Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 20-12-13 21:22:50

Dean Winchester

Gość

Re: Jadalnia

<wraca do środka, zamawia sobie whisky; siada przy barze i pije trunek>

 

#77 20-12-13 21:32:46

Henrik Mikaelson

Gość

Re: Jadalnia

Lily Blake napisał:

Henrik Mikaelson napisał:

Lily Blake napisał:


*zachichotał słodko widząc co robi chłopak* Wiesz uszkodziłeś właśnie swojego przyjaciela *wydęła usta przyglądając mu się, słysząc słowa chłopaka wywróciła teatralnie oczami*  Jeśli miał to być komplement to z przykrością stwierdzam, że wyszedł Ci dość kiepsko *uśmiechnęła się kąśliwie*

Przynajmniej był szczery. <Powiedzial nieco odważniej, znowu spoglądając na Lily i westchnął ostentacyjnie>
Cóż... skoro jestem tak bardzo samotny, może zechciałabyś no nie wiem.. coś porobić? <podrapał się niewinnie po głowie, zastanawiając sie co się robi na tego typu imprezach>

*spojrzała na niego i zmarszczyła brwi* Znaczy co dokładnie chcesz porobić? *zapytała i przegryzła dolną wargę przyglądając mu się z uwagą, a następnie rozejrzała się wokoło* Byłeś kiedyś w ogóle na na tego typu imprezie? *uniosła brwi wracając do niego wzrokiem*

Oczywiście, że byłem! <powiedział nieco poirytowany, po czym wziął głęboki oddech>
No nie wiem.. Zatańczyć? <uniósł prawą brew do góry i odchrząknął> jesteś dziewczyną, a wy to lubicie.

 

#78 20-12-13 21:39:56

Lily Blake

Gość

Re: Jadalnia

Henrik Mikaelson napisał:

Lily Blake napisał:

Henrik Mikaelson napisał:


Przynajmniej był szczery. <Powiedzial nieco odważniej, znowu spoglądając na Lily i westchnął ostentacyjnie>
Cóż... skoro jestem tak bardzo samotny, może zechciałabyś no nie wiem.. coś porobić? <podrapał się niewinnie po głowie, zastanawiając sie co się robi na tego typu imprezach>

*spojrzała na niego i zmarszczyła brwi* Znaczy co dokładnie chcesz porobić? *zapytała i przegryzła dolną wargę przyglądając mu się z uwagą, a następnie rozejrzała się wokoło* Byłeś kiedyś w ogóle na na tego typu imprezie? *uniosła brwi wracając do niego wzrokiem*

Oczywiście, że byłem! <powiedział nieco poirytowany, po czym wziął głęboki oddech>
No nie wiem.. Zatańczyć? <uniósł prawą brew do góry i odchrząknął> jesteś dziewczyną, a wy to lubicie.

*przegryzła dolną wargę słysząc jego propozycje* W sumie to czemu nie *spojrzała na niego* Mam jednak nadzieję, że nie podepczesz mi stóp *uśmiechnęła się zadziornie i spojrzała w stroną parkietu*

 

#79 20-12-13 21:45:51

Henrik Mikaelson

Gość

Re: Jadalnia

Lily Blake napisał:

Henrik Mikaelson napisał:

Lily Blake napisał:


*spojrzała na niego i zmarszczyła brwi* Znaczy co dokładnie chcesz porobić? *zapytała i przegryzła dolną wargę przyglądając mu się z uwagą, a następnie rozejrzała się wokoło* Byłeś kiedyś w ogóle na na tego typu imprezie? *uniosła brwi wracając do niego wzrokiem*

Oczywiście, że byłem! <powiedział nieco poirytowany, po czym wziął głęboki oddech>
No nie wiem.. Zatańczyć? <uniósł prawą brew do góry i odchrząknął> jesteś dziewczyną, a wy to lubicie.

*przegryzła dolną wargę słysząc jego propozycje* W sumie to czemu nie *spojrzała na niego* Mam jednak nadzieję, że nie podepczesz mi stóp *uśmiechnęła się zadziornie i spojrzała w stroną parkietu*

<Ruszył w kierunku parkietu, kiedy nagle przystanął i z wampirzą szybkością znalazł się tuż zadziewczyną>
Tego nie mogę Ci obiecać <wyszeptał jej do ucha i ruszyli w kierunku sali balowej>

 

#80 20-12-13 22:14:55

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

Tatia powiedz mi prawdę... Co się stało?

