Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 16-05-14 22:01:16

Dean Winchester

Gość

Dom Sama Winchestera

(TO BYŁ PROCH!!)
<podjeżdża pod wskazany adres z kamiennym wyrazem twarzy. Zatrzymuje się pod domem, czekając na Sama>

 

#2 16-05-14 22:13:25

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Obrzeża Nowego Orleanu. <odpowiada lakonicznie> Z tego co wiem, jest tam jakiś opuszony domek, czy coś w tym stylu.<http://37.media.tumblr.com/d425c5449d8b3bb8e206423eb3e751c2/tumblr_mg88cx1wfM1s2xw7yo1_250.gif; dodaje> Tak wiem, byłeś tam niedawno. <przewrócił oczami. Odpalił samochód, wciąż nie włączając muzyki i odjechał spod domu Sama>

 

#3 24-05-14 18:54:20

Raphael Young

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<wzywany, zjawił się w jakimś ciemnym kącie, oparty ramieniem o ścianę. Powoli wyszedł z cienia klaskając cicho, z ustami wygiętymi w lekki uśmiech.> Winchester? Myślałem, że nienawidzicie aniołów i macie uraz do archaniołów przez mojego młodszego braciszka, który... Zachował się w stosunku do was jak debil. <powiedział i zacisnął usta.> A tak swoją drogą... Ezekiel uciekł? Co za tchórz... <skrzywił się.>

 

#4 24-05-14 19:15:48

Raphael Young

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Tak, chodzi mi o Gabe'a <przewrócił oczami. Prychnął, słysząc o Ezekielu.> Najwidoczniej zdarzają się wyjątki. <odpowiedział i skrzyżował ręce na piersi.>  Raffe. <sprostował automatycznie i uniósł brew.> Domyśliłem się. Dlaczego miałbym Ci pomagać?

 

#5 24-05-14 19:32:00

Raphael Young

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<uniósł brwi wyżej i przejechał palcem po swoich wargach w zamyśleniu.> Ciekawa propozycja. <odezwał się w końcu.> Mogę wyciągnąć Twojego brata z piekła. <mruknął i zacisnął usta w cienką linię. >

 

#6 24-05-14 19:43:20

Raphael Young

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Gorszy? <uniósł brwi i uśmiechnął się lekko.> Jasne. <zmarszczył brwi i po chwili zniknął a w tle standardowo słychać było tylko trzepot skrzydeł.>

Ostatnio edytowany przez Raphael Young (24-05-14 19:43:50)

 

#7 24-05-14 22:01:19

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<Po jakimś czasie wędrówki, jakiś wielkoduszny człowiek podwiózł go pod dom Sama. Dean wysiadł z samochodu, a widok swojej Impali w jednym kawałku wywołał u niego nikły uśmiech. Podszedł pod drzwi, najpierw chciał po prostu nacisnąć klamkę i wejść, jednak powstrzymał się przewracając oczami. Zapukał mocno do drzwi>

 

#8 24-05-14 22:16:35

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<obejmuje mocno brata, również się uśmiechając> Taa, nawyraźniej. <odpowiedział niemrawo. Po dłuższej chwili zmierzył Sama wzrokiem> A teraz mów. Co zrobiłeś? Coś co mnie wyciągnęło pozostawiło po sobie pamiątkę. <spojrzał wymownie na brata, podwijając rękaw koszuli i ukazując czerwonawy odcisk dłoni>

 

#9 24-05-14 22:30:43

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Super. <mruknął pod nosem sarkastycznie. Wszedł do środka, odwijając rękaw. Spojrzał badawczo na Sama, unosząc prawą brew> A ty co? Sprowadziłeś tu sobie jakąś panienkę? <proszuł brwiami i zerknął na osobę znajdującą się w kuchni. Widząc Hazel, mina mu zrzedła> Co ona tu robi? <przeniósł wzrok na Sama http://24.media.tumblr.com/15f6521b56ec0c666a3e31f85b3ef549/tumblr_mm6fi4XL931rsb51ro1_250.gif>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (24-05-14 22:31:22)

 

#10 24-05-14 22:42:57

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Emm, nie. Właśnie to widzę <powiedział jakby Sam był skończonym idiotą> Podaj mi trzy powody, dla któych nie powinienem jej teraz zabijać. <powiedział nieco podnosząc głos, wpatrując się w brata>

