Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 16-04-14 22:46:35

Jessica Love

Gość

Re: Las

*spojrzała na trzymane w dłoni zapałki i dość podała je po namyśle chłopakowi* Masz, ktoś musi chyba nazbierać jakieś patyki na rozpałkę *stwierdziła i spojrzała na wszystkich*

 

#27 16-04-14 22:54:19

Dean Winchester

Gość

Re: Las

<odebrał zapałki od dziewczyny i przeniósł wzrok na bruneta, który właśnie przyniósł drewno. Kucnął i ułożył patyki w odpowiednią konstrukcję i podpalił rozpałkę, po chwili ogień zajał resztę gałęzi z konstrukcji, tworząc niewielkie ognisko>

 

#28 16-04-14 23:23:22

Dean Winchester

Gość

Re: Las

<podnosi się z kucków i rozgląda się. Podchodzi do Alice i siada obok niej, uginając nogi w kolanach i opierając przedramiona na nogach> Na pewno mamy zamiar spać na ziemi, żeby coś nas zjadło? <spojrzał na nią unosząc brew>

 

#29 16-04-14 23:42:21

Dean Winchester

Gość

Re: Las

<Wyjął maczetę i położył ją tuż obok siebie, aby w razie czego mieć ją na wyciągnięcie ręki. Otulił Alice amieniem, zmniejszając przestrzeń między nimi> Do mnie wciąż nie dotarło, że jestem w lesie deszczowym. <pokręcił lekko głową z niedowierzeniem> Wszystko dopiero się zaczyna. <wziął głęboki oddech i wypuścił go ze świstem> To kolejna gra Red Coat, więc na pewno nie wyjdziemy z tego bez szwanku. <skrzywił się nieznacznie>

 

#30 17-04-14 00:05:20

Dean Winchester

Gość

Re: Las

Nie dajesz tego po sobie poznać. <powiedział unosząc nieznacznie kącik ust> Okey, ale będziemy szli całą grupą? W 8 osób? <zapytał cicho, aby tylko ona go usłyszała> Poradzisz sobie? <zapytał już trochę głośniej, po chwili kręcąc lekko głową> Okey, nieważne. Przyznaję, że na szkole przetrwania znasz się lepiej ode mnie. <powiedział unosząc dłonie w obronnym geście>

 

#31 17-04-14 00:23:11

Dean Winchester

Gość

Re: Las

Ja pójdę. <odpowiedział Samowi; mimowolnie roześmiał się pod nosem, słysząc komentarz o Bramie> Okey. <powiedział, układając się w miarę możliwości wygodnie, trzymając dłoń na rękojeści maczety> Ale obudź mnie, kiedy coś się będzie działo, albo jak będziesz zmęczona. <powiedział przymykając oczy. Po dłuższym czasie zapadł w niespokojny sen>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (17-04-14 00:30:54)

 

#32 17-04-14 09:51:42

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

Wczoraj: *Zasnął późną nocą*
Dzisiaj: *wstał z rana, czując narastający głód i pragnienie, zacisnął zęby i usiadł pod wielkim drzewem, rozkładając mapę i próbując jak najszybciej znalezc dostęp do słodkiej wody, kompas jeszcze nie był mu potrzebny, natomiast nożem rysował trasę w ziemi, ucząc sie jej na pamięć. Po kilku minutach slyszac głos jakiegoś chłopaka mruknal*
Możemy iść we dwoch.. Wszyscy śpią wiec.. *zacisnal zeby, patrząc na Sama wyczekujaco*
Jestem Isaac.

 

#33 17-04-14 10:08:13

Dean Winchester

Gość

Re: Las

<budzi się i przeciera oczy palcami> Okey, już wstałem. <powiedział nieco zaspanym głosem do Samai podniósł się z ziemi, chowając maczetę za plecy> Ile butelek mamy? <spojrzał po twarzach osób, które już nie śpią>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (17-04-14 10:09:57)

 

#34 17-04-14 10:17:34

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

Więc proponuje byśmy ruszyli jak najszybciej *mruknął cicho, pokazując co dostał, po czym rozwinął mapę*
Znalazłem drogę *dodal jakby to było mało istotne*

 

#35 17-04-14 10:37:30

Dean Winchester

Gość

Re: Las

<mierzy Sama wzrokiem, po chwili obracając się w stronę pozostałych> Czyli idziemy wszyscy? <zapytał, chcąc się upewnić> Nareszcie jakaś dobra wiadomość. <uśmiechnął się nikle i podszedł do Isaaca, spoglądając na mapę>

 

