Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 11-11-13 00:58:03

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

<Po pocałunku powoli oblizała koniuszkiem języka swoje wargi.> Więc rozumiem, że jutrzejszy dzień będzie męczący? <Uniosłam brew i pogładziłam jego policzek odwzajemniając przez moment jego pocałunki.> Już nie mogę się doczekać <Wymruczałam przy jego ustach.>

 

#52 11-11-13 01:01:19

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Och.. no tak, bardzo męczący. Zajmę się tobą odpowiednio.. na jego oczach. *wplata palce w jej włosy i wciąż ją delikatnie całuje*

 

#53 11-11-13 01:04:28

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Jednym słowem, zrobimy niezłe przedstawienie <Uniosłam brew, a czując jego pocałunki przymknęłam oczy i oddałam się im w zupełności odwzajemniając je jak najlepiej potrafiłam.>

 

#54 11-11-13 01:11:13

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Jest już późno, naprawdę powinienem iść. *mówi minimalnie odsuwając się od niej i patrząc w jej oczy*

 

#55 11-11-13 01:13:12

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Powinieneś zostać <Złapałam go za koszulę i przyciągnęłam blisko siebie.> Proszę? <Spojrzała również w jego oczy z nadzieją.>

 

#56 11-11-13 01:15:40

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Rany. *mruczy pod nosem, odsuwa się i ściąga spodnie, skarpetki i buty, oraz koszulę. Rzuca wszystko na podłogę, wchodzi pod okrycie i przytula ją do siebie; całuje lekko jej skroń* Jak się czujesz? Lepiej?

 

#57 11-11-13 01:18:12

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Teraz tak <Odpowiedziałam szybko i wtuliłam się w niego zamykając oczy.> Mogę zasnąć spokojnie? Nie znikniesz mi? <Spojrzałam na niego podejrzliwym wzrokiem i zaśmiałam się pod nosem.>

 

#58 11-11-13 01:25:13

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Nie zniknę, nie martw się. *uśmiecha się lekko i mierzwi palcami jej włosy* Śpij już. Potrzebujesz przynajmniej ośmiu godzin snu.

 

#59 11-11-13 01:27:20

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Dobrze, dobrze mamo <Wywróciłam oczami i spojrzałam na niego błagalnie, po chwili pocałowałam go czule, a następnie wtuliłam się w niego i zamknęłam oczy zasypiając.>

 

#60 11-11-13 01:32:21

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*wzdycha cicho i przygląda się w skupieniu jej twarzy jak śpi. Całuje ją lekko w czubek nosa i gładzi jej policzek. Leży w ten sposób dłuższy czas pogrążony w myślach, aż nieświadomie zapada w sen.*

 

#61 11-11-13 12:13:14

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Obudziłam się, o dziwo bez kaca. Spojrzałam na jeszcze śpiącego Alexandra, nie chcąc go obudzić wstałam bardzo cicho z łóżka. Poszłam sobie zrobić kawę. Kiedy ją wypiłam udałam się do łazienki; wzięłam porządną kąpiel. Po jakimś czasie wyszłam z wanny, wytarłam się ręcznikiem i założyłam bieliznę.  Uczesałam włosy i zrobiłam sobie warkocza. Jak już wykonałam wszystkie czynności, wyszłam z łazienki i po cichu zaczęłam szukać sukienki>

 

#62 11-11-13 12:56:26

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*budzi się powoli i przeciera powieki zaspany. Podnosi się na łokciach i przygląda się Faye w samej bieliźnie. Uśmiecha się pod nosem i oblizuje lekko wargi* Mm. Mógłbym budzić się codziennie z takim widokiem. *mruczy cicho*

 

#63 11-11-13 13:26:59

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Spojrzałam na chłopaka.>  Radzę Ci się napatrzeć bo przez kilka godzin to piękne ciało będzie ukryte pod sukienką. < Pokazałam mu język, po chwili wstałam i usiadłam obok chłopaka> Jak się spało? < Spytałam cicho.>

( Jak coś będę zamulać bo muszę się pouczyć )

 

#64 11-11-13 13:36:14

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Zedrę ją z ciebie nawet jak będziemy siedzieć przy stole. *uśmiecha się szeroko, pociąga ją do siebie i całuje przeciągle* Z Tobą zawsze dobrze. A tobie? *gładzi lekko jej policzek*

 

#65 11-11-13 13:41:54

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Przegryzłam dolną wargę> A ja z chęcią pozbędę się garniturku który będziesz miał na sobie.
< Odwzajemniłam pocałunek, usiadłam na nim okrakiem.> Mi też się dobrze spało ponieważ byłeś obok mnie mężulku. < Uśmiechnęłam się słodko.>

 

#66 11-11-13 13:45:13

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Och. czuję się faktycznie jak mąż. *uśmiecha się szeroko i muska powoli wargami jej wargi* Nie mogę się doczekać aż zerwiesz ze mnie ten garnitur. *przygryza lekko jej wargę*

 

#67 11-11-13 13:52:44

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Wydałam z siebie cichy jęk.> Niestety musisz poczekać trochę. < Szepnęłam mu na ucho po chwili wstałam powoli z niego.> Nie wiem w co się ubrać < Podeszłam do szafy.> Chcesz może mi pomóc? < Poruszyłam brwiami.>

 

#68 11-11-13 13:57:27

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Hm.. Będziesz mi coś winna. *uśmiecha się szeroko i patrzy na nią znacząco. Wstaje, idzie do garderoby i ściąga z wieszaka śliwkową sukienkę przed kolana, która jest dopasowana i ma wycięcie na plecach. Nachyla się i sięga po czarne, wysokie szpilki od Loutbutina* Proszę. Może być?

 

#69 11-11-13 14:02:06

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Co będę ci winna? < Spytałam, kiedy pokazał mi sukienkę zilustrowałam ją wzrokiem. Przegryzłam dolną wargę.> Jest piękna. < Pocałowałam chłopaka w policzek i wzięłam od niego rzeczy.>

 

#70 11-11-13 14:04:40

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Coś.. Słodkiego, ostrego..i tylko mojego. *uśmiecha się zadziornie, przysuwa się* Ciebie *szepcze, przygryza jej płatek ucha i idzie do łazienki; bierze prysznic*

 

#71 11-11-13 14:08:06

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Odprowadziłam go wzrokiem, założyłam sukienkę i usiadłam na kanapie czekając na chłopaka.>

 

#72 11-11-13 14:09:51

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

*wychodzi, osusza się i zakłada bokserki. Myje zęby, odświeża się i wychodzi do garderoby. Ubiera koszulę i zapina ją klnąc na guziki*

 

#73 11-11-13 14:12:15

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

< Wstałam i podeszłam rozbawiona do Alexandra> Daj pomogę ci. < Stanęłam na przeciwko niego i zaczęłam powoli zapinać jego guziki.> Hybryda która nie daje sobie rady z koszulą. < Zachichotałam.>

 

#74 11-11-13 14:14:50

Alexander Kahn

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Śmieje się pani ze mnie? *unosi lekko brwi i przygląda jej się z uśmiechem; czeka aż.skończy*

 

#75 11-11-13 14:18:12

Faye Marshall

Gość

Re: Mieszkanie Faye

Nie jak, że bym mogła. < Przegryzłam dolną wargę i odsunęłam się od niego kiedy skończyłam.> Gotowe, z krawatem te ci mam pomóc? < Uniosłam brwi.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonevolution.pun.pl www.warcraft-pbf.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.1bgzcbm.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl