Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 01-04-14 18:22:23

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Więc.. <mruży oczy myśląc nad tym> Averia zmusza mnie na milion sposobów, żebym ją przemienił. Najpierw mnie pocałowała, potem szantażowała, no i chciała się zabić, żebym ją.. uratował. Ale nie zrobię tego. <kręci głową. Podąża za nią wzrokiem i również wstaje opierając się pośladkami o stół> Zrobiłem go wczoraj. Mam współlokatorkę, która pomogła podjąć mi decyzję. Zapisałem kilka istotnych rzeczy, które pozostaną ze mną na zawsze. To wszystko. <unosi kącik ust patrząc jej w oczy> Podoba ci się?

 

#77 01-04-14 19:33:51

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Okej... *pokiwała głową.* Przyznam, że całkiem kreatywna. Ciekawe kiedy spuści z ciebie krew, gdy będziesz spał i się zabije? *uśmiechnęła się rozbawiona.* Tak, podoba mi się. *delikatnie chwyciła jego za nadgarstek i okręcała jego rękę, żeby móc obejrzeć cały tatuaż.* Na wypadek, gdybyś znów stracił wspomnienia? *przechyliła głowę spoglądając na Alexa.*  Mam nadzieję, że nie zabrzmiało to aż tak nie na miejscu jak myślę, prawda? *zmarszczyła brwi.* Jak to się w ogóle stało? Jak wróciłeś do życia?

 

#78 01-04-14 19:45:49

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Jest tylko człowiekiem. Nie może.. zrobić wiele. <unosi kącik ust> A jeśli to zrobi - trudno. Jej strata. <kręci powoli głową> Nie wiem. Po prostu chciałem o tym pamiętać. <spogląda na tatuaż i uśmiecha się lekko. Słysząc pytanie nieco pąsowieje i przenosi wzrok na jej oczy> Nie zabrzmiało nie na miejscu. <zaciska wargi i odwraca wzrok> Pewna kobieta mi pomogła. Dobra kobieta. Zmarła dawno temu.

 

#79 01-04-14 20:03:35

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Jest człowiekiem, ale była wampirem. Przez lata z pewnością nabrała sprytu. *uśmiechneła się. Pokiwała głową dalej go słuchajac.*  Dzięki bogu, że nie. *zacisnęła usta żeby sie nie roześmiać, gdy uświadomiła sobie, że dziękowała bogu? Absurd.* To zawsze jest kobieta. *westchnęła Charlotte przykładając dłoń do twarzy Alexandra.* Okej, nie porusze już tematu twojego powrotu. Było trudno, ale rzeszedłeś przez to. Dałeś radę i masz to za sobą.

 

#80 01-04-14 20:07:45

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Nie przemienię jej. Po prostu nie ma opcji, chociaż by zrobiła nie wiem co. <rozkłada bezradnie ręce i kręci głową> Ale to była.. Kobieta. Stara. Miała ponad 50 lat kiedy umierała, może już nawet 60. Chyba mnie nie osądzisz o romans z nią, huh? <śmieje się pod nosem i czując jej dłoń na swoim policzku, przymyka na moment powieki> To nie koniec. Ale nie dam się skrzywdzić. <otwiera wolno oczy i unosi wzrok do jej oczu> Obiecuję, nie odejdę więcej. Obiecałem ci, że wrócę. A ja zawsze dotrzymuję swoich obietnic. <kończy szeptem, chwyta jej nadgarstki, przyciąga ją powoli do siebie i przytula>

 

#81 01-04-14 21:06:30

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

50 lat i martwa? Raczej nie..  *pokrecila głowa.* nie dasz, a to wkrótce sie skonczy, Alex. *kiedy ją przytula Charlotte wtulila sie w niego i zsplotla ręce na jego szyi* wiem, ze dotzymujes. *nagle przypomniało jej sie cos. Teleportowała sie na gore i z szafki nocnej wyjęła wisiorek. Znow pojawiła sie w ramionach Alexandra i podała mu wisiorek.* to chyba należy do ciebie.

 

#82 01-04-14 21:14:01

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Raczej? <śmieje się> Poważnie? <unosi brew i kręci głową patrząc na nią uważnie> Dzięki bogu, bo.. <urywa, kiedy znika i jego ręce opadają. Zdezorientowany rozgląda się, aż dziewczyna pojawia się przed nim; uśmiecha się szeroko> Nie lubię kiedy znikasz. <zaciska wargi rozbawiony, przenosi spojrzenie na wisiorek i chwyta go między palce milknąc na chwilę> Dzięki. <mruczy cicho i zakłada go na szyję. Po tym obejmuje ją w pasie i przyciąga do siebie> Cieszę się, że go zatrzymałaś. To było dla mnie ważne. <spogląda w jej oczy>

 

#83 01-04-14 22:32:15

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*obserwowala Alexa jak zakładał wisiorek* co takiego wiąże sie z tym wisiorkiem? Powiesz nie? *zapytała i po chwili ziewneła przeciagle. Spojrzała na Alexandra.* albo odpowiedz mi jutro, co? Bo jestem zmeczona. Nawet nie wiem czym.  *wzruszyła ramionami i wziela Alexa za reke; poszli na gore.*

(uspij juz C. Ja nie mam obecnie kompa. -.-)

 

#84 01-04-14 22:37:08

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<widząc jak ziewa, uśmiecha się szeroko> Opowiem ci jutro. Na górę, już. <kiedy się odwraca, klepie ją w tyłek i uchyla się przed ciosem. Parska śmiechem, przerzuca ją sobie przez ramię, aż docierają do pokoju. Biorą jeszcze szybki prysznic, aż układają się wygodnie w łóżku i opowiadają sobie różne zabawne historie, aż zasypiają spokojnie odwróceni w swoją stronę>

 

#85 02-04-14 09:42:48

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Charlotte obudziła sie - tym razem pierwsza - z ręką przerzuconą przez klatkę piersiową Alexa. Uśmiechnęła sie i najdelikatniej jak potrafiła, wstała z łóżka potykajac sie o swoje buty, z których wypadły noże. Obejrzala sie na Alexa czy go nie obudziła i z ulga schowała noże za odzywają listwę u podstawy łóżka. Zasunela listwę, zasilają sie długim swetrem ktory założyła, wziela z szafki nocnej iPoda i zeszła po cichu na dół. Włożyła słuchawki do uszu, włączyła muzykę i zaczęła przygotowywać sniadanie ruszając sie w rytm piosenek.*

 

#86 02-04-14 11:41:19

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<kiedy się przebudza, uchyla wolno powieki i mruga kilka razy. Mruczy coś pod nosem i podnosi się powoli rozglądając.> Char? <mówi cicho i zsuwa się z łóżka. Idzie do łazienki, odświeża się i doprowadza do normalnego stanu, aż ubrany schodzi na dół i uśmiecha się szeroko na widok tańca Char. Gwiżdże pod nosem z uznaniem i stając za nią, układa dłonie na jej biodrach i całuje ją w policzek> Dzień dobry. <przenosi wzrok na jedzenie i sięga po coś podjadając> co to będzie?

 

#87 02-04-14 11:51:26

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Kiedy ktoś położył dłonie na jej biodrach, poskoczyła w miejscu zaskoczona i wyrwała słuchawki z uszu. Obejrzała się przez ramię.* hej. *odpowiedziała z uśmiechem, a gdy chłopak sięgnął po jedzenie trzasneła go lekko po dłoniach, żeby nie podjadał.* Co powiesz na naleśniki biszkoptowe z syropem klonowym? *zapytała uśmiechając sie.*

 

#88 02-04-14 12:08:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Myślałaś, że to jakiś inny wielbiciel? <zaciska wargi rozbawiony> Ten starszy sąsiad z dołu? <unosi brew i spogląda na drzwi starając się nie roześmiać> Okay, brzmi dobrze. Nie otruję się? <uśmiecha się szeroko i przesuwa, siadając przy stole w kierunku C.>

 

#89 02-04-14 12:15:29

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Nie, nawet go nie znam. Po prostu myślałam, że jeszcze śpisz. *uśmiechnęła się i przełożyła naleśniki na talerze. Rozmawiając z Alexem polewała je syropem, itd.* Nie sądzę. Werbeny ani tojadu nie dodawałam, a w razie czego to przejdzie co w ciągu kilku godzin. *puściła mu oczko i sięgnęła od szuflady po widelce. Położyła po jednym na każdym talerzu. W między czasie zwinęła słuchawki i odłożyła iPoda na stół. Wzięła z blatu szklane talerze i postawiła je na stole. Usiadła na wprost hybrydy i zaczęła jeść.* Smacznego.

 

#90 02-04-14 12:18:15

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Śpiewałaś tak głośno, że mnie obudziłaś. <uśmiecha się promiennie przyglądając się jej> Och, no tak. Ewentualnie wodę święconą, na ducha. <kiwa głową poważnie i zabiera się za jedzenie> Jest.. pyszne. Zostaniesz moją kucharką? <posyła jej niewinne spojrzenie i unosi kącik ust>

 

#91 02-04-14 12:32:22

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Och. *zamarła nieco zbita z tropu* Przepraszam. *uśmiechnęła się niewinnie przegryzając kawałek zaleśnika* Wodę święconą? Sama bym tego nie tknęła. *wzdrygnęła się teatralnie.* nie żeby mi to jakoś specjalnie szkodziło, ale.. wiesz. Nie przepadam za boskimi-niebiańskimi rzeczami. *wzruszyła ramionami.* Zabrzmiało to prawie jak oświadczyny, ale zastanowię się jeszcze.

 

#92 02-04-14 12:36:09

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Nie ma sprawy, wcale nie fałszujesz aż.. tak bardzo. <kiwa głową i po chwili unosi kącik ust> Ach, no tak.. Ulepieni prawie z jednej gliny. <przewraca oczami rozbawiony i upija soku> No jasne, pamiętam. Nie mógłbym zapomnieć, w końcu masz czarne skrzydła na plecach. <unosi brwi znacząco> Zastanowisz? Whoa.. Jestem zawiedziony. <wzdycha cicho i bierze kęs naleśnika>

 

#93 02-04-14 12:43:13

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Uważaj na słowa. I ciesz sie, że nie mam noża pod ręką. *uśmiechnęła się jak gdyby nigdy nic i dalej jadła naleśniki* Dokładnie o to mi chodziło. Co stęskniłeś się za ich widokiem? *uniosła brew i odłożyła widelec na talerz, bo już skończyła jeść* Tak, zastanowię sie.

 

#94 02-04-14 12:48:55

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Cieszę się, chociaż nic byś mi nim nie zrobiła. <uśmiecha się szeroko> Czyli sugerujesz, że krzywo pokroiłabyś marchewkę? <kiwa głową ze zrozumieniem i zaciska wargi, żeby nie wybuchnąć śmiechem> No jasne. Jakże by inaczej. Są piękne. <unosi kącik ust patrząc jej przeciągle w oczy>  Okay, no mam jakieś wyjście? Nie sądzę. <śmieje się i odsuwa od siebie talerz> Muszę się zbierać i zajrzeć co z Avery. <przewraca oczami>

 

#95 02-04-14 13:05:58

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Jeszcze byś się zdziwił. *uśmiechnęła się złośliwie* Skoro musisz iść... To skrzydła zobaczysz następnym razem. *powiedziała i zgarneła ze stołu naczynia, włożyła je do zmywarki i włączyła ja. Odwróciła się do Alexa opierając się o blat.*

 

#96 02-04-14 13:08:54

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Ach tak? <unosi kącik ust i przygląda się jej. Wstaje pomagając jej sprzątać, aż w końcu podchodzi i całuje ją przeciągle w czoło> Uważaj na siebie. <odsuwa się, narzuca swoją skórzaną kurtkę i wychodzi puszczając jej poprzednio oczko>

 

#97 02-04-14 15:43:26

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*kiwneła głową.* Postaram sie. *odpowiedziała i odprowadziła Alexa wzrokiem. Wzieła ze stołu iPoda i teleportowała się na górę.  Odłożyła urzadzenie na szafke nocną i odsuneła listwę. Wyjęła spod łóżka sztylety i zasuneła listwę. Wzięła z wieszaków komplet ubrań i ubrała się. Na koniec schowała sztylety o cholew butów i wyszła z domu*

 

#98 03-04-14 01:03:57

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Pojawiła się w środku pustego loftu. Zorientowała się, że nadal trzymała nóż. W przypływie emocji rzuciła nim w ścianę, tak mocno ze wbił się w tynk do połowy długości. Zmęczona Charlotte poszła na gore zostawiając za sobą kaskadę ubrań i w końcu położyła się do łóżka zasypiając niemal od razu*

 

#99 03-04-14 01:06:56

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<po godzinie pojawia się w środku. Widząc wbity nóż i rozrzucone ubrania, mija je robiąc to samo ze swoimi, aż zostaje w bokserkach. Po chwiliukłada się obok Char i przygląda się jej. Zakłada jej kosmyk włosów za ucho, po czym bardzo delikatnie muska jej wargi swoimi. Przytula ją do siebie chcąc dac jej poczucie bezpieczeństwa i długo myśli, aż zasypia>

 

#100 03-04-14 08:26:35

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<przebudza się powoli i zaciska wargi przewracając się na drugi bok. Uchyla powieki, a kiedy zauważa Char, zaczyna jej się uważnie przyglądać. Przez moment gładzi jej policzek bardzo delikatnie i wzdycha cicho. Odgarnia jej kosmyk włosów za ucho, poprawia jej okrycie i wstaje. Idzie pod prysznic, ubiera się, a wracając do sypialni, kładzie piękną, czerwoną różę na wolnej połowie łóżka i po chwili schodzi na dół. Otwiera lodówkę i przygryza policzek od środka. W końcu zabiera się za gotowanie. Kiedy kończy, patrzy na efekt końcowy i bierze oddech. Wsuwa dłonie do kieszeni i odwraca się w stronę okna podchodząc do niego i czekając za Charlotte.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roomx.pun.pl www.fifapowergames.pun.pl www.sound4u.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.narutokage.pun.pl