#36 17-04-14 10:44:19

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

Zależy jak pójdziemy *wskazal na niebieskie kółko oznaczające zbiornik wodny, po czym wskazał gdzies na północ*
Tu jestesmy. Musimy iść na południe i trzeba unikać tego: *wskazuje na napis: NIESPODZIANKA*
Nie ufam suce *skrzywil sie lekko po czym małym patykiem pokazał wywijas na mapie*
Moim zdaniem trzeba przejść na druga stronę by miec jak najwiecej czasu przed szczytową godziną, a pózniej na południe. Jak zabierzemy sie teraz unikniemy upału. No chyba ze *przelknal sline*
Chcecie iść przez tą "niespodziankę"

 

#37 17-04-14 10:50:15

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

Jest tylko jeden problem *powiedział prawie niesłyszalnie*

 

#38 17-04-14 10:52:37

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

Idąc na południe oddalimy sie od miejsca do ktorego mamy dotrzeć *powiedzial cicho, po czym rozpiął koszule, ukazując nagi tors*

 

#39 17-04-14 10:56:11

Dean Winchester

Gość

Re: Las

Jestem za opcją nr 1 <kiwnął głową z przekonaniem> No to na co czekamy? <uniósł brwi; czując rosnącą z każdą chwilą temperaturę, zdjął kurtkę i przewiązał ją sobie w pasie, poprawił maczetę na plecach> Im szybciej ruszymy, tym lepiej. Narazie woda jest priorytetem. <dodał>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (17-04-14 10:58:26)

 

#40 17-04-14 10:59:44

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

W porządku *skinął głową, a gdy nikt nie ruszył pierwszy, poczuł sie nieco dziwnie. Westchnal i powoli zaczal iść w kierunku jaki zaznaczył na mapie*

 

#41 17-04-14 11:11:13

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

*Caly czas szedł w milczeniu, co chwile skręcając, aż na trafili na dziki zakątek dżungli. Isaac zatrzymał sie na chwile i zauważając krzak pelen jagód i innych owoców, zaczal je zbierać do garści*

 

#42 17-04-14 11:15:07

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

*wywrocil teatralnie oczami*
A co to za roznica skoro i tak zginę? Dobrze wiem co zrobicie *powiedzial do Sama, jednak patrzył się na Deana*
Wpakował jedną jagode do ust, po czym znowu zaczal iść przed siebie*

 

#43 17-04-14 11:19:37

Dean Winchester

Gość

Re: Las

Przecież nic ci nie zrobię!  <powiedział nieco zbulwersowany i pokręcił głową z rezygnacją> Daj spokój, Sam. Niech robi co chce. <zwrócił się brata>

 

#44 17-04-14 11:23:07

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

Ach tak! *prychnal pod nosem i wpakował sobie do ust kolejne owoce*
Najpierw zginie on *wskazal na Brama* jest ciamajdą, prawdopodobnie sam siebie wykończy, albo zezre go pająk, potem ja doprowadzę was do X i nagle dostanę maczetą w głowę, całkiem przypadkiem *usmiechnal się przymilnie, idąc przed siebie*

 

#45 17-04-14 11:33:49

Dean Winchester

Gość

Re: Las

Jeśli się nie uspokoisz, to już możesz dostać maczetą w głowę <warknął, po czym spojrzał na Sama i przewrócił oczami> Super.  Ktoś jeszcze chce zrobić ze mnie mordercę? <zapytał sarkastycznie>

 

#46 17-04-14 11:36:32

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

I tak swoje wiem, chcesz sie odegrać za Rose.. *nagle krzyknał w jego kierunku stop, widząc jak niemal ociera sie o jedną z roslin*
Unikajcie teg, najpierw bedzie tylko swedzialo ale potem tak spuchniecie, że się udusicie *wzdrygnal się idąc dalej*

 

#47 17-04-14 11:44:55

Dean Winchester

Gość

Re: Las

<otwiera usta, , żeby odpowiedzieć Isaacowi, gdy otacza ich banda tubylców> Bez jaj... <mruknął pod nosem. Już miał sięgnąć po maczetę, jednak widząc Alice i uświadamiając sobie ich liczebność, w porę się powstrzymał i również podniósł dłonie w geście poddania>

 

#48 17-04-14 11:48:30

Isaac Lahey

Gość

Re: Las

*nagle cofnął sie do tyłu widząc tubylców, zamknął ze wściekłości oczy, uprzednio patrząc na Brama sceptycznie*

 

#49 17-04-14 11:58:49

Dean Winchester

Gość

Re: Las

<przełyka ślinę> Ee.. <nie zrozumiał żadnego słowa pytania> N i e  c h c e m y  w a m  z r o b i ć  k r z y w d y. <mówi wyraźnie, otwierając szeroko usta, mając nadzieję, że tubylec zrozumie>

 

#50 17-04-14 14:49:23

Alexander Kahn

Gość

Re: Las

<wchodzi do lasu niosąc Char na rękach i bierze oddech. Rozgląda się idąc przed siebie z nadzieją, że wpadną na kogoś kto im pomoże, lub znajdą źródło chłodnej wody>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koszalinhh.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.kultura.pun.pl www.darkots.pun.pl