Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 10-11-13 21:49:06

Faye Marshall

Gość

Mieszkanie Faye

http://pierron.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/18.jpg

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (10-11-13 21:50:24)

 

#2 10-11-13 22:04:09

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*wchodzi do budynku i jadą windą. Stawia ją na nogi i podtrzymuje ramieniem. Już po chwili znajdują się na najwyższym piętrze i wchodzą prosto do mieszkania. Ponownie bierze ją na ręce i idzie do sypialni. Układa ją na łóżku i rozbiera powoli zaczynając od butów* Powinienem ci przygotować coś na kaca. *mruczy pod nosem*

 

#3 10-11-13 22:09:06

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Nie jest aż tak źle < Uśmiechnęłam się blado, przyglądałam mu się uważnie.> Czemu robisz to wszystko dla mnie? < Spytałam cicho.>

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (10-11-13 22:11:30)

 

#4 10-11-13 22:13:36

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Ale jutro rano będzie. *przygryza lekko wargę i zsuwa z niej spódniczkę, oraz odpina jej koszulę i ściąga ją. Kiedy dziewczyna jest już w samej bieliźnie, okrywa ją kołdrą i idzie do kuchni. Przygotowuje specjalne serum i upewnia się, że lodówka jest pełna. Wraca do sypialni i podaje jej szklankę.* Nie jest najsmaczniejsze w świecie, ale pomoże.

 

#5 10-11-13 22:19:40

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie <Drążyłam temat i przyjrzałam mu się badawczo biorąc od niego szklankę, upiłam łyk napoju i od razu się skrzywiłam.> W głowie mi się kręci <Wyszeptałam cicho i odłożyłam szklankę przysuwając się do niego i kładąc swoją głowę na jego ramieniu.> Odpowiesz mi? <Wymruczałam tuż przy jego uchu.>

 

#6 10-11-13 22:23:20

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Ja.. *wzrusza lekko ramionami i oblizuje powoli wargi zastanawiając się nad odpowiedzią* Chyba lubię sprawować kontrolę nad tym, co pozornie należy do mnie. Mam jednak jakieś uczucia. *kładzie się w poprzek i gdy ta się kładzie, układa głowę na jej brzuchu*

 

#7 10-11-13 22:27:15

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Jesteś tak cholernie skomplikowany <Westchnęłam i przygryzłam swoją dolną wargę.> A mnie najwidoczniej zawsze ciągnie do tych, których nie mogę mieć... <Skrzywiłam się lekko jednak po chwili uniosłam kąciki moich ust i spojrzałam na niego.> Jesteś wspaniały <Wymknęło mi się, co było prawdopodobnie spowodowane dużą ilością alkoholu.>

 

#8 10-11-13 22:29:52

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Każdy ma w sobie jakąś zagadkę. *uśmiecha się lekko i podnosi na nią wzrok* No nie żartuj. Jesteś młoda, zobacz ile życia przed tobą. *milknie słysząc ostatnie zdanie i wzrusza ramionami* Wydaje ci się. *mruczy cicho*

 

#9 10-11-13 22:34:32

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Mam nadzieję, że kiedyś znajdę odpowiedź na Twoją zagadkę <Powiedziałam pewnie i zamknęłam oczy zaczynając się bawić jego włosami.> Mam ochotę rozwalić mu jutro ten ślub <Westchnęłam i otworzyłam oczy zaczynając wpatrywać się w ścianę.> Będziesz musiał mnie skuć bym niczego głupiego nie zrobiła <Uśmiechnęłam się jakby sama do siebie.>

 

#10 10-11-13 22:40:17

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Skuwanie kojarzy mi się tylko z dzikim seksem. Nie wątpię, że byś na to przystała z wielkim zapałem. *kręci lekko głową rozbawiony i przymyka powieki czując, jak bawi się jego włosami* Możemy się zabawić.. Rozwalmy mu ten ślub. *unosi kącik ust* W kościele będę udawał księdza i.. Mam masę świetnych pomysłów.

 

#11 10-11-13 22:44:42

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

<Uśmiechnęłam się szerzej i pociągnęłam lekko jego włosy kręcąc z niedowierzaniem głową.> Więc masz masę świetnych pomysłów? <Zaśmiałam się cicho i ponownie zamknęłam oczy.> Zamieniam się w słuch, jestem bardzo ciekawa jak planujemy zepsuć mu ten dzień

 

#12 10-11-13 22:46:34

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Myślisz, że ci je zdradzę? *uśmiecha się szeroko* Nie ma mowy. Ty tu będziesz główną organizatorką.

 

#13 10-11-13 22:50:27

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

<Westchnęła i zrobiła naburmuszoną minkę.> Lubisz się ze mną troczyć, prawda? <Uśmiechnęła się lekko i ponownie pociągnęła jego włosy.> Sprawię, że ten dzień on zapamięta na długo.

 

#14 10-11-13 22:51:41

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Ale zdajesz sobie sprawę, że ta.. chęć zemsty znacznie mówi o tym co do niego czujesz, prawda? *przymyka powieki i mruczy pod nosem czując jak ciągnie go za włosy*

 

#15 10-11-13 22:55:29

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

<Westchnęła.> Jak mówiłam wcześniej jedyne co czuję to nienawiść, chęć zniszczenia go... <Wzruszyłam ramionami.> Wykorzystał mnie, teraz ja chcę się trochę zabawić <Uśmiechnęłam się lekko.>

 

#16 10-11-13 22:57:54

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Kobiety są takie mściwe. *unosi kącik ust* Mnie też to czeka? Możesz się na mnie zemścić w łóżku, jak zawsze nie mam nic przeciwko.

 

#17 10-11-13 23:00:50

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

<Raz jeszcze tym razem mocniej pociągnęłam jego włosy.> Już mam zaczynać? Myślę, że jednak najpierw powinieneś sobie u mnie bardziej nagrabić <Wywróciłam oczami.> Żeby nie było, że mszczę się za byle co <Uśmiechnęłam się lekko i palcami zaczęłam jeździć po jego karku.>

 

#18 10-11-13 23:02:35

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Nie lubię sobie grabić, bo nie lubię jak jesteś smutna. Więc ta opcja chyba odpada. *wzdycha rozczarowany*

 

#19 10-11-13 23:06:38

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

<Uśmiechnęłam się delikatnie.> I dzięki Tobie w tym momencie na pewno nie jestem smutna <Powiedziałam i podniosłam się lekko opierając się na łokciach i przyglądałam mu się uważnie.> Naprawdę jesteś dla mnie za dobry <Stwierdziłam gładko.>

 

#20 10-11-13 23:09:04

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Mam pomysł! *wypala nagle i uśmiecha się szeroko* Wzbudzimy w nim zazdrość. Pójdźmy razem na ten ślub, a w ramach zemsty zerżnę cię w jego sypialni. Co ty na to? *unosi kącik ust i podnosi wzrok, żeby na nią spojrzeć* Dwie pieczenie na jednym ogniu.

 

#21 10-11-13 23:13:39

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

W jego sypialni? <Powtórzyłam i pokręciłam rozbawiona głową.> Więc będziesz udawał mojego chłopaka? <Uniosłam do góry brew i zlustrowałam jego twarz uśmiechając się minimalnie.>

 

#22 10-11-13 23:18:21

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*wzrusza ramionami* Nawet męża jeśli go to wkurzy. A potem uwiodę pannę młodą.. *oblizuje lekko wargi i uśmiecha się szeroko* O ile nie jest jakąś ropuchą. Oficjalna wersja może być taka, że wzięliśmy szybki ślub z Las Vegas. Ono z tego słynie. *unosi kącik ust*

 

#23 10-11-13 23:22:09

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Więc chcesz nawet udawać mojego męża? <Uśmiechnęłam się lekko.> Wszystko brzmi super i mi pasuje, ale uwodzenia Panny młodej możesz sobie darować <Spojrzałam na Niego uważnie, zrobiłam się odrobinę zazdrosna.>

 

#24 10-11-13 23:23:10

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Dlaczego? *spogląda na nią i uśmiecha się szeroko widząc jej minę* To go wkurzy.

 

#25 10-11-13 23:27:30

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Wkurzy go to jeżeli przelecisz jego świeżo poślubioną żonę? <Wzdrygnęłam się jednak ze wszelkich sił starałam się nie pokazać, co naprawdę o tym myślę.>  Poza tym to myślę, że zajmę Ci jutro tak wiele czasu, że nie będziesz miał okazji nawet jej poznać, w końcu jesteśmy dopiero co po ślubie <Zaśmiałam się cicho.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lordaeronguild.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.warcraft-pbf.pun.pl www.eragon-dziedzictwo.pun.pl www.pokemonevolution.pun.pl