Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 16-08-13 09:41:46

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

http://jannersdownunder.files.wordpress.com/2009/05/streets-beach-1.jpg


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/50/Streets_Beach.jpg

Offline

 

#2 17-08-13 13:17:17

Danielle Carter

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Wchodzę na plażę i siadam na piasku blisko wody. Wyciągam stopy i odchylam głowę do tyłu. Wpatruję się w niebo.>

 

#3 17-08-13 17:25:41

Effy Delacure

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Wchodzę na plażę i znajduję dla siebie najlepszą miejscówkę; w pobliżu wody, ale nie za daleko, bym miała blisko do centrum. Ściągam sukienkę, zostając tylko w koronkowej, czarnej bieliźnie, po czym kładę się na piasku. Czuję, jak drobinki wbijają sie w moją skórę, jest to jednak przyjemne uczucie. Zamykam oczy i staram się nie myśleć o kilku ostatnich dniach.
Jest to jednak niemożliwe>

 

#4 17-08-13 19:33:42

Effy Delacure

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Po kilku godzinach podnoszę się z piasku i zakładam sukienkę, po czym rozglądam się dookoła i wracam do domu>

 

#5 18-08-13 12:18:05

Danielle Carter

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

WCZORAJ: <Przez cały dzień siedzę na plaży, wreszcie wieczorem wstaję i idę do domu>

 

#6 21-08-13 10:59:30

Effy Delacure

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Wchodzę na plaże i od razu kieruję swoje kroki na wysoki murek, ogradzający plaże. Wdrapuję się na niego i kiedy jestem pewna, że siedzę bezpiecznie, wyciągam z kieszeni pudełeczko, w którym powinny być papierosy. Zamiast nich widnieje pięć podłużnych skrętów. Wkładam jednego do ust, po czym go odpalam, zaciągając się. Po pewnym czasie wypuszczam powietrze z płuc, uśmiechając się pod nosem.>

 

#7 21-08-13 12:37:29

Bay Marano

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Wchodzę na plażę i siadam przy samej wodzie. Sięgam po jakiś patyk i zaczynam nim rysować po piachu.>

 

#8 21-08-13 13:31:15

Bay Marano

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<W końcu wrzucam patyk do wody, wstaję. Nie chcę wracać do domu, jeszcze nie. Idę wolno spacerkiem w stronę miasta>

 

#9 22-08-13 09:54:40

Effy Delacure

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Otwieram leniwie oczy, czując żar piasku na swojej skórze. Mrugam kilkakrotnie oczami i przekrzywiam lekko głowę, tym samym mając widok na całą plażę. Podnoszę się ostrożnie, by swobodnie usiąść. Jakim cudem znalazłam się w tym miejscu? Dałabym głowę uciąć, że wczoraj siedzialam na tamtym, oddalonym o kilkanaście metrów, murku.
Z zamyśleń wyrywa mnie ciężki oddech drugiej osoby. A więc ktoś tutaj jest.. Obracam głowę na wszystkie strony, dopiero co zauważając wysokiego blondna, który wpatrywał się we mnie. W tym samym czasie ogromny ból przeszył moją szyję. Dotknęłam miejsca prawą dłonią, jednak nie poczułam nic oprócz dwóch cienkich blizn, których miałam od ponad pięciu lat..
Pospiesznie założyłam buty i postanowiłam odejść stąd najszybciej jak to możliwe. Przeczucie, że coś złego się wydarzyło nie opuszczało mnie nawet przez sekundę.>

 

#10 26-08-13 21:27:01

Sam Overstreet

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

< Przyszedł na plażę z Kate, usiedli na piasku obok wody.>

 

#11 26-08-13 21:30:08

Katelynn Blake

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

*położyłam się na piasku patrząc w niebo* dawno nie widziałam się z Ann, muszę do niej zadzwonić *uśmiechnęłam się lekko i spojrzałam się kątem oka na Sam'a*

 

#12 26-08-13 21:35:31

Sam Overstreet

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

< Oparł się rękoma, spoglądał co jakiś czas na Kate.> Możesz się z nią umówić na spotkanie, też ją od dawno nie widziałem. < Uniósł lekko kącik ust.> A no właśnie skoro mowa już o siostrach to muszę zapoznać cię z moją.

 

#13 26-08-13 21:58:33

Katelynn Blake

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

*podniosłam się i usiadłam po turecku* już nie mogę się doczekać *zachichotałam* pamiętaj, że obiecałeś też pokazać zdjęcia z dzieciństwa

 

#14 26-08-13 22:05:18

Sam Overstreet

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

Jak chcesz mogę możemy pójść je zobaczyć < Uśmiechnął się.>  Tylko od razu mówię, że nie byłem wtedy tak przystojny jak teraz.

 

#15 26-08-13 22:08:00

Katelynn Blake

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

oj tam *pocałowałam go w policzek i wstałam, otrzepałam swoje ubranie z piasku* to idziemy? *uniosłam jedną brew*

 

#16 26-08-13 22:16:54

Sam Overstreet

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

< Wstał, otrzepał spodnie> Oczywiście. że idziemy. < Chwycił ją za dłoń po czym wyszli.>

 

#17 27-08-13 12:19:53

Jace Wayland

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Wchodzą razem z Amandą> To tu, tak? <pyta, unosi brwi i spogląda na dziewczynę>

 

#18 27-08-13 12:20:28

Amanda Collins

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

Dokładnie tu.

 

#19 27-08-13 12:21:17

Jace Wayland

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

To świetnie <rzekł i usiadł na piachu niedaleko wody>

 

#20 27-08-13 12:24:04

Amanda Collins

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

*zdjęła sandałki ze stóp, podwinęła nogawki i usuadła koło Jace'a wystawiając twarz do słońca.*

 

#21 27-08-13 12:24:52

Jace Wayland

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Spojrzał na nią kątem oka> Ile tu mieszkasz?

 

#22 27-08-13 12:31:13

Amanda Collins

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

Jace Wayland napisał:

<Spojrzał na nią kątem oka> Ile tu mieszkasz?

Jakiś miesiąc. Ale i tak nie znam tu wieku osób. Ponoć każdy coś tu ukrywa, więc nie specjalnie to zachęca do poznawania ludzi. *odwróciła się do niego przodem* A ty coś ukrywasz? w końcu już jests mieszkańcem tego miasta..

 

#23 27-08-13 12:34:19

Jace Wayland

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

Dlaczego miałbym coś ukrywać? <zapytał spokojnie spoglądając jej w oczy.>

 

#24 27-08-13 12:35:35

Amanda Collins

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

*Odwróciła wzrok* Ehh, nie wiem. Niemal każdy coś tu ukrywa. Nie było pytania

 

#25 27-08-13 12:37:11

Jace Wayland

Gość

Re: 'Plaża' uliczna niedaleko Mystic Falls

<Wzruszył ramionami i spojrzał na wodę>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.powinnoscasg.pun.pl www.awayfromlive.pun.pl www.wayofshinobi.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.pentagonuni4.pun.pl