Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#151 01-03-14 00:46:16

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< http://31.media.tumblr.com/tumblr_me2d770uRv1ql8x1lo1_250.gif. Kieliszek raz dwa został opróżniony. Miranda podstawiła pod nos Alexandra pusty kieliszek, aby mieć jakąkolwiek małą satysfakcję > Liczę też na jakąś działeczkę koki. Wierzę, ze gdzieś je masz < oblizała ze smakiem usta, czekając na rozgrywkę >

 

#152 01-03-14 00:48:50

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

(koka spadła im z sufitu i leży WSZĘDZIE hahaha także trzeba zbierać haha)

Pewnie. <unosi kącik ust i uzupełnia jej kieliszek i także wszystkich innych + swój. Zbiera Mirandzie trochę koki i wsypuje na dłoń. Spogląda jej w oczy i uśmiecha się półgębkiem przenosząc następnie spojrzenie na akcję. Widząc co się dzieje zakrywa oczy i pada plackiem na posadzkę zaczynajac trząś się ze śmiechu>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (01-03-14 00:49:51)

 

#153 01-03-14 00:51:09

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Kiedy Sam pocałował Deana, Charlotte skrzywiła sie tearalnie. Widząc, że przyszła Miranda mina właściwie straciła "teatralność"* Alex, na to też chyba nie powinnam patrzeć, prawda? *zapytała go*

 

#154 01-03-14 00:53:07

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda zaklaskała w dłonie. Czym prędzej, jednym zgrabnym ruchem wciągnęła kokę. Na jej twarzy zagościł błogi uśmiech rozkoszy. Miała nadzieję że to dopiero początek. Zauważyła że niejaka Charlotte zmierzyła ją nieprzyjemnym spojrzeniem. Dzięki bogu, że już nic ją nie obchodzi. >

 

#155 01-03-14 00:55:09

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<kiedy przestaje się dusić śmiechem, przeciera łzy rozbawienia i wstaje> Okay. Jest też pewna okazja.. A mianowicie.. <wyciąga dłonie w stronę Charlotte i kiedy je chwyta i wstaje, okręca ją w stronę pozostałych> Charlotte ma dzisiaj urodziny, dlatego przygotowałem małą niespodziankę. <uśmiecha się szeroko, kieruje ją na trochę oddalone krzesło i po chwili wyskakuje gościu z muzyką w tle:
https://www.youtube.com/watch?v=NUD8zkQuiyc
Alexander opiera się o ścianę i zlewa boki patrząc na minę Char. Jednak po całym występie, grubasek przywozi tort i wychodzi. Nagle wyskakuje z niego prawdziwy, superseksowny striptizjer i także z boku dochodzi dwóch innych - dają występ.

http://s3-ec.buzzfed.com/static/enhanced/web05/2012/9/23/10/anigif_enhanced-buzz-6363-1348410534-2.gif

http://i.pinger.pl/pgr230/18f02b7e000deb84500daadc

http://i2.pinger.pl/pgr446/65b8cc1200211daf500daade

Ten co był w torcie, pozwala zlizać Char słodycz ze swojego ciała i wije się wokół niej specjalnie>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (01-03-14 01:00:51)

 

#156 01-03-14 01:02:33

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda obserwowała całe urodzinowe zdarzenie z pewnego dystansu. Zdziwiła się, czemu sam Alexander nie wyskoczył z tego tortu, ale cóż. Potem znów poczuła na sobie czyjejś oczy - kolejny powód dla którego nie powinno jej być? > No dobrze, wiec Sam ładnie się spisał. Co dalej ? < spojrzała na młodszego brata z zaciekawieniem >

 

#157 01-03-14 01:02:54

Dean Winchester

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<spogląda na Sama z mieszaniną zdziwienia i zdegustowania, przetarł twarz wierzchem dłoni> Zastrzelę cię za to. <oświadczył, a po wszytkim, spojrzał na Char podnosząc się z podłogi i uśmiechnął się szerzej biorąc łyk whisky>

 

#158 01-03-14 01:07:11

Logan Ashford

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

* Spojrzał na Mirandę po czym skierował wzrok na Caroline. Zacisnął usta w cienką linię po czym wstał i podszedł do baru. Zebrał po drodze trochę koki, wciągnął jej dużą ilość siedząc przy barze i stamtąd wszystko obserwując*

 

#159 01-03-14 01:10:34

Faye Marshall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Patrzyłam na Charlotte lekko się uśmiechając  w miedzy czasie opróżniłam kieliszek w którym jeszcze przed chwilą znajdowało sie whisky*

 

#160 01-03-14 01:12:10

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Kiedy Alexander wyciągnął do niej dłoń chwyciła ja mocno, bo czuła jak kręciło jej się w głowie.* Co? Jakie..? O błagam, nie... *mruknęła cicho pod nosem kilka wyzwisk pod Adresem Alexandra. Kiedy juz ją poszadził na krześle i wyskoczył znikąd grubasek, Upadła zasłoniła dłonią oczy.* Zabiję cię, zabiję cię, zabiję cię.. *Mruczała pod nosem. Kiedy muzyka dobiegała końca, dziewczyna cała się trzęsła ze smiechu i patrzyła przez rozszerzone palce. W końcu gdy on zniknął i wjechał tort, sięgneła po kieliszek szampana który stał obok i wypiła go na raz. Zaskoczona wyskakującym z tortu striptizerem roześmiałą sie głośno - no cóż, pijana była. Wstała chwiejnie z krzesła i ruszyła w ich kierunku. Gdy spotkała na swojej drodze pierwszego striptizera z bitą śmietana z tortu, starła ją palcem z niego i zlizała ją. Po chwili pocałowała gościa w policzek i ruszyła w stronę Alexa potykajac się o materiał sukienki niczym Jennifer Lawrence na gali.*

 

#161 01-03-14 01:12:47

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Dopiero teraz dotarło do Mirandy ile ludzi tutaj jest. Każdy z nich w normalnych warunkach skoczyłby sobie do gardeł ale kto się tym przejmował. Miranda opróżniła kolejną szklankę i spojrzała za Loganem posyłając mu uroczy usmiech > Czy gra trwa nadal ? < zapytała zniecierpliwiona >

 

#162 01-03-14 01:16:27

Dean Winchester

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<skarcił Sama spojrzeniem, po czym zwrócił się do Mirandy> Wyluzuj, młoda... <powiedział rozluźnionym, weselszym niż zazwyczaj tonem, zrobił łyk whsiky i odstawił szklankę przenosząc wzrok z powrotem na Charlotte>

 

#163 01-03-14 01:16:59

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<po wszystkim z sufitu spadają balony;
http://24.media.tumblr.com/b9de2d3ee0968a0411881afdf659fb92/tumblr_n1239a41NO1tsmv15o1_500.gif
rozbawiony ogląda całą sytuację śmiejąc się głośno. Kiedy widzi jak Charlotte zmierza w jego kierunku, uśmiecha się szeroko, wychodzi jej na przeciw i przytula mocno do siebie kołysząc się na boki> Nic się nie starzejesz. <mruczy jej na ucho i unosi kącik ust; całuje ją delikatnie w policzek>

 

#164 01-03-14 01:20:38

Logan Ashford

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Przez kokę ledwo co do niego docierało. Siedział wpatrzony w 3 dziewczyny; Faye, Caroline i Mirandę. Z każdą z nich się przespał lecz teraz zależało mu tylko na jednej. Znalazł się w hybrydzim tempie za Mirą i szepnął tak, że nikt nic nie mógł usłyszeć* Idziemy stąd?

 

#165 01-03-14 01:22:12

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Odgoniła od swojej głowy spadające na nią balony i z ulgą złapała się Alexandra.* A ty jesteś martwy. I tak na prawdę i obecnie w mojej wyobraźni. *odpowiedziała mu cicho nie przestając się uśmiechać.* Teraz to chcę urodzinowego buziaka. Takiego, który zalicza się do naszego pakietu. *zaśmiała się cicho.* I chyba musze się przewietrzyć.

Ostatnio edytowany przez Charlotte Hall (01-03-14 01:23:09)

 

#166 01-03-14 01:23:45

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda niespodziewanie poczuła za sobą czyjąś obecność. Nieodwracając głowy zaśmiała się pod nosem i wysypała trochę koki na dłoń > Logan, dopiero co przyszłam... Nie moze mnie ominąć taka zabawa. < puściła mu oczko za razem sexownie przygryzając wargę. Wciągnęła kolejną porcję drugą dziurką i zaniosła się śmiechem >

 

#167 01-03-14 01:27:09

Logan Ashford

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Jak tam chcesz * Usiadł za nią, wyprostował nogi i przyciągnął tak, że teraz opierała się plecami o jego tors* Zostanę z tobą *Położył dłonie na jej udach i oparł brodę o ramię dziewczyny* Znasz w ogóle tego gospodarza? * Spytał po chwili*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (01-03-14 01:27:50)

 

#168 01-03-14 01:30:47

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda przewróciła oczami i odsunęła się od Logana, siadając obok niego. > Tak, znam go bardzo dobrze. To mój były. Byliśmy ze sobą bardzo blisko. Oświadczył mi się, mieliśmy prawie dziecko < wydukała na jednym oddechu. Wyciągnęła z torebki papierosa i zapaliła go jednym ruchem > Ale przyszłam tu jedynie dla używek. Tyle dobrodziejstw za darmo < uśmiechneła się rozbarajająco >

 

#169 01-03-14 01:35:03

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Powinienem czuć się przerażony? <uśmiecha się szeroko> Och.. Przewietrzyć? Ze mną, tak? Sam na sam? <unosi znacząco brew i zakłada jej kosmyk włosów za ucho, po czym zaczyna się cicho śmiać> Taką niespodziankę załatwiłem dla ciebie na.. <chwyta jej podbródek i unosi go, żeby zadarła głowę> Później. Obiecuję, okay? <unosi kącik ust i przytula ją jeszcze raz do siebie. Kiedy jego wzrok paada prosto na Logana i Mirandę, jego mina tężeje. Spogląda na siedzącą Caroline i zastanawia się nad czymś> Logan wyznawał godzinę temu miłość Caroline. Whoa.. <szepcze do siebie i odsuwa się powoli od Char> Pijemy? Dosiądźmy się do Caro, pewnie jest smutna przez tego pacana.. <mruczy pod nosem patrząc na niego gniewnie>

 

#170 01-03-14 01:39:39

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda odwróciła głowę w strone Alexandra. Ładnie się zabawiał z tą niby przyjaciółką, na pierwszy rzut oka było widać miedzy nimi głębsze relacje. Pokręciła głową - nie da sobie zepsuć tego wieczoru. Kolejny kop koki zaczął działać i szybko nalała sobie kolejną porcje alkoholu do szklanki > Nie obchodzi mnie komu wyznawał miłość, mi tego nie powiedział. Jestem tu aby pić a nie przejmować się problemami sercowymi < prychnęła i przejechała spojrzeniem od Logana, poprzez Caroline do Alexandra >

 

#171 01-03-14 01:40:46

Logan Ashford

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Odtrącasz mnie * Zmarszczył brwi kiedy się od niego odsunęła. Po chwili skierował wzrok na Alexandra* Mówi to facet który podrywa każdą dziewczynę na tej imprezie. * Znalazł się tuż przy mężczyźnie i przywalił mu w twarz* Sam jesteś pacanem. * Odsunął się od niego*

 

#172 01-03-14 01:41:20

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Ta, bo wyobraziłam sobie jak, poćwiartowałam cię na drobną kostkę mieczem samurajskim. *uśmiechnęła się cierpko. Pokiwała głową.* Skoro na później, to poczekam. *widząc jak zmienił się wyraz jego twarzy zmarszczyła brwi trzeźwiejąc trochę.* Co jest? *zapytała i usłyszała odpowiedź. I również ją zobaczyła.* Oh, nie. ja już dziękuję. Coś bezalkoholowego teraz, okej?  *uniosła brew.* Ale jasne, dosiądźmy sie.

 

#173 01-03-14 01:43:31

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Bezalkoholowego, serio? <mruczy i niechętnie odwraca się do Logana. kiedy dostał w twarz ledwo się poruszył i przetarł trochę krwi z nosa> Czujesz się.. no nie wiem, usatysfakcjonowany? Ja przynajmniej nie jestem skurwysynem. <patrzy mu prosto w oczy i przechyla lekko głowę w bok>

 

#174 01-03-14 01:46:51

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Kiedy Nagle Alex dostał w twarz, Charlotte zszokowana spojrzała na faceta który to zrobił. Nie musiała sie upewniać czy wszystko dobrze, Alex się pozbierał. Wymineła go i w kilku szybkich krokach znalazła się przy Loganie.* Ale on żadnej chyba dziś nie deklarował miłości, co nie? *zapytała i sięgnęła po butelkę, którą w mgnieniu oka roztrzaskała mu na głowie.* Wypierdalaj stąd w podskokach.. Ale już!

 

#175 01-03-14 01:47:25

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda patrzyła na całą scenę z dystansem. Nie mogła uwierzyć, jak łatwo doszło do bójki > Jak słodko < mruknęła z przekąsem i spojrzała w kierunku Caroline. Spojrzała na nią łagodnie, nie wiedząc czy jest sens jej cokolwiek tłumaczyć, przerpaszać, albo coś w tym stylu. Wróciła spojrzeniem do chłopaków i podeszła do nich > Tylko się nie pozabijajcie, chyba ze to część dobrej zabawy, co Alex ? < uśmiechnęła się do niego bezpłciowo i zaciągnęła po raz kolejny papierosem > Ups. A biednej Charlotte też puściły nerwy ? < zakryła sarkastycznie buzie ze zdziwieniem >

Ostatnio edytowany przez Miranda McGuinness (01-03-14 01:48:29)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokage.pun.pl www.sound4u.pun.pl www.fifapowergames.pun.pl www.roomx.pun.pl www.naszaklasa2c.pun.pl