wszechświata, ale gdy jego uzdolniona i silna siostra wypowiedział potężne zaklęcie coś go pociągnęło, lecz nie był jeszcze w swoim ciele, ale po woli wracał, zdołał tylko odpowiedzieć siostrze w jej umyśle bardzo Ci dziękuję Leticja, po woli wracam, muszę jeszcze pokonać barierę, ale to mi się uda. bardzo cię kocham w zaświatach Matthew też rzucił potężne zaklęcie, które na moment złamało barierę i przeszedł do świata żywych, jego ciało zaczęło się pojawiać po środku pentagramu, stał i patrzył się na siostrę, ale jego ciało nie było jeszcze gotowe z czasem stawało się prawdziwsze > Leticja <powiedział, a jego głos był tak jakby echem> Jeszcze tylko trochę <na jego jeszcze niewyrazistej twarzy pojawił się lekki uśmiech>

 

#96 16-01-14 19:42:01

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Słysząc głos Matta uniosła kąciki ust z satysfakcją.*Matt.*Wyszeptała. Spojrzała na pojawiające się ciało brata i zaczęła powtarzać zaklęcie szybciej, bardziej zapamiętale i wkładając w to więcej serca. Patrzyła cały czas na Matta kreśląc przy tym inne krwawe znaki na posadzce wokół niego, podpierając się jedną ręką o zimny kamień, a drugą operując sztyletem jak najlepszym piórem. Przyglądała się z rosnącym uśmiechem na ustach jak  postać brata staje się z każdą chwilą coraz bardziej widoczna i cielesna.*

 

#97 16-01-14 19:46:36

Matthew Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

<po jakimś czasie złapał głęboki oddech, poczuł że już jest w świecie żywych, rozejrzał się po pomieszczeniu, a później jedną nogą wysunął za pentagram, a później drugą, ucieszył się> Udało się, to naprawdę się udało

 

#98 16-01-14 19:52:36

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

*Wyczerpana usiadła na chwilę na podłodze, po czym wstała, otrzepała spodnie i patrzyła przez chwilę na brata z niedowierzaniem.*Sprowadziłam Cię z powrotem!*Powiedziała szczęśliwa niemal piszcząc podeszła szybko do Matta i uściskała go mocno.*Tęskniłam braciszku, bardzo.

Ostatnio edytowany przez Leticia Grant (16-01-14 19:53:15)

 

#99 16-01-14 19:55:15

Matthew Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

<zamknął na chwilę oczy gdy go przytuliła> Udało ci się jesteś bardzo potężnym medium i ja też bardzo tęskniłem, ale byłem przy Was cały czas

 

#100 16-01-14 20:00:07

Leticia Grant

Gość

Re: Nawiedzony dom

Wszyscy troje jesteśmy bardzo potężni.*Powiedziała pewnie.*Byłeś przy nas, ale nie mogłam nie sprowadzić Cię tu. Sophie będzie skakała ze szczęścia.*Zachichotała.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifapowergames.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.naszaklasa2c.pun.pl www.roomx.pun.pl www.narutokage.pun.pl