Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 29-10-13 21:15:55

Ophelié Lefébure

Gość

Re: Komisariat policji

*Kiedy Megan poszła zadzwonić, Phelia wstała i oparła się biodrem o ścianę. Przygryzła wargę, wbiła wzrok w podłogę i myślała.*

 

#27 29-10-13 22:16:39

Megan Archer

Gość

Re: Komisariat policji

*z westchnieniem odwiesiła słuchawkę. Policjant odprowadził ją do celi. Weszła i usiadła pod ścianą na ławce.* Wpłaci. *poweidziała po chwili i uśmiechnęła się. Alkohol zupełnie odpuścił a powoli pojawiał się kac. Cholera.*

 

#28 29-10-13 22:21:01

Ophelié Lefébure

Gość

Re: Komisariat policji

Ta, za ten czas już bym ich wszystkich zjadła.
*Kiwnęła głową w stronę policjantów wskazując na nich. Uśmiechnęła się.*
Ale to świetnie, że wpłaci. A tak przy okazji to strasznie cię demoralizuję, wiesz?
*Uniosła kącik ust.*

 

#29 29-10-13 22:23:34

Megan Archer

Gość

Re: Komisariat policji

Serio? *uniosła pytająco brew uśmiechając się przy tym.* Niby jak. To że siedzimy w areszcie? Nie jestem w takiej sytuacji po raz pierwszy *roześmiała się*

 

#30 29-10-13 22:39:46

Megan Archer

Gość

Re: Komisariat policji

*obejrzała się w stornę wejścia gdy usłyszała otwierane drzwi. Może i nic nie widziała ale wszystko słyszała.* O kurwa... Zabiję tę ssukę. Zabiję jak słowo daję. *popatrzyła prerażona na Pheleię* Red Coat.

 

#31 29-10-13 22:44:23

Ophelié Lefébure

Gość

Re: Komisariat policji

Tak, a ja ci w tym pomogę.
*Warknęła wściekła patrząc na kraty.*
Co za szmata.

 

#32 29-10-13 22:49:17

Megan Archer

Gość

Re: Komisariat policji

*Miała ochotę doskoczyć do krat. Krzyczeć, że to nie jest prawda, że tamta kobieta nie jest z FBI. Ale, cholera jasna, nie mogła! Wzięła kilka uspokajających oddechów i oparła głowę o chłodną ścianę. Nagle uśmiechnęła się do Phelii* Wie co? Mam pomysł. *szepnęła tak cicho, że tylko wampirzyca  mogła ja usłyszeć, nawet hybrydy nie były w stanie* Mam nadzieję, że jesteś dobra aktorką i sprowadzisz mi pomoc.* mrugnęła do Phelii, po czym osunęła się na podłogę jakby mdlejąc.*

 

#33 29-10-13 23:01:22

Megan Archer

Gość

Re: Komisariat policji

*Słysząc co sie dzieje, uchyliła powieki. Widziała to tylko Phelia, i NIKT inny (nawet RC), bo była zwrócona twarzą do wampirzycy. W oczach pojawił sie tylko strach? Niepewność? Ciche wołanie o pomoc?*

 

#34 29-10-13 23:09:03

Ophelié Lefébure

Gość

Re: Komisariat policji

*Spojrzała jeszcze raz w stronę krat i pokręciła głową zrezygnowana. Usiadła na podłodze obok leżącej Megan i oparła czoło na dłoni.
Myśl, Lefébure, myśl.
Nakazała sobie.*
Teraz to dopiero mamy przejebane.
*Mruknęła cicho.*

 

#35 29-10-13 23:14:07

Megan Archer

Gość

Re: Komisariat policji

Co. ty. kurwa. nie powiesz *wyszeptała do Phelii, Tak chicho, że NIKT(!!!!) inny nie słyszał.*

(Kończymy jutro, co? ja musze jeszcze ogarnąć kilka rzeczy na koknkurs z polskiego xD )

 

#36 29-10-13 23:19:53

Ophelié Lefébure

Gość

Re: Komisariat policji

No niebywałe, prawda?
*Powiedziała bardzo cicho. Położyła się na tej podłodze i teraz dopiero uruchomiła szare komórki na pełnych obrotach.*

(też muszę ogarnąć na jutro na konkurs z polskiego, a jeszcze nic nie napisałam to do jutra )

 

#37 30-10-13 08:41:14

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Komisariat policji

<Przyszedł, żeby poinformować o pożarze domu. Kiedy podszedł do policjanta, wyczuł, że coś tu nie gra. Rozejrzał się uważnie, wszędzie były Hybrydy. Podszedł do jednego z nich, zahipnotyzował go i zaczą wypytywać po co oni tu są. Kiedy się dowiedział zachipnotyzował każdego z nich i kazał im wyjść. Poszedł do celi w której były dziewczyny.> No no no kogo ja tu widzę < Pokręcił rozbawiony głową > Phelia za kratkami, kto by się tego spodziewał. < Poszedł po klucz do celi, po chwili wrócił > Spokojnie już jestem. <Westchnął, dał im klucz po czym zniknął. >

