Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-12-13 17:15:05

Faye Marshall

Gość

Ogród

http://bi.gazeta.pl/im/4/10694/z10694374Q,Odswietne-oswietlenie-ogrodu--Rozswiecone-drzewa-i.jpg

 

#2 20-12-13 18:24:36

Faye Marshall

Gość

Re: Ogród

< Szłam ogrodem, stanęłam pod drzwiami i czekałam na Dean'a.>

 

#3 20-12-13 18:30:28

Dean Winchester

Gość

Re: Ogród

<parkuje niedaleko ogrodu, wychodzi z samochodu i podchodzi do drzwi, widząc Faye, krzywi się nieznacznie> Cześć, piesku <powiedział z szerokim uśmiechem na przywitanie podchodząc do niej>

 

#4 20-12-13 18:34:35

Faye Marshall

Gość

Re: Ogród

< Zilustrowałam go wzrokiem marszcząc przy tym brwi.> Coś ty na siebie włożył? < Pokręciłam głową.> Widzę, ze pożyczyłeś ciuchy od dziadka. < Prychnęłam.> Ta impreza będzie katastrofą < Pokręciłam oczami.>

 

#5 20-12-13 18:37:09

Dean Winchester

Gość

Re: Ogród

Hej, to ty kazałaś mi włożyć garnitur <wskazał na nią palcem> Nie włożyłbym go dobrowolnie <wywrócił oczami> Tu się z tobą zgodzę <powiedział i otworzył przed nią drzwi>

 

#6 20-12-13 18:39:07

Faye Marshall

Gość

Re: Ogród

Co to za choinki, i te ozdoby no zobacz < Wskazałam na choinkę.> Co to jest, lepiej tego nie mogli urządzić. < Zirytowana przetarłam dłonią twarz, spojrzałam na wchodzących ludzi.> Zobacz tylko na nich, też się nie znają na modzie.

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (20-12-13 18:39:32)

 

#7 20-12-13 18:40:23

Dean Winchester

Gość

Re: Ogród

<zaśmiał się pod nosem, słysząc jej krytykę> Może gdybyś nie była wilkołakiem, to bym cię polubił <weszli do środka>
(daj posta w jakimś tam miejscu ;>)

 

#8 20-12-13 19:00:02

Tatia Petrova

Gość

Re: Ogród

*przyjechała z Kevinem. Wysiedli, Tatia się rozejrzała* Nie jest źle. *stwierdziła*

 

#9 20-12-13 19:02:10

Kevin Clain

Gość

Re: Ogród

<uśmiechnął się> Jak dla mnie to jest super

 

#10 20-12-13 19:07:46

Tatia Petrova

Gość

Re: Ogród

*zachichotała i szturchnęła go w ramię* dla ciebie wszystko jest super.

 

#11 20-12-13 19:09:22

Axel Crow

Gość

Re: Ogród

<podjeżdża samochodem i parkuje przy wejściu do ogrodu. Wychodzi z samochodu, podchodzi do niego od strony pasażera i otwiera Caroline drzwi>

 

#12 20-12-13 19:09:35

Kevin Clain

Gość

Re: Ogród

<pokręcił głową> Odkąd jestem wampirem to wszystko <uśmiechnął się>

 

#13 20-12-13 19:14:59

Tatia Petrova

Gość

Re: Ogród

Kevin Clain napisał:

<pokręcił głową> Odkąd jestem wampirem to wszystko <uśmiechnął się>

*Pokręciła głową z uśmiechem.* Wchodzimy?

 

#14 20-12-13 19:16:03

Kevin Clain

Gość

Re: Ogród

Jasne <pokiwał głową>

 

#15 20-12-13 19:18:57

Tatia Petrova

Gość

Re: Ogród

*weszli*

 

#16 20-12-13 19:19:15

Axel Crow

Gość

Re: Ogród

Caroline Forbes napisał:

Axel Crow napisał:

<podjeżdża samochodem i parkuje przy wejściu do ogrodu. Wychodzi z samochodu, podchodzi do niego od strony pasażera i otwiera Caroline drzwi>

*uśmiechnęła się widząc, że chłopak otwiera jej drzwi, wysiadła z samochodu* Szczerze mówiąc, to nie przypuszczałam, że jesteś aż takim dżentelmenem *uśmiechnęła się rozglądając się po ogrodzie z podziwem*

<zaśmiał się pod nosem i zamknął drzwi samochodu, po czym schował klucze do kieszeni> Staram się jak mogę <rozłożył ręce i uśmiechnął się. Rozejrzał się po ogrodzie> Robi wrażenie <powiedział, zerkając kątem oka na dziewczynę>

 

#17 20-12-13 19:22:25

Kevin Clain

Gość

Re: Ogród

To co zamawiamy coś?

 

#18 20-12-13 19:28:40

Axel Crow

Gość

Re: Ogród

T

Caroline Forbes napisał:

Axel Crow napisał:

Caroline Forbes napisał:


*uśmiechnęła się widząc, że chłopak otwiera jej drzwi, wysiadła z samochodu* Szczerze mówiąc, to nie przypuszczałam, że jesteś aż takim dżentelmenem *uśmiechnęła się rozglądając się po ogrodzie z podziwem*

<zaśmiał się pod nosem i zamknął drzwi samochodu, po czym schował klucze do kieszeni> Staram się jak mogę <rozłożył ręce i uśmiechnął się. Rozejrzał się po ogrodzie> Robi wrażenie <powiedział, zerkając kątem oka na dziewczynę>

Faktycznie *przyznała i rozejrzała się po raz kolejny* Zupełnie takie jak ty w garniturze *uśmiechnęła się pewnie i spojrzała na niego przegryzając wargi od środka*

To ja tu powinienem być od komplementów <powiedział, przygryzając lekko dolną wargę> Niestety nie znam słów, które idealnie wyraziłyby to, jak pięknie wyglądasz <mrugnął do niej i zaoferował jej swoje ramię> Idziemy? <uniósł brwi>

 

#19 20-12-13 19:51:40

Dean Winchester

Gość

Re: Ogród

<wyszedł z pomieszczenia i oparł się plecami o ścianę, wziął duży łyk szampana z kieliszka, który wziął ze sobą>

 

#20 20-12-13 20:10:21

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

< wchodzi razem z Alexandrem. Miranda na dłoń opartą na jego ramieniu, za to on trzyma ją w pasie > Więcej ciszy, przestrzeni, spokoju, prywatności < spojrzała na niego i delikatnie musnęła czubek jego nosa swoimi wargami > Mam tylko nadzieję, ze nie pozwolisz mi zamarznąć < uśmiechnęła się wrednie i spojrzała na niego wymownie kładąc dłoń na jego karku >

 

#21 20-12-13 20:16:21

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

Miranda McGuinness napisał:

< wchodzi razem z Alexandrem. Miranda na dłoń opartą na jego ramieniu, za to on trzyma ją w pasie > Więcej ciszy, przestrzeni, spokoju, prywatności < spojrzała na niego i delikatnie musnęła czubek jego nosa swoimi wargami > Mam tylko nadzieję, ze nie pozwolisz mi zamarznąć < uśmiechnęła się wrednie i spojrzała na niego wymownie kładąc dłoń na jego karku >

Lubię.. ciszę. Zdecydowanie. *unosi kącik ust i przymyka powieki, kiedy całuje go w nosek* A to.. za coś specjalnego? Za Alfa Romeo? *śmieje się i kręci powoli głową* No co ty. Mogę cię odpowiednio rozgrzać, jeśli tylko będziesz chciała.. *uśmiecha się szelmowsko i zgrabnymi palcami kreśli powolne wzorki na jej skórze na plecach, po czym obejmuje ją także drugą dłonią w pasie i przyciąga bliżej siebie* Przyznaj.. że nie możesz już wytrzymać. *przygryza delikatnie swoją wargę i patrzy jej w oczy z bardzo bliska*

