Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#151 02-06-13 18:07:36

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Park miejski

*Uśmiecha się* Oh, hej. Pomożesz mi ją odprowadzić... gdzieś? *Patrzy na Anne pytająco*

 

#152 02-06-13 18:09:41

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

*Podrapał się pogłowie* Mam pomóc wampirowi ?

 

#153 02-06-13 18:10:58

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

<wchodzi do parku, spogląda kątem oka na trójkę osób, w tym Nate'a, po chwili jednak siada pod największym drzewem, chowając twarz w dłonie>

 

#154 02-06-13 18:13:43

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

*Podrapał się pogłowie* Mam pomóc wampirowi ?

*Wzrusza ramionami* Pijanemu. Bezbronnemu. Mam miękkie serce *Krzywi się i zaczyna ciągnąć Andromedę do tego domu, gdy kogoś zauważa* Albo inaczej. Pomóż jej *Kiwa głową w stronę blondynki*

 

#155 02-06-13 18:13:57

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Sorki ale jakoś nie mam zamiaru jej pomagać.*Zauważył Quinn* Do zobaczenia w domu*Powiedział do Adri i podszedł do Quinn* Hej co jest ? *Usiadł obok*

 

#156 02-06-13 18:14:41

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Sorki ale jakoś nie mam zamiaru jej pomagać.*Zauważył Quinn* Do zobaczenia w domu*Powiedział do Adri i podszedł do Quinn* Hej co jest ? *Usiadł obok*

<podniosła wzrok, spoglądając na Nate'a kątem oka. wzruszyła ramionami> Ciężki dzień. <odparła cicho>

 

#157 02-06-13 18:15:46

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Park miejski

*Wychodzi z Anną zawieszoną na ramieniu*

 

#158 02-06-13 18:15:56

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

QuinnMuller napisał:

Nathaniel Goop napisał:

Sorki ale jakoś nie mam zamiaru jej pomagać.*Zauważył Quinn* Do zobaczenia w domu*Powiedział do Adri i podszedł do Quinn* Hej co jest ? *Usiadł obok*

<podniosła wzrok, spoglądając na Nate'a kątem oka. wzruszyła ramionami> Ciężki dzień. <odparła cicho>

Ja miałem ciężką noc no i ranek*Wzruszył ramionami*

 

#159 02-06-13 18:17:11

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

QuinnMuller napisał:

Nathaniel Goop napisał:

Sorki ale jakoś nie mam zamiaru jej pomagać.*Zauważył Quinn* Do zobaczenia w domu*Powiedział do Adri i podszedł do Quinn* Hej co jest ? *Usiadł obok*

<podniosła wzrok, spoglądając na Nate'a kątem oka. wzruszyła ramionami> Ciężki dzień. <odparła cicho>

Ja miałem ciężką noc no i ranek*Wzruszył ramionami*

Co sie stało? <uniosła prawą brew do góry, ukradkiem wytarła oczy, w których zaczęły wzbierać się łzy>

 

#160 02-06-13 18:17:26

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Park miejski

*Wychodzą z parku*

 

#161 02-06-13 18:18:25

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Nic takiego *Powiedział cicho* Lepiej mów co się takiego stało że płaczesz.

 

#162 02-06-13 18:21:05

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Nic takiego *Powiedział cicho* Lepiej mów co się takiego stało że płaczesz.

Nie płaczę <odparła stanowczo, przegryzając dolną wargę> to tylko jedna malutka łezka. A czemu płacze? Bo moje życie jest beznadziejne. <burknęła pod nosem>

 

#163 02-06-13 18:24:07

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

*Oparł się o drzewo* Twoje życie nie jest beznadziejne masz chłopaka, rodzinę możesz zostać aktorką. *Westchnął* Gdybyś porównała moje życie ze swoim to  stwierdziłabyś że jesteś szczęściarą.

 

#164 02-06-13 18:26:04

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

*Oparł się o drzewo* Twoje życie nie jest beznadziejne masz chłopaka, rodzinę możesz zostać aktorką. *Westchnął* Gdybyś porównała moje życie ze swoim to  stwierdziłabyś że jesteś szczęściarą.

To fajnie wygląda, jak się powie na głos. <wzruszyła ramionami, zaczynając wyrywać pojedyncze źdźbła trawy> Problem w tym, Nate... Ja nie wiem, czy Tyler wróci. Nie wiem ile powinnam na niego czekać. <szepnęła cicho> Przez to... tracą swoje życie. Wiesz co mam na myśli? <uniosła prawą brew do góry>

 

#165 02-06-13 18:28:43

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Może i wiem*Spojrzał w niebo* I tak moje życie jest bardziej beznadziejne od twojego. I nie mów mi że to nie prawda.

 

#166 02-06-13 18:33:40

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Może i wiem*Spojrzał w niebo* I tak moje życie jest bardziej beznadziejne od twojego. I nie mów mi że to nie prawda.

Na to nie ma miary, Nate. <powiedziała cicho> Wydaje Ci się, że mam wszystko, ale to nie prawda. Czuję się niespełniona bo boję się zrobić krok naprzód, tylko dlatego, że jakiś chłopak powiedział, że mnie kocha, a teraz... zniknął. Mój ojciec wyrzucił mnie z domu, a potem kiedy wróciłam ze szpitala po porodzie do domu oznajmił mi, że jestem gruba i, że musze schudnąć. A co mi z tego, że będe aktorką skoro samotną? Ludzie myślą, że mam romans z nauczycielem, tylko dlatego, że mi zalezy na nauce. < westchnęła ciężko, po czym przełknęła slinę, zamykając oczy> Masz racje. Jestem samolubna, to się nie umywa do tego co Ty przeżyłeś.

 

#167 02-06-13 18:40:49

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

*Zamyślił się* Ja powiedziałem ci że cię kocham i nie zniknąłem.*Przełknął ślinę* Ja zostałem adoptowany, moi biologiczni rodzice nie żyją. Przez całą noc miałem koszmary dodatkowo doszły jakiejś wizje. Jestem podrywaczem który zakochuje się bardzo szybko i nie potrafię odnaleźć swoich uczuć. Mógłbym być sławnym kucharzem a zamiast tego jestem idiotą który wszystkich rani.

 

#168 02-06-13 18:42:31

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

*Zamyślił się* Ja powiedziałem ci że cię kocham i nie zniknąłem.*Przełknął ślinę* Ja zostałem adoptowany, moi biologiczni rodzice nie żyją. Przez całą noc miałem koszmary dodatkowo doszły jakiejś wizje. Jestem podrywaczem który zakochuje się bardzo szybko i nie potrafię odnaleźć swoich uczuć. Mógłbym być sławnym kucharzem a zamiast tego jestem idiotą który wszystkich rani.

Ale Ty, Nate... ja nigdy nie traktowałam Cię poważnie, bo zmieniałeś zdanie jak rękawiczki. <szepnęła cicho> Nie powiedziałam, że miałeś łatwo i Ci współczuje tylko... każdy przeżywa swoje własne dramaty, rozumiesz? Ja na zawsze pozostanę szesnastolatką w ciąży.

 

#169 02-06-13 18:45:05

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Ja zostanę idiotą do końca życia.*Pomyślał o czymś* A gdybym wtedy nie zmieniał ciągle zdania to potraktowałabyś mnie poważnie ?

 

#170 02-06-13 18:46:53

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Ja zostanę idiotą do końca życia.*Pomyślał o czymś* A gdybym wtedy nie zmieniał ciągle zdania to potraktowałabyś mnie poważnie ?

Tak. <odpowiedziała bez zastanowienia> Nigdy nie traktowałam Cię jako idiotę, Nate.. <uśmiechnęła się do niego ciepło> Dla mnie zawsze będziesz wspaniałym, nieśmiałym chłopakiem z motelu, którego poznałam po koncercie.

 

#171 02-06-13 18:48:31

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Nieśmiałym ? *Uniósł brwi* Może zaczęlibyśmy od nowa ?

 

#172 02-06-13 18:49:39

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Nieśmiałym ? *Uniósł brwi* Może zaczęlibyśmy od nowa ?

<przegryzła dolną wargę, po czym pokiwała powoli głową i wyciągnęła dłoń w jego kierunku> Jestem Quinn. <uśmiechnęła się wesoło>

 

#173 02-06-13 18:52:24

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

*Uścisnął jej dłoń* Nathaniel ale wolę jak mówi się do mnie Nate.*Uśmiecha się* Ładna z ciebie dziewczyna.

 

#174 02-06-13 18:53:28

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

*Uścisnął jej dłoń* Nathaniel ale wolę jak mówi się do mnie Nate.*Uśmiecha się* Ładna z ciebie dziewczyna.

<zachichotała, mimowolnie się rumieniąc> Tobie też nie można niczego zarzucić, Nate. <posłała mu szeroki uśmiech>

 

#175 02-06-13 18:54:57

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Wiem*Pokazuje jej język* Masz jakiejś zainteresowania, hobby ?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ufw.pun.pl www.polskitruckworld.pun.pl www.gniazdko.pun.pl www.2eti.pun.pl www.gsembclan.pun.pl