 

#38 30-10-13 14:10:59

Megan Archer

Gość

Re: Komisariat policji

*poprzedniego wieczora w końcu usnęła. Rano się obudziła i usiadła pod ścianą wkurzona. Kiedy ktoś się pojawił wyczuła, że to hybryda. Słynny Mikaelson? No no no... Nieźle. Kiedy dał Klucz Phelii i Meg, M. wzięła klucz i przekładając ręke między kratami i otworzyła zamek. Obejrzała sie na Phelię* Chodź. Zanim znów nas zapuszkują. *pomachała wampirzycy i zniknęła z komisariatu uprzednio zabierając swoją torebkę i kurtkę*

Ostatnio edytowany przez Megan Archer (30-10-13 14:11:46)

 

#39 30-10-13 15:01:12

Ophelié Lefébure

Gość

Re: Komisariat policji

*Zabrała swoją torebkę i zniknęła z komisariatu zaraz za Megan.*

 

#40 10-04-14 16:49:59

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

Idiota. Ciekawe kto napisał, że mam zaburzenia myślenia? Zapomnieli ci przysłać moje osiągnięcia ze Stanford ? < prychnęła w jego stronę i całkiem nieprzejmując się tym wszystkim usiadła spokojnie na podłodze > Daj znać kiedy ktoś się po mnie zjawi. Albo tedy kiedy będziesz chciał posmakowac mojego sexocholizmu niedowartościowany psie < uśmiechneła się bezbłędnie. Napisała szybko 2 sms i przymknęła oczy >

Ostatnio edytowany przez Miranda McGuinness (10-04-14 16:51:01)

 

#41 10-04-14 17:00:15

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

To chyba jakiś żart. <warczy i zaciska dłonie na prętach. Wzdycha ciężko opierając się o nie czołem i kręci powoli głową> Super. <śmieje się cicho i przeciera powieki. Po chwili prostuje się i rozgląda za miejscem ucieczki oceniając wszystko bystrym okiem> Uhm.. <mruży oczy kiedy wpada na Mirandę i cofa się zdecydowanie> Cześć? <kręci powoli głową i zaciska wargi spoglądając badawczo na FBI i policjantów i wszystkie inne gnidy które się tam kręcą. Wsuwa dłoń do kieszeni spodni chcąc wysłać smsa, ale potem przypomina mu się o tym, że odebrali mu telefon> Okay. <mruczy do siebie i siada na kozetce opierając się o ścianę. Przesuwa opuszkami palców wzdłuż swojego tatuażu na całej ręce i mruży oczy w zamyśleniu>

 

#42 10-04-14 17:04:27

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

< Miranda przez cały czas obserwowała każdy ruch wykonywany w sali, kalkulując swoje szanse. Znalazła parę plusów uśmiechając się pod nosem. Gdy zauwarzyła wpychanego do jej celi Alexandra zrzedła jej mina. Zaczeła się wycofywać ten jednak i tak na nią wpadł. Mruknęła tylko z niezadowoleniem pod nosem i odsunęła się pod przeciwległą ścianę > Zamknęli cię za heroinę i sexocholizm? < zaśmiała się cierpko podkreślając ostatnie słowo w ten sam sposób co policjant > Ciekawy tatuaż < wzruszyła ramionami i utkwiła wzrok z jakimś punkcie starając się z całych sił aby unormować swoje podwyższone tętno >

 

#43 10-04-14 17:08:07

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Nie, za marihuanę. Chociaż seksoholizm to jeszcze choroba, której u mnie nie zbadali, jednak.. <przenosi wzrok na policjantów i mruży oczy> Czuję, że niedługo będę miał to na papierku. <przewraca oczami i zaciska wargi> Wiem. <odpowiada zwięźle i przeczesuje włosy palcami. Opiera się łokciami o rozstawione męsko nogi i przeciera twarz dłońmi po chwili unosząc obojętny wzrok na Mirandę> Zamknęli cię za seksoholizm? <uśmiecha się szeroko i po chwili parska śmiechem kręcąc głową>

 

#44 10-04-14 17:12:17

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

< zaczesała palcami włosy z czoła > A więc siedzimy za to samo. nie zdziwię się jak posądzą nas o kontakty z meksykańską mafią < pokręciła głową. Cała sytuacja była kuriozalna i nie chciało jej się wierzyć w to wszystko. Poprawiła sweter na opalonych ramionach > Mają moje papierki ze stwierdzonymi zaburzeniami myślenia i seksoholizmie. Miłych rzeczy się o sobie dowiaduję < słysząc jego śmiech, zrobiła to samo, jednak w jej głosie było o wiele więcej goryczy > Zaraz ktoś pewnie przybędzie cię uratować

 

