Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#751 25-02-14 22:18:10

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

<odwzajemnia namiętny pocałunek sprawnie mierzwiąc jej język swoim i dotyka jej nagich pleców. Chwyta za końce jej koszulki i w końcu zdejmuje ją z niej. W mgnieniu oka przewracają się tak, że on jest na górze i wsuwa się między jej nogi. Opuszkami palców przesuwa wzdłuż jej brzucha drażniąco, wsuwa palec pod gumkę spodni i całuje wolno jej obojczyk, a następnie piersi przygryzając je podniecająco gdzieniegdzie>

 

#752 25-02-14 22:25:44

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Z mojego gardła wydobył się jęk w między czasie odchyliłam głowę do tyłu. Przeszedł mnie dreszcz wywołany jego dotykiem. Przełknęłam z trudem ślinę i przymknęłam powieki. Wierciłam się trochę kiedy zajmował się moimi piersiami* Wiesz, ze jesteś nieznośny prawda? Ale za  to cholernie seksowny i znasz się na rzeczy.

 

#753 25-02-14 22:29:04

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Och, kotku.. Poczekaj aż je zdejmę.. <mruczy niskim, seksownym głosem i powoli odpina jej spodnie. Układa wargi w pocałunkach wzdłuż jej brzucha i językiem zatacza koła wokół jej pępka. Zsuwa jej spodnie, aż lądują na podłodze, unosi jej nogę i całuje ją powoli od kolana, aż do wewnętrznej strony ud, jednak nie dotyka czułego miejsca, jedynie zahacza zębami o jej majtki w tym miejscu i pociąga je puszczając po chwili>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (25-02-14 22:30:23)

 

#754 25-02-14 22:35:39

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Czułam jak powoli narastało w moim podbrzuszu napięcie.* Będziesz mnie torturować? * Spytałam jęcząc i wijąc się. Uniosłam powieki żeby spojrzeć w oczy mężczyzny kiedy w nie patrzyłam czułam jakbym się rozpływała. Oblizałam usta koniuszkiem języka po czym zacisnęłam je mocno.* Proszę * Szepnęłam bardzo cicho*

 

#755 25-02-14 22:44:24

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Twoje życzenie moim rozkazem. <mówi powoli i muska wargami jej podbrzusze. W końcu bardzo wolno zdejmuje jej majtki i całuje delikatnie jej czułe miejsce. Przesuwa po nim językiem raz i dwa, a potem kolejne razy. Kiedy czuje, że dziewczyna jest u skraju, powraca do jej ust i składa na nich delikatny pocałunek> Masz rację, jestem cholernie nieznośny. <mruczy i dłonią pociera jej magiczny punkt między nogami> Ale przecież.. Ciało piękne, charakter do wymiany, prawda? <szepcze jej na ucho nie przestając> Więc powinnaś wiedzieć, że błędem było potwierdzenie tych słów. Nikt ci nie mówił, że kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą? <odsuwa się patrząc jej przeciągle w oczy; unosi kącik ust w zadziornym uśmiechu> Adios, maleńka. <wychodzi pewnym siebie krokiem zostawiając ją rozpaloną i niezaspokojoną oraz nagą na łóżku. Zbiera swoje rzeczy w salonie, ubiera je i wyciąga papierosa. Zapala go i wychodzi z uśmiechem zostawiając za sobą otwarte drzwi>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (25-02-14 22:55:19)

 

#756 25-02-14 23:02:10

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Przez moje ciało przeszła ciepła fala wywołana dotykiem tego mężczyzny. Dźwięk jego głosu, każdy pocałunek przy podbrzuszu i moim czułym miejscu wywoływał u mnie dreszcz. Starałam sie nie jęczeć ale przez pociąg seksualny jaki czułam do tego mężczyzny szło mi to z trudem. Kiedy poczułam jak całuje mnie w usta od razu odwzajemniłam jego pocałunek, byłam trochę nie zadowolona, że trwał tak krótko. Pragnęłam więcej, chciałam zatracić się w nim. Przez chwilę nie dochodziły do mnie jego słowa lecz nie spodobał mi się ton jakim je wypowiadał* O czym ty mówisz * Otworzyłam szerzej oczy i zmarszczyłam brwi* Błędem? * Jęknęłam głośno przy tym jak potarł moje czułe miejsce. Przyglądałam mu się uważnie aż zniknął za drzwiami. Leżałam w bezruchu patrząc ciagle na drzwi dopiero po chwili się odezwałam* Co za pieprzony gnojek * Wykrzyczałam wkurzona, wstałam z łóżka i zaczęłam się ubierać. Kiedy byłam juz ubrana opusciłam dom*

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (25-02-14 23:05:41)

 

#757 28-02-14 21:23:48

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Wróciłam do mieszkania, weszłam do kuchni i wyjęłam z lodówki woreczek z krwią. Opróżniłam go szybko po czym udałam się do sypialni. Opadłam na łóżko i zaczęłam się zastanawiać czy pójść na imprezę Alexandra. Po jakimś czasie w końcu wstałam i rozebrałam się do bielizny; http://media.tumblr.com/tumblr_lvosp75BBu1r23tzz.gif.
Podeszłam do szafy z której wyjęłam jedną z najseksowniejszych sukienek które miałam. W końcu weszłam do łazienki tam wzięłam prysznic, założyłam sukienkę, pomalowałam się i ułożyłam ładnie włosy. W końcowym efekcie wyglądałam tak http://24.media.tumblr.com/b3bdd7b4818fd89f0cb3933851361452/tumblr_myqneagqr01rtocego2_250.gif.
Wzięłam torebkę oraz jakiś alkohol http://25.media.tumblr.com/5d981bb9fab5d9ce3c6b303aa05ce9f0/tumblr_mx00893mQb1t1brqro7_250.gif który zamierzałam wypić po drodze po czym opuściłam mieszkanie.*

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (28-02-14 21:24:23)

 

#758 03-03-14 15:40:01

Christopher Celt

Gość

Re: Mieszkanie Faye

SMS od Christophera:

Ostatnimi czasy byłem trochę zajęty.... co powiesz na dziś wieczór?

 

#759 10-03-14 07:10:38

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

* Przyszła do domu, opróżniła dwa woreczki z krwią, wzięła prysznic po czym położyła się spać*

 

#760 15-03-14 14:18:24

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Siedziałam kilka dni w domu dopiero dzisiaj postanowiłam wyjść. Lecz zanim to zrobiłam w szafki wyjęłam sobie jointa którego zapaliłam. Dodatkowo po drodze do wyjścia wzięłam butelkę whisky. W końcu wyszłam*

 

#761 16-03-14 12:48:44

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Wróciłam do domu, udałam się do łazienki gdzie wzięłam dłuuuugą kąpiel. Później się przebrałam, a ubrania które jeszcze miałam nie dawno na sobie wyrzuciłam do śmieci. Siedziałam chwilę w domu lecz nie mogąc dłużej siedzieć w mieszkaniu wzięłam torebkę i opuściłam budynek*

 

#762 21-03-14 19:33:08

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Weszłam do środka, wzięłam prysznic po czym położyłam się spać.*

 

#763 22-03-14 14:37:40

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

<Obudziłam się z rana, wzięłam długą kąpiel, opróżniłam dwa woreczki krwi i gdzieś godzinę temu opuściłam mieszkanie.>

 

#764 26-03-14 21:53:54

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Wróciłam po kilku dniach do domu, usiadłam sobie spokojnie na kanapie i zaczęłam rozmyślać. W mojej głowie kłębiło się wiele myśli lecz jedna nie dawała mi spokoju. Czego ja tak naprawdę chcę? Mieszkam w tym małym miasteczku i tak naprawdę nie realizuje swoich największych marzeń. Zatrzymałam się w pewnym miejscu, w pewnym etapie swojego hybrydziego życia i nie idę nawet dalej. Po prostu stoję nie wiedząc co zrobić dalej. Mam tyle możliwości, przecież mam całą wieczność na realizacje tylu rzeczy, planów ogólnie wszystkiego. Lecz jak to ja boję się iść na przód wmawiam sobie, że coś mnie tu trzyma lecz nie wiem nawet co. Schowałam twarz w dłoniach główkując co powinnam zrobić niestety sama musiałam sobie z tym poradzić. Siedziałam tak w dłuższej ciszy aż w końcu uśmiechnęłam się sama do siebie i postanowiłam działać zrobić chociaż ten jeden cholerny krok na przód. Wstałam z kanapy i poszłam do sypialni, z szafy wyjęłam torbę i zaczęłam się pakować. Zajęło mi to trochę przy tylu ubraniach, a musiałam zabrać wszystkie bo jestem strasznie przywiązana do swoich ubrań. Kiedy wyciągnęłam fioletową sukienkę bardziej w śliwkowym kolorze od razu przypomniałam sobie o Alexandrze, przegryzłam wargę w roztargnieniu i postanowiłam napisać do niego SMSa. Po tym jak schowałam telefon do kieszeni przypomniałam sobie o Oliverze. Rozmyślałam tak o kilku dla mnie ważnych osobach przy pakowaniu, przez chwilę zastanawiałam się czy nie powinnam się z którąś z nich spotkać lecz w końcu odepchnęłam te myśli na bok. Jak już wszystko spakowałam wzięłam torby i wyszłam z nimi przed budynek gdzie czekała na mnie taksówka po którą wcześniej zadzwoniłam. Odwróciłam się przodem do budynku żeby ostatni raz na niego spojrzeć, uniosłam kącik ust i stałam patrząc na drzwi. W końcu wsiadłam do taksówki i odjechałam.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1bgzcbm.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl www.pokemonevolution.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.eragon-dziedzictwo.pun.pl