Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 01-12-13 14:59:20

Dean Winchester

Gość

Dom Alice & Deana

<przyjeżdża pod dom Alice, spogląda na nią, otwiera usta, żeby coś powiedzieć, jednak widząc, w jakim jest stanie, obraca się z powrotem przed siebie> To tu, prawda? <mówi dopiero po chwili obracając się jej stronę>

 

#2 01-12-13 15:21:13

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<przygryzł dolną wargę> Nie, nie, dzięki <powiedział i wyciągnął z kieszeni wizytówkę z nazwiskiem Dean Johnson i numerem telefonu, którą podał Alice, przez otwartą szybę> Ale gdyby coś się działo, to dzwoń <puścił jej oczko>

 

#3 01-12-13 15:35:00

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<odjechał>

 

#4 01-12-13 20:55:06

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<podjeżdża pod dom, wysiada z samochodu z butelką whisky pod pachą; puka>

 

#5 01-12-13 21:08:32

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Nie było okazji, żeby pogadać na tej całej imprezie, więc jestem <wyszczerzył się> I mam whisky <pokazał butelkę>

 

#6 01-12-13 21:18:56

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Ta zdzira jednak nie trzyma mojego brata, to była jedynie zmyłka <powiedział w skrócie i uśmiechnął się kątem ust> Więc, dzień uważam za udany... <spojrzał na Alice> A jak ty się czujesz?

 

#7 01-12-13 21:31:28

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Dobrze. <odkręcił butelkę i nalał trunku do szklanek, usiadł na kanapie obok dziewczyny podając jej jedną szklankę; skierował wzrok na jej koszulkę> Iron Maiden? <uśmiechnął się pod nosem przenosząc wzrok na twarz Alice>

 

#8 01-12-13 21:46:43

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<wzniósł oczy ku górze zastanawiając się> Za pokój na świecie? <wrócił spojrzeniem do Alice i zaśmiał się ponuro> Żartuję, na świecie nie ma pokoju <wywrócił oczami> Za dzisiejszą solenizantkę? <uniósł brew> No chyba, że masz lepszy pomysł...

 

#9 01-12-13 22:10:46

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Ja też, tak jak i niejaki James <uśmiechnął się kątem ust, uniósł szklankę> Za nieznajomą solenizantkę <napił się whisky>

 

#10 01-12-13 22:25:23

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Po prostu ktoś wysłał mi sms, a ja byłem przekonany że to ta lalunia w czerwonym płaszczu. W Blue Night jakaś kolejna panna dała mi kopertę i to chyba od niej był ten sms <zmrużył oczy> A co ciebie skłoniło do pójścia na tą imprezę? Tylko tajemnicze zaproszenie? <uniósł brew>

 

#11 01-12-13 22:50:52

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<słuchał jej z szeroko otwartymi oczami, chwycił ją za dłonie> Spokojnie, on cię już więcej nie będzie dręczył <spojrzał jej w oczy> Rozumiesz? Już jesteś bezpieczna <po krótkim namyśle mocno ją przytulił> Już dobrze...

 

#12 01-12-13 23:00:20

Megan Archer

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*Będąc duchem czerpała z tego korzyści. Chodziła za ludźmi niezauważona, śledziła ich, jakby nie patrzeć, żyła ich życiem. Na ulicy raz zobaczyła idącego łowcę, który ją zabił. Postanowiła trochę go po podglądać. Kiedy wszedł do tego domu, postanowiła ruszyć dalej. Jednak coś ją powstrzymało; może to była ciekawość. Stanęła przy oknie i obserwowała go, jak rozmawiał z wampirzycą. Kiedy ją przytulił skrzywiła się.* Ugh. Mnie to żeś zabił bez namysłu, a ją tulisz. *Bez namysłu pojawiła się w rogu salonu i skrzyżowała ręce na piersi, czekając co będzie dalej*

 

#13 01-12-13 23:07:56

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Cieszę się, że mogłem pomóc <usmiechnal się do niej szczerze i napil się whisky> A ten twój stary przyjaciel, opowiesz mi o nim? <uniósł brew>

 

#14 01-12-13 23:17:00

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Rozumiem. <kiwnal glowa> Łączy cię z nim... Coś więcej? <zmruzyl oczy>

 

#15 01-12-13 23:27:45

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Bo miałem pewne plany, a nie chciałem, żeby ktoś mi je pokrzyżował... <spojrzal na nią znacząco, ostawil szklankę na stół i po krótkiej chwili wypił się w jej usta>

 

#16 01-12-13 23:34:53

Megan Archer

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*wytrzeszczyła oczy nie mogąc uwierzyć w to co widziała.* Serio? *w tym momencie cieszyła się, że nikt jej nie słyszał. Pokręciła głową.* Wciąż mam nadzieję, że wbijesz jej kołek w serce, tak jak mi. *wzdrygnęła się widząc, że wampirzyca odwzajemniła pocałunek. Skrzywiła się lekko, a ponieważ nie miała nic do roboty, usiadła pod ścianą, gdzie miała na nich dobry widok*

 

#17 01-12-13 23:35:16

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<nie przestajac jej całować, polozyl dłonie na jej talii przyciągając ją w ten sposób do siebie>

 

#18 01-12-13 23:46:44

Megan Archer

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*nie mogąc jednak na nich patrzeć zniknęła*

 

#19 01-12-13 23:50:35

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<wysunął dłonie pod jej pośladki i posądził ją sobie na kolanach, nie przerywając pieszczot>
(jak się nie podoba, to Dean może sobie iść xd + możemy wstrzymać grę i dokończyć jutro, bo już zasypiam ;c)

 

#20 02-12-13 10:00:51

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<odchylił głowę do tyłu, potem gwałtownie zrzucił z siebie dziewczę> tak być nie będzie! < połoźył ją na podłodze i przykłół kajdankami do nóg stołu. Teraz on całował ją po szyi> zmiana ról. Kochanie!

 

#21 02-12-13 11:31:45

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<delikatnie odwzajemnił uśmiech, szybkim ruchem ściąagnął koszulę z dziewczynyi zszedł niźej ustami...>

 

#22 02-12-13 12:19:13

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<w końcu odpina dziewczynę od stołu, wziął ją na ręce i rzucił na blat kuchenny, na którym akurat nie było noźy.> moźe być tak? <delikatnie ściąga jej spodnie zębami>

 

#23 02-12-13 12:26:16

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

(To pisze moja koleżanka -od Prim-  która gwizdnela mi telefon)

 

#24 02-12-13 15:34:23

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<pozwolił dziewczynie ściągnąć sobie spodnie, zaraz po tym obrócił się tak by być na górze. Gładził ją po wewnętrznej stronie ud, po czym zaczął całować w po tych samych miejscach>l
(kontynuacja koleżanki, której takie pisanie sprawia niebezpiecznie dużą radość xd)

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (02-12-13 16:10:30)

 

#25 02-12-13 16:23:45

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<przeniósł pocałunki z powrotem na szyję, po chwili przeszli do rzeczy>
(taa, ona dziś trochę poszalała xd najlepsze jest to, że na swoje konto nie wchodzi, tylko na moim na fizie i edb siedzi, a jak jej brałam telefon, to co chwilę pytała "odpisała? odpisała?", zaczynam się jej bać )

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferaprawa.pun.pl www.42gdh.pun.pl www.bwc.pun.pl www.s7350.pun.pl www.flyff.pun.pl