#45 10-04-14 17:15:45

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Skąd wiesz.. <uchyla wargi i po chwili zaciska je. Uśmiecha się szeroko i pociera powieki> Mnie może tak, ciebie.. coś czuję, że niekoniecznie. <kręci głową i odruchowo względem sytuacji, zaczyna grzebać w kieszeniach poszukując papierosów i zaciska mocno szczękę zirytowany, kiedy nic nie znajduje> Masz takie papierki? Nie sądziłem. <opiera się o zimną ścianę i porusza nogą czując brak nikotyny> Nie wiem. Nikt nie wie gdzie poszedłem, ani po co. Raczej nigdzie nie miałem się zjawić, chyba że zabić Alice. <mruży oczy myśląc nad czymś>

 

#46 10-04-14 17:21:42

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

< Miranda przyciągnęła kolana pod brodę, jednocześnie naciągając jeansowe shorty na uda > Wątpię. Zbyt duża ilość osób mnie nienawidzi abym wyszła z tego bez szwanku. Jak to RC powiedziała nie został mi już nikt <spojrzała na niego chłodną szarością i wyciągneła paczkę z kieszeni swetra. Popchała Marlboro w jego stronę z dwoma papierosami w środku > Mam tylko papierki o chorobie psychicznej. Nic więcej < powiedziała lodowato. Powoli czuła, że chciałaby uciec stąd jak najdalej. Brakowało jej słońca Kalifornii > Nie możesz nigdy mieć czystej karty? Wiecznie z kimś na pieńku, co Kahn? < uśmiechnęła się wrednie >

 

#47 10-04-14 17:31:02

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, jak to mówią. <uśmiecha się pod nosem i obraca rollexa na nadgarstku> Nikt? <spogląda na nią bez większych emocji i przenosi obojętny wzrok na papierosy, a potem na FBI i śledzi jednego policjanta wzrokiem; http://24.media.tumblr.com/502a28a227e2d2a9896fac342cc0e8c5/tumblr_mfd24mYiOs1qlxvxuo1_500.gif> Dzięki, ale nie przepadam za Marlboro. <wzrusza ramionami i zwraca jej paczkę wracając do niej wzrokiem> Te papiery.. Są chociaż prawdziwe? <unosi brew i spogląda na nią, aż po chwili uśmiecha się zadziornie> Gdybym nie miał wrogów, chyba zacząłbym ich szukać dla urozmaicenia mojego życia. <kręci głową> Czysta karta? Mogę, ale nie chcę.

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (10-04-14 17:31:27)

 

#48 10-04-14 17:39:46

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

Znasz mnie. Nie bez powodu wsadzili nas do jednej celi pod tym samym zarzutem. Czekają aż zaczniemy sobie skakać do gardeł < Wyciągneła beznamiętnie rękę po papierosy i wyciągneła jednego > Szkoda, widzę że cię palce świerzbią od braku tytoniu. < ogarneła wzrokiem każdego z osobna i uśmiechnęła się do nich sztucznie > Nie są prawdziwe. < pokręciła przecząco głową i spojrzała prosto w jego oczy > A jak z Charlotte? Układa się wam? < nie chciała mówić o sobie bo nie widziała w tym głębszego sensu. Miała nadzieję, że pytanie spłynie po niej beznamiętnie, ale jej głos lekko zadrżał > Szalony Alexander...

 

#49 10-04-14 17:47:34

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Obawiam się, że mogłabyś tego nie przeżyć. Starcie z hybrydą wygląda boleśnie. <uśmiecha się kwaśno i wstaje przechadzając się po klatce> No tak. Nie paliłem od rana, a obecna sytuacja wyciska ze mnie ile się da, więc muszę czymś zapchać tą dziurę. <wsuwa dłoń do kieszeni spodni, a drugą przeczesuje włosy palcami> No jasne, tak myślałem. <mruczy i wzdycha cicho wkładając także drugą dłoń do kieszeni i słysząc pytanie, unosi brew i odwzajemnia krótkie spojrzenie> Tak, jest w porządku. Przyjaciele, jak zawsze. Mamy się dobrze, chociaż nie rozmawiałem z nią od kilku dni. <spogląda na kalendarz i wzdycha cicho> Skomplikowane. <mruczy i podchodzi bliżej krat opierając się o nie leniwie i splatając nogi na stojąco> Chyba nic nowego. <wzrusza ramionami> Jak u ciebie?

 

#50 10-04-14 18:05:41

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

Tym bardziej ze moja magia troche szwankuje < pstryknela palcami w celu wywolania ognia a pojawily sie jedynie strzepy dymu > wiesz Alexandrze ze mna to nic nie wiadomo jestem niezrownowazona < specjalnie podkreslila ostatnie slowo jednoczesnie wstajac na nogi. Oparla sie o zimna sciane i wysluchiwala jego opowiesc z uwaga > dostawalam sms z tym co robisz w wolnym czasie. RC i GG staraja sie abym o tobie nie zapomniala < uniosla oczy w jego strone. Usmiechnela sie nieznacznie > odpoczywalam i ukladalam mysli w Kalifornii. Nic wiecej nic mniej. Uswiadomilam sobie jak bardzo ludzi przezemnie cierpia. < odeszla od sciany i zaczela isc przy kratach >

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia-forums.pun.pl www.42gdh.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.bwc.pun.pl www.s7350.pun.pl