Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 05-06-13 18:48:53

Samuel Blackwood

Gość

Re: Bar Bookworm

*wychodzi, nie płacąc*

 

#77 06-06-13 16:11:56

DeanWest

Gość

Re: Bar Bookworm

*wchodzi, siada przy barze, zamawia whiskey, bierze i czyta książkę podróżniczą*

 

#78 06-06-13 17:27:58

DeanWest

Gość

Re: Bar Bookworm

DeanWest napisał:

*wchodzi, siada przy barze, zamawia whiskey, bierze i czyta książkę podróżniczą*

*odkłada ze znudzeniem książkę i wypija whiskey*

 

#79 06-06-13 17:43:26

DeanWest

Gość

Re: Bar Bookworm

DeanWest napisał:

DeanWest napisał:

*wchodzi, siada przy barze, zamawia whiskey, bierze i czyta książkę podróżniczą*

*odkłada ze znudzeniem książkę i wypija whiskey*

*płaci, wychodzi*

 

#80 08-06-13 21:11:31

BerryBlackmine

Gość

Re: Bar Bookworm

*wchodzi, zamawia herbatę, wyciąga notes i pisze wiersz*

 

#81 08-06-13 21:48:13

BerryBlackmine

Gość

Re: Bar Bookworm

BerryBlackmine napisał:

*wchodzi, zamawia herbatę, wyciąga notes i pisze wiersz*

*czyta sms, zaciska na chwilę powieki, płaci i wychodzi*

 

#82 08-06-13 22:26:48

Jessica

Gość

Re: Bar Bookworm

*wchodzi, siada przy barze, zamawia bourbona*

 

#83 08-06-13 22:32:27

Jessica

Gość

Re: Bar Bookworm

*wypija bourbona, wychodzi*

 

#84 09-06-13 15:26:28

TylerHoechlin

Gość

Re: Bar Bookworm

*wchodzą do baru, siadają w tym samym miejscu co kiedyś, Tyler szuka między książkami tej, którą Quinn wtedy czytała, podaje jej* Proszę. Poznajesz?

 

#85 09-06-13 15:27:39

QuinnMuller

Gość

Re: Bar Bookworm

TylerHoechlin napisał:

*wchodzą do baru, siadają w tym samym miejscu co kiedyś, Tyler szuka między książkami tej, którą Quinn wtedy czytała, podaje jej* Proszę. Poznajesz?

Moje stare nuty. <spojrzała na okładkę kątem oka, jednak nawet nie otwiera książki> Dlaczego mnie tutaj przyprowadziłeś?

 

#86 09-06-13 15:30:06

TylerHoechlin

Gość

Re: Bar Bookworm

*kładzie książkę przed nią, wpatruje się w nią* Pamiętasz? Tutaj się spotkaliśmy pierwszy raz.

 

#87 09-06-13 15:31:55

QuinnMuller

Gość

Re: Bar Bookworm

TylerHoechlin napisał:

*kładzie książkę przed nią, wpatruje się w nią* Pamiętasz? Tutaj się spotkaliśmy pierwszy raz.

<mruży oczy, jednak stara się nie powiedzieć nic złośliwego> Pamiętam. Byłeś pierwszym chłopakiem, który mnie onieśmielił. Ale dokąd zmierzasz? <unosi prawą brew do góry>

 

#88 09-06-13 15:37:34

TylerHoechlin

Gość

Re: Bar Bookworm

*ignoruje jej pytanie i drąży temat dalej* Przez chwilę myślałaś, ze jestem jakimś pedofilem. *unosi brwi* A ja cały czas starałem się sprawić, żebyś się tylko we mnie nie zauroczyła. Dowiedziałem się jak się nazywasz, a potme nagle wyszłaś. Mówiąc, że idziesz do Grilla. Pamiętasz?

 

#89 09-06-13 15:39:22

QuinnMuller

Gość

Re: Bar Bookworm

TylerHoechlin napisał:

*ignoruje jej pytanie i drąży temat dalej* Przez chwilę myślałaś, ze jestem jakimś pedofilem. *unosi brwi* A ja cały czas starałem się sprawić, żebyś się tylko we mnie nie zauroczyła. Dowiedziałem się jak się nazywasz, a potme nagle wyszłaś. Mówiąc, że idziesz do Grilla. Pamiętasz?

Nie myślałam, że jesteś pedofilem. Myślałam, że jesteś gwałcicielem. <uśmiechnęła się lekko, zaraz jedna uśmiech zniknął z jej twarzy> Kiedyś tam śpiewałam. <przytakneła głową>

 

#90 09-06-13 15:46:13

TylerHoechlin

Gość

Re: Bar Bookworm

No właśnie *uśmiecha się lekko na to wspomnienie* Chodź. *wyciąga do niej dłoń i ingoruje kelnerkę, wychodzą i kierują się w stronę Grilla*

 

#91 10-06-13 18:45:02

Alexis Doreen

Gość

Re: Bar Bookworm

<zamawia sok pomarańczowy, siada przy stoliku, wyjmuje książkę, zaczyna czytać>

 

#92 10-06-13 18:45:32

Rosalie Delacure

Gość

Re: Bar Bookworm

<Wchodzi, zamawia sobie kawę i siada przy wolnym stoliku czytając książkę>

 

#93 10-06-13 18:50:59

QuinnMuller

Gość

Re: Bar Bookworm

Alexis Doreen napisał:

<zamawia sok pomarańczowy, siada przy stoliku, wyjmuje książkę, zaczyna czytać>

<wchodzi do baru. zauważając nieznajomą dziewczynę podchodzi do niej i siada obok. następnie zamawia sok pomarańczowy i przegląda gazetę. po chwili, unosi wzrok> Co czytasz?

 

#94 10-06-13 19:03:26

Alexis Doreen

Gość

Re: Bar Bookworm

QuinnMuller napisał:

Alexis Doreen napisał:

<zamawia sok pomarańczowy, siada przy stoliku, wyjmuje książkę, zaczyna czytać>

<wchodzi do baru. zauważając nieznajomą dziewczynę podchodzi do niej i siada obok. następnie zamawia sok pomarańczowy i przegląda gazetę. po chwili, unosi wzrok> Co czytasz?

<unosi wzrok znad książki> Mroczna połowa, Stephena Kinga <mówi pokazując jej okładkę>

 

#95 10-06-13 19:05:00

Rosalie Delacure

Gość

Re: Bar Bookworm

<Wychodzi z Baru>

 

#96 10-06-13 19:05:03

QuinnMuller

Gość

Re: Bar Bookworm

Alexis Doreen napisał:

QuinnMuller napisał:

Alexis Doreen napisał:

<zamawia sok pomarańczowy, siada przy stoliku, wyjmuje książkę, zaczyna czytać>

<wchodzi do baru. zauważając nieznajomą dziewczynę podchodzi do niej i siada obok. następnie zamawia sok pomarańczowy i przegląda gazetę. po chwili, unosi wzrok> Co czytasz?

<unosi wzrok znad książki> Mroczna połowa, Stephena Kinga <mówi pokazując jej okładkę>

<przygląda się przez moment okładce, po czym kiwa delikatnie głową, upijając łyk soku> Brzmi ciekawie. <posłała jej ciepły uśmiech> Jestem Quinn. <po chwili wyciągnęła dłoń w jej kierunku>

 

#97 10-06-13 19:08:12

Alexis Doreen

Gość

Re: Bar Bookworm

QuinnMuller napisał:

Alexis Doreen napisał:

QuinnMuller napisał:


<wchodzi do baru. zauważając nieznajomą dziewczynę podchodzi do niej i siada obok. następnie zamawia sok pomarańczowy i przegląda gazetę. po chwili, unosi wzrok> Co czytasz?

<unosi wzrok znad książki> Mroczna połowa, Stephena Kinga <mówi pokazując jej okładkę>

<przygląda się przez moment okładce, po czym kiwa delikatnie głową, upijając łyk soku> Brzmi ciekawie. <posłała jej ciepły uśmiech> Jestem Quinn. <po chwili wyciągnęła dłoń w jej kierunku>

Alexis <mówi odwzajemniając uśmiech. Ściska dłoń dziewczyny> Chcesz się dosiąść? <pyta>

 

#98 10-06-13 19:09:20

QuinnMuller

Gość

Re: Bar Bookworm

Alexis Doreen napisał:

QuinnMuller napisał:

Alexis Doreen napisał:


<unosi wzrok znad książki> Mroczna połowa, Stephena Kinga <mówi pokazując jej okładkę>

<przygląda się przez moment okładce, po czym kiwa delikatnie głową, upijając łyk soku> Brzmi ciekawie. <posłała jej ciepły uśmiech> Jestem Quinn. <po chwili wyciągnęła dłoń w jej kierunku>

Alexis <mówi odwzajemniając uśmiech. Ściska dłoń dziewczyny> Chcesz się dosiąść? <pyta>

Właściwie.. liczyłam, że to zaproponujesz. <zaśmiała się melodyjnie, przybliżając krzesło do jej stolika> Od dawna tu mieszkasz?

 

#99 10-06-13 19:13:04

Alexis Doreen

Gość

Re: Bar Bookworm

QuinnMuller napisał:

Alexis Doreen napisał:

QuinnMuller napisał:


<przygląda się przez moment okładce, po czym kiwa delikatnie głową, upijając łyk soku> Brzmi ciekawie. <posłała jej ciepły uśmiech> Jestem Quinn. <po chwili wyciągnęła dłoń w jej kierunku>

Alexis <mówi odwzajemniając uśmiech. Ściska dłoń dziewczyny> Chcesz się dosiąść? <pyta>

Właściwie.. liczyłam, że to zaproponujesz. <zaśmiała się melodyjnie, przybliżając krzesło do jej stolika> Od dawna tu mieszkasz?

Przyjechałam kilka dni temu <mówi> Właściwie, to jesteś pierwszą osoba, którą tu poznałam <uśmiecha się przyjaźnie>

 

#100 10-06-13 19:15:40

QuinnMuller

Gość

Re: Bar Bookworm

Alexis Doreen napisał:

QuinnMuller napisał:

Alexis Doreen napisał:


Alexis <mówi odwzajemniając uśmiech. Ściska dłoń dziewczyny> Chcesz się dosiąść? <pyta>

Właściwie.. liczyłam, że to zaproponujesz. <zaśmiała się melodyjnie, przybliżając krzesło do jej stolika> Od dawna tu mieszkasz?

Przyjechałam kilka dni temu <mówi> Właściwie, to jesteś pierwszą osoba, którą tu poznałam <uśmiecha się przyjaźnie>

To pewnie dlatego nigdy Cię tutaj nie widziałam. <uśmiechnęła się życzliwie> Szkoda, że nie przyjechałaś kilka lat temu. Rządziłybyśmy liceum. <zachichotała pod nosem> Więc, jeśli jesteś tu tak krótko, muszę Cię od początku ustrzec. Mężczyźni bywają tu bardzo... niegrzeczni. <dodała po chwili, gdyż uznała, że to słowo będzie najbardziej właściwe>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promesito.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.aroundtheworld.pun.pl www.matin.pun.pl