Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 26-05-13 20:14:21

Jessica

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

*siada na brzegu jeziora*

 

#102 26-05-13 20:15:25

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

*Idzie za nią i się uśmiecha* No tak jakby

Serio? Czyli to ty! Ty jesteś tą rudą z pięknymi oczami *śmieje się* Nate mi o tobie opowiadał

 

#103 26-05-13 20:21:55

Jessica

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Jessica napisał:

*siada na brzegu jeziora*

*wychodzi*

 

#104 26-05-13 20:26:20

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

*Śmieje się* Świetnie to brzmi *Uśmiecha się i zamyśla* Czekaj... To twój chłopak wyjechał z miasta? *Wali się w czoło* Boże, przepraszam...

 

#105 26-05-13 20:27:09

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

*Śmieje się* Świetnie to brzmi *Uśmiecha się i zamyśla* Czekaj... To twój chłopak wyjechał z miasta? *Wali się w czoło* Boże, przepraszam...

Emm... tak *spuszcza wzrok* Nic się nie stało...

 

#106 26-05-13 20:30:28

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Matko boska, przepraszam że tak z tym wyjechałam, jestem paskudnie nietaktowna, po prostu głośno myślałam, nie chciałam cie urazić, boże ale ja jestem głupia, boże wybacz błagam,  nie chciałam, ale ja jestem idiotka...*Narzeka na siebie z wyraźnym zaklopotaniem*

 

#107 26-05-13 20:31:40

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

Matko boska, przepraszam że tak z tym wyjechałam, jestem paskudnie nietaktowna, po prostu głośno myślałam, nie chciałam cie urazić, boże ale ja jestem głupia, boże wybacz błagam,  nie chciałam, ale ja jestem idiotka...*Narzeka na siebie z wyraźnym zaklopotaniem*

Ej,ej,ej,ej,ej,ej! *łapie dziewczynę za ramiona* Adri! Nic się nie stało *śmieje się*

 

#108 26-05-13 20:32:57

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

*Patrzy z upokorzeniem* Na pewno?

 

#109 26-05-13 20:34:59

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

*Patrzy z upokorzeniem* Na pewno?

Tak! *szeroko się uśmiecha* No, a ponieważ Nate nie powiedział mi zbyt wiele o was, to ty opowiadaj! No już, czekam! *uśmiechnęła się zachęcająco*

 

#110 26-05-13 20:38:21

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

*Uśmiechnęła się z ulgą* On mało mówi, co? *Roześmiała się* Nie ma o czym gadać, chodzimy dopiero dwa dni... Właściwie to nawet o tym nie rozmawialiśmy *wzruszyła ramionami*

 

#111 26-05-13 20:39:52

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

*Uśmiechnęła się z ulgą* On mało mówi, co? *Roześmiała się* Nie ma o czym gadać, chodzimy dopiero dwa dni... Właściwie to nawet o tym nie rozmawialiśmy *wzruszyła ramionami*

Ale kochasz go? *uniosła brwi do góry*

 

#112 26-05-13 20:44:19

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Chyba...chyba tak... Nie mam pojęcia*zatrzymała się* Znamy się 3 dni, ale on mówi, że mnie kocha, a ja nie wiem co czuję, no bo jest super pod każdym względem, tylko... Boję się to powiedzieć na głos *wciągneła powietrze* Wiem chyba co myślisz, "ale świruska" *krzywo się uśmiecha*

 

#113 26-05-13 20:50:45

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

Chyba...chyba tak... Nie mam pojęcia*zatrzymała się* Znamy się 3 dni, ale on mówi, że mnie kocha, a ja nie wiem co czuję, no bo jest super pod każdym względem, tylko... Boję się to powiedzieć na głos *wciągneła powietrze* Wiem chyba co myślisz, "ale świruska" *krzywo się uśmiecha*

Adri, nie mów tak! To normalne *mrugnęła do niej* Jeśli to cię pocieszy, to ten mój chłopak co... no wiesz... wyjechał *załamał jej się głos, ale odchrząknęła i mówiła dalej* On też drugiego dnia naszej znajomości mówił, że mnie kocha. Do dziś nie wiem, co czuję *wzruszyła ramionami*

 

#114 26-05-13 20:54:46

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Dzięki *Uśmiechnęła się*  i wiem, że najprawdopodobniej pożałuje tych słów, ale.. Przecież możesz się  z nim, z twoim chłopakiem spotykać...gdzie on wyjechał?*spytała z wahaniem*

 

#115 26-05-13 20:56:37

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

Dzięki *Uśmiechnęła się*  i wiem, że najprawdopodobniej pożałuje tych słów, ale.. Przecież możesz się  z nim, z twoim chłopakiem spotykać...gdzie on wyjechał?*spytała z wahaniem*

Nie mam bladego pojęcia *westchnęła* Powiedział tylko, że nie wie czy w ogóle wróci i najlepiej żebym o nim zapomniała *ukryła twarz w dłoniach i rozpłakała się*

 

#116 26-05-13 21:00:41

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Matko, ale ja głupia jestem *Zbeształa się, podeszła do Berryi ją przytulila* Hej, przecież to nie koniec świata... Ziemia się kręci, ptaki śpiewają, szkoda czasu na płacz i smutki... On nie chciałby, żebyś za nim płakała...

 

#117 26-05-13 21:02:54

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

Matko, ale ja głupia jestem *Zbeształa się, podeszła do Berryi ją przytulila* Hej, przecież to nie koniec świata... Ziemia się kręci, ptaki śpiewają, szkoda czasu na płacz i smutki... On nie chciałby, żebyś za nim płakała...

*wytarła łzy* Dzięki, Adri. Bardzo się cieszę, że cię poznałam.

 

#118 26-05-13 21:05:50

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

*Uśmiecha się* Ja ciebie też. *Wstaje* To co, wyjdziemy z tąd w końcu? Mam ochotę na ostrą imprezę w jakimś klubie *Uśmiecha się szeroko*

 

#119 26-05-13 21:07:07

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

*Uśmiecha się* Ja ciebie też. *Wstaje* To co, wyjdziemy z tąd w końcu? Mam ochotę na ostrą imprezę w jakimś klubie *Uśmiecha się szeroko*

*zaśmiała się* No to na co czekamy?! Chodź! *pociągnęła Adri za rękę i znalazły się przy wyjściu z lasu*

 

#120 26-05-13 21:09:07

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Bez ciebie nigdy bym z tąd nie wyszła *zasmiala sie*

 

#121 26-05-13 21:10:34

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

Bez ciebie nigdy bym z tąd nie wyszła *zasmiala sie*

Dziewczyno, to dopiero początek! To gdzie idziemy? Blue Night? Mystic Grill? *poruszyła zabawnie brwiami*

 

#122 26-05-13 21:13:06

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Ty chyba znasz lepiej to miasto, gdzie są lepsze melanże? *podniosła pytająco brew*

 

#123 26-05-13 21:15:09

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

Ty chyba znasz lepiej to miasto, gdzie są lepsze melanże? *podniosła pytająco brew*

Zdecydowanie Blue Night. Urzekły mnie kolorowe drinki *uśmiechnęła się*

 

#124 26-05-13 21:18:44

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

I to mi się podoba... Kolorowe drinki... To zdecydowanie moja bajka *śmieje się*

 

#125 26-05-13 21:20:22

BerryBlackmine

Gość

Re: Las z niewielkim jeziorkiem

Adrienne Masanovic napisał:

I to mi się podoba... Kolorowe drinki... To zdecydowanie moja bajka *śmieje się*

No to na co czekamy?! Chodźmy! *pociągnęła Adri za rękę w kierunku Blue Night*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opelwloclawek.pun.pl www.narucio.pun.pl www.arenasp.pun.pl www.dukanowebanitki.pun.pl www.pokemon-unova.pun.pl