 

#11 24-05-14 22:57:19

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<otwiera usta, żeby coś powiedzieć, jednak powstrzymuje się i zaciska wargi w cienką linię> Ugh, super. <mruczy pod nosem z irytacją przewracając oczami> Jest dla mnie ważna <przedrzeźnia głos Sama> Zaraz się zrzygam. <prycha pod nosem, krzyżując ręce na torsie> Musimy pogadać, Sam. W piekle o tobie głośno. <mówi dość surowo.> Ale to za moment. Idę ogarnąć twoją łazienkę. <uśmiecha się nikle pod nosem i udaje się w kierunku drzwi łazienki, chociaż praktycznie nigdy wcześniej tu nie był i wybiera drzwi na chybił trafił> Ty za ten czas możesz przygotować moje reczy. No wiesz... Colt, nóż, amulet itd... <wymienia, aż naciska klamkę. Drzwi okazują się prowadzić do sypialni brata, więc bez pytania wchodzi do środka. Z szafy wyjmuje jakiś przyzwoity czarny t-shirt oraz jeansy, które wyglądają na jego. Tylko dlaczego Sam trzyma rzeczy Deana w swojej szafie? Nevermind. Po krótkiej chwili odnajduje łazienkę, w której bierze dokładny prysznic>

(Macie chwilę dla siebie )

 

#12 24-05-14 23:49:26

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<W końcu wychodzi z pod prysznica, przebrany w ubrania, ktróe wcześniej sobie przygotował. Przeczesując mokre włosy wchodzi do kuchni> Woah, nie jesteście kompletnie nadzy. <śmieje się cicho pod nosem> Okay, Sammy. Moje rzeczy. <powiedział patrząc wymownie na Sama> I ten... Moglibyśmy się przejść, przejechać... Cokolwiek <powiedział unosząc znacząco brwi>

 

#13 25-05-14 00:14:09

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<podczas gdy Sam mówi, Dean bierze i chowa, zakłada etc. wszelkie swoje rzeczy.> Tak. Tak musisz <mówi bez mrugnięcia okiem, biorąc od niego nóż i wkładając go w odpowiednie miejsce. Wyszedł za Samem i spojrzał na niego surowo, krzyżując ręce na torsie> Sprzedałeś duszę. <wyrzucił z siebie, patrząc zacięcie na Sama> Powaliło cię!? <podniósł głos>

 

#14 25-05-14 00:24:17

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Nieważne. <mówi, wciąż mając niespokojny ton głosu> Ale ty jesteś moim młodszym bratem. I nie żyłeś! <powiedział, dorównując Samowi kroku> Nie wiesz, jak tam jest. I na pewno nie chcesz wiedzieć. <kontynuował> Na co w ogóle sprzedałeś tą duszę, co?! Za Hazel?! Żeby znów była człowiekiem?! <znów podniósł głos> Karmiła się tobą, złamała ci serce, spaliła nam dom, próbowała mnie zabić... <a ja ją> mam wyliczać dalej, do cholery?!

 

#15 25-05-14 09:53:18

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Świetnie. Czyli uleczyłeś ją z białaczki. <powiedział z namacalnym sarkazmem w głosie. Zatrzymał się, jednocześnie zmuszając do tego Sama.> Jakiś głupi anioł wyciągnął mnie z piekła! Nie mogłeś go wtedy poprosić o uleczenie Haz?! <po raz kolejny podniósł głos. Chwile stał w bezruchu, przenosząc wzrok w bok. Po chwili zamachnął się i mocno uderzył Sama pięścią w twarz> Gniłem w piekle, żebyś ty sam tam poszedł?! <tym razem już krzyczał>

 

#16 25-05-14 10:19:51

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<zacisnął wargi i kiwnął powoli głową> Super. Naprawdę świetnie. <pokręcił lekko głową> Wiesz co? Wal sie. Nie mam zamiaru ci pomagać. Chcesz iść do piekła, to idź. Niech ta twoja cudowna Hazel cię z tego wyciągnie. <warknął. Po chwili odwrócił się i zaczął szybkim krokiem iść w stronę Impali, sięgając po kluczyki do kieszeni. Wsiadł do samochodu i juz miał włączyć Black Sabbath, zauważył... iPoda?> Co to za syf? <mruknął pod nosem, biorąc do ręki urządzenie i wyrzucając je przez okno; zaraz po tym włączył kasetę zespołu i odechał z piskiem opon>

 

#17 30-05-14 22:21:54

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<hamuje pod domem z piskiem opon i spogląda z przerażeniem na Tobiego. Na szczęście nic mu nie jest, a w dodatku śpi. Bierze do ręki nosidełko i wysiada z Impali. Podchodzi do drzwi i energicznie w nie uderza, otwartą dłonią>

 

#18 30-05-14 22:38:17

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Daj spokój, nagła sytuacja. <wytłumaczył krótko i podał mu nosidełko> Raczej będzie spał, ale jeśli się obudzi, zanuć mu coś. Najlepiej Hey jude <dodał w pośpiechu> Odbiorę go za jakiś czas. Trzymaj się. <rzucił, obrócił się i skierował do Impali. Odpalił samochód i odjechał>

 

#19 30-05-14 23:47:20

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<W drodze powrotnej, zatrzymał się pod domem Sama. Zgasił silnik i odwrócił głowę w stronę Al> Za chwilę wracam. <powiedział i wysiadł z Impali. Po raz kolejny dzisiejszego dnia, zapukał do drzwi>

 

#20 30-05-14 23:59:04

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Wiem przecież. <powiedział wzruszając nieskromnie ramionami i odebrał od niego nosidełko> Sam do końca nie wiem. <skrzywił się lekko> Nieważne. Dzięki, stary. <rzucił i klepnął brata w ramię. Wrócił do Impali, tak jak poprzednio umieszczając Tobiego na siedzeniu pasażera. Odjechałl>

 

#21 06-06-14 21:55:24

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<zaparkował samochód i wysiadł z niego, pogiwzdując coś pod nosem>
<podszedł do drzwi i bez pukania wszedł do środka> Hej, bracie! <zawołał z szerokim uśmiechem na ustach, jednak nie wszedł w głąb do domu, tylko oparł się o ścianę przy wejściu do domu>

 

#22 06-06-14 22:08:04

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Woah, super, zaczyna się gatka w stylu Jestem geniuszem komputerowym, chociaż jestem od ciebie cztery lata młdoszy, Dean <powiedział wysokim głosem, przedrzeźniając Sama; przewrócił oczami z irytacją wpadającą w rozbawienie> Okay, to gdzie mogę wejść, gdzie nie...? Chociaż tak na prawdę mam to gdzieś, po prostu nie chcę wdepnąć w zużytą prezerwatywę. <powiedział siląc się na powagę, chociaż po chwili, roześmiał się http://24.media.tumblr.com/4af7c76069f9f9ea135e75c76d62595d/tumblr_mw0ujnvDG81s2xw7yo1_250.gif>

 

#23 06-06-14 22:25:24

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Bitch. <odpowiedział, chociaż chyba wszystko wydarzyło się w złej kolejności> Okay, to jak będzie? <uniósł brwi, zdejmując z siebie kurtkę i rzucając ją na jakieś krzesło. Już czuł się jak u siebie. Spojrzał znacząco na zgrzewkę piwa i poruszył brwiami, podnosząc wzrok na Sama>

 

#24 06-06-14 22:43:40

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

<wchodzi z Samem do salonu, od razu siadając na kanapie> Nie jesteś zabawny, braciszku. <mruknął kąśliwie i wyciągnął ze zgrzewki jedną puszkę, otworzył ją i napił się piwa, wykładając nogi na stół> W ogóle, jak leci, młody? <uniósł brwi, obracając głowę w stronę Sama> Ile ci jeszcze zostało? <zapytał z beznmiętnym wyrazem twarzy>

 

#25 06-06-14 23:03:16

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Sama Winchestera

Pewnie, cholernie dużo. <pokręcił lekko głową z irytacją i wziął kolejny łyk piwa> A co z koszmarami? <zapytał trochę niepewnie, po dłuższej chwili>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flyff.pun.pl www.bwc.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.42gdh.pun.pl