Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 25-04-14 19:59:14

Alexander Kahn

Gość

POMOST

http://www.topwakacje.pl/imagemanager/images/mle_olhuveli_beach_spa/pomost_noc.jpg

http://31.media.tumblr.com/969a419d8f9982757c2faeb155030a9e/tumblr_n1a2o7YQEQ1s0xjvpo1_500.jpg

http://37.media.tumblr.com/195705428c4878b9e652a68b8c27efba/tumblr_mw5a9qXazh1se7k7xo1_500.gif

Miejsce, gdzie nie słychać głośnej muzyki. Jest to zakątek dla romantyków, ale także miejsce do szaleńców, skąd można skakać do wody, na której unosi się...

http://24.media.tumblr.com/41503c0f88c154e7d39a7a13da27f1a0/tumblr_n4lc9yUNss1ro1fafo1_500.jpg

LET'S GET DRUNK!

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (25-04-14 21:24:59)

 

#2 25-04-14 20:19:59

Vanessa Blackbird

Gość

Re: POMOST

<Słysząc głośną muzykę ocyka się i rozgląda dookoła. Wszędzie nie wiadomo skąd brały się bąbelki, a na plaży stało się nagle tłoczno. Marszczy brwi i wstaje. Kieruje się na plażę omijając zgrzewki alkoholu.>

 

#3 25-04-14 21:39:17

Clarissa Manners

Gość

Re: POMOST

<wyszła na pomost i usiadła na nim, spuszczając nogi w dół tak, że jej stopy prawie dotykały wody. Przymknęła oczy i wzięła łyk drinka. Tak, teraz czuła się prawie jak w Californii>

 

#4 25-04-14 22:16:47

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

Clarissa Manners napisał:

<wyszła na pomost i usiadła na nim, spuszczając nogi w dół tak, że jej stopy prawie dotykały wody. Przymknęła oczy i wzięła łyk drinka. Tak, teraz czuła się prawie jak w Californii>

* przechodząc przez plaże do mojego kieliszka wpadła tabletka,  wypiłam drinka i rzuciłam gdzieś na bok pustą szklankę,  zdjęłam kurtkę i zawiesiłam ją na drzewie, podeszłam do siedzącej na pomoście dziewczyny* Jestem Kate *podałam dziewczynie dłoń i usiadłam obok*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (25-04-14 22:17:53)

 

#5 25-04-14 22:19:29

Clarissa Manners

Gość

Re: POMOST

<otworzyła oczy słysząc czyjś głos i obróciła się w stronę dziewczyny z nikłym uśmiechem na ustach> Clary. <przedstawiła się i uścisnęła delikatnie jej dłoń> Niesamowite... w ciągu jednej imprezy poznaję więcej osób niż w mieście w ciągu miesiąca. <roześmiała się i wzięła kolejny łyk alkoholu>

 

#6 25-04-14 22:23:22

Elva Awaken

Gość

Re: POMOST

<Podążając za odgłosami muzyki dotarła na plaże. Troche przeraził ją widok takiej ilości ludzi. Odetchnęła głęboko i zaczęła się między nimi przeciskać. W końcu trafiła na jakiś pomost. Było tu tylko kilka osób więc podeszła bliżej i usiadła w pewnej odległości od każdej. Zaczęła się zastanawiać co robic dalej.>

 

#7 25-04-14 22:24:40

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

Widzisz tak to bywa na imprezach *zaśmiałam się cicho* Czemu się tu ukrywasz? Widziałam, że na plaży są striptizerzy *poruszałam zabawnie brwiami*

 

#8 25-04-14 22:28:38

Clarissa Manners

Gość

Re: POMOST

<ściągnęła lekko brwi> Chwila... striptizerzy? <przygryzła dolną wargę i natychmiast podniosła się z miejsca, chwiejąc się lekko. Nigdy nie miała głowy do alkoholu> Kiedy wychodziłam nie było tam żadnych striptizerów! <powiedziała zszokowana> Wybacz, Kate, ale spadam! <powiedziała z uśmiechem na ustach, poprawiła krótkie spodenki i prawie pobiegła w stronę plaży>

 

#9 25-04-14 22:32:18

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

*Rozbawiona patrzyłam jak dziewczyna biegnie, ja za to wyłowiłam z wody butelkę z alkoholem i podeszłam do młodej blondynki* Chciałam Ci powiedzieć, że chyba jesteś za młoda na takie imprezy,  ale zdałam sobie sprawę, że to ja jestem po prostu strata *wywróciłam oczami i usiadłam obok nastolatki*

 

#10 25-04-14 22:46:51

Elva Awaken

Gość

Re: POMOST

<Zaskoczona podniosła wzrok, po czym zaśmiała się głośno.>Na to nikt nie jest za stary!<powiedziała z lekkim rozbawieniem> Zresztą... Masz pewnie nieco ponad dwadzieścia, życie jeszcze przed tobą <znowu się zaśmiała> Tak w ogóle jestem Elva. <dla dopełnienia formalności podała dziewczynie dłoń i uśmiechnęła się szeroko, sama siebie nie poznając>

 

#11 25-04-14 22:50:26

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

No cóż, starość nie radość,  młodość nie wieczność... choć w moim przypadku... *nie dokończyłam* Kate *podałam jej rękę i wzięłam sporego łyka z butelki* Czemu się nie bawisz?

 

#12 25-04-14 22:55:26

Elva Awaken

Gość

Re: POMOST

Nie pasuje tu <zaśmiała się krótko> Kilka dni temu pewnie nawet bym tu nie przyszła <wyznała> Ale to teraz nie ważne <wyprostowała nogi i odchyliła głowę do tyłu> Poza tym dopiero niedawno przyszłam. <Zamilkły i po chwili Elva usłyszała jakiś donośny głos mężczyzny, zapewne puszczany przez głośniki> Co on powiedział? <zapytała Kate>

 

#13 25-04-14 22:57:12

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

Powiedział, że czas zacząć grać w butelkę! *powiedziałam szczęśliwa i wstałam* Idziesz?

 

#14 25-04-14 23:03:34

Elva Awaken

Gość

Re: POMOST

<Zasmiała się cicho> Nie, idź sama! Najwyżej pozniej dołącze, albo coś... Miłej zabawy! <krzyknęłam z uśmiechem i wyłowiłam kolejną butelkę z wody, otworzyłam ja i wypiłam kilka łyków.>

 

#15 25-04-14 23:04:44

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

Jak chcesz *powiedział,  wzięłam swoją butelkę i ruszyłam w stronę ogniska*

 

#16 25-04-14 23:10:53

Elva Awaken

Gość

Re: POMOST

<Uśmiechnęła się pod nosem i patrzyła za oddalającą się Kate, a gdy ta zniknęła jej z oczu upiła kilka kolejnych łyków z butelki. Zaczęło jej się to podobać. Nigdy w życiu sie nie upiła, więc nie wiedziała co z nią będzie. Westchnęła głośno i zaczęła chichotać. Położyła się na pomoście i zapatrzyła w niebo, cały czas się uśmiechając.>

 

#17 26-04-14 00:28:58

Alexander Kahn

Gość

Re: POMOST

<wchodzi na pomost pijackim krokiem i chwyta linę z jednej strony czekając na resztę>

 

#18 26-04-14 00:29:09

Clarissa Manners

Gość

Re: POMOST

<przychodzi na pomost i opiera się o coś, lub kogoś, żeby nie stracić równowagi. Czeka na pozostałych, rozglądając się>

 

#19 26-04-14 00:30:47

Charlotte Hall

Gość

Re: POMOST

*Gdy tylko spróbowała wstać padła na ziemie, więc chcąc skrócić sobie drogę i wgl tam dojsć, teleportowała się na sam brzeg. Po chwili ruszyła chwiejnym krokiem samym brzegiem pomostu. Nagle straciła równowagę (jeśli jeszcze można było brać pod uwage to pojęcie przy jej obecnym stanie) i machajać rękami wpadła do chodnej wody. Przez chwile została pod powierzchnią, a gdy wypłyneła krzykneła* przegrałam. * i podpłyneła do pomostu próbujac się na niego z powrotem wdrapać*

 

#20 26-04-14 00:31:27

Alexander Kahn

Gość

Re: POMOST

<kiedy ktoś się o niego opiera, zaciska wargi żeby nie wybuchnąć śmiechem i spogląda na Clary> O rany, nie wierzę. <parska smiechem> To ty, Clary. <całuje ją w policzek i podaje jej linę> Piszesz się na to? <unosi brew i uśmiecha się kąśliwie>

 

#21 26-04-14 00:32:14

Katelynn Blake

Gość

Re: POMOST

* przyszłam na pomost ledwo trzymając się na nogach,  stanęłam po stronie Alexa i czekałam na resztę zawodników*

 

#22 26-04-14 00:34:41

Logan Ashford

Gość

Re: POMOST

< Wszedł z trudem na pomost za Mirandą i stanął nieruchomo; patrzył na zebranych>

 

#23 26-04-14 00:36:28

Clarissa Manners

Gość

Re: POMOST

Alexander Kahn napisał:

<kiedy ktoś się o niego opiera, zaciska wargi żeby nie wybuchnąć śmiechem i spogląda na Clary> O rany, nie wierzę. <parska smiechem> To ty, Clary. <całuje ją w policzek i podaje jej linę> Piszesz się na to? <unosi brew i uśmiecha się kąśliwie>

Co? <pyta nieco zdezorientowana, gdy nieznajomy facet pocałował ją w policzek. Ale aktualnie jej to nie obchodziło> Pewnie, że tak! <powiedziała trochę niewyraźnie i złapała za linę, ze zdeterminowanym wyrazem twarzy>

 

#24 26-04-14 00:36:30

Alexander Kahn

Gość

Re: POMOST

Alex, Clary, Char, Kate, Logan vs. Tomas, Hazel, Sam, Miranda, Vanessa
lewa - prawa
WSZYSCY CHWYTAJĄ LINĘ Z ODPOWIEDNIEJ STRONY, ZABAWA STRAT, CIĄGNIECIE!



(mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, w razie czego dołączcie się do kogo chcecie)

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (26-04-14 00:38:10)

 

#25 26-04-14 00:37:16

Vanessa Blackbird

Gość

Re: POMOST

<Chichocząc wchidzi na pomost i staje po swojej stronie liny, łapiąc ją mocno.Gdy jest start, lekko zdezorientowana stoi chwilę w miejscu po czym ciągnie ją w swoją stronę jak najmocniej, co kiepsko wychodziło, bo za bardzo nie wiedziala, co się dzieje>

Ostatnio edytowany przez Vanessa Blackbird (26-04-14 00:40:16)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kielich.pun.pl www.grupa2212.pun.pl www.agroekonomia.pun.pl www.asg.pun.pl www.skp.pun.pl