Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#701 21-12-13 15:19:40

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Mam nadzieję, że kiedyś tak będzie.*Widząc, jak zerka na jego usta uśmiechnął się lekko, podszedł do niej i położył dłoń na jej policzku.*Chcę się dużo dowiedzieć o tak ślicznej dziewczynie.*Patrzył jej w oczy.*

 

#702 21-12-13 15:22:29

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Przegryzłam wargę kiedy poczułam jak kładzie dłoń na moim policzku. Spojrzałam mu się głęboko w oczy.> A co chcesz dokładnie o mnie wiedzieć? < Wyszeptałam, spojrzałam na jego usta przejechałam opuszkami palców po jego dolnej wardze.>

 

#703 21-12-13 19:04:34

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Dowiem się wszystkiego po kolei. Nie wszystko na raz, tak będzie ciekawiej.*Uniósł kącik ust.*Ale może zacznę od tego, że chcę się dowiedzieć jak całujesz.*Nachylił się i pocałował ją, przez chwilę trochę niepewnie, ale zaraz później coraz namiętniej.*

 

#704 21-12-13 19:14:41

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Uśmiechnęłam się, wplątałam dłonie w jego włosy i odwzajemniłam pocałunek. Musiałam stanąć na palcach żeby ułatwić sobie zadanie.>

 

#705 22-12-13 00:17:48

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Przejechał dłońmi po jej plecach, złapał ją za uda i podniósł nie przerywając pocałunków. Oparł ją plecami o ścianę.*Faye, już coś jednak się o tobie dowiedziałem.*Powiedział przerywając na chwilę i patrząc jej w oczy. Uniósł kącik ust i zaczął muskać ustami jej szyję w kierunku obojczyka.*

 

#706 22-12-13 00:22:43

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Podskoczyłam i objęłam go nogami w pasie, a ręce położyłam na ramionach.> Że dobrze całuję < Wymruczałam.> Dobrze wiedzieć, może inne rzecz też dobrze robię < Uśmiechnęłam się słodko, nosem przejechałam po policzku chłopaka.>

 

#707 22-12-13 00:36:56

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Cóż, możliwe.*Uśmiechnął się z zadowoleniem.*A miałabyś ochotę zaprezentować mi te rzeczy?*Uniósł brew i pocałował ją ponownie.*Chcę się tego też o Tobie dowiedzieć, piękna.*Powiedział cicho, zmysłowym tonem głosu tuż przy jej ustach.*

 

#708 22-12-13 00:39:06

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Owszem miałabym i to wielką < Pocałowałam go zachłannie, dłonie wsunęłam pod jego koszulkę.> Czemu jeszcze nie znajdujemy się w sypialni? < Spytałam szepcząc mu cicho na ucho lekko je przegryzając.>

 

#709 22-12-13 00:50:47

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Skoro tak to przedstawiasz...*Po chwili znaleźli się w sypialni, Logan położył Faye na łóżku i zaczął ściągać z niej powoli sukienkę całując każdy następny skrawek jej nagiego brzucha.*

 

#710 22-12-13 00:57:49

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Po moim ciele przeszedł przyjemny dreszcz wywołany pocałunkami które składał chłopaka na mojej gołej skórze.> To takie przyjemne < Wymruczałam, przyciągnęłam Logana bardzo blisko siebie. Z trudem w końcu odnalazłam jego usta i złozyłam na nich czuły pocałunek.>

 

#711 22-12-13 01:16:53

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

I takie właśnie ma być.*Wcześniej całkowicie pozbył się jej sukienki, a teraz odwzajemnił pocałunek zamieniając go na coraz bardziej namiętny. Rozpiął jej stanik i błądził dłońmi po jej ciele.*

 

#712 22-12-13 01:19:15

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Złapałam za koniec jego koszulki żeby po chwili pozbawić go z niej. Nie przerywając pocałunków zaczęłam majstrować przy jego rozporku.>

 

#713 22-12-13 20:51:44

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Pomógł jej przy rozpinaniu rozporka swoich spodni, zdjął je z siebie, przyjrzał się leżącej dziewczynie z uśmiechem i wrócił do całowania.*Wiesz, jaka jesteś piękna? Szczególnie bez ubrań.*Powiedział w przerwie między pocałunkami i zaczął zsuwać z niej majtki.*

 

#714 22-12-13 21:02:10

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Ty też jesteś niczego sobie przystojniakiem. < Przegryzłam dolną wargę, odwzajemniałam pocałunki którymi obdarowywał mnie chłopak. Złapałam chłopaka za pośladki powoli zsuwałam z nich bokserki.> Bosko całujesz < Wyszeptałam przy jego ustach, mój oddech przyśpieszył>

 

#715 22-12-13 22:08:04

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Kiedy zsunęła z niego bokserki zamruczał cicho. Przeniósł na chwilę pocałunki na jej szyję, po czym wrócił nimi do jej ust i wszedł w nią zdecydowanie. Położył jedną dłoń na jej łopatce, a drugą w talii i przycisnął ją mocno do siebie podnosząc się z nią do siadu, tak, że dziewczyna objęła go nogami. Całował ją namiętnie poruszając biodrami w równym tempie i w tym samym rytmie  przygryzając lekko jej wargę i na zmianę pieszcząc jej podniebienie językiem.*

 

#716 22-12-13 22:13:26

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Jęknęłam głośno kiedy we mnie wszedł, wbiłam mocno paznokcie w jego ramiona. Mój oddech przyśpieszył próbowałam dorównać chłopakowi tempa pragnąc doznać rozkoszy. Odwzajemniałam jego pocałunki starając się bardziej je pogłębić, co jakiś czas brakował mi tchu. Unosiłam się i opadałam >

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (22-12-13 22:14:09)

 

#717 22-12-13 22:33:46

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Przez jeszcze długi czas kochali się jak wariaci, kilka razy zmieniając pozycje, każde z nich doszło przez ten czas kilka razy i w końcu zmęczeni opadli obok siebie. Logan przez chwilę próbował wyrównać oddech.*Już wiem o Tobie coraz więcej, Faye.*Powiedział patrząc jej w oczy.*W łóżku też jesteś świetna.*Uśmiechnął się.*

 

#718 22-12-13 22:37:39

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Uśmiechnęłam się w tym czasie próbując unormować oddech.> O tobie mogłabym powiedzieć to samo. < Wyszeptałam, położyłam głowę na torsie chłopaka.> Dużo musisz ćwiczyć.< Mruknęłam rysując palcem jakiś wzorki na jego brzuchu.>

 

#719 22-12-13 22:49:03

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Podłożył sobie jedną rękę pod głowę, a dłonią drugiej ręki pogłaskał ją po włosach. Wziął jeden kosmyk i zaczął się nim bawić zwijając go sobie na palcu.*Można tak powiedzieć.*Odpowiedział po chwili i uniósł kąciki ust zerkając na dziewczynę.*Nie jesteś zmęczona, ślicznotko?

 

#720 22-12-13 23:01:21

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Jestem i to bardzo < Szepnęłam, zamykając powoli oczy.> Tylko nie uciekaj przystojniaczku bo będzie mi przykro. <Zacisnęłam lekko usta w cienką linię < otuliłam nas bardziej kołdrą i przytuliłam się mocniej do chłopaka. Po jakimś czasie zasnęła.>

 

#721 22-12-13 23:07:22

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Skoro tak bardzo chcesz, to nie ucieknę.*Przytulił ją do siebie. Leżał i patrzył w sufit myśląc, a po jakimś czasie również zasnął.*

 

#722 23-12-13 11:38:04

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Obudziłam się, wstałam powoli z łóżka żeby nie obudzić chłopaka i poszłam do łązienki. Wzięłam szybki prysznic po czym przebrałam się w ładną sukienkę. Udałam się do kuchni, zrobiłam sobie kawę i usiadłam przy stole rozmyślając nad czymś.>

 

#723 26-12-13 21:57:44

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Wyszła >

( napisz mi czy Logan zostaje bo nie wiem co z Faye zrobic xd )

 

#724 27-12-13 23:55:55

Logan Ashford

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Po tym jak dziewczyna wyszła Logan obudził się.Wziął szybki wiadomo, że tam przebrał się od razu i opuścił mieszkanie Faye*

 

#725 22-02-14 20:23:21

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*Po kilku miesiącach nieobecności w końcu wróciłam do Falls, pod budynek przyjechałam taksówką z której w końcu wysiadłam i zapłaciłam miłemu mężczyźnie który mnie przywiózł. Weszłam na górę po schodach ponieważ chciałam rozruszać nogi po tak długiej podróży. Kiedy w końcu dotarłam na prawię samą górę i stałam przy drzwiach zaczęłam szukać kluczy w torebce. Dopiero po chwili udało mi się je znaleźć, wyjęłam je i wykorzystałam do otworzenia drzwi. Uśmiechnęłam się lekko widząc, że ludzie z firmy budowlanej postarali się zmienić tak jak chciałam wygląd mieszkania. Weszłam powoli uważnie się rozglądając, torbę którą trzymałam w dłoni postawiłam przy ścianie. Zamknęłam na zasuwę drzwi i ruszyłam w stronę salonu. Zdumiona opadłam na nową narożną kanapę, zamknęłam oczy i rozkoszowałam się jej wygodą. Nie wiedząc kiedy zmęczona zasnęłam*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.styles.pun.pl www.designed.pun.pl www.zakazaneportale.pun.pl www.pamietnikiwampirow.pun.pl www.ogt.pun.pl