Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 26-04-14 00:37:36

Charlotte Hall

Gość

Re: POMOST

*Z pomocą Tomasa wylazła z wody i spojrzała na siebie. była cała przemoczona. A szkoda - kolejna rzecz którą lubiła zniszczyła sie. Podziekowała nieskładnie Tomasowi i złapała line leżącą u ich stóp i staneła po stronie Alexadra. *

Ostatnio edytowany przez Charlotte Hall (26-04-14 00:39:17)

 

#27 26-04-14 00:37:43

Alexander Kahn

Gość

Re: POMOST

To ja, Alexander. Mam inne ciało, nieważne. <parska śmiechem i kiedy gra się zaczyna, chwyta linę stojąc jako ostatni i ciągnie na swoją stronę nie używajac zdolności hybrydzich, tak jak inni>

 

#28 26-04-14 00:39:27

Miranda McGuinness

Gość

Re: POMOST

< Miranda ciągneła z całych sił. Była zbyt napruta aby użyć magii >

 

#29 26-04-14 00:39:32

Clarissa Manners

Gość

Re: POMOST

<spogląda na niego spod uniesionej brwi, po chwili kręcąc lekko głową. Zaczęła z całej siły ciągnąć linę, marszcząc nos i zaciskając mocno powieki>

 

#30 26-04-14 00:40:29

Logan Ashford

Gość

Re: POMOST

< Złapał za linę i zaczął ciągnąć co jakiś czas zerkał na Mirandę.> Ze  mną nie masz szans maleńka. < Ciągnął jak najmocniej mógł.>

 

#31 26-04-14 00:41:28

Charlotte Hall

Gość

Re: POMOST

*Szło im beznadziejnie. nie jej druzynie - wszystkim. W sumie mogłaby rozłożyć skrzydła, ale.. nie. Później je suszyć przez pół dnia. Na pewno nie.  zamiast tego ciagnęła liną najmocniej jak mogła*

Ostatnio edytowany przez Charlotte Hall (26-04-14 00:45:13)

 

#32 26-04-14 00:42:10

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

*kiedy gra się zaczęła z całej siły pociągnęłam linę starając się przy tym nie używać swoich zdolności, alkohol zaczął mieszać mi w głowię i widziałam podwójnie*

 

#33 26-04-14 00:43:27

Jessica Love

Gość

Re: POMOST

< Stanęła za Avery i niepewnie złapała liny, zacisnęła na niej palce i ciagneła.> W ogóle gdzie mieszkasz < Spytała po chwili cicho dziewczyny ale tak zeby mogła ja usłyszeć.>

 

#34 26-04-14 00:44:29

Alexander Kahn

Gość

Re: POMOST

<wybucha śmiechem i kręci głową> Dobrze ciągniecie dziewczynki! <woła i po chwili zaczyna się śmiać jeszcze głośniej i widząc, że dobrze im idzie, robi krok w tył przeciągając linę w swoją stronę, aż zamiast paść na drewnianą deskę, natrafia na powietrze i z hukiem wpada do wody ciągnąc za sobą jakąś osobę>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (26-04-14 00:45:02)

 

#35 26-04-14 00:45:48

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

*puściłam linę widząc jak Alex wpada do wody i zaczęłam głośno się z niego śmiać*

 

#36 26-04-14 00:49:00

Jessica Love

Gość

Re: POMOST

Avery Saltzman napisał:

<słysząc pytanie dziewczyny, przewraca rozbawiona oczami i parska śmiechem> Aktualnie nocuję u Kahna, bo mi RC spaliło dom... Później znajdę sobie jakieś lokum. <mówi roześmiana, cały czas ciągnąć za linę>

< Widząc, ze Alexander wpadł do wody wybuchnęła śmiechem> Szukam współlokatorki jak coś < Dziewczyna źle postawiła nogę i też wpadła do jeziorka.>

 

#37 26-04-14 00:50:47

Vanessa Blackbird

Gość

Re: POMOST

<Zbita z tropu rozgląda się dookoła> Wygraliśmy? Wygraliśmy?

 

#38 26-04-14 00:50:48

Miranda McGuinness

Gość

Re: POMOST

< Miranda straciła grunt pod nogami ale na szczęście przewróciła się jedynie na wilgotny pomost, śmiejąc się przy tym jak głupia. Spojrzała na Logana srebrzystym spojrzeniem, a zaraz potem pociągneła Sama za spodnie > Hej Sammy jakie wrażenia po macanku? < przykryła usta dłonią aby się nie roześmiać - jak dobrze, że normalnie widzidziała >

 

#39 26-04-14 00:53:35

Alexander Kahn

Gość

Re: POMOST

<wynurza się i bierze oddech. pociera powieki mając wrażenie, że atakują go wielkie fale i przeczesuje mokre włosy palcami wybuchając śmiechem. Kiedy zauważa niedaleko Hazel, daje nurka pod wodę i pociąga ją w dół>

 

#40 26-04-14 00:55:52

Clarissa Manners

Gość

Re: POMOST

<poczuła, jak coś ciągnie ją do wody. W porę wstrzymała oddech i później poczuła, jak wpada do wody. Szybko wynurzyła się i roześmiała czując swoje długie, mokre włosy na twarzy> Pewnie wyglądam jak mokra kura. <mówi, niemal dławiąc się ze śmiechu po czym odgarnia sobie włosy z twarzy i chlapie w najbliższą osobę>

 

#41 26-04-14 00:56:33

Logan Ashford

Gość

Re: POMOST

< Widząc, ze juz prawie wszyscy albo wpadli do wody albo po prostu puścili linę postanowił zrobić to samo, odsunął się.Chwiał sie na boki w miedzy czasie przetarł dłońmi twarz.>

 

#42 26-04-14 00:56:58

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

* patrząc jak wszyscy skaczą do wody, zdjęłam buty i weszłam do jeziora, a tam złapałam jedną butelkę z alkoholem otworzyłam ją i zaczęłam pić*

 

#43 26-04-14 00:59:24

Vanessa Blackbird

Gość

Re: POMOST

Zresztą... Pierzyć to...<Mówi pod nosem i puszcza line, siadając na pomoście i wkładając nogi do wody. Po tym wszystkim czuła, że gdyby weszła do wody, to by już nie wyszła>

 

#44 26-04-14 00:59:25

Miranda McGuinness

Gość

Re: POMOST

< Miranda podeszła do Logana i oparła się o jego ramię > To co robimy? chcesz się najpierw zmoczyć, a potem... < poruszyła dwuznacznie brwiami i zaciągnęła chwiejącą się dwójkę na skraj pomostu >

 

#45 26-04-14 00:59:59

Alexander Kahn

Gość

Re: POMOST

<wynurza się i wybucha śmiechem widząc przerażoną minę Hazel> Spoko czarnulko, to tylko ja. <uśmiecha się szeroko i chlapie ją>

 

#46 26-04-14 01:00:18

Jessica Love

Gość

Re: POMOST

Avery Saltzman napisał:

Współlokatorki? <wybucha głośnym śmiechem i przewraca się na bok, wpadając teraz już do wody; po chwili się wynurza i zdaje sobie sprawę z tego, że jest obok Jessi> Mogłabym mieszkać z Tobą...? Oczywiście, jeśli nie masz nic przeciwko. <mówi, starając się wykrzesać choć trochę poważny ton głosu, co wychodzi jej z marnym skutkiem. Odgarniając mokre kosmyki włosów z twarzy, chichocze cały czas pod nosem>

< Gdy sie wynurzyła i zobaczyła obok siebie Avery uśmiechnęła się do niej przyjaźnie. Słysząc słowa dziewczyny pokiwała głową.> Jasne to żaden kłopot, samotnie jest tak mieszkać samemu. < Zrobiła smutna minkę ale po chwili zaczęła chichotać.>Boże nie mogę przestać sie śmiać i kręci mi się w głowie. < Dopłynęła do pomostu i weszła z powrotem na niego, a raczej usiadła na nim.>

 

#47 26-04-14 01:02:29

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

* zadrżałam z zima, zaczęłam głośno się śmiać, UPC
upuściłam butelkę i wpadłam na jakiegoś chłopaka (Sama)* Przepraszam *powiedziałam rozbawiona*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (26-04-14 01:03:19)

 

#48 26-04-14 01:03:40

Logan Ashford

Gość

Re: POMOST

Miranda McGuinness napisał:

< Miranda podeszła do Logana i oparła się o jego ramię > To co robimy? chcesz się najpierw zmoczyć, a potem... < poruszyła dwuznacznie brwiami i zaciągnęła chwiejącą się dwójkę na skraj pomostu >

< Gdy wyczuł obecność dziewczyny obok siebie opuścił luźno ręce.> Może seks w jeziorze < Zaśmiał się, złapał dziewczynę za nadgarstek kiedy stali na krawędzi pomostu i przyciągnął ją bardzo blisko siebie. Złożył na jej ustach namiętny pocałunek i przesunął się tak, ze oboje wpadli do wody.>

 

#49 26-04-14 01:05:10

Clarissa Manners

Gość

Re: POMOST

<w końcu wczołgała się na pomost i obróciła na plecy, cała ociekając wodą. Spojrzała w gwiazdy chichocząc pod nosem>

 

#50 26-04-14 01:05:16

Vanessa Blackbird

Gość

Re: POMOST

Tomas Torees napisał:

*podpłynął do Vanessy* wskakujesz?

<Dobry moment zajęło jej ogarniecie tego, że chłopak mówi do niej, po czym pokrecila gwałtownie głową.> Nie... Nie dzisiaj. <Mówi cicho i się śmieje> Wyglądasz jak... Jak... Jak coś mokrego... <Skupiła się szukając odpowiedniego słowa>Kura! <Wykrzyknęła tryumfalnie i się rozesmiala> Jak mokra kura!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agromex.pun.pl www.zngw.pun.pl www.pokeworld.pun.pl www.dglteam.pun.pl www.virusmt2.pun.pl