Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 10-04-14 18:13:08

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

No właśnie. Poza tym, nawet gdybyś była na równi siłach ze mną.. Kobiet nie biję. <parska i uśmiecha się szeroko wpatrując się w coś poza celą> Nie niezrównoważona. Po prostu.. może nieprzewidywalna? <unosi brew zadziornie i spogląda w jej oczy> Och. Uroczo. Jeszcze trochę i wszystkie moje koleżanki zaczną pisać mój życiorys. <prycha i kręci głową> Po prostu gdy zobaczysz wzmiankę o mnie, nie czytaj tego. Mnie też nie jest na rękę gdy całe miasto wie co robię, a tym bardziej tobie, bo masz to gdzieś. <unosi kącik ust i przechyla lekko głowę w bok wciąż opierając się szelmowsko o kraty> Jeśli znowu coś poszło nie tak w twoim życiu, to.. nie wiem. <mruży oczy> Przykro mi? <odpowiada niepewnie i błądzi wzrokiem po komisariacie i spogląda na hybrydy stojące przy celi>

 

#52 10-04-14 18:30:48

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

Wiesz co mam już po prostu dosyć tego wszystkiego. Wiem że daleko mi od ideału < wstrzymała oddech. Jej podniesiony głos sygnalizował, że nie miała już ochoty słuchać więcej słów. > Jestem na dnie. Taplam się w morzu najgorszych grzechów. Chciałabym aby wszyscy dali mi spokój, ale tak się nie da < odwróciła się w stronę trzech policjantów i zaczeła ich obserwować > Przyjaciele... Nie mam przyjaciół dlatego jestem sama. Dla nikogo nie jestem wystarczająco ważna. Dlatego się bawię aby móc zapomnieć. < zaczęła miarowo pukać w pręty > A ty Alexandrze? Czym teraz kierujesz się w życiu ?

 

#53 10-04-14 18:36:35

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

<unosi brew czując jej zdenerwowanie i spogląda jej w oczy przez chwilę nic nie mówiąc. Przez moment przygląda się jej uważnie i bierze oddech, wypuszczając powietrze nosem> Przykro mi. <odpowiada na po chwili i zaciska lekko wargi> Ja.. Nie wiem. Nie mam celu. Wyjechałem na kilka dni, spędziłem czas z kilkoma osobami. Odpocząłem. I wróciłem.. bardziej twardy, tak mi się wydaje. Po prostu potrzebowałem czasu, żeby pozbierać się po rozstaniu. A teraz jak na złość, siedzę z tobą w pace. <przewraca oczami, odwraca się i siada na kozetce> Nie masz przyjaciół? Nieprawda. A Winchesterowie? <unosi brew i spogląda na nią> I.. Jessica? Wiem, że jest.. twoją współlokatorką. <zaciska wargi i na moment odwraca wzrok>

 

#54 10-04-14 18:42:54

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

Pozbierać się po rozstaniu. Tak... < westchnęła. Czy nie po to sama wyjechała? Właśnie. wredny los nie pozwoli im uspokoić własnych myśli i żyć po swojemu > W praktyce wygląda to trochę inaczej < ponownie odwróciła się do niego twarzą. Rysował się na niej ledwo widoczny lęk > Dean i Sam kochają swoje wybranki. To one są dla nich najważniejsze no i ich braterska więź. Ja jestem tylko dodatkiem. A Jessica? < zaplotła ręce na piersi > przypadkowo spotkana dziewczyna. Nie miałyśmy okazji się do siebie zbliżyć a szkoda. Dawno nie spotkałam tak niewinnej osoby...

 

#55 10-04-14 18:48:48

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Rozumiem. Po prostu.. układają sobie życie we własnych związkach i czujesz się odepchnięta. <kręci głową> Musisz nauczyć się żyć sama. Chociaż kto wie, może kiedyś ci się poszczęści. <oblizuje delikatnie wargę koniuszkiem języka mając nieodpartą chęć zapalić papierosa> Niewinna. To prawda. Cholernie nieśmiała. Polubiłem ją. <uśmiecha się lekko na pewne wspomnienie i opuszcza wzrok bawiąc się zegarkiem> Chyba ma jakieś wyrzuty sumienia w stosunku do ciebie.. no do nas. Nie wiedziała o co chodzi i przypuszczam, że teraz będzie mnie unikać. Może właśnie dlatego dawno jej nie widziałem. <krzywi się lekko> Szkoda. <mruczy pod nosem>

 

#56 10-04-14 19:41:56

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

Nie, nie czuje sie odepchnieta. Wiem co to znaczy przyjazn i nie dziwie sie ich zachowaniom. Milosc jest wazniejsza < spojrzala w kierynku funkcjonariuszy i odchrzaknela > jeszcze dlugo czasu minie zanim bedzie dobrze < westchnela ciezko i opatulia sie swetrem > nie wiem czemu ale patrzac na nia mam ochote wywiezc ja z miasta. Uchronic ja przed okropienstwami jakie niezaprzeczalnie na nia tu czychaja.

 

#57 10-04-14 19:47:07

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Może. Nie wiem, nie sądzę tak. Najważniejsza jest rodzina, a dopiero potem partnerka. <kręci głową spoglądając na tatuaż i przesuwa po nim opuszkiem kciuka w zamyśleniu> Nowa miłość sprawia, że rany wyrządzone w naszym sercu goją się. Sądzę, że.. Może potrzebujesz kogoś takiego. <wzrusza lekko ramionami i wzdycha cicho. Zdejmuje skórzaną kurtkę i odkłada ją na miejsce obok, podkasając rękawy bluzki> A myślisz, że nigdzie indziej nie spotka jej nic złego? Tutaj może spotkać ją coś przykrego, wyjdzie i ktoś ją zamorduje. <prycha i uśmiecha się myśląc o ironii losu>

 

#58 10-04-14 19:57:26

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

Obydwoje nie mamy rodziny, dlatego potrzebujemy miłości aby sami ją na nowo stworzyć, prawda ? < odparła smutno i spuściła wzrok po jego tatuażu. Zastanawiała się co on dla niego oznacza > Sądzę, ze ciężko abym kogoś przy sobie utrzymała. Potrzeba samobójcy aby ze mną być. W sumie Luke taki był < nawet nie wiedziała czemu wspomniała imię byłego chłopaka. Bardzo dawno o nim nie myślała, a teraz jego wspomnienie nasiliło się. Czy to tęsknota ? > to miasteczko zbiera za duże żniwa. Owiele większe niż każde przeciętne miasteczko, no i mamy ta dwie suki < rozłozyła ręce bezradnie >

 

#59 10-04-14 20:06:28

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Nie wiem. Mówisz bardziej o sobie, bo ja nie potrzebuję kobiety. nie w sensie związku. <kręci zdecydowanie głową i przełyka cicho ślinę> Ja chciałem. <odpiera po chwili i unosi wzrok do jej oczu> Jak już mówiłaś, jestem szalony. <uśmiecha się powoli opierając głową o zimną ścianę> Zastanawia mnie dlaczego akurat kobiety. Co je skłoniło do tego, że są jakie są. No wiesz. <wzrusza ramionami> Może jakaś trauma? Nikt nie rodzi się zły. Niektórzy są oschli przez to, co przytrafiło im się w życiu. A inni biorą z tego lekcję, ale to już kwestia charakteru.

 

#60 10-04-14 20:14:12

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

Kobiety sa bardziej msciwe. Nie maja sily fizycznej dlatego ich bronia musi byc intelekt. Intrygi, granie na ludzkich uczuciach < zblizyla sie do niego na pare krokow nie odrywajac wzroku od twarzy hybrydy > wydostanmy sie z tad. Musi byc sposob. Ona chce sensacji... < mruknela pod nosem czekajac w napeciu ja jego reakcje >

 

#61 10-04-14 20:20:46

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Mężczyźni też to potrafią. A kiedy są w pakiecie, siła fizyczna i umysłowa, chyba są marzeniem każdej dziewczyny, huh? <uśmiecha się pod nosem i śledzi ją wzrokiem> I nasza ucieczka ma być sensacją? Chyba by się nie zdziwiła. <wzrusza ramionami i spogląda na policjantów> ci dwaj po naszych stronach to hybrydy. Pewnie z rozkazu Coat. W biurze są funkcjonariusze policji i FBI. poza nimi, w pomieszczeniu znajduje się jeszcze kobieta, której nie widać. Nie jest skazana, oddycha spokojnie. <patrzy jej przeciągle w oczy> A oni nas podsłuchują. <kiwa głową na hybrydy> Dodatkowo cela jest magicznie zabezpieczona. Jaki masz pomysł? <unosi brew patrząc na nią>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (10-04-14 20:21:42)

 

#62 10-04-14 20:27:04

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

O tym wszystkim zdazylam sie dowiedziec. Bardzo dobrze ze nas podsluchuja dzieki temu nasz plan moze byc bardziej szalony jesli w ogole zostanie wymyslony < stanela na palcach aby wyszeptac mu do ucha > planu nie mam ale wiem jedno: zadowoli ja tylko sensacja albo cierpienie... < odsunela sie trzy kroki, odslonila przedramie i spojrzala mu wymownie w oczy > chociac RC jest poki co bierna...

 

#63 10-04-14 20:31:46

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

<mruży oczy cofając się nieznacznie kiedy ta się zbliża> Albo miłość albo huczne rozstanie z kłótnią. Co wybierasz? <unosi brew i spogląda na nią, a potem na policjantów> Bierna. <powtarza i kręci głową> Może na coś czeka.

 

#64 10-04-14 21:05:25

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

<przenosi wzrok na RC i wstaje podchodząc do krat> Dawno się nie widzieliśmy. <uśmiecha się krzywo i zaciska wargi> Dla mnie opcja pierwsza. <unosi ręce w obronnym geście i patrzy na nią zdecydowany>

 

#65 10-04-14 21:07:14

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

< Miranda spojrzala wymownie na Alexandra. Nie chciala tu zostac ani chwili dluzej ale nie usmiechala jej sie wizyta w szpitalu > nic innego nie chcesz? Po prostu zwykle obicie naszych pieknych twarzy < parsknela smiechem zakladajac rece na piersi. Przygryzla warge. Musi z tego wykac calo >

 

#66 10-04-14 21:20:45

Alexander Kahn

Gość

Re: Komisariat policji

Ja mam jedno. <śmieje się gardłowo i przymyka powieki> Zgnij w piekle skarbie. <mruczy pod nosem i przygryza wargę otwierając oczy. patrzy na nią zdecydowanie, a potem przenosi wzrok na Mirandę> Chcę stąd wyjść i nie obchodzi mnie jak to zrobisz. <zwraca się do RC wracając do niej spojrzeniem>

 

#67 10-04-14 21:22:30

Miranda McGuinness

Gość

Re: Komisariat policji

< Miranda milczała. Zamknęła oczy i starała się myśleć o najlepszych chwilach w swoim życiu. O morzu i swoim ojcu. O tym jak biegała beztrosko po białych plażach nie wiedząc co to znaczy okrucieństwo tego świata > Rób co ci twoja piękna główka podpowiada < syknęła w stronę RC, a w jej oczach widac było nieugiętosć. Spojrzała na Alexandra i ruchem ust przekazała mu: powodzenia >

 

#68 30-05-14 15:46:36

Charlotte Hall

Gość

Re: Komisariat policji

*Charlotte podeszła pod budynek komisariatu nieudolnie chowając butelkę za plecami. Obeszła komisariat dwukrotnie dokładnie rozglądając się za magazynem dowodów. Jaki był dla niej łatwiejszy sposób na uzyskanie darmowych narkotyków. W końcu Zorientowała się która to część budynku i teleportowała się do środka. Na jej nieszczęście, w magazynie znajdowała się jakaś studentka, która odbywała praktyki w miejscowej prokuraturze i szukała potrzebnych do prawy dowodów. Dziewczyna, gdy tylko zauważyła anielicę, otworzyła usta z zamiarem wołania o pomoc. Nie wydobyła z siebie nawet jednego dźwięku, bo Caligo znalazła się tuż za nią i skręciła jej kark. Bywa. Chwilę później przeszła się między półkami i w końcu dotarła do narkotyków. Wzięła do ręki dwie dość duże paczki marihuany i rozpłynęła się w powietrzu posyłajac jeszcze jedno spojrzenie zwłokom leżącym na podłodze.*

 

#69 16-06-14 23:37:48

Dean Winchester

Gość

Re: Komisariat policji

<Przyjechał pod komisariat i wysiadł z Impali, przygładzając nieco krawat. Wszedł na komisariat, pomachał swoją fałszywką przed odpowiednimi ludźmi, którzy zaprowadzili go do celi Alice i Pierre> Więc to są ci nasi młodzi alkoholicy... Rany, do czego ta młodzież jest teraz zdolna. <całkiem wiarygodnie grał przed szeryfem, który go tu przyprowadził> Możesz już iść... <zerknął na plakietkę z jego nazwiskiem> ...Steve. Zajmę się nimi. <powiedział uśmiechając się wiarygonie do policjanta, a kiedy ten odszedł, Dean przewrócił oczami z irytacją> Okay, małolaty. Wychodzimy. <powiedział uśmiechając się pod nosem. Sięgnął po klucze od celi i otworzył ją. Skuł i Alice i Pierre w kajdanki> To tymczasowe. Musimy wyglądać wiarygodnie. <wytłumaczył krótko tak, żeby tylko oni to usłyszeli. Szybko opuścił z nimi budynek komisariatu, ale zanim to nastąpiło, otrzymał dwa woreczki z ich rzeczami. Kiedy znaleźli się dostatecznie daleko, tj. przy samochodzie, Dean rozkuł ich, chowając kajdanki do kiszeni> To by było na tyle. Możesz już iść, młody. <powiedział oschle do Pierre, podając mu woreczek z jego rzeczami>

 

#70 17-06-14 21:50:55

Dean Winchester

Gość

Re: Komisariat policji

<przewrócił oczami, słysząc słowa Pierre i zacisnął wargi ze złością i rosnącą irytacją, kiedy zobaczył, jak brunet całuje Alice w policzek> Ta. Trzymaj się. <rzucił pod nosem jako pożegnanie. Pociągnął Alice do samochodu, a kiedy obydwoje wsiedli, odjechał>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mastersofpokemon.pun.pl www.wspolnotagloriapark.pun.pl www.gromostrow.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl