Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 25-07-13 13:29:45

Amanda Collins

Gość

Re: Stacja kolejowa

Miło mi *wyciąga rekę* jedzie nasz pociąg

 

#77 25-07-13 13:32:55

Nathaniel Goop

Gość

Re: Stacja kolejowa

*Uścisnął jej dłoń*

 

#78 25-07-13 13:43:26

Amanda Collins

Gość

Re: Stacja kolejowa

*kiedy podjeżdża pociąg wciąga go do wnęki* Jeszcze jedno pytanie. Umiesz wyczuć werbenę?

 

#79 25-07-13 13:45:52

Nathaniel Goop

Gość

Re: Stacja kolejowa

*Uniósł brwi* Niestety nie.

 

#80 25-07-13 13:50:25

Amanda Collins

Gość

Re: Stacja kolejowa

Cholera. *pod nosem wyrzuca z siebie jeszcze pare przekleństw* Trudno. W Takim razie zaraz wybierzesz sobie kogoś pokażesz mi, a ja kiedy będe szukać przekąski dla siebie sprawdzę czy twoja się nadaje. Jak kiwnę głową podejdziesz i zahipnotyzujesz. Najlepiej niech udaje kogoś z twojej rodziny albo dziewczynę, czy przyjaciółkę. Spotkamy się tutaj. *patrzy na Nate'a i uśmiecha się* może być?

 

#81 25-07-13 13:54:41

Nathaniel Goop

Gość

Re: Stacja kolejowa

Poradzę sobie sam * Prychnął, wszedł do pociągu. Zauważył młodą blondynkę siedzącą samą. Usiadł na przeciwko niej. Zahipnotyzował ją. Po chwili wyszła z nim z pociągu*

 

#82 25-07-13 13:57:52

Amanda Collins

Gość

Re: Stacja kolejowa

*Uśmiecha się gdy widzi jak chłopak sobie radzi* Niezły jest. *dostrzega samotnego bruneta wśród wychodzących z pociągu. podchodzi do niego. przytula go i hipnotyzuje*

 

#83 25-07-13 13:58:45

Amanda Collins

Gość

Re: Stacja kolejowa

*razem z ofiarą wraca do wnęki*

 

#84 25-07-13 13:59:19

Nathaniel Goop

Gość

Re: Stacja kolejowa

* Objął blondynkę w pasie* To gdzie idziemy ?

 

#85 25-07-13 14:01:19

Amanda Collins

Gość

Re: Stacja kolejowa

najlepiej pójdźmy do kogoś do domu. Ja wczoraj się wprowadziłam. Więc jestem za pójściem do Ciebie. *Uśmiecha się i ma nadzieję, że to wystarczy*

 

#86 25-07-13 14:02:36

Nathaniel Goop

Gość

Re: Stacja kolejowa

Spoko * Poszli w kierunku domu Nate.*

 

#87 25-07-13 14:04:17

Amanda Collins

Gość

Re: Stacja kolejowa

*idzie za nim przytulają przekąskę*

(musze zniknąc na trochę)

 

#88 05-08-13 22:39:12

Sam Overstreet

Gość

Re: Stacja kolejowa

*Wsiedli do pociągu w LA*
* Wrócili do MF, poszli do domu Sama*

 

#89 06-08-13 11:44:29

Draco Malfoy

Gość

Re: Stacja kolejowa

*Kupuje bilet, wsiada do pociągu i jedzie do Londynu.*

 

#90 29-09-13 16:59:41

Jace Wayland

Gość

Re: Stacja kolejowa

<Przychodzi na peron, kupuje bilet, wsiada do pociągu do Nowego Jorku i jedzie>

 

#91 04-10-13 16:01:53

Jace Wayland

Gość

Re: Stacja kolejowa

<Wraca do Falls>

 

#92 06-10-13 00:09:04

Samuel Blackwood

Gość

Re: Stacja kolejowa

*wbiega, wsiada do pociągu i wyjeżdża do Nowego Orleanu*

 

#93 06-10-13 15:15:51

Faye Marshall

Gość

Re: Stacja kolejowa

<przyjechałam z Nowego Orleanu do MY i ciagnąc walizkę udałam się do centrum miasta>

 

#94 14-10-13 13:53:28

Annabeth Blake

Gość

Re: Stacja kolejowa

<przychodzi po śladach do starego domu, wchodzi do niego i drżąc lekko kieruje się po schodach na górę. Gdy dociera do drzwi, zamyka oczy i z bolącym sercem naciska klamkę tych, prowadzących do Dextera. Przechodzi przez nie>

 

#95 14-10-13 14:31:34

Annabeth Blake

Gość

Re: Stacja kolejowa

<patrzy się przerażona na całą scenę> Nie! <krzyczy, gdy Dexter spada na dół> Obiecałaś! <wrzeszczy na RC, ale jej już nie ma i Jace'a także. Słyszy tylko stłumione krzyki Dextera. Podbiega do przepaści, otwiera ją przyciskiem i uderza w nią chmura dymu i gorąca> Dexter! <krzyczy, ale nie może zbliżyć się do otworu przez ogień. Zaczyna kasłać od dymu. Cofa się trochę i zamyka oczy, starając się myślą ugasić płomienie, jednak bezskutecznie> No dalej! <warczy sama do siebie i za trzecim razem płomienie zaczynają się zmniejszać. Ann czuje, jak z nosa zaczyna jej płynąć strużka krwi, jednak nie przejmuje się tym. Wyciera ją wierzchem dłoni i gdy udaje jej się ugasić ogień, jak najszybciej potrafi, zbiega na sam dół, do piwnicy, gdzie jedynym źródłem światła były tylko małe okienka przy suficie. Podbiega do windy, otwiera drzwi i momentalnie zostaje zwalona z nóg przez falę wody z werbeną> Dexter? <woła, kaszląc i podnosząc się z podłogi. Brodząc po kolana w wodzie podchodzi do chłopka i zaciąga go na schody tak, żeby nie dotykał już wody. Sama opada obok niego wyczerpana, z trudem łapiąc powietrze>

Ostatnio edytowany przez Annabeth Blake (14-10-13 14:33:25)

 

#96 14-10-13 14:36:40

Dexter Mayhew

Gość

Re: Stacja kolejowa

<czuł jak całe ciało go piekło, od razu się obudził i zaczął się rzucać i krzyczeć z bólu, nie mógł nad tym zapanować, po chwili kiedy Annabeth go wyciągnęła nie mógł się ruszyć, był cały poparzony i nie miał żadnych sił, czekał aż to się zagoi>

 

#97 14-10-13 14:42:11

Annabeth Blake

Gość

Re: Stacja kolejowa

<widząc, że Dexter zaczyna się ruszać, wstaje z miejsca i znajduje na schodach wyżej spory odłamek szkła. Klęka obok Dextera i przecina nim więzy chłopaka, dość mocno się przy tym kalecząc, a gdy liny opadają odrzuca szkło i przez chwilę patrzy się na swoją krwawiącą dłoń. Do głowy przychodzi pewien pomysł. Podsuwa rękę do ust chłopaka> Masz <mówi słabym głosem> To przyśpieszy gojenie.

 

#98 14-10-13 14:51:03

Dexter Mayhew

Gość

Re: Stacja kolejowa

<spogląda na nią czując jak dobrzeje, a kiedy podsuwa rękę waha się jednak po chwili pije jej krew czując jak rany zaczynają się goić, gdy rany zanikają odsuwa się od Annabeth i chowa twarz w dłoniach oddychając głęboko> Annabeth co się właśnie stało? <spojrzał na nią załamany ze szklanymi oczami>

 

#99 14-10-13 14:54:16

Annabeth Blake

Gość

Re: Stacja kolejowa

Red Coat się stało <mówi cicho, przełykając ślinę. Siada na schodach i chowa twarz w dłoniach> Ja.. to wszystko moja wina <mówi, łamiącym się głosem, chowając twarz w dłoniach> Tak mi przykro, Dexter <kręci głową>

 

#100 14-10-13 14:57:38

Dexter Mayhew

Gość

Re: Stacja kolejowa

<zmarszczył brwi i podszedł do niej i przytulił ją mocno> Nic mi nie jest Annabeth, dzięki Tobie żyję... Dziękuję <wyszeptał  i wzdycha>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aerosmith.pun.pl www.skilene.pun.pl www.lilental.pun.pl www.bikefans.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl