Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 05-01-14 16:16:08

Ruby Jones

Gość

Dom Ruby J.

http://pi3.tcdn.pl/wd/p/11/Gosia-vw_med.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/47/0b/c8/z13110087Q,Nowoczesne-mieszkanie-z-wyraznie-oddzielona-strefa.jpg

http://iprojektowaniewnetrz.pl/images/full/gallery/pl/213/parter0028.jpg

+ Samochód

http://salonyorczek.pl/wp-content/uploads/2013/12/36.jpg

Ostatnio edytowany przez Ruby Jones (02-03-14 11:13:03)

 

#2 05-01-14 17:09:16

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Zaparkowała przed nowym mieszkaniem i wysiadła z samochód. Pstryknięciem otworzyła bagażnik, i wzięła walizki ze swoimi rzeczami. Podeszła pod drzwi i siłą woli sprawiła że drzwi stanęły otworem. Wniosła torby na górę, postawiła walizki na posadzce korytarza. Z torebki wyjęła klucze i otworzyła drzwi od mieszkania po czym wniosła tam walizki. Ruby odwróciła się i zamknęła drzwi po czym rozejrzała się po pomieszczeniu. Nie było źle. Jej poprzednie mieszkanie było lepsze, no ale cóż poradzić. Przygryzła wargę i zabrała się za rozpakowywanie. Rozpakowała połowę rzeczy po czym dała sobie spokój. Przebrała się szybko i wyszła z domu, uprzednio zabezpieczając wejście zaklęciem*

 

#3 05-01-14 21:24:31

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Pojawiła się na chwilę w domu. Skierowała się do swojego pokoju, stukając czarnymi butami na szpilce. Wygrzebała z szafy jakieś ciuchy i przebrała się /KLIK/ a potem zniknęła*

Ostatnio edytowany przez Ruby Jones (05-01-14 21:24:49)

 

#4 06-01-14 13:19:48

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Pojawiła się w mieszkaniu i poszła wziąć prysznic. Ubrała się i usiadła na fotelu. Z walizki, jeszcze nie do końca rozpakowanej wyjęła księgę i zaczęła czytać. Po jakimś czasie odłożyła ją i zniknęła*

 

#5 06-01-14 17:07:54

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Pojawiła się w mieszkaniu z niezadowoleniem malującym się na jej pięknej twarzy. Zrzuciła z siebie podziurawioną koszulkę i obejrzała brzuch by sprawdzić czy kule nie zostawiły blizn. Na szczęście, nie. Wygrzebała z szafy ciuchy i ubrała się /KLIK/ po czym wyszła z mieszkania*

 

#6 06-01-14 18:37:11

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Pojawiła się w mieszkaniu, poszła pod prysznic. Poczytała chwilę i poszła spać*

 

#7 07-01-14 09:53:03

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Obudziła się. Przez chwilę leżała nieruchomo, po chwili wstała i ubrała się /KLIK/ po czym zniknęła*

 

#8 08-01-14 09:30:19

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

WCZORAJ: *Wróciła do domu, wzięła prysznic i poszła spać.*

TERAZ: *Obudziła się i przez kilka minut leżała bez ruchu gapiąc się w sufit. W końcu wstała, wykonała poranne czynności, ubrała się i wyszła z mieszkania*

 

#9 09-01-14 12:13:22

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

WCZORAJ: *Wróciła do domu, wzięła prysznic, poszła spać.*

DZISIAJ: *Obudziła się, ubrała, zjadła śniadanie, zrobiła makijaż i wyszła z domu*

 

#10 10-01-14 11:23:10

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

WCZORAJ: *Wróciła do domu, poszła spać.*

DZISIAJ: *Wstała, ubrała się, zjadła śniadanie, zrobiła makijaż i wyszła z mieszkania*

Ostatnio edytowany przez Ruby Jones (10-01-14 11:27:49)

 

#11 10-01-14 22:40:43

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Weszła do domu, wciąż była zła. Umyła się i poszła spać.*

 

#12 11-01-14 10:34:43

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Obudziła się, wstała i poszła pod prysznic. Uczesała swoje blond włosy, ubrała się, zjadła śniadanie i wyszła z domu*

*Wsiadła po raz pierwszy od przyjazdu do swojego Camaro i odjechała w stronę miasta*

Ostatnio edytowany przez Ruby Jones (11-01-14 10:48:28)

 

#13 11-01-14 18:55:19

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Podjechała samochodem i zaparkowała. Zgasiła silnik, wyłączyła radio i wysiadła. Otworzyła tylne drzwi i sprawiła że Sam wyleciał z samochodu. Otworzyła drzwi od domu i weszła taszcząc nieprzytomnego Sama. Zeszła z nim do piwnicy, gdzie położyła go na podłodze. Przygryzła wargę od środka i po chwili o czymś sobie przypomniała. Popędziła na górę, do łazienki gdzie miała apteczkę. Wyjęła parę bandaży i leków po czym zeszła do piwnicy. Uklękła przy Samie i szybko opatrzyła mu te poważniejsze rany. Kiedy skończyła dźwignęła go z podłogi i posadziła na metalowym krześle. Wyjęła mocne, grube liny i przywiązała go do krzesła tak żeby nie mógł się uwolnić. Usiadła przed nim i czekała aż odzyska przytomność.*

 

#14 11-01-14 19:11:29

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Przełknęła ślinę obserwując go beznamiętnym wzrokiem.* Mówiłam. Potrzebuję odpowiedzi. *pokręciła głową a kiedy usłyszała dzwonek SMS-a uniosła kącik ust. Wstała i podeszła do Sama. Po chwili wyciągnęła z jego kieszeni telefon i przeczytała wiadomość.* Hmm... napisać mu że masz się dobrze czy może że jesteś przetrzymywany przeze mnie? *zachichotała* Nie wiem. Może pomożesz? *przechyliła głowę.*

 

#15 11-01-14 19:21:35

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Uśmiechnęła się zadziornie i oparła się ręką o biodro.* Chcesz go chronić. *bardziej stwierdziła niż zapytała. Przygryzała wargę żeby się nie roześmiać.* Jakie to szlachetne. *przewróciła oczami.* Ciekawe co zrobi jeśli mu napiszę, że zostałeś porwany... *uniosła kącik ust*

 

#16 11-01-14 19:27:46

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Uchyliła usta po czym parsknęła śmiechem* Zapomniałeś że nie wie gdzie mieszkam. *odparła bawiąc się jego telefonem.*

 

#17 11-01-14 19:41:14

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Roześmiała się* Rzeczywiście. *pochyliła się do przodu i musnęła ustami jego ucho* Kobieta cię pokonała. *wyprostowała się i zaczęła odpisywać na SMS-a*

 

#18 11-01-14 19:49:37

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Roześmiała się* Złamałam cię? *pokręciła głową i przyklękła przed nim patrząc mu w twarz.* Jakie Dean ma słabości? Oczywiście oprócz ciebie *przewróciła oczami*

 

#19 11-01-14 19:54:54

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*skrzywiła się i uderzyła go w twarz.* Nie kpij, Winchester.

 

#20 11-01-14 20:01:28

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Chcę. Znać. Wszystkie. Jego. Słabości. *wysyczała. Kiedy usłyszała dzwonek telefonu Sama spojrzała na niego* Wybacz na chwilę. *posłała mu sztuczny uśmiech i odebrała.*

Ostatnio edytowany przez Ruby Jones (11-01-14 20:03:11)

 

#21 11-01-14 20:32:21

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Po skończonej rozmowie spojrzała na niego. Słysząc to co mówił zirytowała się jeszcze bardziej. Uderzyła go znów* Przestań ze mnie drwić, idioto! *wrzasnęła*

 

#22 11-01-14 20:48:03

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

Matko, apeż ty uparty! *wrzasnęła i odsunęła się. Zaczęła spacerować w tę i z powrotem. Po chwili zatrzymała się i uśmiechnęła szatańsko. Wydobyła z kieszeni nożyk i nacięła skórę na swoim nadgarstku. Spojrzała mu w oczy* Krew demona. *powiedziała cicho.* Pamiętasz? *uniosła kącik ust*

 

#23 11-01-14 21:01:36

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*zrobiła smutną minę* Nie dajesz mi wyboru, Sammy. *pokręciła głową i przysunęła się do niego.* Ostatnia szansa.*powiedziała cicho* Wyjaw mi wszystkie słabości Deana. *przygryzła wargę od środka.*

 

#24 11-01-14 21:08:43

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Pokręciła głową* To już wiem, Winchester. *prychnęła.* To wiedzą wszystkie demony... a bynajmniej te które wiedzą kim jesteście. *przygryzła policzek od środka.* Chcę coś czego jeszcze nie wiem.

 

#25 11-01-14 21:22:24

Ruby Jones

Gość

Re: Dom Ruby J.

*Z jej gardła wydobył się wściekły okrzyk. Przycisnęła swoją rękę do jego ust zmuszając go do tego żeby napił się jej krwi*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lordaeronguild.pun.pl www.warcraft-pbf.pun.pl www.1bgzcbm.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.eragon-dziedzictwo.pun.pl