Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 02-12-13 16:37:01

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<objął ją ramieniem i pocałował delikatnie w skroń, chwilę leżeli w milczeniu, aż do teraz> Chyba czas na mnie... <uśmiechnął się kątem ust spoglądając kątem oka na Alice>
(taa, ale pan Marian od edb jest przygłuchy i dał mi 5 za udawanie nieprzytomnej xd tak się zdobywa oceny w plastyku!)

 

#27 02-12-13 16:50:28

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Z przyjemnością <puścił jej oczko, wstał i ubrał się> Na razie! <zawołał do niej, po czym wyszedł z domu, wsiadł do samochodu i odjechał>

 

#28 20-12-13 23:39:27

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*staje w pomieszczeniu i uśmiecha się bezczelnie* Salon, kuchnia, łazienka, sypialnia? *roześmiał się i porusza brwiami wpatrując się w nią jak w obrazek*

 

#29 21-12-13 00:02:34

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Jeszcze będziesz tego żałować *wymruczał, dłońmi ścisnął jej pośladki i skierował je ku górze pod jej bluzkę* Jesteś idealna *stwierdził*

 

#30 21-12-13 20:36:12

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Kiedy indziej zmienie *przyciągnął ją do siebie, a następnie przycisnął do ściany i zaczął muskać jej żuchwę, a następnie szyję*

 

#31 21-12-13 21:09:52

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Już mnie nie powstrzymasz *wymruczał przy jej uchu, złapał ją za uda i uniósł do góry gryząc w niektórych miejscach lekko jej szyję, przycisnął ją do ściany jeszcze mocniej i przejechał dłońmi po jej nogach do bioder uśmiechając się zadowolony, szybko znaleźli się w jej sypialni i rzucił ją na łóżko układając się nad nią*

 

#32 21-12-13 21:52:04

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Więc zakończ *mruknął pod nosem i zerwał z niej bluzkę zaczynając całować jej dekolt, dłońmi błądził po jej ciele od bioder do ud*

 

#33 24-12-13 11:11:55

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Alice & Deana

<przejeżdżając obok domu Alice, nie mógł się nie zatrzymać; wysiadł z samochodu uprzednio ściszając muzykę i podszedł do drzwi; chciał zapukać, ale w ostatniej chwili się powstrzymał; wyjął z kieszeni kurtki jakiś kawałek papieru i długopis, napisał coś na skrawku i włożył liścik pod drzwi, obrócił się na pięcie, wrócił do samochodu, włączył muzykę i odjechał>

Treść listu:
Wyjeżdżam na parę dni. Jestem pewny, że już wiesz, że calowałem się z taką jedną Mirandą... Musimy porozmawiać. Do zobaczenia po Świętach.

Dean


PS. Napisałbym sms jak normalny człowiek, ale wciąż nie mam twojego numeru.

 

#34 26-12-13 18:07:20

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Alice Cavercius napisał:

<zaśmiała się cicho> To wyzwanie? <spytała, kręcąc lekko głową. Odchyliła ją do tyłu, pozwalając mu się całować i sunąc dłońmi po jego torsie, aż doszła do końca koszulki, którą ściągnęła z chłopaka>

Możliwe *zaśmiał się i ścinął jej lewe udo* A podjęłabyś się go? *spojrzał na nią wyzywająco i zaczął pozbywać się jej ubrań, kiedy została w samej bieliźnie zaczął muskać ustami każdy kawałek jej ciała*

 

#35 26-12-13 18:25:36

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Nie mów mi czego chcę, a czego nie *powiedział oschle i przygniótł ją swoim ciałem ssąc skórę na jej szyi, zszedł niżej i rozpiął jej stanik po czym rzucił go gdzieś w kąt, ustami zaczął dokładnie pieścić jej piersi*

 

#36 26-12-13 18:47:13

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*spojrzał na nią wkurzony i zaśmiał się, złapał ją za biodra i przyciągnął do siebie* Tak dobrze nam szło kochanienka, a ty mi teraz psujesz zabawę? *prychnął* Za kogo ty się masz? *wymruczał jej do ucha*

 

#37 26-12-13 19:02:05

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Wyzwanie możemy rozpocząć po cudownym seksie, który na pewno Ci zapewnie *porusza brwiami i uśmiecha isę bezczelnie* Nie daj się dwa razy prosić

 

#38 26-12-13 19:18:23

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Nie? *wzdycha* Na nic więcej nie możesz liczyć, więc powinnaś korzystać z tego co mam Ci do zaoferowania *oparł się na łóżku przyglądając się jej uważnie*

 

#39 26-12-13 19:34:38

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*podrapał się po szyi i wstał podchodząc do niej* Karzesz mnie za to, że nic innego nie mogę Ci dać? *prychnął* Bo nie ma tu innego wytłumaczenia *dodał oschle*

 

#40 26-12-13 21:05:00

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*zacisnął pięści i walnął nimi w ścianę, spojrzał na nią z obrzydzeniem* I po co Ci to kurwa było? *warknął* Jestem najgorszą osobą w jakiej mogłabyś się zakochać i czego tu kurwa nie rozumieć! *zamknął oczy i przetarł twarz dłonią* Zajebiście *wyszeptał* Zachciało Ci się wszystko komplikować, seks bez zobowiązań, jest dobry, bawienie się w miłość już nie!

 

#41 26-12-13 21:24:00

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

Mogę? *prychnął, nie panując nad emocjami podszedł do niej i wpił się zachłannie w jej usta gładząc jednocześnie kciukiem jej policzek*

 

#42 26-12-13 21:34:01

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*zacisnął usta* Pocałunki nic dla mnie nie znaczą, nic, zupełnie nic nie czułem *bezczelnie się uśmiechnął* Jesteś żałosna przez to, że się we mnie zakochałaś *roześmiał się* Chodziło mi od początku o to byś obsłużyła mojego kolegę na dole, a ty nabrałaś się na te wszystkie gierki. Najwidoczniej u Was marni chłopi nie potrafią podrywać *wzdycha*

 

#43 26-12-13 21:49:12

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*wkurzony rozwalił ścianę i zniknął*

 

#44 26-12-13 23:58:01

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*Przychodzi z Alice, bierze ją do łazienki i każe jej się nachylić nad ubikacją, wkłada jej dwa palce do buzi i syczy* Wypluwaj to świństwo *mruknął twardo, wyszedł z łazienki i wrócił po chwili ze szklanką wody, podał ją dziewczynie i klęknął obok niej*

 

#45 27-12-13 00:05:59

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

I co? Tyle dobrego przyniosło Ci zakochiwanie się we mnie *wzdycha, wziął ją na ręce i zabrał do sypialni gdzie ułożył ją na łóżku, mimowolnie pogładził jej gładką skórę* A teraz śpij *dodał chłodno*

 

#46 27-12-13 00:12:02

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*wpatrywał się w nią przez chwilę, mając pewność, że zasnęła nachylił się i musnął jej usta, patrzył jeszcze przez moment, a następnie usiadł na podłodze obok łóżka gdzie spędził całą noc pilnując by Alice miała spokojny sen>

 

#47 29-12-13 13:45:29

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

*Wstał, rozejrzał się i nie widząc nigdzie Alice walnął pięścią w ścianę, wyciągnął telefon i napisał sms*

 

#48 29-12-13 13:46:05

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

SMS od JENSENA: Gdzie jesteś? J.

 

#49 29-12-13 14:01:11

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

SMS od JENSENA: Adres?

 

#50 29-12-13 14:08:53

Jensen Court

Gość

Re: Dom Alice & Deana

SMS od JENSENA: Muszę Ci coś powiedzieć. Podaj adres. Nie będe długo czekał

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.42gdh.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.flyff.pun.pl www.bwc.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl