Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 28-05-13 20:27:10

BerryBlackmine

Gość

Re: Harrods

Adrienne Masanovic napisał:

*Próbuje* No, niezłe *Uśmiecha się i bierze większego łyka. Zamyśla się i wybucha śmiechem*
Wczoraj się poznałyśmy, ledwo cię znam, a dzisiaj siedzimy obie w Londynie, w centrum handlowym pijąc kawę ze Starbucksa...

Wiem. Wiem to dziwne *zaśmiała się i wzięła łyk kawy* To opowiedzmy sobie coś... np. swoją historię *zabawnie poruszyła brwiami* Ja mogę zaczać.

 

#27 28-05-13 20:28:39

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

Wal *Usiadła wygodniej i upiła trochę kawy*

 

#28 28-05-13 20:34:24

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

*Czyta sms i odkłada telefon.*

 

#29 28-05-13 20:43:55

BerryBlackmine

Gość

Re: Harrods

Adrienne Masanovic napisał:

Wal *Usiadła wygodniej i upiła trochę kawy*

*odrząknęła* Urodziłam się daleko od Mystic Falls. Mieszkałam z rodzicami, aż do wypadku mamy. Umarła. Potem mój ojciec gdzieś wyjechał i nie wrócił. To zostałam sama z babką. Nienawidziła mnie, nawet nie wiem, czemu. W końcu umarła, zeszłej wiosny. Zostawiła mi w spadku jej dom, wktórym mieszkałam pół roku. Gdy uzbierałam wystarczająco dużo kasy, przyjechałam tu - do Mystic Falls. Miałam ciekawy początek... *zamysliła się i chwiciła za szyję* Wampir mnie ugryzł i od tej pory wierzę w nadnaturalne istoty. Teraz ty *uśmiechnęła się zachęcająco*

Ostatnio edytowany przez BerryBlackmine (28-05-13 20:47:04)

 

#30 28-05-13 20:53:27

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

Nadnaturalne istoty *Prychnęła* Ale jak chcesz.
Więc urodziłam się- tu się zdziwisz- we Francji, małym miasteczku Flers. Wsiówa, w której pada 24 godziny na dobę. *Krzywi się* Ciężko tam było o pracę, matka nie ma, ojciec pracuje na dwa etaty w jakiejś podrzędnej restauracji. Kiedy dojrzałam na tyle, żeby zobaczyć, że ledwo wiążemy koniec z końcem, znalazłam sobie pracę. Na początek roznoszenie ulotek i takie bzdety, potem myłam auta, wyprowadzałam zwierzaki, zastępowałam staruszkę w kiosku... Trochę się polepszyło, aż zrozumiałam, że moja obecność u rodziców to tylko problem i większe wydatki, więc policzyłam kasę z tych kilku lat, znalazłam bardziej płatną robotę jako sprzątaczka i jakoś udało się uzbierać kilka tysięcy, część dałam rodzicom, a za resztę mieszkam w Mystic Falls, gadałam z rodzicami ostatnio, matka przejęła po mnie robotę i rzeczywiście jest im lepiej *Przerwała na chwilę* W dodatku ostatnio się dowiedziałam, że przed moim urodzeniem miałam siostrę Marię, ale nie wiadomo, co się z nią stało *Łza spłynęła po jej policzku. Szybko ją otarła* No, bardzo fascynujące *Krzywo się uśmiechnęła*

 

#31 28-05-13 20:55:22

BerryBlackmine

Gość

Re: Harrods

Adrienne Masanovic napisał:

Nadnaturalne istoty *Prychnęła* Ale jak chcesz.
Więc urodziłam się- tu się zdziwisz- we Francji, małym miasteczku Flers. Wsiówa, w której pada 24 godziny na dobę. *Krzywi się* Ciężko tam było o pracę, matka nie ma, ojciec pracuje na dwa etaty w jakiejś podrzędnej restauracji. Kiedy dojrzałam na tyle, żeby zobaczyć, że ledwo wiążemy koniec z końcem, znalazłam sobie pracę. Na początek roznoszenie ulotek i takie bzdety, potem myłam auta, wyprowadzałam zwierzaki, zastępowałam staruszkę w kiosku... Trochę się polepszyło, aż zrozumiałam, że moja obecność u rodziców to tylko problem i większe wydatki, więc policzyłam kasę z tych kilku lat, znalazłam bardziej płatną robotę jako sprzątaczka i jakoś udało się uzbierać kilka tysięcy, część dałam rodzicom, a za resztę mieszkam w Mystic Falls, gadałam z rodzicami ostatnio, matka przejęła po mnie robotę i rzeczywiście jest im lepiej *Przerwała na chwilę* W dodatku ostatnio się dowiedziałam, że przed moim urodzeniem miałam siostrę Marię, ale nie wiadomo, co się z nią stało *Łza spłynęła po jej policzku. Szybko ją otarła* No, bardzo fascynujące *Krzywo się uśmiechnęła*

No cóż... każdy ma swoją historię *uśmiechnęła się dopiła kawę* Chodźmy już, co? Tylko jeszcze kupię ten kubek dla Nate'a *zaśmiała się*

 

#32 28-05-13 20:56:21

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

A po co? *Uśmiechnęła się* Umyj ten i będzie się cieszył *Zaśmiała się*

 

#33 28-05-13 20:58:31

BerryBlackmine

Gość

Re: Harrods

Adrienne Masanovic napisał:

A po co? *Uśmiechnęła się* Umyj ten i będzie się cieszył *Zaśmiała się*

Ha,ha,ha! Dobre, dobre! *zaśmiała śię, wzięła kubek zamiast go wyrzucać* Ale tak na poważnie, to chodźmy już! O! Jutro o 18.30 mamy samolot do Mystic Falls *skrzywiła się*

 

#34 28-05-13 21:00:46

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

Już jutro? *Spytała zdziwiona*

 

#35 28-05-13 21:02:22

BerryBlackmine

Gość

Re: Harrods

Adrienne Masanovic napisał:

Już jutro? *Spytała zdziwiona*

A nie... czekaj... 30.5 jest jutro? *zamyśliła się*

 

#36 28-05-13 21:04:13

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

30 jest w czwartek, dzisiaj jest wtorek *Uśmiechnęła się*

 

#37 28-05-13 21:06:56

BerryBlackmine

Gość

Re: Harrods

Adrienne Masanovic napisał:

30 jest w czwartek, dzisiaj jest wtorek *Uśmiechnęła się*

Aha. No to wylatujemy w czwartek *uśmiechnęła się, odbiera sms* W czwartek o 15.15 będziemy na lotnisku w MF

 

#38 28-05-13 21:10:13

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

A mamy jeszcze tyle rzeczy do zaliczenia... Przejść się po uliczkach Londynu, upić się do nieprzytomności, zrobić dziką imprezę... Coś jeszcze? *Śmieje się i wchodzi do następnego sklepu*

 

#39 28-05-13 21:12:12

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

*Czyta sms i blednie po czym szybko odpisuje*

 

#40 28-05-13 21:12:20

BerryBlackmine

Gość

Re: Harrods

Adrienne Masanovic napisał:

A mamy jeszcze tyle rzeczy do zaliczenia... Przejść się po uliczkach Londynu, upić się do nieprzytomności, zrobić dziką imprezę... Coś jeszcze? *Śmieje się i wchodzi do następnego sklepu*

Jeszcze wkurzyć strażników spod pałacu Buckingham! *śmieje się* Adri, nie obraź się, ale ja już lecę do pokoju. Ty sobie tu jeszcze chodź po sklepach, ale mi się już chce spać. Tu masz klucze od pokoju naszego *mówiąc to dała jej klucze od apartamentu i ruszyła w stronę hotelu*

 

#41 28-05-13 21:16:25

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

*Zszokowana siada na ławce przy fontannie w galerii i obraca w dłoniach bransoletkę dla Nate'a, po czym zaczyna płakać*

 

#42 28-05-13 21:21:58

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Harrods

*Otrząsa się, idzie do następnego sklepu, kupuje ładną czarną koszulę i wychodzi*

 

#43 17-09-13 15:31:30

Hayley Momsen

Gość

Re: Harrods

<wchodzi, chodzi po różnych sklepach>

 

#44 17-09-13 18:11:39

Hayley Momsen

Gość

Re: Harrods

Hayley Momsen napisał:

<wchodzi, chodzi po różnych sklepach>

<wychodzi z kilkoma torebkami ze sklepów w dłoniach>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gm81a.pun.pl www.himavanti.pun.pl www.power-league.pun.pl www.wms4.pun.pl www.tolkien.pun.pl