Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#126 11-05-14 20:35:54

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Okay, okay. Jak wolisz. <przewraca oczami idąc przed siebie> Już nic nie mówię, ale to było.. ouch. <spogląda na nią i unosi kącik ust. Po chwili wchodzą do budynku i do mieszkania. Alex rozgląda się i opada na kanapę> Dawno tu nie byłem.

 

#127 11-05-14 20:49:33

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Wiem. *uśmiechnęła się lekko.* I.. wiem. *spojrzała na Alexa, który usiadł na kanapie i staneła w kuchni. Wyjeła z szafki dwie szklanki, a z blatu zgarnęła butelkę whisky, którą tam zostawiła. Podeszła do kanapy i usiadła koło hybrydy. Postawiła szklanki na stoliku i pokazała Alexandrowi butelkę.* Rok 1913. *otworzyła whisky i nalała do szklanek bursztynowego płynu.* Nie ukradłam jej, ale wygrałam w pokera w 1932. *odstawiła trunek i podała Alexandrowi szklankę, drugą wzięła sama.*

 

#128 11-05-14 20:55:46

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<spogląda na butelkę, na Char i potem na szklankę, chwytając ją> Stara. Aż dziw, że trzymałaś ją tak długo. Hazardzistko.. <uśmiecha się pod nosem i przygląda się jej, upijając trochę>

 

#129 11-05-14 21:02:43

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Starsza ode mnie. *uśmiechnęła się nieznacznie.* właściwie to o niej zapomniałam. Była schowana na florydzie i stamtąd ją wczoraj przwyiozłam. *napiła się alkoholu i spojrzala na hybrydę.* hazardzistko? *uniosła brwi, a po chwili zastanowienia odezwała się * Chcesz zagrać w pokera? Ale nie na pieniądze. W rozbieranego... A jeśli chcesz, to sprowadź tu kogoś zeby bylo ciekawiej.

 

#130 11-05-14 21:07:14

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Ode mnie nie, ale nie pamiętam, czy piłem już takie starocie. <uśmiecha się pod nosem i zagląda do szklanki> Na Florydzie? Masz tam jakieś mieszkanie, czy coś? <unosi brew przyglądając się jej i upija whisky> Chętnie. Poważnie, ale.. <mruży oczy i spogląda na telefon> Własciwie jest ktoś taki. Umówiłem się z nią na.. za jakieś pół godziny, ale zapytam czy chciałaby dołączyć. <unosi kącik ust na myśl jak mógłby potoczyć się ten wieczór> Masz ochotę na seks? <unosi brew i spogląda w jej oczy>

 

#131 11-05-14 21:36:58

Rashel Keller

Gość

Re: Loft C. Hall

<podjeżdża samochodem pod dom, którego adres dostała smsem od Kahna, gasi silnik i wychodzi z auta. Podchodzi pod drzwi, przeczesuje palcami włosy i po chwili puka>

(ja mogę najwyżej w wojnę pograć >.< albo remika c: )

 

#132 11-05-14 21:38:42

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

To.. nasza trzecia do pary. <uśmiecha się pod nosem i wstaje. Podchodzi pod drzwi i otwiera je, uśmiechając się szeroko> Rashel. A już myślałem, że zgubiłaś się kilka dni temu. <unosi brew wymownie i zaciska wargi rozbawiony, robiąc jej przejście>

(a gdzie jest Marysia?! haha shit)

 

#133 11-05-14 22:14:09

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Kiedy przyszła Keller, Charlotte ruszyła się z kanapy do kuchni, skąd wzięła trzecią szklankę na whisky. Podeszła do stołu nalała whisky i ruszyła za Kahnem do drzwi. Gdy ten zrobił jej przejście, Charlotte podała dziewczynie szklankę.* Hej.

(i znów byłam bez neta :<)

 

#134 11-05-14 22:32:54

Rashel Keller

Gość

Re: Loft C. Hall

Leczyłam kaca <uniosła kąciki ust, patrząc się na Alexandra i robi krok w głąb domu. Odbiera od dziewczyny szklankę, marszcząc lekko brwi> I coś mi się wydaje, że będę musiała robić to znowu <mruczy pod nosem i przygryza lekko wargę. Przenosi wzrok na nieznajomą> Em.. cześć <mówi swoim zwyczajnym, chłodnym głosem> Jestem Keller.

 

#135 11-05-14 22:40:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

W moim towarzystwie, powinnaś się do tego przyzwyczaić. <uśmiecha się i muska wargami jej policzek, nastepnie zamykając drzwi i wchodząc do salonu. Sięga po karty i rozkłada je odpowiednio> Dalej, nie całujcie się tam tyle, tylko chodźcie! <woła za nimi, uśmiecha się szeroko i kręci głową>

 

#136 11-05-14 22:53:48

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Charlotte *przedstawiła się przybyłej i uśmiechnęła się lekko. Przez chwilę mierzyła ją wzrokiem, a słysząc głos Alexandra ruszyła do salonu.* Spokojnie. Na razie powstrzymuj wyobraźnię. *rzuciła do hybrydy i usiadła na fotelu, zakładając nogę na nogę. Wzięła swoje karty i przyjrzała się i. Nie były najlepsze, ale i nie najgorsze. Właściwie to mogło wyjść z teko wszystko. Czekając na Keller wzięła whisky i napiła się.*

(gramy jak w kasynie? dwie do ręki i kilka na stole czy jak?)

 

#137 11-05-14 23:09:02

Rashel Keller

Gość

Re: Loft C. Hall

<poszła do salonu za Charlotte i dosiadła się do stołu. Odstawiła szklankę z alkoholem i wzięła do ręki swoje karty rozkładając je tak, żeby było niewidoczne dla przeciwników, a jednocześnie sama widziała wszystkie. Nachyliła się nad stołem i oparła łokcie na brzegu. Przeniosła wzrok na Alexandra>

Ostatnio edytowany przez Rashel Keller (11-05-14 23:43:14)

 

#138 11-05-14 23:13:39

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<unosi kącik ust i spogląda na swoje karty. Zapowiada się dobrze. Sięga po kartę ze stosu wymieniając ją na inną. Mruży oczy jednak zachowując pokerową twarz i spogląda na dziewczyny> Jak przegram, to też będziemy się całować? <unosi brew i zaciska wargi rozbawiony>

 

#139 11-05-14 23:19:44

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Odstawiła szklankę na stół. Kiedy Alex dokonał wymiany, poszła w jego ślady. Gdy kolejka się skończyła Charlotte położyła karty na stół.* Full. *rzuciła z uśmiechem i spojrzała na pozostałych. Wyprostowała się na fotelu, zmieniając nogę i ponownie napiła się whisky*

 

#140 11-05-14 23:24:30

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

I co to znaczy? Że się rozbieramy? Dajmy od razu do bielizny i oszczędźmy sobie tą grę.. <usmiecha sie pod nosem i robi cos dalej z kartami, to co sie robi>

 

#141 11-05-14 23:32:42

Rashel Keller

Gość

Re: Loft C. Hall

<zmarszczyła brwi, przyglądając się swoim kartom i po chwili namysłu też zdecydowała się na wymianę. Nie najgorzej, pomyślała, jednak gdy Charlotte wyłożyła karty, przygryzła lekko wargę. Kurde> Kolor <mruknęła, także pokazując swoje karty>

 

#142 11-05-14 23:36:01

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

No proszę.. Chcesz ominąć całą zabawę, całe to czekanie które jest prawie najlepszą częścią i przejść od razu do rzeczy? *westchnęła i spojrzała na dwójkę siedzącą na kanapie. Kiedy Keller wyłożyła karty Charlotte uśmiechnęła się.* No dawaj Kahn. Pokaż co tam masz. *zaśmiałą się i wyrwała hybrydzie karty z dłoni kładąc je na stół* Strit.. Alex. Rozpierasz się pierwszy. *oznajmiła anielica z uśmiechem*

 

#143 11-05-14 23:43:36

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Nie udawaj, że już nie widziałaś. <uśmiecha się pod nosem spoglądając na Char, a nastepnie spogląda na Keller, zastanawiając się jak daleko musi się posunąć, aby okazała chociaż krztę zazdrości. Właśnie to mieli przedyskutować dzisiejszego wieczoru, jednak zamiast teoretyki, przeszli do praktyki. Przynajmniej Alexander. Kręci głową i po chwili wstaje. Chwyta za krańce koszulki i zdejmuje ją przez głowę, eksponując idealnie wyrzeźbione mięśnie, oraz opaloną skórę. Odrzuca ubranie na bok i spogląda na nie> Keller, twoja kolej. <uśmiecha się pod nosem i sięga po karty. Następuje jakaś tam wymiana, czy to co trzeba i po chwili spogląda na swoje zdobycze. Brakuje mu jednej karty. Kolejna wymiana. Idealnie.>

 

#144 11-05-14 23:55:01

Rashel Keller

Gość

Re: Loft C. Hall

<patrzyła się na ruchy Alexandra z bliżej nieokreślonym wyrazem twarzy. Słysząc jego głos z trudem oderwała wzrok i spojrzała w karty. Nieźle, bez wymiany miałaby Kareta. Napiła się trochę whisky i przygryzła lekko dolną wargę. Chyba zwariowała. Mimo całkiem dobrych kart wymieniła je. Tak, wyszło dokładnie tak, jak chciała. Po skończonej kolejce wyłożyła karty na stół i westchnęła teatralnie> Jaka szkoda. Jedna para <uniosła kącik ust, zerkając to na Charlotte to na Alexandra, zatrzymując wzrok dłużej na tym drugim>

 

#145 11-05-14 23:59:40

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

(czyli się rozbiera? hahahhaha)

Whoa, ogrywacie mnie.. <mruczy pod nosem i zastanawia się, czy nie oddać jednej karty z fulla i pozwolić im mieć trochę satysfakcji. Po chwili wstaje i spogląda na nie. Unosi leniwie kącik ust i powoli odpina pasek spodni, które idealnie układają się na jego biodrach. Zdejmuje go do końca i odrzuca. Opada na swoje miejsce i sięga po karty> Keller, miałaś się rozebrać 10 minut temu. I teraz podwójnie. <uśmiecha się szelmowsko i kładzie fulla spoglądając na obie wyczekująco>

 

#146 12-05-14 00:10:01

Rashel Keller

Gość

Re: Loft C. Hall

Och, naprawdę? No cóż, skoro trzeba... <powiedziała rozbawiona i przygryzła lekko wargę. Zdjęła kurtkę i odrzuciła ją na bok po czym zbieruchomiała na chwilę. Co dalej? Koszulka? Nie, to będzie później. Biorąc przykład z Alexandra pozbyła się paska spodni i ponownie wzięła do reki karty>

 

#147 12-05-14 16:55:13

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Przyglądajac się Alexandrowi i Keller, Charlotte przechyliła głowe.* Pasek nie powinien się w ogóle liczyć... *westchnęła z uśmiechem i spojrzała na swoje karty. Kompletny bałagan. Nic? No trudno. Położyła karty, które w nic się nie układały.* Przegrałam tę kolejkę. *wzruszyła ramionami i spojrzała na siebie. Kurtki nie miała, bo zdjęła ją gdy tylko pojawiła się z Kahnem. Paska nie miała, więc sięgnęła po brzeg koszulki i szybkim ruchem ją zdjęła, rzucając na podłogę. Wzieła dwa łyki whisky, zebrała karty i rozdała ponownie.*

 

#148 12-05-14 17:22:05

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Masz rację, pasek powinien się nie liczyć! <kręci głową oburzony, spoglądając na wciąż ubraną Keller. Kiedy Char pozbywa się koszulki, lustruje ją wzrokiem, oczywiście zatrzymując go na dekolcie. <przygryza wargę w zadziornym uśmiechu i następuje wymiana kart. Kiedy nikt nie ma fulla, czy czegoś innego, w końcu wpada on w ręce Alexandra. Zachowując pokerową twarz, spogląda na obie dziewczyny. Mogłyby coś z siebie zrzucić. Oddać kartę i samemu się rozebrać, czy zostawić i popatrzeć jak one się rozbierają? Po niedługiej chwili namysłu, kładzie fulla na stół> Zdzierać łaszki, dziewczyny. <uśmiecha się szerzej, sięga p whisky i na raz opróżnia swoją szklankę>

 

#149 12-05-14 18:10:55

Rashel Keller

Gość

Re: Loft C. Hall

Pasek też jest częścią garderoby <uniosła kącik ust i napiła się whisky. Wymieniła kilka kart, a słysząc słowa Alexandra pokręciła rozbawiona głowa> O nie, nie, nie, nie tym razem <uśmiechnęła się szerzej i wyłożyła karty na stół> Poker <wzruszyła ramionami, obserwując pozostałych> No dalej, Alex, pozbądź się jeszcze tego, co ci pozostało <przygryzła wargę, nie spuszczając z niego wzroku>

 

#150 12-05-14 18:49:38

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

W samym pasku wyjdziesz na ulicę? *zapytała ironicznie spoglądając na swoje karty. Wymieniła dwie z nich i uśmiechnęła się. Położyła karty i posłała Alexowi słodki uśmiech.* Kareta. *z powrotem opadła na fotel ze szklanką whisky i poprawiła ramiączko biustonosza.* W pełni popieram. Nie zostało ci już wiele, Kahn. *uśmiechneła się znad szklanki i dopiła alkohol, po czym dolała jeszcze trochę sobie i Alexandrowi*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonballrpg.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl www.bikefans.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.skilene.pun.pl