Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 20-12-13 19:32:17

Sam Roth

Gość

Re: Jadalnia

Shelby White napisał:

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:


<pokręcił oczami i rozejrzała się po sali> I co, będziemy tu tak siedzieć, jak te kołki? <uniosła brew>

<uśmiechnąłem się kątem ust> A co, chcesz zatańczyć?

<zamrugała oczami i podrapała się z zakłopotaniem po głowie> No nie wiem...

Nie daj się prosić.... <uśmiechnąłem się, wstałem i podałem jej rękę> Zatańczysz ze mną?

 

#27 20-12-13 19:34:05

Shelby White

Gość

Re: Jadalnia

Sam Roth napisał:

Shelby White napisał:

Sam Roth napisał:


<uśmiechnąłem się kątem ust> A co, chcesz zatańczyć?

<zamrugała oczami i podrapała się z zakłopotaniem po głowie> No nie wiem...

Nie daj się prosić.... <uśmiechnąłem się, wstałem i podałem jej rękę> Zatańczysz ze mną?

<skrzywiła się nieznacznie, spojrzała na Sam'a, po czym wstała i podała mu dłoń> Z góry przepraszam za moje dwie lewe nogi... <uśmiechnęła się do niego nieśmiało; weszli na salę balową>

 

#28 20-12-13 19:35:45

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

Kevin Clain napisał:

To co napijemy się czegoś?

Uhm.... *mruknęła. Czując że narkotyk przestaje działać zerwała się z siedzenia uśmiechnęła do Kevina i rzuciła mu krótkie* przepraszam na chwilę *i pobiegła do łazienki*

 

#29 20-12-13 19:37:24

Dean Winchester

Gość

Re: Jadalnia

Alice Cavercius napisał:

Dean Winchester napisał:

Jensen Court napisał:


*Wchodzi z bukietem róż i od razu zauważa najpiękniejszą dziewczynę w tym mieście, dostrzega faceta koło niej i trochę wkurzony podchodzi kłaniając się* Dziękuję, że przyszłaś *wręcza jej kwiaty i spogląda wkurzony na bruneta* Dotrzymam jej towarzystwa, więc możesz już spadać *uśmiechnął się bezczelnie*

<obrócił się w stronę faceta> Jensen, jak sądzę... <zmierzył go wzrokiem>

Hej <mówi z uśmiechem, słysząc głos Deana. Po chwili zauważa Jensena, idącego do ich stolika. Zerka kątem oka na Deana i zwraca się do Jensena> Dziękuje <mówi cicho i bierze od niego kwiaty, uśmiechając się delikatnie. Odkłada je obok talerza, przenosząc wzrok od jednego chłopaka do drugiego>

<unosi brew spoglądając na Alice> Mamy teraz o ciebie rywalizować, czy co? <prychnął, krzyżując ręce na torsie>

 

#30 20-12-13 19:37:37

Kevin Clain

Gość

Re: Jadalnia

<wzruszył tylko ramionami>

 

#31 20-12-13 19:38:35

Victoria McClair

Gość

Re: Jadalnia

Kol Mikaelson napisał:

<westchnął> Nie no lubię cię bardzo, ale ja na prawdę bardzo ją kocham

Musisz jej to pokazać <westchnęła i wywróciła oczami> My dziewczyny naprawdę uwielbiamy jak ktoś cały czas o nas zabiega <zachichotała>

 

#32 20-12-13 19:40:38

Kol Mikaelson

Gość

Re: Jadalnia

A myślisz, że tego nie robię... prawie wbiłem sobie kołek z białego dębu, żeby odzyskała uczucia <powiedział po cichu i wzruszył ramionami>

 

#33 20-12-13 19:40:51

Jensen Court

Gość

Re: Jadalnia

Dean Winchester napisał:

Alice Cavercius napisał:

Dean Winchester napisał:


<obrócił się w stronę faceta> Jensen, jak sądzę... <zmierzył go wzrokiem>

Hej <mówi z uśmiechem, słysząc głos Deana. Po chwili zauważa Jensena, idącego do ich stolika. Zerka kątem oka na Deana i zwraca się do Jensena> Dziękuje <mówi cicho i bierze od niego kwiaty, uśmiechając się delikatnie. Odkłada je obok talerza, przenosząc wzrok od jednego chłopaka do drugiego>

<unosi brew spoglądając na Alice> Mamy teraz o ciebie rywalizować, czy co? <prychnął, krzyżując ręce na torsie>

I tak przegrasz *prychnął i bezczelnie się uśmiechnął do mężczyzny* Ja ją zaprosiłem i nie ładnie tak wtryniać się w spotkanie, więc ostatni raz powtarzam byś spadał *niemalże warknął*

 

#34 20-12-13 19:43:19

Dean Winchester

Gość

Re: Jadalnia

Jensen Court napisał:

Dean Winchester napisał:

Alice Cavercius napisał:


Hej <mówi z uśmiechem, słysząc głos Deana. Po chwili zauważa Jensena, idącego do ich stolika. Zerka kątem oka na Deana i zwraca się do Jensena> Dziękuje <mówi cicho i bierze od niego kwiaty, uśmiechając się delikatnie. Odkłada je obok talerza, przenosząc wzrok od jednego chłopaka do drugiego>

<unosi brew spoglądając na Alice> Mamy teraz o ciebie rywalizować, czy co? <prychnął, krzyżując ręce na torsie>

I tak przegrasz *prychnął i bezczelnie się uśmiechnął do mężczyzny* Ja ją zaprosiłem i nie ładnie tak wtryniać się w spotkanie, więc ostatni raz powtarzam byś spadał *niemalże warknął*

Jakoś cię przy niej nie widziałem <uśmiechnął się kąśliwie> Po co od razu taki wrogi ton? <powiedział z nutką ironii w głosie>

 

#35 20-12-13 19:46:28

Miranda McGuinness

Gość

Re: Jadalnia

< wchodzi razem z Alexandrem. Machnięciem ręki przyciąga do siebie butelkę wishky oraz dwie szklanki. Oparła się o bar i spojrzała na chłopaka > Więc jak, masz ochotę na jakiś mały toast? Czy nie bawisz się w coś takiego ? < oblizała czerwone wargi i spojrzała w jego oczy >

 

#36 20-12-13 19:47:46

Axel Crow

Gość

Re: Jadalnia

<przychodzi z Caroline do jadalni, siadają przy jednym ze stolików> Napijesz się czegoś? <spytał dziewczynę>

 

#37 20-12-13 19:48:58

Dean Winchester

Gość

Re: Jadalnia

Alice Cavercius napisał:

Dean Winchester napisał:

Jensen Court napisał:


I tak przegrasz *prychnął i bezczelnie się uśmiechnął do mężczyzny* Ja ją zaprosiłem i nie ładnie tak wtryniać się w spotkanie, więc ostatni raz powtarzam byś spadał *niemalże warknął*

Jakoś cię przy niej nie widziałem <uśmiechnął się kąśliwie> Po co od razu taki wrogi ton? <powiedział z nutką ironii w głosie>

No właśnie, po co? <popatrzyła się znacząco na Deana i stanęła obok Jensena> Jestem tu z nim. Ty też masz osobę towarzyszącą, więc chyba nie ładnie ją zaniedbywać, nie uważasz? <uniosła brew>

<kiwnął ze zrozumieniem głową, spojrzał na kieliszek, który trzymał w dłoni i odszedł do ogrody posyłając Alice ostatnie spojrzenie>

 

#38 20-12-13 19:49:04

Victoria McClair

Gość

Re: Jadalnia

Kol Mikaelson napisał:

A myślisz, że tego nie robię... prawie wbiłem sobie kołek z białego dębu, żeby odzyskała uczucia <powiedział po cichu i wzruszył ramionami>

Jeszcze to doceni, zobaczysz <posłała mu pocieszające spojrzenie> Jeszcze będe się bawić na waszym ślubie <zaśmiała się i puściła mu oczko>

 

#39 20-12-13 19:51:20

Alexander Kahn

Gość

Re: Jadalnia

Miranda McGuinness napisał:

< wchodzi razem z Alexandrem. Machnięciem ręki przyciąga do siebie butelkę wishky oraz dwie szklanki. Oparła się o bar i spojrzała na chłopaka > Więc jak, masz ochotę na jakiś mały toast? Czy nie bawisz się w coś takiego ? < oblizała czerwone wargi i spojrzała w jego oczy >

*unosi lekko brwi* Co to za sztuczka? Nauczysz mnie? *mruga kilka razy i przenosi wzrok na jej oczy nie mogąc powstrzymać uśmiechu* Toast? Zacznijmy od razu od czegoś ostrzejszego.. *robi zdecydowany krok w jej stronę i przesuwa opuszkiem kciuka tuż nad jej dolną wargą, delikatnie jej dotykając i śledząc wzrokiem swoje ruchy* Troszkę się rozmazałaś. *skłamał gładko i uniósł seksownie kącik ust* Wpadło mi na myśl, że mógłbym zrobić to językiem, ale nie lubię świadków. *uśmiecha się leniwie, odbiera od niej butelkę i uzupełnia ich szklanki*

 

#40 20-12-13 19:51:38

Jensen Court

Gość

Re: Jadalnia

Dean Winchester napisał:

Alice Cavercius napisał:

Dean Winchester napisał:


Jakoś cię przy niej nie widziałem <uśmiechnął się kąśliwie> Po co od razu taki wrogi ton? <powiedział z nutką ironii w głosie>

No właśnie, po co? <popatrzyła się znacząco na Deana i stanęła obok Jensena> Jestem tu z nim. Ty też masz osobę towarzyszącą, więc chyba nie ładnie ją zaniedbywać, nie uważasz? <uniosła brew>

<kiwnął ze zrozumieniem głową, spojrzał na kieliszek, który trzymał w dłoni i odszedł do ogrody posyłając Alice ostatnie spojrzenie>

*usiadł obok niej* Więc pozbyłaś się dla mnie zakochanego w Tobie człowieczka? *zaśmiał się* Jestem pod wrażeniem piękna *mrugnął do niej*

 

#41 20-12-13 19:52:23

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Jadalnia

Caroline Forbes napisał:

Axel Crow napisał:

<przychodzi z Caroline do jadalni, siadają przy jednym ze stolików> Napijesz się czegoś? <spytał dziewczynę>

Może być martini *uśmiechnęła się zakładając nogę na nogę* Musze przyznać, że ogród wygląda zdecydowanie lepiej w porównaniu do wnętrza *powiedziała rozglądając się po sali*

< Wszedł do środka ubrany w elegancki garnitur. Kiedy zauważył Caroline od razu do niej podszedł.> Hej maleńka. < Uśmiechnął się arogancko.> Przepraszam, że sie tak długo nie odzywałem po tamtym pocałunku.

 

#42 20-12-13 19:52:59

Kol Mikaelson

Gość

Re: Jadalnia

<uśmiechnął się> Ślub? Cóż nie mówię nie... wiem kto będzie świtkami... ty i Oli oczywiście

 

#43 20-12-13 19:55:41

Miranda McGuinness

Gość

Re: Jadalnia

Alexander Kahn napisał:

Miranda McGuinness napisał:

< wchodzi razem z Alexandrem. Machnięciem ręki przyciąga do siebie butelkę wishky oraz dwie szklanki. Oparła się o bar i spojrzała na chłopaka > Więc jak, masz ochotę na jakiś mały toast? Czy nie bawisz się w coś takiego ? < oblizała czerwone wargi i spojrzała w jego oczy >

*unosi lekko brwi* Co to za sztuczka? Nauczysz mnie? *mruga kilka razy i przenosi wzrok na jej oczy nie mogąc powstrzymać uśmiechu* Toast? Zacznijmy od razu od czegoś ostrzejszego.. *robi zdecydowany krok w jej stronę i przesuwa opuszkiem kciuka tuż nad jej dolną wargą, delikatnie jej dotykając i śledząc wzrokiem swoje ruchy* Troszkę się rozmazałaś. *skłamał gładko i uniósł seksownie kącik ust* Wpadło mi na myśl, że mógłbym zrobić to językiem, ale nie lubię świadków. *uśmiecha się leniwie, odbiera od niej butelkę i uzupełnia ich szklanki*

< poczuła że przechodzi ją przyjemny dreszcz. Patrzyła na niego z uwielbieniem w oczach spowodowanym przypływem przyjemności > W takim razie co ja moge zaproponować... Nie traćmy już ani jednej minuty < wypiła szklanke na raz i oblizała usta. Położyła dłoń na jego kolanie > Jeden warunek, ty musisz zainicjować początek naszej zabawy < uśmiechnęła się tajemniczo i wyprostowała tak, aby jej biust wydał się jeszcze większy >

 

#44 20-12-13 19:55:59

Victoria McClair

Gość

Re: Jadalnia

Ja i Oli? <wywróciła oczami i uśmiechnęła się słodko poważniejąc> Z pewnością będziemy zaszczyceni <puściła mu oczko i rozejrzala się wzdychając> Cóż ani on, ani Kate się jeszcze nie zjawili

 

#45 20-12-13 19:57:27

Kol Mikaelson

Gość

Re: Jadalnia

<pokiwał głową> No właśnie, ciekawe gdzie ni są <trochę posmutniał, bo chciał zobaczyć Kate>

 

#46 20-12-13 20:01:08

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Jadalnia

Caroline Forbes napisał:

Klaus Mikaelson napisał:

Caroline Forbes napisał:


Może być martini *uśmiechnęła się zakładając nogę na nogę* Musze przyznać, że ogród wygląda zdecydowanie lepiej w porównaniu do wnętrza *powiedziała rozglądając się po sali*

< Wszedł do środka ubrany w elegancki garnitur. Kiedy zauważył Caroline od razu do niej podszedł.> Hej maleńka. < Uśmiechnął się arogancko.> Przepraszam, że sie tak długo nie odzywałem po tamtym pocałunku.

