Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 20-12-13 20:41:04

Lena Duchannes

Gość

Re: Ogród

*wyszła do ogrodu i ruszyła ścieżką nie zwracając uwagi na chłód. Przeszła koło jakiejś obmacujacej sie pary i za następnym zakresem usiadła na jakiejś ławce. Napila sie troche szampana i wyjęła papierosa ktorego po chwili zapaliła.*

 

#27 20-12-13 20:42:55

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

Alexandrze, ciężko mi powiedzieć coś wiecej skoro znam cię od paru dni < uśmiechnęła się i poczuła koleją falę dreszczy od dotyku chłopaka > Ufam ci, i myślę że na tym etapie to dosyć sporo < przyblizyła się do niego i zdecydowanie lecz delikatnie musnęła jego usta nie pozostawiając na nich śladów szminki > A co do majtek... myślę, że będziesz miał wiecej zabawy, jak gdyby ich nie miała.

 

#28 20-12-13 20:47:32

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

Sporo.. Ufasz hybrydzie. Seksowny, przystojny i bogaty facet.. Nie sądzisz, że musi być z nim coś nie tak? *unosi lekko kącik ust słysząc przyspieszone bicie jej serca i przymyka powieki, kiedy muska jego wargi* Owszem.. Jak zauważyłaś, lubię się droczyć, a twoje ciało reaguje.. niemiłosiernie. To podniecające, nawet nie masz pojęcia jak bardzo. *mruczy i spogląda jej przeciągle w oczy, po czym schyla się powoli i bardzo delikatnie składa pocałunek w miejscu między jej żuchwą a uchem mocniej pociągając za gumkę jej bielizny i przyciągając ją do siebie*

 

#29 20-12-13 20:59:44

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

< Miranda przylgneła do niego całym ciałem i lekko mruknęła mu do ucha. Odpięła drugi guzik koszuli > Alexandrze, jestem piekielnie inteligentną czarownicą szukającą sensu życia w tym miasteczku, więc czy ja też nie jestem trochę nienormalna ? < odchyliła głowę do tyłu i uśmiechnęła się w stronę księzyca. swoimi sprawnymi palcami rozpięła mu już trzeci guzik > na pewno sprawia ci to satysfakcję, że kolejna dziewczyna poddała sie twojemu nieodpartemu urokowi...

 

#30 20-12-13 21:03:47

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

Każdy poszukuje miłości, podobno to ona jest sensem życia. Ale nie jest wszystkim. *całuje ją powoli po szyi, aż przygryza jej skórę delikatnie, ale po chwili puszcza i muska wargami to miejsce* Satysfakcja.. *mruczy pod nosem* Owszem, wiem, że mogę mieć kogo zapragnę. *wsuwa powoli dłoń pod jej sukienkę kierując je na pośladki*

 

#31 20-12-13 21:09:07

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

< zaśmiała się cicho pod nosem > Kiedyś znów to poczuję, jak na razie... < westchnęła delikatnie i rozpięła jego koszulę do ostatniego guzika > Na razie, wolę oddać się czystej przyjemności, którą stanowczo dostaję od ciebie < podniosła jego jego brodę aby ich oczy na nowo się spotkły. Przylgneła do jego torsu swoimi piersiami i złożyla na jego ustach namiętny pocałunek >

 

#32 20-12-13 21:13:12

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

Znów? Koniecznie musisz mi o tym opowiedzieć.. Umieram z ciekawości. *mruczy jej na ucho, zaciska dłonie na jej pośladkach, a kiedy unosi jego podbródek patrzy jej przez chwilę w oczy, po czym odwzajemnia namiętny pocałunek przyciągając ją do siebie znacząco i powoli wsuwa palce pod jej bieliznę w znaczące miejsce*

 

#33 20-12-13 21:15:54

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

< przejechała paznokciami po jego plecach i uśmiechnęła się czując dłonie chłopaka na swoich udach i wyżej. Nie przestawała go całować. Jedyne co ją martwiło to inni ludzie > Alexandrze, czy na pewno tego chcesz ? < spojrzała mu głęboko w oczy >

(musze zniknąć na 45 minut)

 

#34 20-12-13 21:18:38

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

*kiedy dziewczyna się odrywa, odwzajemnia spojrzenie i mruga kilka razy* Jeśli chodzi o miejsce, to.. Chodźmy do ciebie. Owszem, chcę. *całuje ją delikatnie i przesuwa dłonie z jej pośladki na plecy dotykając ich delikatnie*

(okej.)

 

#35 20-12-13 21:21:10

Dean Winchester

Gość

Re: Ogród

Dean Winchester napisał:

<wyszedł z pomieszczenia i oparł się plecami o ścianę, wziął duży łyk szampana z kieliszka, który wziął ze sobą>

<gdy kieliszek był już pusty, odstawił go i wrócił do środka>

 

#36 20-12-13 22:05:54

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

Alexander Kahn napisał:

*kiedy dziewczyna się odrywa, odwzajemnia spojrzenie i mruga kilka razy* Jeśli chodzi o miejsce, to.. Chodźmy do ciebie. Owszem, chcę. *całuje ją delikatnie i przesuwa dłonie z jej pośladki na plecy dotykając ich delikatnie*

(okej.)

< Pocałowała go delikatnie > Bardzo chętnie, ale nie chcę ci niszyć imprezy... < spojrzała na niego maślanymi oczami zarazem dotykając dłonią jego posladków > Co powiesz na jutro... ?

(mam ogromne problemy z netem, serio...)

 

#37 20-12-13 22:12:09

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

Jutro.. *wzdycha* Nigdy nie wiesz co przyniesie ci kolejny dzień. *uśmiecha sję delikatnie i zakłada jej kosmyk włosów za ucho* Ale chcę cię zobaczyć.

(Okej, za szybko mi sie post dodal haha)

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (20-12-13 22:13:56)

 

#38 20-12-13 22:39:05

Lena Duchannes

Gość

Re: Ogród

Lena Duchannes napisał:

*wyszła do ogrodu i ruszyła ścieżką nie zwracając uwagi na chłód. Przeszła koło jakiejś obmacujacej sie pary i za następnym zakresem usiadła na jakiejś ławce. Napila sie troche szampana i wyjęła papierosa ktorego po chwili zapaliła.*

*Zgasiła papierosa i opiła zawartość kieliszka. Kiedy zrobiło jej się naprawde zimno wróciła do środka*

 

#39 20-12-13 22:52:28

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

Alexander Kahn napisał:

Jutro.. *wzdycha* Nigdy nie wiesz co przyniesie ci kolejny dzień. *uśmiecha sję delikatnie i zakłada jej kosmyk włosów za ucho* Ale chcę cię zobaczyć.

(Okej, za szybko mi sie post dodal haha)

< weztchnęła i spuściła wzrok > Mam pewnien problem, o którym nie mogę ci powiedzieć, przynajmniej narazie < rozejrzała się dookoła i pogładziła policzek chłopaka. Spojrzała na niego smutnymi oczami i jeszcze raz pocałowała w usta > Jutro ci to wszystko wytłumaczę. a po tym ... < ugryzła delikatnie go w szyje > do kończę obiecanego dzieła...

< znikła >

 

#40 20-12-13 22:59:36

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

Problem? *marszczy brwi i odwzajemnia pocałunek, po czym unosi kącik ust* Skoro obiecałaś.. *uchyla wargi chcąc coś dodać, ale nagle dziewczyna znika. Mruga kilka razy zdezorientowany i opuszcza dłonie zaciskając je w pięści. Rozgląda się zirytowany* Nigdy się nie przyzwyczaję do tych sztuczek. *mruczy do siebie pod nosem, przeciera twarz dłonią i znika do samochodu, po czym odjeżdża.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zzn.pun.pl www.darkots.pun.pl www.koszalinhh.pun.pl www.kultura.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl