Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 28-02-14 18:35:50

Alexander Kahn

Gość

SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

SALON POŁĄCZONY Z KUCHNIĄ I DUŻĄ WOLNĄ PRZESTRZENIĄ

https://24.media.tumblr.com/bf8c336efcd97b20283370a6e8ec1a9c/tumblr_n1hrfpp8cD1qgttpfo1_500.gif

http://media.tumblr.com/d27c7ec9acfe2b69f958664df4cddbda/tumblr_inline_mkk8j8qP2g1qz4rgp.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50b9w7u1Y1rs55b4o1_500.gif

http://24.media.tumblr.com/b9de2d3ee0968a0411881afdf659fb92/tumblr_n1239a41NO1tsmv15o1_500.gif

https://31.media.tumblr.com/522679460fce8d33004781dcfa1bd45c/tumblr_inline_mz3yz0tByL1qmi1x8.gif



Jest to miejsce główne, gdzie jest głośna muzyka do której link o 20 znajdziecie w mojej sygnaturze. Alkohol jest ogólnodostępny przy barze, razem ze szklankami/kubeczkami. Niedaleko znajduje się również szwedzki stół z dużą ilością rozmaitego jedzenia oraz zapakowanej ciepłej krwi do użytku każdego wampira.





http://25.media.tumblr.com/79d557e85a50b77af36e7df2fe09a3c3/tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif



+ NAJLEPSZY DJ

http://31.media.tumblr.com/tumblr_m46bsjRD6u1rs55b4o1_500.gif

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (28-02-14 18:59:20)

 

#2 28-02-14 19:47:38

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<przechodzi do głównego pokoju i rozgląda się. Upewnia się też, że wszystko jest na swoim miejscu, po czym zmierza do baru i nalewa sobie whisky do kubeczka. Kieruje się do DJ'a i ustala z nim coś tam, po czym kręci się czekając na gości>

 

#3 28-02-14 19:57:32

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Zeszła do sali głównej zamiatając trenem sukni podłogę za sobą i skierowała się do baru, gdzie przekazała barmanowi kilka butelek najlepszej wódki. Zamówiła od razu sobie blue mojito i z kieliszkiem podeszła do hybrydy. Uśmiechneła się do niego.* Ładnie wyglądasz, Alexandrze.

 

#4 28-02-14 19:58:26

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<upija trochę z kubka i podchodzi do dziewczyny> Uhm.. Tatia? <uśmiecha się szeroko> Kath! <celuje w nią palcem i uśmiecha się szelmowsko> Przepraszam, wyglądacie identycznie. <kręci głową i muska wargami jej policzek> Rozgość się.

 

#5 28-02-14 20:00:13

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<przenosi spojrzenie na Charlotte i uśmiecha się promiennie lustrując ją wzrokiem> Whoa.. Dwie najpiękniejsze w mieście. <śmieje się pod nosem>

 

#6 28-02-14 20:02:00

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Miło to słyszeć. *usmiechneła się.* Ilu jeszcze dziewczynom to powiesz? *puściła mu oczko i uniosła wyżej kieliszek.* Zdrowie! *rzuciła, upiła drinka i ruszyła swobodnym krokiem przez salę.*

 

#7 28-02-14 20:03:06

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Każdej.. <mruczy pod nosem i uśmiecha się szeroko. Upija jeszcze swojego whisky i rozgląda się żeby przywitać kolejnych gości, którzy przyjdą>

 

#8 28-02-14 20:06:34

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Wchodzi do sali z wysoko uniesioną głową i rozgląda się.*

 

#9 28-02-14 20:08:00

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<uśmiecha się szeroko na widok Tatii i podchodzi bliżej> Whoa.. <kiwa głową z uznaniem, chwyta tacę z babeczkami z marihuaną i podstawia w jej kierunku> Częstuj się. Smoki na ciebie czekają. <uśmiecha się pod nosem>

 

#10 28-02-14 20:09:29

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Uśmiecha się na widok Alexandra.* Dziękuję. *przygryza wargę i bierze babeczkę z tacy.*

 

#11 28-02-14 20:09:29

Clarissa Manners

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<Wchodzi, trochę niepewnie. Rozgląda się po pomieszczeniu i posyła uśmiech Alexandrowi. Staje gdzieś z boku krzyżując ręce pod piersią wsłuchując się w piosenkę.>

 

#12 28-02-14 20:09:34

Charlotte Hall

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*uniosła kąciki ust widząc dwa sobowtóry na jednej sali i dopiła drinka. Skierowała się do baru, gdzie zamówiła znów to samo.*

 

#13 28-02-14 20:11:54

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Przyjemność po mojej stronie. Tam są drinki, a tam.. chyba nie muszę mówić? <wskazuje wszystko i potem posyła jej lubieżny uśmiech, po czym podchodzi do Clarissy> Whoa.. Czyżbyś nie wiedziała, że to moja impreza? <uśmiecha się leniwie i podstawia jej tacę z babeczkami> Proszę, częstuj się.

 

#14 28-02-14 20:12:07

Logan Ashford

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Pojawił się w domu Kahn'a, podszedł do baru i wziął kubek z piwem z którego zaczął powoli pić. Oparł się o ścianę i uważnie przyglądał się ludziom*

 

#15 28-02-14 20:13:14

Tatia Petrova

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Jasne, poradzę sobie. *kiwa głową i odprowadza Kahn'a wzrokiem po czym rozgląda się po sali i rusza przed siebie pogryzając babeczkę.*

 

#16 28-02-14 20:18:47

Clarissa Manners

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Alexander Kahn napisał:

Przyjemność po mojej stronie. Tam są drinki, a tam.. chyba nie muszę mówić? <wskazuje wszystko i potem posyła jej lubieżny uśmiech, po czym podchodzi do Clarissy> Whoa.. Czyżbyś nie wiedziała, że to moja impreza? <uśmiecha się leniwie i podstawia jej tacę z babeczkami> Proszę, częstuj się.

<mierzy go wzrokiem, po czym wraca spojrzeniem do jego twarzy> Dawno nie byłam na żadnej imprezie, a gospodarz... nie jest taki zły. <uśmiechnęła się zadziornie i rzuciła okiem na babeczki> Podziękuję. <powiedziała, wyminęła Alexandra i usiadła przy barze zamawiając jakiegoś drinka; gdy go otrzymała wzięła łyk>

 

#17 28-02-14 20:19:11

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Też myślę, że nie jest zły. <śmieje się pod nosem, odprowadza ją wzrokiem; rozgląda się po zgromadzonych, DJ pogłaśnia muzykę i Alexander podchodzi do Caroline> Caro! <uśmiecha się promiennie i muska wargami jej policzek> Fajnie że przyszłaś. Częstuj się. <podsuwa jej tacę z babeczkami naszprycowanymi marychą>

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (28-02-14 20:19:58)

 

#18 28-02-14 20:24:09

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Świetnie wyglądasz. Napijesz się.. whisky, wódki? <unosi wymownie brew, przygryza subtelnie wargę i spogląda na bar>

 

#19 28-02-14 20:25:46

Ruby Jones

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Sam Winchester napisał:

*Wszedł z R. na imprezę. Rozejrzał się po sali i stanął obok ściany, opierając się o nią ze skrzyzowanymi na torsie rękami. Uważnie rozglądał się za Tatią. Chciał ją w końcu wyegzorcyzmować, ale wiedział że plan może nie wypalić. Zmierzył Ruby ironicznym spojrzeniem i szyderczo się uśmiechnął.*

*Oparła się o ścianę milcząc przez jakiś czas.* I co? Teraz będziemy tak stali nie rozmawiając? *uniosła brew do góry.*

 

#20 28-02-14 20:27:15

Christopher Celt

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

< Wchodzi na imprezę i rozgląda się. Podchodzi do baru i zamawia whisky. >

 

#21 28-02-14 20:32:41

Alexander Kahn

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Świetnie. Whisky jest przy barze. Polecam ci.. te babeczki.. <uśmiecha się pod nosem> Zaufaj mi. <patrzy jej przeciągle w oczy i puszcza jej oczko> Przepraszam, muszę pogadać też z innymi gośćmi. Ale zarezerwuj dla mnie jeden taniec. <unosi dłoń, kciukiem przesuwa po jej policzku i odchodzi przebijając się między ludźmi. Podchodzi do CHRISTOPHERA i podsuwa mu babeczki> Cześć, jestem Alexander. <uśmiecha się szeroko> Częstuj się.

 

#22 28-02-14 20:35:47

Logan Ashford

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

*Kiedy zauważył blond włosom piękność na jego buzi pojawił się szeroki uśmieszek. Puścił do niej oczko po czym opróżnił kubeczek i zaczął się zastanawiać czy dolać sobie piwa.*

 

#23 28-02-14 20:39:57

Mia Mayhew

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

<wchodzi do środka, rozglądając się uważnie i szukając jakichś znajomych twarzy. W końcu siada przy barze i zamawia drinka>

 

#24 28-02-14 20:40:00

Christopher Celt

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Alexander Kahn napisał:

Świetnie. Whisky jest przy barze. Polecam ci.. te babeczki.. <uśmiecha się pod nosem> Zaufaj mi. <patrzy jej przeciągle w oczy i puszcza jej oczko> Przepraszam, muszę pogadać też z innymi gośćmi. Ale zarezerwuj dla mnie jeden taniec. <unosi dłoń, kciukiem przesuwa po jej policzku i odchodzi przebijając się między ludźmi. Podchodzi do CHRISTOPHERA i podsuwa mu babeczki> Cześć, jestem Alexander. <uśmiecha się szeroko> Częstuj się.

< Kiwa głową mężczyźnie i uśmiecha się kątem ust. > Christopher. < odpowiada i bierze jedną babeczkę. > Dzięki.

 

#25 28-02-14 20:41:49

Ruby Jones

Gość

Re: SALA GŁÓWNA - GŁÓWNE MIEJSCE IMPREZY

Sam Winchester napisał:

Ruby Jones napisał:

Sam Winchester napisał:

*Wszedł z R. na imprezę. Rozejrzał się po sali i stanął obok ściany, opierając się o nią ze skrzyzowanymi na torsie rękami. Uważnie rozglądał się za Tatią. Chciał ją w końcu wyegzorcyzmować, ale wiedział że plan może nie wypalić. Zmierzył Ruby ironicznym spojrzeniem i szyderczo się uśmiechnął.*

*Oparła się o ścianę milcząc przez jakiś czas.* I co? Teraz będziemy tak stali nie rozmawiając? *uniosła brew do góry.*

*Parsknął szyderczym śmiechem.* Zamawiasz coś? Whisky? Piwo?*zapytał unosząc prawą brew i uśmiechając się ironicznie. Domyślał się jej reakcji na jego propozycję. Seksownie oblizał dolną wargę przyglądając się jej uważnie*

Ta, jasne. I co jeszcze? *wywróciła oczami i objęła się ramionami.* Niczego nie chcę. *burknęła.* Ale jeśli ty chcesz to proszę bardzo. *machnęła ręką.* Idź, upij się i poderwij sobie jakąś lafiryndę. *prychnęła.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koszalinhh.pun.pl www.kultura.pun.pl www.zzn.pun.pl www.darkots.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl