Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 30-06-14 14:25:46

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Beth Wexler

Jakim moim...? <zaczął, przekrzywiając lekko głowę i marszcząc brwi> No tak... powiedziałem ci. <zacisnął wargi, odwracając na moment wzrok. Przetarł oczy palcami, po momencie wracając spojrzeniem do Beth> Hej, blondie, nie musisz tego robić. Nie zawracaj sobie tym głowy. <powiedział, siląc się na uśmiech> Kac morderca. <potwierdził, wzdychając cicho> Podrywałem cię, prawda? <zapytał po chwili, marszcząc brwi. Może to mu się przyśniło? Chociaż sam dobrze wie, jakie głupoty gada po pijaku...>

 

#52 30-06-14 14:38:58

Bethany Wexler

Gość

Re: Dom Beth Wexler

Tak <potwierdziłam, kiwając głową i po chwili wzruszyłam lekko ramionami> Gdybym nie chciała, to bym tego nie robiła, poza tym umawialiśmy się w kwestii nazywania mnie "blondie" <popatrzyłam się na niego spode łba, a słysząc jego pytanie, zaśmiałam się pod nosem> Tak i szło ci jeszcze gorzej niż przy naszym pierwszym spotkaniu. Poza tym cały czas powtarzałeś, że jesteś zajęty <powiedziałam rozbawiona i w tej samej chwili usłyszałam dzwonek do drzwi> O, to pewnie pizza <powiedziałam, wstając od biurka> Red Coat mnie odwiedziła i nafaszerowała mi jedzenie lekami, czy czymś. Wyobrażasz to sobie? <prychnęłam pod nosem i poszłam otworzyć. Odebrałam pizzę, zapłaciłam i weszłam z nią do salonu, kładąc pudełko na stoliku i otwierając> Częstuj się. Nie wiem, ale ja po alkoholu zawsze głodnieję <uśmiechnęłam się i wzięłam jeden z trójkątnych kawałków do ręki, odgryzając sam czubek>

 

#53 30-06-14 14:58:20

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Beth Wexler

Tak tak, wiem, wpakujesz mnie do paki i w ogóle... <kiwnął powoli głową, na znak, że rozumie. Od razu tego pożałował, bo ból w skroni się nasilił; skrzywił się lekko. Słysząc jej potwierdzenie, wydął na moment usta i http://37.media.tumblr.com/c71fe554a769e27852d4a3bec1499653/tumblr_n3j1jvhVp91s2xw7yo1_250.gif> Jesteś pewna? Ale tak w stu procentach? <zmrużył podejrzliwie oczy. Może ona jednak tylko go podpuszczała...> Pizza? <zapytał, wciaż nie kontaktując. Ach... Red Coat. I wszystko jasne> W sumie to... tak. To normalka, jeśli chodzi o nią. <wzruszył lekko ramionami i usiadł na kanapie. Podniósł na nią wzrok, po czym wziął kawałek i wziął dwa gryzy> Mnie na kaca pomaga piwo. Serio. <kiwnął głową z przekonaniem, uśmiechając się. Od razu tego pożałował, bo znów ból głowy dał się we znaki>

 

#54 30-06-14 15:19:16

Bethany Wexler

Gość

Re: Dom Beth Wexler

To się naprawdę zaczyna robić denerwujące.  Już drugi raz wchodzi tu sobie i robi co chce <westchnęłam, ponownie biorąc do ust kawałek pizzy. Całe szczęście, że miałam kamerki, bo inaczej najadłabym się nie wiadomo czego. Przeniosłam wzrok na Deana> Alkohol na kaca, genialne <wywróciłam oczami i przekrzywiłam lekko głowę> Jak mówiłam, musiałam opróżnić lodówkę. Chyba, że naprawdę chcesz się napić i jesteś gotów zaryzykować, wtedy cię nie zatrzymuję. W sumie to jestem nawet ciekawa, co RC tam wsypała <zaśmiałam się pod nosem, opierając wygodniej o oparcie>

 

#55 30-06-14 15:31:45

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Beth Wexler

Nie chcę cię martwić, ale jestem pewien, że na tym się nie skończy. <wzruszył bezradnie ramionami i wziął kolejny kęs pizzy> Wiem, sam wymyśliłem ten sposób. <uśmiechnął się z dumą> W pewnym momencie po prostu uodparniasz się na kaca, bo jesteś nawalona 24/7 <dodał z przekonaniem i zaśmiał się pod nosem> Problem pojawia się dopiero kiedy odstawiasz alkohol. Ta... nieciekawie. <westchnął cicho z udawanym smutkiem i przeniósł na nią wzrok> Chyba spasuję <powiedział bez przekonania, zaciskajac wargi w cienką linię> Myślisz, że aspirynę też zatruła? <uniósł brew>

 

#56 30-06-14 15:42:48

Bethany Wexler

Gość

Re: Dom Beth Wexler

Dam ci lepszy sposób. Pogódź się z dziewczyną. Wtedy unikniesz topienia smutków w alkoholu a co za tym idzie i kaca <puściłam mu oczko i skończyłam jeść swój kawałek. Uśmiechnęłam się kątem ust> Nie, lekarstwa są bezpieczne <pokiwałam głową i poszłam do łazienki, przynosząc chłopakowi tabletki i wodę do popicia>

 

#57 30-06-14 15:58:15

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Beth Wexler

Jasne... <mruknął, dokańczając swój kawałek. Zaraz, gdy dziewczyna wróciła, wziął tabletkę i popił ją wodą. Odstawił szklankę na stolik z charakterystycznym brzdęknięciem i podniósł wzrok na Beth> Woah, już nieługo zużyję cały twój zapas aspiryny. <potrząsnął lekko głową z rozbawieniem> Jestem twoim dłużnikiem... Znowu. <przewrócił oczami> I zgaduję, że dodatkowo za mnie zapłaciłaś. <wydął na moment usta. Ciekawe, ile w ogóle wypił... Zaczął grzebać w kieszeni w poszukiwaniu jakiś banknotów. Wyciągnął kilka, a jeden z nich okazał się studolarowy. Dean uniósł ze zdziwieniem brwi. No tak, ten facet dał mu tyle kasy... Schował pieniądze z powrotem, a na stół położył wyliczoną na oko należność za swoją wczorajszą libację> Dzięki. Jeszcze raz. <powiedział, uśmiechając się kątem ust>

 

#58 30-06-14 16:49:46

Bethany Wexler

Gość

Re: Dom Beth Wexler

Nie ma sprawy. Możliwe, że kiedyś też będę potrzebowała pomocy <pokiwałam głową i oparłam się wygodniej na fotelu> No bo wcześniej czy później w końcu znajdę Keller <wzruszyłam lekko ramionami i przeniosłam wzrok gdzieś w bok. Mimo to nadal zostawało jedno pytanie. Znajdę, i co dalej?>

 

#59 30-06-14 17:07:43

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Beth Wexler

<kiwnął lekko głową> Od dawna jej nie widziałem. <Wzruszył lekko ramionami. Po chwili podniósł się z kanapy i westchnął ciężko, przeciągając się> Nie będę ci zabierał więcej czasu <powiedział, spoglądając na blondynkę> Dzwoń, jak będziesz czegoś potrzbować. Trzymaj się! <rzucił na pożegnanie, uśmiechajac się kątem ust i wyszedł>

 

#60 30-06-14 17:18:30

Bethany Wexler

Gość

Re: Dom Beth Wexler

Do zobaczenia <powiedziałam ze nim, zjadłam jeszcze kawałek pizzy a resztę schowałam do lodówki. Usiadłam na kanapie i włączyłam tv>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferaprawa.pun.pl www.bwc.pun.pl www.flyff.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.s7350.pun.pl