 

#22 20-12-13 20:23:35

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

Alexander Kahn napisał:

Miranda McGuinness napisał:

< wchodzi razem z Alexandrem. Miranda na dłoń opartą na jego ramieniu, za to on trzyma ją w pasie > Więcej ciszy, przestrzeni, spokoju, prywatności < spojrzała na niego i delikatnie musnęła czubek jego nosa swoimi wargami > Mam tylko nadzieję, ze nie pozwolisz mi zamarznąć < uśmiechnęła się wrednie i spojrzała na niego wymownie kładąc dłoń na jego karku >

Lubię.. ciszę. Zdecydowanie. *unosi kącik ust i przymyka powieki, kiedy całuje go w nosek* A to.. za coś specjalnego? Za Alfa Romeo? *śmieje się i kręci powoli głową* No co ty. Mogę cię odpowiednio rozgrzać, jeśli tylko będziesz chciała.. *uśmiecha się szelmowsko i zgrabnymi palcami kreśli powolne wzorki na jej skórze na plecach, po czym obejmuje ją także drugą dłonią w pasie i przyciąga bliżej siebie* Przyznaj.. że nie możesz już wytrzymać. *przygryza delikatnie swoją wargę i patrzy jej w oczy z bardzo bliska*

< zaśmiała się cicho pod nosem i objęła go dookoła szyi. Mrukneła mu do ucha > odkryłes moją tajemnicę, od wczoraj nie mogę przestać o tobie myśleć... < czuje jego oddech tuż nad swoimi wargami. Patrzy mu głęboko w oczy mając nadzieję że odczyta jej pragnienia > Myślisz, ze ktoś na ns zwraca uwagę?

 

#23 20-12-13 20:28:07

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

Zdradzę ci pewien sekret.. *zakłada jej kosmyk włosów za ucho, nachyla się w jej stronę i szepcze prawie dotykając go wargami* Właśnie taki był mój zamiar, Mirando. *wypowiada jej imię gładko i głęboko jak wiersz. prostuje się i patrzy jej w oczy, po czym omiata wzrokiem pomieszczenie* Szczególną? Niekoniecznie. Chyba, że napaleni faceci, którzy zazdroszczą mi tak pięknej partnerki. *mruczy cicho i koniuszkiem języka przesuwa po swojej górnej wardze*

 

#24 20-12-13 20:33:23

Miranda McGuinness

Gość

Re: Ogród

< rozejrzała się dookoła i wróciła wzrokiem do chłopaka. Ręką rozwiązała jego muszkę i rozpięła pierwszy guzik koszuli > Możesz być pewien, że żaden z innych chłopaków mnie tutaj nie interesuje... Tylko tobie obiecałam pewną zabawę... < usmiecheła się szyderczo i musnęła ustami jego ucho >

 

#25 20-12-13 20:38:23

Alexander Kahn

Gość

Re: Ogród

Zabawę? Więc to tylko.. *śledzi wzrokiem jej ruchy i unosi kącik ust* Zabawa? Czuję się zawiedziony. Myślałem, że oczarowałem cię nie tylko swoim seksapilem, ale także charakterem. *przymyka powieki, gdy muska jego ucho, uśmiecha się lekko otwierając je i zsuwa dłoń z jej pleców niżej. Wsuwa powoli palce pod wycięcie jej sukienki, aż  dociera do cienkiej gumki koronkowych majtek i pociąga za nie lekko* Stringi? Dobrze to przemyślałaś, prawda? *mruczy cicho i uśmiecha się seksownie przesuwając palcami wzdłuż tego co ma między palcami.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tolkien.pun.pl www.forumea.pun.pl www.power-league.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.wms4.pun.pl