Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 20-12-13 23:56:49

Oliver Twist

Gość

Re: Sala Balowa

Cieszę się, że tak mówisz.*Uniósł kącik ust i pogłaskał ją po włosach.*Ty też jesteś dla mnie bardzo ważna. O byle kogo nie przywaliłbym przyjacielowi.*Przytulił ją do siebie mocniej.*Ja też Cię przepraszam, ale na prawdę się wkurzyłem jak zobaczyłem te zdjęcia. Wyobrażasz sobie w ogóle co wtedy czułem?*Zamknął oczy i westchnął opierając policzek o jej głowę.*

 

#102 21-12-13 00:06:11

Victoria McClair

Gość

Re: Sala Balowa

<uśmiechnęła się blado i spojrzała w jego oczy> Lubię Kol'a, jest naprawdę w porządku, ale nie podoba mi się i to się nie zmieni <zamyśliła się przez chwilę i złapała go za włosy> Ostatnio przerzuciłam się na blond <puściła mu oczko i spojrzała w jego oczy> Nigdy bym Ciebie nie zdradziła <powiedziała pewnie i przygryzła swoją dolną wargę wzdychając> Idziemy gdzieś stąd? <poruszyła zabawnie brwiami>

'

 

#103 21-12-13 19:19:42

Oliver Twist

Gość

Re: Sala Balowa

*Westchnął i pogłaskał ją po plecach.*Wiem, Vicky. Ja też lubię Kol'a i wiem jaki jest, ale czasem nie mam pojęcia, co może mu strzelić do tego Mikaelsonowego łba.*Pokręcił głową.*Wiesz, właśnie zmyliło mnie jeszcze to, że lubisz brunetów. Ale skoro przerzuciłaś się na blondynów, to nie mam więcej pytań.*Uśmiechnął się szeroko i nachylił się do jej ucha.*Teraz już wiem, że byś mnie nie zdradziła. W końcu jestem twoją ulubioną słodką kolacją, prawda?*Wymruczał.*Zmywamy się stąd. Wybierz miejsce, kochanie.

 

#104 21-12-13 19:34:13

Victoria McClair

Gość

Re: Sala Balowa

On nie widzi świata poza Kate <wywróciła oczami> Tylko o niej mi mówił <musnęła jego policzek i zmrużyła oczy uśmiechając się słodko> Tak, jesteś moją ulubioną słodką kolacją <musnęła jego szyję i zrobiła mu malinkę po czym odsunęła się> Ale teraz się powstrzymam <puściła mu oczko i westchnęła> Ja muszę wymyślać? <zachichotała> Chodźmy do mnie, co ty na to? <wyszeptała> Albo możesz zaprosić mnie do siebie, bo mam coś dla Ciebie <poruszyła zabawnie brwiami>

 

#105 21-12-13 20:38:53

Oliver Twist

Gość

Re: Sala Balowa

*Zastanowił się przez chwilę.*Ty jeszcze nigdy u mnie nie byłaś, prawda?*Spojrzał na nią i uniósł brew.*Jasne, że nie. No to najwyższy czas, żebyś w końcu odwiedziła moje skromne progi.*Uśmiechnął się.*Masz coś dla mnie? W takim razie już nie mogę się doczekać.*Wyszli z imprezy.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.awayfromlive.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl www.wayofshinobi.pun.pl www.2lo.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl