Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 23-01-14 15:59:27

Abaddon Johanson

Gość

Re: Dom Ruby J.

Taka mała. Taka bezbronna...*szepnęła z udawanym współczuciem idąc w jej stronę. Przykucnęła obok niej i otworzyła jej usta. Z buzi Abaddon wydobyła się część jej duszy pod postacią czarnego dymu. Chciała odczytać wspomnienia i uczucia Ruby. Po chwili dym wrócił do ust Abaddon a ona popatrzyła na Ruby lekko zdezorientowana.* Kochasz go...*powiedziała z wściekłością.*

Ostatnio edytowany przez Abaddon Johanson (23-01-14 17:01:17)

 

#102 23-01-14 17:07:17

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Co?! *warknęła i odepchnęła od siebie kobietę.* Chyba coś pomieszałaś *zadrżała. Ruby nie kłamała. Nie tym razem. Nie miała pojęcia o czym mówiła Abaddon... jeszcze nie...*

 

#103 23-01-14 17:12:00

Abaddon Johanson

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Popatrzyła na nią. Wiedziała co mówiła. Nigdy się nie myliła.* Jak sobie chcesz. Wiesz dlaczego to MUSI być Sam?*zapytała podkreślając trzy ostatnie słowa.*

Ostatnio edytowany przez Abaddon Johanson (23-01-14 17:14:54)

 

#104 23-01-14 17:14:29

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Tak *wymamrotała i skrzyżowała ręce na piersi*

 

#105 23-01-14 17:17:19

Abaddon Johanson

Gość

Re: Dom Ruby J.

A więc postaraj się by nie spieprzyć przydzielonego ci przez Lilith zadania.*powiedziała poważnie krzyżując ręce na piersi.* Będę cię obserwować. Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz...

 

#106 23-01-14 17:19:36

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Nie spieprzę go! *wybuchła spontanicznie* Zależy mi na tym w równym stopniu co tobie! *prychnęła. Na następne jej słowa uniosła brwi* A szkoda... *wymamrotała pod nosem tak żeby Abaddon tego nie słyszała*

 

#107 23-01-14 17:23:02

Abaddon Johanson

Gość

Re: Dom Ruby J.

Ty nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo ważne jest otwarcie bram przez Sama!*krzyknęła.*

 

#108 23-01-14 17:34:37

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Doskonale to wiem! *wrzasnęła patrząc na nią wściekle*

 

#109 23-01-14 18:06:32

Abaddon Johanson

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Popatrzyła wściekle na Ruby.* A więc pokaż, że ci zależy i kontynuuj karmienie Sama swoją krwią.*powiedziała po chwili i przygryzła policzek od środka. Szybkim krokiem wyszła przez wyważone drzwi. *

 

#110 23-01-14 18:11:28

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Zacisnęła usta i po chwili wyszła z domu*

 

#111 24-01-14 15:38:33

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Ruby jakoś doszła do domu. Drzwi wciąż były wyważone po wizycie Abaddon ale demonica jakoś się tym nie przejęła. Wygrzebała z szafy jakieś ciuchy i szybko się ubrała, przemyła twarz wodą i umalowała się. Miała podkrążone oczy ale wystarczyło trochę makijażu by to ukryć. Kiedy skończyła się ogarniać wyjęła walizkę i zaczęła się pakować. Następnie, gdy już skończyła, ustawiła ją w salonie i wyszła z domu*

 

#112 24-01-14 16:43:06

Abaddon Johanson

Gość

Re: Dom Ruby J.

SMS od Nieznanego numeru:
Uważaj gdzie sypiasz mały demonku. Jak tam twoja i Sama "krwista" sprawa?
                                                                                                             ~A.

 

#113 24-01-14 17:35:58

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Wróciła do domu i chwyciła walizkę z salonu. Potem wyszła z domu*

 

#114 24-01-14 18:00:25

Abaddon Johanson

Gość

Re: Dom Ruby J.

Sms Do Ruby: Myślisz, że powiem ci skąd mam twój numer? Widzisz mam swoje sposoby. Jak tam twoje drzwi?

 

#115 24-01-14 19:57:27

Abaddon Johanson

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Podeszła pod jej dom. Przygryzła policzek pd środka i weszła do mieszkania przez wyważone drzwi.* Mały Demonku?! Gdzie jesteś?*Gdy nie usłyszała odpowiedzi wkurzyla się.* Bawimy się w chowanego? Dobrze!*krzyknęła i wtargnęła do salonu machnęła ręką i powybijała wszystkie okna. Miała wielką moc. Największą... *Nadal chcesz się bawić, kochana?*zapytała wściekłym głosem. Była zła na Ruby. Mała ją wykiwała. Rycerz Piekła dał się wykiwać. Jasna Cholera... pomyślała i walnęła pięścią w stolik do kawy. Stół rozsypał się na małe kawałki pod wpływem uderzenia Abaddon. Warknęła wściekłle i tupnęła nogą. Po raz. pierwszy w całym swoim życiu dała się wykiwać takiemu podrzędnemu demonowi jak Ruby. Wściekła kopnęła w kanapę. Na boku  sofy pojawiło się włębienie. Ryknęła wściekle. Chciała podpalić jej dom, ale jednak stwierdziła, że to by było za dużo. Warknęła i szybkim krokiem wyszła z domu. Napisała smsa do demonicy i skierowała się do baru.* Oddy

 

#116 25-01-14 19:57:43

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Sam Winchester napisał:

Rozmowa telefoniczna: Ruby... Gdzie jesteś?

*Odebrała telefon* Sam? W Barcelonie....

 

#117 25-01-14 20:03:24

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Sam Winchester napisał:

Ruby Jones napisał:

Sam Winchester napisał:

Rozmowa telefoniczna: Ruby... Gdzie jesteś?

*Odebrała telefon* Sam? W Barcelonie....

Kiedy... Kiedy wrócisz? Martwię się o ciebie...

Nic mi nie jest. Co z tobą? Brzmisz dziwnie... *w jej głosie dało się słyszeć niepokój*

 

#118 25-01-14 20:10:27

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Sam Winchester napisał:

Ruby Jones napisał:

Sam Winchester napisał:


Kiedy... Kiedy wrócisz? Martwię się o ciebie...

Nic mi nie jest. Co z tobą? Brzmisz dziwnie... *w jej głosie dało się słyszeć niepokój*

Wszystko jest... Jest dobrze.*skłamał gładko.* Kiedy wrócisz?*ponownie zapytał z niepokojem w głosie.*

Ja... ja nie wiem. *przełknęła głośno ślinę*

 

#119 25-01-14 20:29:34

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Sam Winchester napisał:

Ruby Jones napisał:

Sam Winchester napisał:


Wszystko jest... Jest dobrze.*skłamał gładko.* Kiedy wrócisz?*ponownie zapytał z niepokojem w głosie.*

Ja... ja nie wiem. *przełknęła głośno ślinę*

Wracaj szybko...*powiedział smutno i przełknął ślinę.*

Dlaczego?

 

#120 25-01-14 20:32:25

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Sam Winchester napisał:

Ruby Jones napisał:

Sam Winchester napisał:


Wracaj szybko...*powiedział smutno i przełknął ślinę.*

Dlaczego?

Bo cię kocham i wiem, ,,że bez ciebie nie wytrzymam ani minuty dłużej...,

*Przez chwilę milczała po czym rozłączyła się*

 

#121 25-01-14 21:09:58

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Podjechała pod dom taksówką i od razu zauważyła ze coś jest nie tak. Taksówkarz też to zauważył, więc gdy demon wysiadła i on wysiadł. Ruby wyjęła walizkę i wzięła kota pod ramię i ruszyła w stronę domu. Wtedy taksówkarz się odezwał: *
Umm... panienko a zapłata?
*Demon przewróciła oczami, postawiła walizkę i upuściła kota po czym odwróciła się ze słodkim uśmiechem na ustach.* Tak, zapłata.... *przygryzła wargę zbliżając się do niego. Uniosła rękę i przejechała nią po policzku taksówkarza, po czym skręciła mu kark. Spojrzała na ciało z góry i z beznamiętnym wyrazem twarzy mruknęła* Debil. *pokręciła głową i weszła do domu, wnosząc walizkę. Lucyfer poszedł za nią i od razu ułożył się na kanapie. Ruby pogładziła futerko kota i zaczęła się rozpakowywać. Kiedy skończyła zaczęła naprawiać rzeczy rozwalone przez Abaddon, następnie chwyciła ciało taksówkarza i zakopała je za domem, a taksówkę zaparkowała do garażu. Potem wyszła z domu*

Ostatnio edytowany przez Ruby Jones (26-01-14 10:53:27)

 

#122 26-01-14 10:04:11

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Podeszła z Samem za rękę pod dom. W duchu dziękowała że sprzątnęła ciało taksówkarza oraz taksówkę. Podeszli pod drzwi i weszli do środka. Ruby odwróciła się przez ramię i uśmiechnęła przepraszająco do chłopaka* Sorry za bałagan. *wzruszyła ramionami.*

Ostatnio edytowany przez Ruby Jones (26-01-14 10:33:37)

 

#123 26-01-14 10:55:02

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Zerknęła na miejsce gdzie powinny być drzwi i wzruszyła ramionami* Abaddon złożyła mi małą.... wizytę. *skrzywiła się i usiadła na szafce na buty*

 

#124 26-01-14 11:02:20

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Tak... a właściwie ta. *prychnęła kręcąc głową* Chciała... *przygryzła wargę od środka.* Upewnić się że wykonuję zadanie. *odwróciła wzrok*

 

#125 26-01-14 11:14:50

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Objęła jego kark ramionami i zeskoczyła z szafki.* Dzięki *uniosła kącik ust* Chociaż nie potrzebuję ochrony *dodała i pocałowała go*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumbezimienni.pun.pl www.styles.pun.pl www.designed.pun.pl www.zakazaneportale.pun.pl www.pamietnikiwampirow.pun.pl