 

#81 20-12-13 22:18:27

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*spojrzała na niego* wszystko w porządku. *powtórzyła spokojnie*

 

#82 20-12-13 22:27:41

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

<pokręcił głową> Niech ci będzie <lekko się uśmiechnął> To co teraz robimy?

 

#83 20-12-13 22:32:42

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*była lekko zaskoczona że tak szybko jej uwierzył ale nie dała tego po sobie poznać.* nie wiem. A na co masz ochotę? *uniosła brew uśmiechając się*

 

#84 20-12-13 22:34:09

Axel Crow

Gość

Re: Jadalnia

<wraca do jadalni, siada przy jednym ze stolików, obserwując ludzi dookoła>

 

#85 20-12-13 22:35:32

Dean Winchester

Gość

Re: Jadalnia

Dean Winchester napisał:

<wraca do środka, zamawia sobie whisky; siada przy barze i pije trunek>

<po wypiciu alkoholu, opuszcza lokal, wsiada do samochodu i odjeżdża>

 

#86 20-12-13 22:40:51

Lena Duchannes

Gość

Re: Jadalnia

*Usiadała przy wolnym stoliku i wzięła od kelnera kolejny kieliszek z szampanem, który nawet jej nie smakował.*

 

#87 20-12-13 22:44:08

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

<zaśmiał się> No wiesz ochotę mam zawsze na ciebie, ale może jaki drink?

 

#88 20-12-13 22:47:20

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*uniosła kącik ust* a może drink i ja? *podsunęła uśmiechając się szelmowsko*

 

#89 20-12-13 22:50:04

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

<zaśmiał się> Ale, że tutaj przy tych wszystkich ludziach <rozejrzał się>

 

#90 20-12-13 22:51:50

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*oczy jej zabłysły* są jeszcze łazienki

 

#91 20-12-13 22:53:47

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

<pokręcił głową i powiedział z uśmiechem> Dzisiaj się wstrzymamy... oczywiście do pójścia do domu... Chyba, że od razu wchodzimy

 

#92 20-12-13 22:58:01

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

Co złego jest w łazienkach? *mruknęła i wzięła od przechodzącego kelnera kieliszek szampana.*

 

#93 20-12-13 23:00:10

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

Strasznie nie wygodnie, a poza tym GG miałaby satysfakcję <zaśmiał się>

 

#94 20-12-13 23:03:55

Lena Duchannes

Gość

Re: Jadalnia

*Po jakimś czasie wyszła znudzona z imprezy, wcześniej dopijajac szampana*

 

#95 20-12-13 23:07:14

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

Kevin Clain napisał:

Strasznie nie wygodnie, a poza tym GG miałaby satysfakcję <zaśmiał się>

Mało mnie to obchodzi *burknęła ale zaraz się uśmiechnęła i wzięła łyka szampana*

 

#96 20-12-13 23:11:08

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

Ja chętnie poczekam, będę miał jeszcze większą chęć na ciebie <pomyślał chwilę> O ile się jeszcze da <uśmiechnął się>

 

#97 20-12-13 23:15:02

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*przygryzła wargę* nienawidzę czekać *przewróciła oczami*

 

#98 20-12-13 23:16:14

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

<zaśmiał się> to cię nauczę

 

#99 20-12-13 23:19:20

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*przewróciła oczami i wzięła łyka szampana*

 

#100 20-12-13 23:21:07

Axel Crow

Gość

Re: Jadalnia

Caroline Forbes napisał:

Axel Crow napisał:

<wraca do jadalni, siada przy jednym ze stolików, obserwując ludzi dookoła>

*weszła do budynku szukając wzrokiem Axel'a, gdy w końcu go znalazła podeszła do jego stolika* Przepraszam musiałam załatwić pewne sprawy *westchnęła cicho i uśmiechnęła się słabo*

Rozumiem <kiwnął głową i zlustrował ją wzrokiem> Wszystko w porządku? <spytał cicho>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgmujihad.pun.pl www.utopjec.pun.pl www.nokia5200.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl www.wonderlife.pun.pl