Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#176 01-03-14 01:50:19

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Nie wiem, nie planowałem.. Ale Charlotte chyba dobrze się bawi. <unosi kącik ust patrząc na to co robi> Ta dziewczyna powaliła nawet mnie nie używając siły, tylko umysłu. Mogę jedynie powiedzieć, że twój nowy chłopak jest teraz biedny. <uśmiecha się pod nosem i kiedy czuje krew na wargach, przesuwa po nich koniuszkiem języka. Unosi dłoń i jej wierzchem ściera ją>

 

#177 01-03-14 01:51:56

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda zaśmiała się sarkastycznie i spojrzała prosto w oczy sarkastycznie > Tak ciężko ci zrozumieć, ze nie mam chłopaka ? Powtarzam ci to chyba już po raz tysięczny < założyła ręce na piersi i wróciła do przyglądania się sytuacji >

 

#178 01-03-14 01:52:01

Logan Ashford

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Przetarł krew z knykci i wrócił wzrokiem do mężczyzny* Nie jesteś? Powiedz mi jak bardzo bolało zerwanie z Mirandą? * powiedział cicho tak, ze tylko on mógł to usłyszeć.* Czytałem blog GG nieźle Cię tam opisuje * Uśmiechnał sie szeroko, po chwili wybuchł śmiechem lecz po tym jak oberwał butelką znieruchomiał* Zadarłaś z nie tym kolesiem co trzeba. * Warknął jednakże stał w miejscu* Masz szczęście, ze nie biję kobiet.

 

#179 01-03-14 01:53:14

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Nawet gdybyś spróbował straciłbyś rękę. *mimowolnie usłyszała swoje imię. Odwróciła głowę w kierunku Mirandy.* Dziwisz mi sie!? *rzuciła w jej kierunku i podeszła do czarownicy.*Wydaje mi sie, że to jest teraz juz moja impreza, więc mogę i tobie z czytym sumieniem powedzieć: wypieprzaj stąd i ty, dziwko.

 

#180 01-03-14 01:55:21

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Jednak jak widać chłopak myśli, że ma ciebie. Żałosne zagranie z jego strony. <mruczy do siebie pod nosem i przenosi wzrok na Logana> Chcesz wiedzieć jak bardzo bolało to zerwanie? <unosi kącik ust i robi kilka kroków w jego stronę. Ze stoickim spokojem wbija dłoń w jego klatkę piersiową i ściska w dłoni jego serce jak miękką piłkę> Czujesz, Ashford? <nachyla się do niego> Właśnie tak. <szepcze, puszcza jego wnętrze i odpycha go. Powoli, szelmowskim krokiem, pełnym klasy zbliża się do baru, sięga po chusteczki i przeciera zakrwawioną dłoń>

 

#181 01-03-14 01:55:40

Faye Marshall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

* Spojrzałam poirytowana na wszystkich, westchnęłam. Wzięłam szklankę z trunkiem i udałam sie na dwór tak gdzie znajdował sie basen*

 

#182 01-03-14 01:57:55

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda nie wytrzymała. Koka niestety tak na nią działa, że nieograniczona euforia zalewa każda inną emocję jaką w sobie ma. Popatrzyła na anielicę > Och przepraszam bardzo, nie chciałam ci psuć urodzin. ale wiesz co? Mogłaś wymyśleć lepsze określenie, bo jakby co to powiedzieć... < nachyliła się nad jej uchem i wyszeptała > każdy nazywa mnie dziwką. wykaż się oryginalnością. < wróciła spojrzeniem do Alexandra, który z gracją wycierał dłonie. Podeszła do niego szybkim tempem i spojrzała prosto w oczy > Chyba sobie pójdę, lepiej nie będę denerwować twojej sexownej przyjaciółki, co ? < odparła z przekąsem >

 

#183 01-03-14 02:01:19

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<unosi spokojne spojrzenie do oczu Mirandy i powoli odkłada chusteczki; spogląda na Charlotte> Seksownej? <unosi brew wracając spojrzeniem do Mirandy> Zostań, jeśli chcesz. <kręci głową i opuszcza wzrok niby ścierając coś z blatu> Co znowu sobie ubzdurałaś? <kręci głową>

 

#184 01-03-14 02:01:29

Logan Ashford

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Przełknął trudem ślinę, syknął z bólu kiedy mężczyzna zacisnął dłoń na jego sercu. Po chwili odetchnął z ulgą.* Policzymy się następnym razem *Spojrzał na Caroline* Wybacz maleńka* Zniknał*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (01-03-14 02:06:16)

 

#185 01-03-14 02:02:27

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Powiedziałam, wypieprzaj stąd! *krzykneła Charlotte głośno. W środku została już tylko ich czwórka. Reszta albo uciekła  do domu, albo na basen. * Wypacz brak oryginalności, ale lista byłaby zbyt długa. *powiedziała z przekąsem. Sięgnęła po jakaś butelkę która stała pod ścianą  i pociągnęła kilka łyków.* Nie, Alexander. Ona ma 10 sekund, albo wywlokę ją wbijając paznokcie w jej gardło... *powiedziała opanowanm tonem anielica wpatrujac sie w przestrzeń*

Ostatnio edytowany przez Charlotte Hall (01-03-14 02:03:34)

 

#186 01-03-14 02:04:08

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Oparła się biodrem o blat, a dłoń położyła tam gdzie patrzył chłopak > Niby nie uprawiałeś z nią sexu? Czytałam GG i akurat w tą plotkę wierzę. < przygryzła wargę i wzięła głębszy oddech > zawsze tak będzie, że na ciebie nikt nie powie złego słowa. Nie żebym miała ci to za złe, ale zazdroszczę ci. Ja chyba zostałam czarną owcą miasta < zaśmiała się sarkastycznie. Odwróciła się do Charlotte i spojrzała na nią żałośnie > Przepraszam, ale chyba masz problemy nie gorsze od moich. Wiec co, Alex? Mam się zwijać, prawda?

Ostatnio edytowany przez Miranda McGuinness (01-03-14 02:05:18)

 

#187 01-03-14 02:07:21

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Uprawiałem. A ty niby nie uprawiałaś seksu z Loganem? <zadziera głowę i patrzy jej w oczy> Czarną owcą, tak sądzisz? <spogląda na Charlotte i unosi kącik ust> Wkurzyłaś ją. <uśmiecha się powoli> Daj nam chwilę, okay? <zwraca się do Charlotte, spogląda w jej tęczówki i przenosi wzrok na M.> Nie rozumiem co chcesz mi przez to powiedzieć.

 

#188 01-03-14 02:14:03

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Tak uprawiałam. A ty z trzema dziewczynami? Zresztą to nie ważne. Chce ci powiedzieć... < zawahała się. Spojrzała na chwilę w niebo, a zaraz potem powróciła do Alexandra srebrzystym spojrzeniem > że ci zazdroszczę. Masz w sobie urok, ludzie cię lubią i nie zauważają twoich błędów. Mówię ogólnie, a nie o sytuacji ze mną. Nikt cię nie wytyka palcami, nie wyzywa od najgorszych. < zaczęła miarowo stukać o blat stołu > Ja niestety zostałam napiętnowana. Na własne życzenie po części. Przepraszam, ze niszczę ci imprezę ale jakoś tak chciałam cię zobaczyć < osatnie słowa wypowiedziała zdecydowanie cichszym głosem. Spuściła wzrok, bo jej buty okazały się nadwymiar ciekawe>

 

#189 01-03-14 02:20:37

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<zaciska wargi słuchając Char i odprowadza ją wzrokiem; przenosi go na Mirandę> Tak, z trzema. <oznajmia prosto i przygląda się jej.> Zauważają. Ty je widzisz. Faye je widzi, nawet chciała mnie dzisiaj spoliczkować. Charlotte je zauważa. Chodzi o to.. nie obchodzi mnie jak wiele osób mnie będzie lubić, czy na odwrót. Zależy mi na tym, żeby nie ranić osób które kocham. Nie mógłbym patrzeć jak ktoś na kim mi zależy cierpi z mojego powodu. Oczywiście robiłem to nie raz nie dwa. <kręci głową odwracając wzrok> Ale miałem wyrzuty sumienia. A co najistotniejsze, okazywałem to jak bardzo jest mi z tym źle. Może w tym sęk. Zamiast chować wszystko w sobie, po prostu pokaż to światu. <przełyka ślinę i powraca spojrzeniem do jej oczu> Ta impreza była świetna. Nikt jej nie zniszczył. <zaciska wargi i przetrawia jedno jej zdanie przecierając trochę krwi z wargi> Nie mam nic przeciwko że się tu pojawiłaś.

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (01-03-14 02:22:31)

 

#190 01-03-14 02:26:30

Miranda McGuinness

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Miranda słuchała go z uwagą. Właśnie to nienawidziła, a za razem kochała w Alexandrze - dobitnie potrafił przekazać jej prawdę o tym jaka sama jest. Spojrzała na niego zbolałym spojrzeniem i uśmiechneła się nikle > Opcja dla odważnych. Ja do nich nie należę. Wolę robić to co do tej pory, po prostu jest to dla mnie łatwiejsze wyjście. I jeszcze jedno... < położyła dłoń na jego dłoni i spojrzała mu prosto w oczy > zalezy mi na tym, abyś ty nie myślał o mnie jak o skończonej suce. Rozstanie z tobą bolało jak nic innego. Czułam jak moje serce rozbija się na tysiące małych kawałeczków i nie moze się pozbierać. Nigdy nie chciałam cię zranić, NIGDY rozumiesz ? < podniosła głos. W jej oczach pojawiły się pierwsze zaczątki łez. Nie chciała już więcej mówić, ale usta jej się nie zamykały > Chcesz prawdy? Miłości nie da się wyzbyć z dnia na dzień. Myślę że wiesz co to znaczy... < umilkła. Spojrzała mu po raz ostatni w oczy i stanęła na palcach aby pozostawić delikatny pocałunek na jego policzku. Po tym wszystkim, ulotniła się w obłoku fioletowego dymu, jakby nigdy nic. >

 

#191 01-03-14 02:32:15

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*gdy Alex powiedział żeby poczekała kiwnęła głową i odeszła na bok. Zamówiła u barmana kieliszek czegość mocnego, wypiła go i po chwili wyszła na basen*

 

#192 01-03-14 02:33:30

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Jasne, że należysz. Spójrz na swoje życie i zobacz co przeżyłaś. I powiesz mi, że nie jesteś odważna? <kręci głową z niedowierzaniem> Łatwiejsze wyjścia nie prowadzą do lepszych rozwiązań.. <mruczy cicho i spogląda na ich dłonie, a potem patrzy jej w oczy> Nie myślę tak o tobie. <odpowiada cicho i kręci głową> Rozumiem, wiem.. o tym. <bierze oddech i powoli wypuszcza powietrze. Słysząc jej ostatnie zdanie ściąga brwi wpatrując się w nią i kiedy czuje jak ściska go w środku, opuszcza na chwilę wzrok. Przymyka powieki czując jej wargi na swoim policzku i kiedy znika wpatruje się w kłęby dymu nie poruszając się kilka minut. Zsuwa się siadając na hokerze i bawi się pustą szklanką myśląc nad czymś>

 

#193 01-03-14 10:04:01

Dean Winchester

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<wyszedł jeszcze przed bójką>
<Wsiadł do swojego samochodu, spał w nim kilka godzin i odjechał dopoero teraz, gdy sie obudził>

 

#194 01-03-14 10:46:10

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<powoli podnosi się z blatu i czując odciśnięcie na czole, masuje je i wydaje z siebie zduszony jęk kiedy kac daje się we znaki. Sięga po wodę i upija jej sporo, aż w końcu zsuwa się z hokera zaspany i przechodzi w drugą część domu>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skilene.pun.pl www.bikefans.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl