Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 20-12-13 23:24:20

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

Wynagrodzę ci to w łóżku <uśmiechnął się>

 

#102 20-12-13 23:25:43

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

No ja mam nadzieję *mruknęła i wypiła do końca szampana*

 

#103 20-12-13 23:32:28

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

To co. Teraz mi ładnie wyśpiewasz co się takiego stało <uśmiechnął się>

 

#104 20-12-13 23:33:48

Axel Crow

Gość

Re: Jadalnia

Caroline Forbes napisał:

Axel Crow napisał:

Caroline Forbes napisał:


*weszła do budynku szukając wzrokiem Axel'a, gdy w końcu go znalazła podeszła do jego stolika* Przepraszam musiałam załatwić pewne sprawy *westchnęła cicho i uśmiechnęła się słabo*

Rozumiem <kiwnął głową i zlustrował ją wzrokiem> Wszystko w porządku? <spytał cicho>

*pokiwała głową przekonując samą siebie, że tak jest* Mogę cię o coś spytać? *uniosła brwi i nie czekając na odpowiedź chłopaka zapytała* Dlaczego powiedziałeś mi swoje prawdziwe imię? Przecież nie musiałeś..

Sam nie wiem <powiedział po chwili namysłu> Kiedy nazwałaś mnie Benem, brzmiało to tak nienaturalnie, jakby nie chodziło o mnie <wzruszył lekko ramionami, patrząc się jej w oczy> I nagle zapragnąłem ci o tym powiedzieć, więc to zrobiłem <uniósł kąciki ust w lekkim uśmiechu>

 

#105 20-12-13 23:34:03

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*wydęła usta* wiedziałam że nie dasz za wygraną *westchnęła*

 

#106 20-12-13 23:38:54

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

No to opowiadaj... bo teraz ja cie zahipnotyzuję <zaśmiał się>

 

#107 20-12-13 23:42:51

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*uniosła zaskoczona brwi*nie zrobisz tego.... *powiedziała patrząc na niego.*

Ostatnio edytowany przez Tatia Petrova (20-12-13 23:43:31)

 

#108 20-12-13 23:44:04

Axel Crow

Gość

Re: Jadalnia

Caroline Forbes napisał:

Axel Crow napisał:

Caroline Forbes napisał:


*pokiwała głową przekonując samą siebie, że tak jest* Mogę cię o coś spytać? *uniosła brwi i nie czekając na odpowiedź chłopaka zapytała* Dlaczego powiedziałeś mi swoje prawdziwe imię? Przecież nie musiałeś..

Sam nie wiem <powiedział po chwili namysłu> Kiedy nazwałaś mnie Benem, brzmiało to tak nienaturalnie, jakby nie chodziło o mnie <wzruszył lekko ramionami, patrząc się jej w oczy> I nagle zapragnąłem ci o tym powiedzieć, więc to zrobiłem <uniósł kąciki ust w lekkim uśmiechu>

Zwsze wszystko robisz tak spontanicznie? *uniosła brwi i uśmiechnęła się z zaciekawieniem* I szczerze mówiąc to muszę dodać, że Axel pasuje do Ciebie o wiele bardziej niż Ben *przegryzła seksownie dolną wargę i usiadła na krześle obok niego*

Miło mi to słyszeć <zaśmiał się pod nosem. Wstał od stolika i przyniósł im dwa zaległe martini. Postawił jeden przed dziewczyną> Zazwyczaj tak. Spontaniczne decyzje są bardzo przydatne w moich hobby <uśmiechnął się tajemniczo i przygryzł lekko dolną wargę>

 

#109 20-12-13 23:45:58

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

oj zdziwisz się... A więc lepiej mów

 

#110 20-12-13 23:52:45

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*wzruszyła ramionami* Dobra. *powiedziała. Teraz mało ją obchodziła narkotyki dalej działały.* Kompletnie nie radzę sobie z byciem człowiekiem, jakaś wampirzyca się na mnie pożywiła, lekarze podejrzewają że mam raka i już dwa razy próbowałam się utopić. *powiedziała obojętnie i wyjęła z torebki proszki. Rzuciła je na stolik* a i jeszcze zaczęłam ćpać. *dodała i wzięła od przechodzącego kelnera szampana.*

 

#111 20-12-13 23:53:40

Axel Crow

Gość

Re: Jadalnia

Caroline Forbes napisał:

Axel Crow napisał:

Caroline Forbes napisał:


Zwsze wszystko robisz tak spontanicznie? *uniosła brwi i uśmiechnęła się z zaciekawieniem* I szczerze mówiąc to muszę dodać, że Axel pasuje do Ciebie o wiele bardziej niż Ben *przegryzła seksownie dolną wargę i usiadła na krześle obok niego*

Miło mi to słyszeć <zaśmiał się pod nosem. Wstał od stolika i przyniósł im dwa zaległe martini. Postawił jeden przed dziewczyną> Zazwyczaj tak. Spontaniczne decyzje są bardzo przydatne w moich hobby <uśmiechnął się tajemniczo i przygryzł lekko dolną wargę>

hobby? *uniosła brwi z zaciekawieniem* Więc jeżeli już o nim wspomniałeś to liczę, że dowiem się co jest Twoim hobby *uśmiechnęła się zachęcająco i spojrzała odruchowo na zegarek* Cholera.. muszę już iść *skrzywiła się i westchnęła* Ale mam nadzieję, że niebawem sie spotkamy B.. znaczy Axel *przegryzła delikatnie dolną wargę i wstała z miejsca* Do zobaczenia i mam nadzieję, ze będę miała okazję zobaczyć Cię jeszcze w garniturze *zachichotała i opuściła budynek*

Do zobaczenia <odprowadził ją wzrokiem po czym sam wsiadł w samochód i odjechał>

 

#112 20-12-13 23:57:33

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

<pokręcił z niedowierzaniem głową> Ja nie mogę w to uwierzyć, a pomyślałaś o mnie? Pomyślałaś, że chcę ci pomóc?

 

#113 21-12-13 00:00:04

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*spojrzała na niego pustym wzrokiem.* Nie ma w czym, Kev. Ja praktycznie już jestem martwa.... * pokręciła lekko głową i zaczęła się bawić folijką z prochami*

 

#114 21-12-13 00:04:06

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

Nie, ty dopiero zaczynasz życie, a jak będzie potrzeba to co ci szkodzi przemienić się w wampira?

 

#115 21-12-13 00:07:00

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*pokręciła głową* nie mogę się zmienić znów *odpowiedziała cicho* gdybym mogła już dawno byłabym znów wampirem.

 

#116 21-12-13 00:11:29

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

o boże.... wiesz, że nie pozwolę ci umrzeć

 

#117 21-12-13 00:13:13

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*pokręciła głową* wiesz, że nie powstrzymasz śmierci, nie? *zapytała* i westchnęła*

 

#118 21-12-13 00:16:09

Blair Waldorf

Gość

Re: Jadalnia

* Wyszła*

 

#119 21-12-13 00:23:46

Logan Ashford

Gość

Re: Jadalnia

*Wyszedł.*

 

#120 21-12-13 00:24:09

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

Dam radę <powiedział podniesionym głosem>

(ja spadam.. Kris mówi Bay XDXD Klawo)

 

#121 21-12-13 00:27:07

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

Nie dasz! *krzyknęła* Ja umrę, tak czy inaczej!

(Branoc )

 

#122 21-12-13 09:28:43

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

<nie wiedział co odpowiedzieć>
<trzasnął ręką w stół i wyszedł>
<wziął samochód i odjechał>

 

#123 21-12-13 11:41:33

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

*pokręciła głową, i wyszła*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biezuniacy.pun.pl www.rpgmujihad.pun.pl www.wonderlife.pun.pl www.utopjec.pun.pl www.nokia5200.pun.pl