*spojrzała na Klausa z niedowierzaniem i po chwili uderzyła go w twarz* To tak dla przypomnienia, że nie znika się w najmniej odpowiednich momentach *uśmiechnęła się sztucznie*

Ej < Rozmasował sobie policzek w który uderzyła go Caro.> Przepraszam okej. < Opuścił rękę i z poczuciem winny spojrzał na dziewczynę.> Mam coś dla ciebie. < Złapał ją za dłoń i delikatnie wcisnął jej małe pudełeczko.>

 

#47 20-12-13 20:02:17

Alexander Kahn

Gość

Re: Jadalnia

Miranda McGuinness napisał:

Alexander Kahn napisał:

Miranda McGuinness napisał:

< wchodzi razem z Alexandrem. Machnięciem ręki przyciąga do siebie butelkę wishky oraz dwie szklanki. Oparła się o bar i spojrzała na chłopaka > Więc jak, masz ochotę na jakiś mały toast? Czy nie bawisz się w coś takiego ? < oblizała czerwone wargi i spojrzała w jego oczy >

*unosi lekko brwi* Co to za sztuczka? Nauczysz mnie? *mruga kilka razy i przenosi wzrok na jej oczy nie mogąc powstrzymać uśmiechu* Toast? Zacznijmy od razu od czegoś ostrzejszego.. *robi zdecydowany krok w jej stronę i przesuwa opuszkiem kciuka tuż nad jej dolną wargą, delikatnie jej dotykając i śledząc wzrokiem swoje ruchy* Troszkę się rozmazałaś. *skłamał gładko i uniósł seksownie kącik ust* Wpadło mi na myśl, że mógłbym zrobić to językiem, ale nie lubię świadków. *uśmiecha się leniwie, odbiera od niej butelkę i uzupełnia ich szklanki*

< poczuła że przechodzi ją przyjemny dreszcz. Patrzyła na niego z uwielbieniem w oczach spowodowanym przypływem przyjemności > W takim razie co ja moge zaproponować... Nie traćmy już ani jednej minuty < wypiła szklanke na raz i oblizała usta. Położyła dłoń na jego kolanie > Jeden warunek, ty musisz zainicjować początek naszej zabawy < uśmiechnęła się tajemniczo i wyprostowała tak, aby jej biust wydał się jeszcze większy >

Lubię być na górze, więc wcale mi to nie przeszkadza. Ale.. w sumie nie ma żadnego ale. *unosi kącik ust i upija trochę whisky, odkłada je, po czym obejmuje ją dłonią w talii, powoli przesuwając drażniąco dłonią po jej nagich plecach* Powinniśmy tańczyć. Dlaczego tego nie robimy? *przechyla delikatnie głowę w bok i przyciąga ją do siebie tak, że stykają się ciałami jak i koniuszkami nosów* Myślałem, że to taneczna impreza, a tymczasem wychodzi na to, że chcesz mnie upić.. Może przejdźmy do ogrodu? Wydaje się, że tam jest zdecydowanie mniej ludzi. *przenosi wzrok z jej oczu na osoby kręcące się w pobliżu*

 

#48 20-12-13 20:02:19

Victoria McClair

Gość

Re: Jadalnia

Kol Mikaelson napisał:

<pokiwał głową> No właśnie, ciekawe gdzie ni są <trochę posmutniał, bo chciał zobaczyć Kate>

<widząc jego reakcję potrząsnęła głową> Jeju Kol, nigdy nie widziałam by ktoś tak się zakochał <zachichotała i przygryzła swoją dolną wargę rozmyślając nad czymś po czym wskazała gestem głowy na wyjście> Możesz po nią iść, na pewno to doceni, poza tym GG nie ma prawa się czepiać, bo byliśmy razem przez chwilę <wystawiła mu język i uśmiechnęła się słodko>

 

#49 20-12-13 20:03:05

Tatia Petrova

Gość

Re: Jadalnia

Kevin Clain napisał:

<wzruszył tylko ramionami>

*wróciła do sali i usiadła z powrotem na swoim miejscu. Źrenice miała rozszerzone i była blada, ale uśmiechnięta* na czym skończyliśmy?

 

#50 20-12-13 20:04:53

Kol Mikaelson

Gość

Re: Jadalnia

<uśmiechnął się> Ale pisałem jej w SMS'ie, że tu będę.. widocznie nie chcę mnie widzieć, zostanę z tobą

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saloon-politowania.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.pokeworld.pun.pl